ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fatal1ty w BBC News

nie, 30 styczeń 2005 14:03:33 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Znowu jest głośno o jednym z najlepszych graczy na Świecie. Oczywiście jest to znany już wszystkim Jonathan Fatal1ty Wendel, którego imię zaistniało w przeprowadzonym niedawno wywiadzie dla BBC News. Tego pana już chyba nie trzeba przedstawiać... Jeśli jeszcze ktoś nie wie kim jest Fatal1ty serdecznie zapraszam na jego oficjalną stronę, na której można znaleźć wiele ciekawych rzeczy o nim - [click!] . Z wywiadu można dowiedzieć się, jak zarabia pieniądze czy też o podpisaniu 12-letniego kontraktu z Creative Labs. Życzę miłego czytania:

[ Wywiad z Fatal1ty ]

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-30 14:15:33 +0100

She is so beautifull :D

Blizzen | 2005-01-30 14:36:46 +0100

and very sexy:D;asd

Mav_8217 | 2005-01-30 14:42:13 +0100

Wg. mnie strasznie głupio zrobił z tym kontraktem. Już za 5 lat będzie tak niesamowicie bogaty i sławny, że pieniądze, które będzie dostawał za ten durny kontrakt z Creative Labs będą się wtedy wydawały śmieszne... ale kontrakt będzie obowiązywał przez następne 7 lat.

Jest to dość optymistyczny osąd, ale jeśli rzeczywiście tak będzie, to pewnie będzie też na tyle bogaty, żeby zerwać ten kontrakt, zapłacić za to karę i zacząć negocjować nowy, bardziej dla Niego opłacalny.

ed: Spodobało mi się jedno zdanie, które powinno być zadedykowane wszystkim starym dewotkom :b

"I never leaned towards alcohol, or smoking, or drugs or anything - gaming was a great saver for me," he says.

^M^ | 2005-01-30 15:19:07 +0100

12 lat :oo. Samobojstwo.

Gravatar

edix | 2005-01-30 15:42:20 +0100

"never leaned towards alcohol, or smoking, or drugs or anything - gaming was a great saver for me"

I love U fatal = ]

soil | 2005-01-30 15:54:36 +0100

Jak to pokazalem mojej matce - "never leaned towards alcohol, or smoking, or drugs or anything - gaming was a great saver for me" (moja matka robi doktorat z anglistyki to nie miala problemow ze zrozumieniem :]) to powedziala "no, synku pograj sobie jeszcze, moze ci kanapeczki zrobic?" :ASDASD

Mav_8217 | 2005-01-30 16:46:03 +0100

Lee - hahahhaha :DDD

A tak btw, wiecie, że SzakaL jest zajebiście podobny do Fatala? :)

Czek dis ałt:

img148.exs.cx/img148/6805/szakal5zx.jpg

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-30 17:14:39 +0100

tyle podobny ze ma wloski utlenione :d ale fajny telewizor :o

k3m | 2005-01-30 17:27:27 +0100

12 lat [uscisk dloni] - zle posuniecie Dżonatanie :d

Mav_8217 | 2005-01-30 18:05:23 +0100

LeSzNy - one nie są utlenione ani u Dżonatana ani u Ariela :)

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-30 19:41:17 +0100

a to sory :D widze ze dobrze znasz szakala :d to jaki jest jego ulubiony film :P?

Mav_8217 | 2005-01-30 19:50:45 +0100

On ma spaczony gust do filmów :P Get Quaked i iT2 :PPPPP Ale "Jackal" też mu się ponoć podobał :o

A jak mam go dobrze nie znać, skoro mieszka niedaleko mnie? :]

gr. | 2005-01-31 00:49:52 +0100

12 lat omg chyba nie powiecie mi ze fatal bedzie przed 40stka jeszcze pro graczem =o

Mav_8217 | 2005-01-31 12:19:16 +0100

A czemu ma nie być, skoro całkiem nieźle mu się z tego żyje?

Powiedziałeś to w stylu ludzi nie wierzących w eSport - to jest po prostu zwykły zawód...

Gravatar

ta1kun | 2005-01-31 20:10:18 +0100

Ueee no ja tez chce miec taka prace!

plej | 2005-02-01 13:41:00 +0100

najlepszy jest podpis pod screenem z jakimś bazylem:
"This is not Jonathan "Fatal1ty" Wendel’ - bueheheh

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63