Fatal1ty w BBC News
nie, 30 styczeń 2005 14:03:33 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Znowu jest głośno o jednym z najlepszych graczy na Świecie. Oczywiście jest to znany już wszystkim Jonathan Fatal1ty Wendel, którego imię zaistniało w przeprowadzonym niedawno wywiadzie dla BBC News. Tego pana już chyba nie trzeba przedstawiać... Jeśli jeszcze ktoś nie wie kim jest Fatal1ty serdecznie zapraszam na jego oficjalną stronę, na której można znaleźć wiele ciekawych rzeczy o nim - [click!] . Z wywiadu można dowiedzieć się, jak zarabia pieniądze czy też o podpisaniu 12-letniego kontraktu z Creative Labs. Życzę miłego czytania:





LeSzNy | 2005-01-30 14:15:33 +0100
She is so beautifull :D
#707335
Blizzen | 2005-01-30 14:36:46 +0100
and very sexy:D;asd
#707338
Mav_8217 | 2005-01-30 14:42:13 +0100
Wg. mnie strasznie głupio zrobił z tym kontraktem. Już za 5 lat będzie tak niesamowicie bogaty i sławny, że pieniądze, które będzie dostawał za ten durny kontrakt z Creative Labs będą się wtedy wydawały śmieszne... ale kontrakt będzie obowiązywał przez następne 7 lat.
Jest to dość optymistyczny osąd, ale jeśli rzeczywiście tak będzie, to pewnie będzie też na tyle bogaty, żeby zerwać ten kontrakt, zapłacić za to karę i zacząć negocjować nowy, bardziej dla Niego opłacalny.
ed: Spodobało mi się jedno zdanie, które powinno być zadedykowane wszystkim starym dewotkom :b
"I never leaned towards alcohol, or smoking, or drugs or anything - gaming was a great saver for me," he says.
#707339
^M^ | 2005-01-30 15:19:07 +0100
12 lat :oo. Samobojstwo.
#707343
edix | 2005-01-30 15:42:20 +0100
"never leaned towards alcohol, or smoking, or drugs or anything - gaming was a great saver for me"
I love U fatal = ]
#707345
soil | 2005-01-30 15:54:36 +0100
Jak to pokazalem mojej matce - "never leaned towards alcohol, or smoking, or drugs or anything - gaming was a great saver for me" (moja matka robi doktorat z anglistyki to nie miala problemow ze zrozumieniem :]) to powedziala "no, synku pograj sobie jeszcze, moze ci kanapeczki zrobic?" :ASDASD
#707346
Mav_8217 | 2005-01-30 16:46:03 +0100
Lee - hahahhaha :DDD
A tak btw, wiecie, że SzakaL jest zajebiście podobny do Fatala? :)
Czek dis ałt:
img148.exs.cx/img148/6805/szakal5zx.jpg
#707356
LeSzNy | 2005-01-30 17:14:39 +0100
tyle podobny ze ma wloski utlenione :d ale fajny telewizor :o
#707358
k3m | 2005-01-30 17:27:27 +0100
12 lat [uscisk dloni] - zle posuniecie Dżonatanie :d
#707362
Mav_8217 | 2005-01-30 18:05:23 +0100
LeSzNy - one nie są utlenione ani u Dżonatana ani u Ariela :)
#707365
LeSzNy | 2005-01-30 19:41:17 +0100
a to sory :D widze ze dobrze znasz szakala :d to jaki jest jego ulubiony film :P?
#707372
Mav_8217 | 2005-01-30 19:50:45 +0100
On ma spaczony gust do filmów :P Get Quaked i iT2 :PPPPP Ale "Jackal" też mu się ponoć podobał :o
A jak mam go dobrze nie znać, skoro mieszka niedaleko mnie? :]
#707378
gr. | 2005-01-31 00:49:52 +0100
12 lat omg chyba nie powiecie mi ze fatal bedzie przed 40stka jeszcze pro graczem =o
#707400
Mav_8217 | 2005-01-31 12:19:16 +0100
A czemu ma nie być, skoro całkiem nieźle mu się z tego żyje?
Powiedziałeś to w stylu ludzi nie wierzących w eSport - to jest po prostu zwykły zawód...
#707425
ta1kun | 2005-01-31 20:10:18 +0100
Ueee no ja tez chce miec taka prace!
#707463
plej | 2005-02-01 13:41:00 +0100
najlepszy jest podpis pod screenem z jakimś bazylem:
"This is not Jonathan "Fatal1ty" Wendel’ - bueheheh
#707491
Zaloguj się by dodać komentarz.