ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fear Factory Q3 : Emeryten Party

sob, 04 marzec 2006 10:47:59 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Wiadome już od jakiegoś czasu, jednak nikt o tym oficjalnie nie poinformował. Sekcja Quake3:Arena multiklanu FearFactory (dawniej Dead Angels) zakończyła swoją działalność. Po wielu latach kariery na scenie trzeciego wstrząsu część graczy tej dywizji przeszła w stan nieaktywności, część definitywnie skończyła swoją przygodę z pro-gamingiem, a część dołączyła do nowo uformowanej sekcji Quake4. W czasie działalnośći drużyny Q3 przez jej szeregi przewinęło się wielu czołowych polskich graczy, ale tymi, którzy najdłużej wpisywali się w karty historii klanu byli: ognos (cpt), Twins-I, salomon, honiton, MaxDamage, bryan, equador, sick, lukas, eke, linux, kertal i kilku innych znakomitych zawodników. Team z całą pewnością miał ogromny wpływ na rozwój rodzimej sceny gry znajdując się przez długi czas w krajowej czołówce, oraz współuczestnicząc w organizacji wielu lig. Na jego koncie znajduje się wiele sukcesów, zarówno zespołowych, jak i indywidualnych. W tym miejscu, jako jeden z jego graczy, chciałbym podziękować w imieniu swoim, oraz pozostałych FF'owiczów wszystkim, którzy spędzili z nami kilka minionych lat grając w Quake3:Arena.

Do zobaczenia na nowej platformie ! ;-)

Fear Factory Tournament Rzeszow 2003 - POLECAMY !

Fear Factory Clan Movie

shiv | 2006-03-04 11:03:16 +0100

gl na nowej drodze zycia :)

d00mer | 2006-03-04 11:08:12 +0100

Bryan jaki ciekawy pomysł z tym bitefight :P

Gravatar

emadness | 2006-03-04 11:56:46 +0100

gl ;)

Gravatar

Mani | 2006-03-04 15:38:44 +0100

Czemu to tak wolno sie sciaga :/ !! ??
Transfer 10 kb/s :/

kaboom | 2006-03-04 15:47:21 +0100

ja mam na dysku oba :P

Gravatar

VooDoo-atix | 2006-03-04 21:52:54 +0100

cos sie konczy ,a zarazem zaczyna gl na nowej platformie

MaxDamage | 2006-03-04 22:31:58 +0100

Dziekuje Tobie i Reszcie za wspolnie spedzony czas i za pamiec! Nigdy wam tego nie zapomne. To byly jak dotad najlepsze lata mojego zycia :) Dziekuje za nocleg chlopakom z wrocka i ich rodzicom, dziekuje bryanowi za ciagle dobre slowa i pomoc w zyciu , dziekuje ognosowi za sile i wiare kiedy klan zaczynal , dziekuje wam wszystkim!

Gravatar

sz4ron | 2006-03-05 09:20:13 +0100

gl ;))

bryan | 2006-03-05 09:42:28 +0100

no ja nie wiem wszyscy pisza jakbysmy emigrowali do meksyku i slad mial po nas zaginac :D
Przecie w wiekszosci nadal gramy =D

voodoo|norad | 2006-03-05 11:29:04 +0100

Nic tylko za wszystko podziękować bry =*

bizarre | 2006-03-05 12:08:31 +0100

linux kocham Cieeeeeee :::*

performer | 2006-03-05 12:42:07 +0100

wlasciwie mi to zwisa, nie chce tez byc nieskromny, ale nie wyjawienie mnie w tej grupce uwazam za obciach :) kto jak kto ale stazem (i nie tylko) przewyzszalem wielu wymienionych zawodnkow, ff tournament byl moja inicjatywa i ja go organizowalem no ale spoko co tam dzieki za pamiec.

bizarre | 2006-03-05 15:51:41 +0100

LOL :D prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie :P

voodoo|norad | 2006-03-05 19:15:28 +0100

Hehehe :D

sYnth|Bubu | 2006-03-05 19:52:47 +0100

Ciekawe komentarze pod "clan movie" : D

THRAWN | 2006-03-05 23:57:44 +0100

hahah a honitonowi wlasnie sie dzieciak urodzil , fajny bobas ;-D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63