ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fear Factory Tournament

sob, 05 lipiec 2003 22:40:39 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Juz wkrótce będzie miało miejsce wydarzenie, które wstrząśnie naszą krajową sceną quake3. Wydarzenie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, gwarantujące niezapomniane wrażenia dla uczestników. Mowa o turnieju organizowanym pod patronatem klanu Fear Factory, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 26-27 lipca 2003. Rozgrywki przewidziane są na dwa dni - pierwszego dnia odbędzie się turniej TDM (przewidziany start na godzinę 9:00) , drugiego dnia z kolei planowane są pojedynki 1v1. Narazie brzmi , jak zapowiedź zwykłego turnieju ... trzeba to naprawić ... Czy nie marzyliście o tym, by zmierzyć się z zagranicznymi przeciwnikami ? Na tym turnieju będzie to możliwe! Na tym właśnie polega jego wyjątkowość. Przeciwko naszym rodzimym klanom i duelowcom staną gracze z Litwy oraz Czech. Tak więc mamy pierwszy miedzynarodowy turniej na terenie naszego kraju, a co za tym idzie - liczymy na wysoką frekfencje ze strony naszych teamow. Część najbardziej aktywnych klanów dostała indywidualne zaproszenia , natomiast tych , którzy takowych nie otrzymali gorąco zachęcamy do zapisywania swoich dróżyn - liczba miejsc jest ograniczona! Do dyspozycji będzie sporo kompów - rozgrywanych będzie po kilka meczów równolegle, więc calość imprezy powinna przebiec wmiare szybko i sprawnie. Dla redaktorów serwisów dostępne bedzie kilka "luźnych" maszyn, aby relacje były prowadzone na bierząco. Na życzenie zapewniamy wszelkie wygody, tj. obiad , nocleg (wiecej info na stronie). Wpisowe jest nieco wyższe niż na organizowanych dotchczas turniejach - mianowicie 20PLN , ale w 90% dołączone będzie do nagród (reszta to nasze koszty operacyjne - kafeja, etc.).

Po szczegółowy plan i zasady zapraszamy na strone turnieju (która jest częścią naszej klanowej strony): ogólne informacje, oraz szczegółowy regulamin. Uruchomione zostało również specjalne forum na którym możecie zadawać wszelkie pytania, na które nie znajdziecie odpowiedzi na stronie turniejowej (board)

No cóż, na koniec pozostaje mi chyba powiedzieć jedynie: do zobaczenia w Rzeszowie !

Gravatar

BrakDanych | 2003-07-05 22:53:05 +0200

z litwy to wiem ze cGu, a jesli juz z ukrainy to voodoo4 - stare c58 :S

Chaos | 2003-07-05 23:00:26 +0200

bryan ty psycholu ael zes sie napisal

ognos | 2003-07-05 23:08:49 +0200

tez mu movilem ze malo napisal,
wejdz sobie na www.da.prv.pl rules_pl i popatrz jaki jest regulamin i wyobraz sobie ze to polowa tego co bylo tydzien temu :D

sYnth|Bubu | 2003-07-05 23:11:24 +0200

zaproscie kolegow z Rasiji :P jakis Polosatich :P moze byc ciekawie :D

Gravatar

vTm | 2003-07-05 23:14:09 +0200

dobra ale gdzie jest lista zaproszonych klanow?:]

uksz | 2003-07-05 23:34:05 +0200

skroic POLSKE w pol zeby zobaczyc kilka wrednych mord :) i pograc kilka godzin w q3 nieeee to nie dla mnie :P

Gravatar

JarlB | 2003-07-05 23:43:47 +0200

woj: do v4 pojdzie dopiero mail z info, blisko maja wiec licze na nich.

vtw: listy nie ma jeszcze poniewaz dopiero rozsylamy oficjalne infa. Klany, ktore wchodza w rachube zostaly juz dosyc dawno poinformowane, teraz tylko oficjalnie...

pamieta ktos z was moze taki klan jak 666 ze slowacji ? graja jeszcze ? Jesli tak to dajcie mi linka do ich sajta albo jakies namiary na nich bo nic nie potrafie znalezc...

bryan | 2003-07-05 23:48:11 +0200

slowackie 666 rozpadlo sie kilka miesiecy temu.

ognos | 2003-07-05 23:48:53 +0200

frg lista zaproszonych klanow POLSKICH pokaze sie wkrotce :)

Gravatar

JarlB | 2003-07-05 23:55:29 +0200

ogi a jak tam sprawa z teampl wyglada ? masz juz jakies rozeznanie ilu ze skladu sie pojawi na imprezie ? moznaby pograc jakies miedzypanstwowe :P, mofa sie zaprosi - bedzie kołczował :D

ognos | 2003-07-06 00:33:31 +0200

wiem jak wyglada sprawa teampl, bo jestem kapitanem ;)
ale nie wiem czy czasu i sily starczy na to ;)
a co do kolcza to jedynie lukas ;)

cannabis | 2003-07-06 00:44:25 +0200

powiem tyle : O KÓRWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lasio costam mamrotal pod noskiem ze cosik takiego orgujecie . ale no ale kufa no zajebisćie :DDDDDDD
czyli co nie wpadacie juz do nas pod namioty ? ;|
a i gdzie tez rzeszuw ;D

pl0 | 2003-07-06 01:04:15 +0200

hyhy gdzie rzeszow lezy?? :P rzeszow to taka mala miescina niedaleko tarnowa :P [no offence], dokladnie jakies 80 kilosow na wschod.
@#$% szkoda. ze sie nie wybiore bo mi wczasy wyskoczyly w ten termin :( ehh :(

viltZz | 2003-07-06 01:05:09 +0200

666 bylo slovenskie nie slowackie :] nie no zajewypas tyle powiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

ognos | 2003-07-06 01:17:30 +0200

cnb why nie?:)
obronimy z wpisowego wszystkich i bedziemy mieli kase na ten wyjazd :D

MaxDamage | 2003-07-06 01:21:50 +0200

A ja proponuje wpisowe przeznaczyc na cele charytatywne , tak sie sklada ze potrzebuje 2000zl na rame nicolai bass fr. Jedziemy sie bawic a nie zarabiac i wygrywac , kepiej przeznaczyc pieniadze dla mnie , bede naprawde wdzieczny!, ba nawet nagram film jak robie uzytek z nowej ramki :) Mam nadzieje ze pooprzecie moj pomysl, turniej bedzie wielki i oczywiscie jesli salo i twins mnie przewioza JADE!

abs | 2003-07-06 01:31:11 +0200

to w takim razie kołuje team co to tam wszystko wezmie i wygra:ASD

abs | 2003-07-06 01:31:28 +0200

to w takim razie kołuje team co to tam wszystko wezmie i wygra:ASD nie no joke:P ale gdzie nagrody:P?

Gravatar

JarlB | 2003-07-06 01:47:26 +0200

max a ta rama to do downhillu jest czy zwykla ?

ognos | 2003-07-06 02:06:02 +0200

abs nagrody sa schowane gleboko pod ziemia ;d

bryan | 2003-07-06 02:38:47 +0200

AD. Dojazdu - z warszawy kursuja polaczenia bezposrednie do rzeszowa , z wiekszych miast - przez warszawe ;)

Gravatar

JarlB | 2003-07-06 02:39:26 +0200

ogi, nasi goscie maja u siebie takie cos jak zimioki wiec nie potrzeba im naszych :P Co innego jakies produkty z piwnic :D

/me drunk and lonely :(

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-06 02:47:04 +0200

moze przyjedziem :D

osotanio niusy o samych ligach :D (2 ostatnie =p)

Gravatar

StaryOrgowicz_677 | 2003-07-06 08:58:41 +0200

dajcie spokuj i kto sie bedzie telepal z wa-wy do rzeszowa jak to pociagiem jedziesz w h.. godzin bilet bedzie drozszy niz nagroda heheh a co do ruskow to by im sie podroz nie oplacala i kto jest zawodnikiem dla nich w polsce bo mat by se nie poradzil z zadnym ruskiem tak mysle ani mar1o (to demko to w kit z coollerem i kicha takie cos dawac) potem sie dziwia ze sie kazdy z polski brechta dajcie spokuj co to ma byc:/

SL4VE | 2003-07-06 10:01:29 +0200

ja i shr 27 popoludniu wracamy z Grecji, wiec nas tam nie uświadczycie ;p

abs | 2003-07-06 10:30:40 +0200

alibaba pajacu zaden rusek na ten turniej nie przyjedzie tylko litwin czy ukrainiec albo jakas nasza inna kochana slowiańska morda:> i to był git. nareszcie przyjedzie do nas naród z którym bedzie sie mozna napic a nie jak z wymiataczami niemcami czy innymi co po 2poiwkach szukaja nieistniejących kluczy na podłodze:ASD

Gravatar

JarlB | 2003-07-06 10:38:32 +0200

absh looooool :D

Gravatar

MrVonFetysz | 2003-07-06 10:39:48 +0200

:> :D

h|neok | 2003-07-06 11:13:31 +0200

bryan :D "dróżyn" - nikt nie jest doskonaly :>

move | 2003-07-06 11:14:09 +0200

slave: miodowy miesiąc?:)

akir | 2003-07-06 11:27:56 +0200

nie truskawkowy tydzien :D

abs | 2003-07-06 11:46:45 +0200

neok to nie tylko "wmiare" "bierząco" "frekfencja"
:SASADSAD

move | 2003-07-06 11:48:35 +0200

ale ja nieprzypadkowo zadałem te pytanie slave, bo Grecja to państwo gejów...

nxs.rush | 2003-07-06 11:50:00 +0200

miejmy nadzieje ze mimo wakacji pojawi sie jak najwiecej ludzi :] bo czegos takiego jeszcze nie bylo !! :)

akir | 2003-07-06 11:51:42 +0200

dajcie mu spokoj, nikt nie jest doskonaly, oprocz mnie ofkors ;]

Gravatar

StaryOrgowicz_677 | 2003-07-06 11:53:57 +0200

abshaper: przeczytaj nizej czyjas wypowiedz zeby zaprosili jakiegos ruska np. polosa a potem nazwij siebie pajecem pajacu :D

banditos | 2003-07-06 11:56:43 +0200

fifa rafa i te sprawy...haj hi ho?

rav | 2003-07-06 11:57:36 +0200

nie moglo byc 25-26 lipiec ? :P 27 jade na kolonie :|

bryan | 2003-07-06 12:34:20 +0200

zawsze mozesz przyjechac tylko na tdm =)

tylmarande | 2003-07-06 12:49:34 +0200

Niezapomnijcie o jadalnej bieliznie ;) i zabieszcie ze soba panienki.. ;)

abs | 2003-07-06 13:25:11 +0200

alibaba jak odpowiadasz na posty o polosach jakiegos pajaca to jestes pajacem:ASD eot

fredi | 2003-07-06 13:48:33 +0200

pocieżcie się chłopaki( abshaper,neok) aRZ tam pŻyjade z Krosna :P

MaxDamage | 2003-07-06 14:10:07 +0200

Ramka jest freeride ale do dh tez sie nadaje w pelni... 130-180 skoku via damer dnm , mam z1 drop offa 2002 i tyle mi styjnie z tylu, to jak kupicie mi ta ramke ??? BLAGAM!!!!

Tak by wygladala w moim rowerze www.pinkbike.com/modules/photo/?op=view&image=78549 tylko ze moja byla by czarno (trojkat) czerwona (wachacz) , mam dropa czarnego z czerwonymi nalepami i czerwona kiere wiec wypas...

Gravatar

BrakDanych | 2003-07-06 15:00:31 +0200

do pracy, a nie tu zebrasz

Gravatar

BrakDanych | 2003-07-06 15:00:54 +0200

malo to lisci na chodnikach sie krzata ? :ss

Gravatar

JarlB | 2003-07-06 15:12:35 +0200

max ja mam AuthorTractionSX.Ham.P/T:S-RAM7.0, klamki:shimanoLX,manetki:S-RAM GRIP SHIFT9.0,prz.erz.P/T:shim.XT/S-RAM7.0,amor:RST GAMMA,piastaLX,koloMAVIC618. A ta rama to serio 2000tys? btw jest gdzies na necie dostepny juz kranked5 ?

aiken | 2003-07-07 17:34:00 +0200

:o
a ja mam reksia!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63