Fear Factory Tournament
sob, 05 lipiec 2003 22:40:39 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Juz wkrótce będzie miało miejsce wydarzenie, które wstrząśnie naszą krajową sceną quake3. Wydarzenie niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, gwarantujące niezapomniane wrażenia dla uczestników. Mowa o turnieju organizowanym pod patronatem klanu Fear Factory, który odbędzie się w Rzeszowie w dniach 26-27 lipca 2003. Rozgrywki przewidziane są na dwa dni - pierwszego dnia odbędzie się turniej TDM (przewidziany start na godzinę 9:00) , drugiego dnia z kolei planowane są pojedynki 1v1. Narazie brzmi , jak zapowiedź zwykłego turnieju ... trzeba to naprawić ... Czy nie marzyliście o tym, by zmierzyć się z zagranicznymi przeciwnikami ? Na tym turnieju będzie to możliwe! Na tym właśnie polega jego wyjątkowość. Przeciwko naszym rodzimym klanom i duelowcom staną gracze z Litwy oraz Czech. Tak więc mamy pierwszy miedzynarodowy turniej na terenie naszego kraju, a co za tym idzie - liczymy na wysoką frekfencje ze strony naszych teamow. Część najbardziej aktywnych klanów dostała indywidualne zaproszenia , natomiast tych , którzy takowych nie otrzymali gorąco zachęcamy do zapisywania swoich dróżyn - liczba miejsc jest ograniczona! Do dyspozycji będzie sporo kompów - rozgrywanych będzie po kilka meczów równolegle, więc calość imprezy powinna przebiec wmiare szybko i sprawnie. Dla redaktorów serwisów dostępne bedzie kilka "luźnych" maszyn, aby relacje były prowadzone na bierząco. Na życzenie zapewniamy wszelkie wygody, tj. obiad , nocleg (wiecej info na stronie). Wpisowe jest nieco wyższe niż na organizowanych dotchczas turniejach - mianowicie 20PLN , ale w 90% dołączone będzie do nagród (reszta to nasze koszty operacyjne - kafeja, etc.).
Po szczegółowy plan i zasady zapraszamy na strone turnieju (która jest częścią naszej klanowej strony): ogólne informacje, oraz szczegółowy regulamin. Uruchomione zostało również specjalne forum na którym możecie zadawać wszelkie pytania, na które nie znajdziecie odpowiedzi na stronie turniejowej (board)
No cóż, na koniec pozostaje mi chyba powiedzieć jedynie: do zobaczenia w Rzeszowie !





BrakDanych | 2003-07-05 22:53:05 +0200
z litwy to wiem ze cGu, a jesli juz z ukrainy to voodoo4 - stare c58 :S
#646457
Chaos | 2003-07-05 23:00:26 +0200
bryan ty psycholu ael zes sie napisal
#646458
ognos | 2003-07-05 23:08:49 +0200
tez mu movilem ze malo napisal,
wejdz sobie na www.da.prv.pl rules_pl i popatrz jaki jest regulamin i wyobraz sobie ze to polowa tego co bylo tydzien temu :D
#646459
sYnth|Bubu | 2003-07-05 23:11:24 +0200
zaproscie kolegow z Rasiji :P jakis Polosatich :P moze byc ciekawie :D
#646460
vTm | 2003-07-05 23:14:09 +0200
dobra ale gdzie jest lista zaproszonych klanow?:]
#646461
uksz | 2003-07-05 23:34:05 +0200
skroic POLSKE w pol zeby zobaczyc kilka wrednych mord :) i pograc kilka godzin w q3 nieeee to nie dla mnie :P
#646463
JarlB | 2003-07-05 23:43:47 +0200
woj: do v4 pojdzie dopiero mail z info, blisko maja wiec licze na nich.
vtw: listy nie ma jeszcze poniewaz dopiero rozsylamy oficjalne infa. Klany, ktore wchodza w rachube zostaly juz dosyc dawno poinformowane, teraz tylko oficjalnie...
pamieta ktos z was moze taki klan jak 666 ze slowacji ? graja jeszcze ? Jesli tak to dajcie mi linka do ich sajta albo jakies namiary na nich bo nic nie potrafie znalezc...
#646464
bryan | 2003-07-05 23:48:11 +0200
slowackie 666 rozpadlo sie kilka miesiecy temu.
#646465
ognos | 2003-07-05 23:48:53 +0200
frg lista zaproszonych klanow POLSKICH pokaze sie wkrotce :)
#646466
JarlB | 2003-07-05 23:55:29 +0200
ogi a jak tam sprawa z teampl wyglada ? masz juz jakies rozeznanie ilu ze skladu sie pojawi na imprezie ? moznaby pograc jakies miedzypanstwowe :P, mofa sie zaprosi - bedzie kołczował :D
#646468
ognos | 2003-07-06 00:33:31 +0200
wiem jak wyglada sprawa teampl, bo jestem kapitanem ;)
ale nie wiem czy czasu i sily starczy na to ;)
a co do kolcza to jedynie lukas ;)
#646471
cannabis | 2003-07-06 00:44:25 +0200
powiem tyle : O KÓRWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lasio costam mamrotal pod noskiem ze cosik takiego orgujecie . ale no ale kufa no zajebisćie :DDDDDDD
czyli co nie wpadacie juz do nas pod namioty ? ;|
a i gdzie tez rzeszuw ;D
#646473
pl0 | 2003-07-06 01:04:15 +0200
hyhy gdzie rzeszow lezy?? :P rzeszow to taka mala miescina niedaleko tarnowa :P [no offence], dokladnie jakies 80 kilosow na wschod.
@#$% szkoda. ze sie nie wybiore bo mi wczasy wyskoczyly w ten termin :( ehh :(
#646474
viltZz | 2003-07-06 01:05:09 +0200
666 bylo slovenskie nie slowackie :] nie no zajewypas tyle powiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
#646475
ognos | 2003-07-06 01:17:30 +0200
cnb why nie?:)
obronimy z wpisowego wszystkich i bedziemy mieli kase na ten wyjazd :D
#646476
MaxDamage | 2003-07-06 01:21:50 +0200
A ja proponuje wpisowe przeznaczyc na cele charytatywne , tak sie sklada ze potrzebuje 2000zl na rame nicolai bass fr. Jedziemy sie bawic a nie zarabiac i wygrywac , kepiej przeznaczyc pieniadze dla mnie , bede naprawde wdzieczny!, ba nawet nagram film jak robie uzytek z nowej ramki :) Mam nadzieje ze pooprzecie moj pomysl, turniej bedzie wielki i oczywiscie jesli salo i twins mnie przewioza JADE!
#646477
abs | 2003-07-06 01:31:11 +0200
to w takim razie kołuje team co to tam wszystko wezmie i wygra:ASD
#646478
abs | 2003-07-06 01:31:28 +0200
to w takim razie kołuje team co to tam wszystko wezmie i wygra:ASD nie no joke:P ale gdzie nagrody:P?
#646479
JarlB | 2003-07-06 01:47:26 +0200
max a ta rama to do downhillu jest czy zwykla ?
#646481
ognos | 2003-07-06 02:06:02 +0200
abs nagrody sa schowane gleboko pod ziemia ;d
#646482
bryan | 2003-07-06 02:38:47 +0200
AD. Dojazdu - z warszawy kursuja polaczenia bezposrednie do rzeszowa , z wiekszych miast - przez warszawe ;)
#646483
JarlB | 2003-07-06 02:39:26 +0200
ogi, nasi goscie maja u siebie takie cos jak zimioki wiec nie potrzeba im naszych :P Co innego jakies produkty z piwnic :D
/me drunk and lonely :(
#646484
bfr_aka_pablonzo | 2003-07-06 02:47:04 +0200
moze przyjedziem :D
osotanio niusy o samych ligach :D (2 ostatnie =p)
#646485
StaryOrgowicz_677 | 2003-07-06 08:58:41 +0200
dajcie spokuj i kto sie bedzie telepal z wa-wy do rzeszowa jak to pociagiem jedziesz w h.. godzin bilet bedzie drozszy niz nagroda heheh a co do ruskow to by im sie podroz nie oplacala i kto jest zawodnikiem dla nich w polsce bo mat by se nie poradzil z zadnym ruskiem tak mysle ani mar1o (to demko to w kit z coollerem i kicha takie cos dawac) potem sie dziwia ze sie kazdy z polski brechta dajcie spokuj co to ma byc:/
#646488
SL4VE | 2003-07-06 10:01:29 +0200
ja i shr 27 popoludniu wracamy z Grecji, wiec nas tam nie uświadczycie ;p
#646489
abs | 2003-07-06 10:30:40 +0200
alibaba pajacu zaden rusek na ten turniej nie przyjedzie tylko litwin czy ukrainiec albo jakas nasza inna kochana slowiańska morda:> i to był git. nareszcie przyjedzie do nas naród z którym bedzie sie mozna napic a nie jak z wymiataczami niemcami czy innymi co po 2poiwkach szukaja nieistniejących kluczy na podłodze:ASD
#646491
JarlB | 2003-07-06 10:38:32 +0200
absh looooool :D
#646492
MrVonFetysz | 2003-07-06 10:39:48 +0200
:> :D
#646493
h|neok | 2003-07-06 11:13:31 +0200
bryan :D "dróżyn" - nikt nie jest doskonaly :>
#646497
move | 2003-07-06 11:14:09 +0200
slave: miodowy miesiąc?:)
#646498
akir | 2003-07-06 11:27:56 +0200
nie truskawkowy tydzien :D
#646499
abs | 2003-07-06 11:46:45 +0200
neok to nie tylko "wmiare" "bierząco" "frekfencja"
:SASADSAD
#646501
move | 2003-07-06 11:48:35 +0200
ale ja nieprzypadkowo zadałem te pytanie slave, bo Grecja to państwo gejów...
#646502
nxs.rush | 2003-07-06 11:50:00 +0200
miejmy nadzieje ze mimo wakacji pojawi sie jak najwiecej ludzi :] bo czegos takiego jeszcze nie bylo !! :)
#646503
akir | 2003-07-06 11:51:42 +0200
dajcie mu spokoj, nikt nie jest doskonaly, oprocz mnie ofkors ;]
#646504
StaryOrgowicz_677 | 2003-07-06 11:53:57 +0200
abshaper: przeczytaj nizej czyjas wypowiedz zeby zaprosili jakiegos ruska np. polosa a potem nazwij siebie pajecem pajacu :D
#646505
banditos | 2003-07-06 11:56:43 +0200
fifa rafa i te sprawy...haj hi ho?
#646506
rav | 2003-07-06 11:57:36 +0200
nie moglo byc 25-26 lipiec ? :P 27 jade na kolonie :|
#646507
bryan | 2003-07-06 12:34:20 +0200
zawsze mozesz przyjechac tylko na tdm =)
#646508
tylmarande | 2003-07-06 12:49:34 +0200
Niezapomnijcie o jadalnej bieliznie ;) i zabieszcie ze soba panienki.. ;)
#646509
abs | 2003-07-06 13:25:11 +0200
alibaba jak odpowiadasz na posty o polosach jakiegos pajaca to jestes pajacem:ASD eot
#646510
fredi | 2003-07-06 13:48:33 +0200
pocieżcie się chłopaki( abshaper,neok) aRZ tam pŻyjade z Krosna :P
#646512
MaxDamage | 2003-07-06 14:10:07 +0200
Ramka jest freeride ale do dh tez sie nadaje w pelni... 130-180 skoku via damer dnm , mam z1 drop offa 2002 i tyle mi styjnie z tylu, to jak kupicie mi ta ramke ??? BLAGAM!!!!
Tak by wygladala w moim rowerze www.pinkbike.com/modules/photo/?op=view&image=78549 tylko ze moja byla by czarno (trojkat) czerwona (wachacz) , mam dropa czarnego z czerwonymi nalepami i czerwona kiere wiec wypas...
#646513
BrakDanych | 2003-07-06 15:00:31 +0200
do pracy, a nie tu zebrasz
#646514
BrakDanych | 2003-07-06 15:00:54 +0200
malo to lisci na chodnikach sie krzata ? :ss
#646515
JarlB | 2003-07-06 15:12:35 +0200
max ja mam AuthorTractionSX.Ham.P/T:S-RAM7.0, klamki:shimanoLX,manetki:S-RAM GRIP SHIFT9.0,prz.erz.P/T:shim.XT/S-RAM7.0,amor:RST GAMMA,piastaLX,koloMAVIC618. A ta rama to serio 2000tys? btw jest gdzies na necie dostepny juz kranked5 ?
#646517
MaxDamage | 2003-07-06 20:00:33 +0200
ww2.kraan.net/videos/upload/files/kranked5.mpg
#646527
aiken | 2003-07-07 17:34:00 +0200
:o
a ja mam reksia!
#646588
Zaloguj się by dodać komentarz.