ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fear Factory Tournament !

wto, 08 lipiec 2003 13:09:52 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Kolejne wieści z placu boju! W dzisiejszym odcinku zgodnie z obietnicą publikujemy listę zaproszonych klanów polskich. Do nich właśnie wysłane zostały indywidualne zaproszenia. Lista poniżej:

e-sYnth - e-sport Synthesis
wRoC - warrior Republic of Clan
666 - The Number Of The Beast
WaR - WaR Clan
h' - h00ls
t5 - The Shadows
dx - Dioxide
ff - Fear Factory
cD - clan Dominion
u| - Urinal
by - Black Yeomen
mm - Malleus Maleficarum
gp - green power
TT - Team Tarnow
n3 - Natural Enemy
sH - Superme Hustlaz
C4 - Ultimate vq3 Clan
nXs - NoXiS Clan
fUzz - Fuzz Clan

(kolejność przypadkowa :P)

Info o klanach zagranicznych narazie nadal pozostanie owiane tajemnicą.

Oczywiście klany, które nie otrzymały od nas specjalnych zaproszeń namawiam gorąco do zapisania się samodzielnego poprzez formularz na stronie turniejowej. Poza samą listą klanów przygotowaliśmy krótką audycje radiową dotyczącą własnie teamów wymienionych powyżej. Będzie ona dostępna na antenie radia Radiosfera, które to zajmie się shoutcastem z turnieju. Nadchodzące słuchowisko można więc potraktować jako test generalny DJów ;-)

Zapraszamy do słuchania dzisiaj o godzinie 22:00 pod tym adresem!

Kolejnym punktem dzisiejszego programu będzie odpowiedź na kilka najczęśćiej zadawanych , powtarzających się pytań związanych z turniejem:
gość: Chcemy przyjechać dzień wcześniej - jak będzie z noclegiem ?
organizator: Nie będzie problemów - jeśli uda nam się załatwić akademik to noclegi będą darmowe bądź za symboliczną opłatą. Szczegółowe informacje podamy wkrótce.
gość: O co chodzi z tym obiadem? Czy to będzie tylko pierwszego dnia ?
organizator: Obiad będzie zarówno pierwszego jak i drugiego dnia, ale jest jedno ale ;-) Dla osób, które wykupiły obiad pierwszego dnia (TDM) posiłek kolejnego dnia będzie darmowy. Jeśli ktoś przyjedzie tylko na turniej duelowy musi zapłacić za jedzenie normalnie. Koszt obiadu wynosi 5PLN.
gość: Co z wpisowym ? Podane jest 20PLN - to jest za obydwa turnieje , czy za jeden ?
organizator: Wpisowe płacimy oddzielnie dla turnieju 1v1 i TDM. Ma to na celu podwyższenie puli wygranych. Łącznie za udział w obydwu turniejach wyłożymy więc 40PLN.

Szczawson | 2003-07-08 13:16:52 +0200

Xioxide...ta

Zenith | 2003-07-08 13:24:34 +0200

ha! a ja wiem jakie sa zagraniczne klany :PPPP - ale nie powiem ;]

enjoy | 2003-07-08 13:40:50 +0200

nie ma loda :o

ognos | 2003-07-08 13:49:29 +0200

no mozliwe ze lod bylo jako 20 klanem zaproszonym, nie pamietam:P

nxs.rush | 2003-07-08 14:21:08 +0200

niestety wiekszosc z nas juz ma plany i albo wyjechala albo wyjedzie :( ale postaram sie sciagnac od nas kogo sie da :]

MaxDamage | 2003-07-08 14:39:31 +0200

bedzie jazda! o ile mnie salomony zawioza :D

MaxDamage | 2003-07-08 14:39:46 +0200

To kupujecie mi w koncu ta rame czy nie?

matr1x | 2003-07-08 15:11:44 +0200

hehe ja w imieniu tem tarnow,z tarnowa przyjada osoby ale dwoch (ja i sleet) gramy w cD takze niewiem czy bedzie squad :P

enjoy | 2003-07-08 15:11:56 +0200

jaka rama?

matr1x | 2003-07-08 15:13:21 +0200

za udzial w turnieju tdm 20zl za lebka czy za team?:>>>

gacU | 2003-07-08 15:20:37 +0200

za palec :]

sYnth|Bubu | 2003-07-08 15:21:53 +0200

pewnie za lebka :P
btw pierwsze miejsce na liscie zaproszonych powinno byc odrazu premiowane do finalu :]

Gravatar

hamm | 2003-07-08 15:23:57 +0200

chyba braklo miejsc dlanas..:))

Gravatar

YoullBeDeath | 2003-07-08 15:56:17 +0200

Mam pytanie.
Czy jak pojade tam tak sobie by zobaczyc turniej a nie grac to tesh bede musial placic 20 zeta?
I czy bede mugl spac w tym zekomym akademiku (za spanie tesh bede musial placic?)

ognos | 2003-07-08 16:02:56 +0200

ogladac bedziesz mogl mecze emitowane z projektorow, z noclegiem to narazie nic nie jest pewnego ;d

dadek | 2003-07-08 16:20:41 +0200

Zapowiada sie fajny turniej :)

MaxDamage | 2003-07-08 16:45:57 +0200

Rb Bandit DH , albo Nicolai bass DH obie po 1800zl wiec taniocha jak nie wiem co, rb kosztuje nowe w polsce kolo 6000 a nicolai prawie 11000... sama rama...

sYnth|Bubu | 2003-07-08 17:30:00 +0200

max ja ci taka przywioze :P bo akurat mam 3 w domu to jedna ci moge dac co ty na to ??:>

Gravatar

pro_L0rd | 2003-07-08 17:49:50 +0200

czlowieku(maxdamage) idz zbierz ekipe i zrob wlamik na sklad z ramami i skoncz se nabijac komentarze;p

pa1n|chosen | 2003-07-08 17:54:05 +0200

ja bym proponował zostawić tak jak jest :D dajcie kasiurke z to 2 miejsce i wszyscy będą happy :P

zLoo | 2003-07-08 18:51:04 +0200

Ktos cos wie skad mozna sciagnac mapke dojazdowa :]

ognos | 2003-07-08 19:11:39 +0200

lol, ze strony www.da.prv.pl w dziale Maps ;p

performer | 2003-07-08 20:39:42 +0200

max : ja mam taki rower gorski romet od komuni go jeszcze mam w razie czego moge odspawac rame i jakos soie przypasuje, zeskrobiesz rdze, pomalujesz i bedzie jak nowa

MaxDamage | 2003-07-09 20:27:23 +0200

Dziekuje serdecznie za pomoc !!!, te , mowisz ze masz takie 3? hmm, nie musisz dawac , sprzedac choc 1 :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63