Fear Factory Tournament !
czw, 17 lipiec 2003 18:28:39 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Witam! Turniej zbliża się nieubłaganie, więc czas rzucić troche konkretów przed publikę. Na pierwszy ogień pojdą nagrody , bo to pewnie najbardziej Was interesuje ;) Tak więc w turnieju 1v1 nagrody pieniężne przedstawiać się będa następująco:
-miejsce 1-sze : 1000zł
-miejsce 2-gie : 500zł
-miejsce 3-cie : 250zł
Do tych sum dodane będą akcesoria komputerowe, które jednak narazie niech pozostaną niespodzianką ;) Na nagrody w TDM pula pieniezna wynosi 2290PLN, a rozmowy ze sponsorami nadal trwają - nie martwcie się - będzie więcej. Poza tym myslę, że przydałoby się pokazać lokal w którym spędzimy dwa dni swojego życia - fotografie poniżej:











bht | 2003-07-17 18:30:12 +0200
a ta panienka jest prawdziwa ? :D
#647333
gacU | 2003-07-17 18:33:22 +0200
Co to za Pani ?:P
#647334
Player1 | 2003-07-17 18:33:58 +0200
hmmm szkoda ze ten turniej nie na cpma to bym se w bilca zaszpilał . woogole wyje..bany lokal
#647335
tofu | 2003-07-17 18:44:22 +0200
czy Ta Seniorita tesh bedzie wliczana w pule nagród? :)
#647336
HaSu_Szlauf | 2003-07-17 19:02:02 +0200
noooo przeciesz to pro player :D
#647337
^M^ | 2003-07-17 19:02:43 +0200
Bleh... a gdzie moj komentarz poszedl? :o
#647338
Aki | 2003-07-17 19:14:22 +0200
eh..nom lokal jest niezly ;o
Szkoda ze tak daleko od domciu tam mam :(
#647339
hamm | 2003-07-17 19:19:12 +0200
z tego co widac sluchaweczki beda :D-----)) nie jest zle jutro sie zapisujemy jusz:))
#647341
vafel | 2003-07-17 19:25:58 +0200
Dla tej pani od dzis gram vq3 :D
#647342
dx-set | 2003-07-17 19:59:02 +0200
eee stoliki zaniskie :o
i obok siebie tylko 3 kompy zamiast 4 = niema co jechac :O
#647344
T4E|AnD | 2003-07-17 20:31:11 +0200
lux miód
#647346
inside | 2003-07-17 20:55:37 +0200
ale wyjebany lokal o pitole :)))
#647348
Zenith | 2003-07-17 21:20:08 +0200
vafel z tego co wiem to juz dosc dlugo grasz vq3 :PPPPPPPP sam mi sie chwaliles =]
#647350
bfr_aka_pablonzo | 2003-07-17 21:33:26 +0200
ladnie tam ;p
#647352
nxs.rush | 2003-07-17 21:35:06 +0200
ale od dzis gra tylko dla tej pani :D skanuje zdjecie stawia kolo kompa i po kazdym fragu buzi :)
#647353
hamm | 2003-07-17 21:58:09 +0200
a po meczu do buzi ?:/:]
#647354
obni | 2003-07-17 22:00:03 +0200
ale fajnie :) a gdzie ta sofa z tv :P?
#647355
obni | 2003-07-17 22:00:20 +0200
ale fajnie :) a gdzie ta sofa z tv :P?
#647356
bryan | 2003-07-17 22:00:34 +0200
" i obok siebie tylko 3 kompy zamiast 4 = niema co jechac :O "
Te fotki sa na dzien dzisiejszy - przed turniejem bedzie przemeblowanie.
#647357
DL*AlieN* | 2003-07-17 22:10:55 +0200
ma cyca !
#647358
Zenith | 2003-07-17 22:14:37 +0200
widzialem ladniejsze takze nie macie co sie "spuszczac"
#647359
MaxDamage | 2003-07-17 22:22:05 +0200
Bedzie kewl...
#647360
ur!mepl | 2003-07-17 22:23:45 +0200
wow (czyt. łoł) :>
#647361
ez0p | 2003-07-17 22:40:55 +0200
Nie ma co trzeba jechać
#647363
MrVonFetysz | 2003-07-17 23:03:03 +0200
Xen :D
#647364
Zo4c | 2003-07-17 23:05:01 +0200
wy****nie w kosmos ten wasz lokal niemoge sie doczekac
#647365
Zo4c | 2003-07-17 23:09:50 +0200
ale wy****nie bedzzie,nie moge się doczekac :)
#647366
Mattias | 2003-07-18 00:10:07 +0200
no nice cafe
#647373
Bs0d | 2003-07-18 08:17:48 +0200
Ja mam nadzieje ze ten 1000 zl skusi najlepszych polskich wymiataczy do pojawienia sie na tym turnieju. Licze ze w Rzeszowie zjawi sie matr0x, mar1o, zik, vendor, p0gr0m i wielu innych mastahow, aby pokazac naszym sasiadom ze wschodu i poludnia jak sie gra 1v1 vq3 :P Poza tym wygrana w tym turnieju moze byc szansa wybicia sie i pokazania na ogolnoeuropejskiej scenie q3 =] Go Go matr0x!!!
#647379
bodo | 2003-07-18 08:34:57 +0200
Ech ja tam moge wygrać te panią co za ladą stoi :D
I moznaby zrobic jeszce jakis mini turniej bilarda, bo widze ze jest calkiem fajny stol :>
#647380
vTm | 2003-07-18 09:07:08 +0200
chyba w bilarda pod piezyna
#647381
hamm | 2003-07-18 09:25:14 +0200
nom moze beda wszyscy najlepsi ale pogroma nie bedzie niestety ;/
#647382
obni | 2003-07-18 09:40:52 +0200
q3arena.gry.wp.pl/da/?id=66
biedana ta lista :/ tdm tak samo
#647383
h|g0ral | 2003-07-18 12:35:23 +0200
o fajnie fajnie tylko troche malo miejsca :>
#647385
h|g0ral | 2003-07-18 12:38:58 +0200
oj jaka lipa nie umiem grac na takich biurkach pojebanych za nisko klawa i mycha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#647386
shiv | 2003-07-18 13:15:31 +0200
kurde rozwalaja mnie takie teksty:P
to przywiez swoje biurko.
:O ktos widze wreszcie w dziewiatke gra , moze przyjade:))
#647387
performer | 2003-07-18 13:25:05 +0200
to tak, jak juz bry napisal bedzie przemablowanie
gwarantuje po 4 kmpy obok siebie !
beda wstawiione sofu do restroomu (bilard) oraz tam bedzie tv i pewno rzutnik z pokazywanymi meczami/wynikami
biurka sa ok, beda tez inne stoliki pod reszte kompow wiec jakos sie zrownowazy Wasze zachcianki (no chyba ze gracie z klawa na kolanach to juz Wasza sprawa...)
poza tym zakladmy klime do lokalu z tego co mowil szef
nagrody jeszcze ulegna zwiekszeniu, poza tym bryan nie napisac o wszystkich wiec sie nie martwcie, nie wiem co tu jeszcze napisac, wlasnie mnie ujebal szerszen w oko jak jechalem 40 km/h na rowerze do tej kafe z ktorej teraz to pisze i mam teraz 1,5 oka :D to juz drugi raz jak bylem w szpitalu przez ten turneij mam nadzieje ze docenicie nasz wysilek.
#647388
bodo | 2003-07-18 13:33:37 +0200
Dziwiąytka fajna sprawa, ale szczerze mowiąc wole 8-ke :D TEz bede to sie pogra :>
#647389
coolfon | 2003-07-18 14:49:11 +0200
a bedzie cos wiadomo o tym turnieju na jakims zagranicznym serwisie?
#647392
XariS | 2003-07-18 15:16:30 +0200
Ja bym chcail sie dowiedzeic jak tam zmiesci sie 120 osob ?? Tam jest strasznie ciasno :-)
#647395
shiv | 2003-07-18 15:50:35 +0200
reszta na zewnatrz bedzie pic napoj boguf:D
#647399
ognos | 2003-07-19 21:44:16 +0200
"a bedzie cos wiadomo o tym turnieju na jakims zagranicznym serwisie?"
kolesie z "orga" czeskiego 2tygodnie juz pisza niusa.. zalosni :/
#647477
Zaloguj się by dodać komentarz.