FF - grupy TDM rozlosowane !
czw, 24 lipiec 2003 21:06:29 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Grupy rozlosowane oczywiście w obecnośći osoby postronnej :) Bez zbędnego owijania w bawełnę przejdziemy do konkretów:
Grupa A
Lords of the board
Rocket Raiders
Fuzz
Voodoo4
Grupa B
Clan Dominion
WaR
Fear Facotry
Fatum
Grupa C
Blue Damage
Legion Of Death
sYnthesis
Sajan
Grupa D
Tarnów City
LoD2
the hoyes
h00ls
Grupa E
BlowJob
Aperion
wRoC
cGu
Grupa F
Mysterious Squad
Clan Dominion 2
h00ls 2
deadhead
Całe losowanie uwiecznione zostało na kasecie VHS , więc w razie wątpliwości można będzie je obejezeć :-)
Dziękujemy za uwage, do zobaczenia na dniach ;)






dinhkertal | 2003-07-24 21:10:17 +0200
cool :) a kto to blue damage? :> zagraniczne kaki?:>
#647819
fftwinsik | 2003-07-24 21:13:37 +0200
warki szykujcie sie do rewanzu za lodz:)
#647820
wuder | 2003-07-24 21:14:04 +0200
Czemu 666 nie grają ???? Taki duży turniej i olali ?? :D
#647821
fftwinsik | 2003-07-24 21:16:11 +0200
nie mieli skladu , wiec nie przyjechali:P
#647822
sYnth|Bubu | 2003-07-24 21:18:59 +0200
dorian wlasnie kto to blue damage bo tylko ich sie obawaiamy. sajan chyba na - :D
hehehe
blue damage to bedzie niespodzianka na miejscu :P
#647823
scR | 2003-07-24 21:24:59 +0200
sajan - saj ? to tam gdzie grac beda benny i lop i jeszcze pare osob, ktorych teraz nie pamietam ? blue damage hmm widzialem pare razy ludzi biegajacych u nas jako bd ale czy to oni.
#647824
obni | 2003-07-24 21:26:21 +0200
ta kurde fajna grupa :D ile teamów wychodzi :P? 2 z grupy ?
#647825
v1r0x | 2003-07-24 21:28:44 +0200
buehehe blue damage to normalnie jacyś rosjanie albo cos :PPPPP nie gramy często i nasz 1 turniej na wyjeździe :D
#647826
ash | 2003-07-24 21:29:36 +0200
na dzien dobry fuzz ma rozjebac v4?:>>
Tak uscislajac to to jest pol fuzz pol dx
#647827
sYnth|Bubu | 2003-07-24 21:30:55 +0200
juz wiem kto to bd :d
#647828
sYnth|Bubu | 2003-07-24 21:33:04 +0200
ash kto z dx jest u was ?? :>
#647829
666|Benny | 2003-07-24 21:34:50 +0200
szatany bawią sie nad morzem i dlatego szóstki niezagrają:(
ciekawe grupy. (HVS :DDDD)
#647830
obni | 2003-07-24 21:35:54 +0200
no ale grupy są równe
#647831
zozo-rulez | 2003-07-24 21:38:56 +0200
no jebucka mamy grupe eh
#647832
MaxDamage | 2003-07-24 21:54:16 +0200
A tak chcialem pojechac :/
Nie miala kiedy rozprawa wypasc :(
Ale kupa, i nie mialem jak dojechac, pks jedzie 14h :///
#647833
ciastek | 2003-07-24 22:00:11 +0200
to jak wkoncu, ile teamow wychodzi z grupy?
#647835
Zenith | 2003-07-24 22:11:25 +0200
ja chce obejzec :D zgrajcie to na avika i wrzucice na orga ;D niech bida patrzy =d
#647837
sYnth|Bubu | 2003-07-24 22:13:55 +0200
ciastus 2 napewno + jakies trzecie teamy z grupy z najlepszym bilansem :P
#647838
T4E|AnD | 2003-07-24 22:22:19 +0200
nie wiem czy mam sie cieszyc czy martwic :/ ;p ;[ ;] :d :0 :( :)
#647840
00rl1k | 2003-07-24 22:33:43 +0200
Niemamy szans !! ..Ale i tak jedziemy !!! Błehehee!! :)
#647841
pa1n|chosen | 2003-07-24 22:34:12 +0200
hehe a coś mi mówiło że trafie na cgu :D
#647842
matr1x | 2003-07-24 22:41:31 +0200
eeee spoko grupy niesa zle
dobrze ze mam grupe F przynamniej sie wyspie :P
GL
#647843
ognos | 2003-07-24 22:52:50 +0200
2-3 druzyny
#647845
hamm | 2003-07-24 23:07:24 +0200
a ja sie pocieszam ze hoolsi nie dojada i ze TT upijemy i na 2 miejscu bedziemy inaczej 4 lokata :D teraz jusz sie nie musze oszczedzac i tak nic nie ugramy wie jusz jutro sie @#$% :)
#647846
sYnth|Bubu | 2003-07-24 23:25:06 +0200
hamm pesymizm przed turniejem nie jest wskazany :P
#647848
zLoo | 2003-07-24 23:26:25 +0200
Hamm ja nawet jak nic nie ugram to sie @#$% dwa razy :D w sobote i w niedziele :D
#647849
L1ghtn1ng | 2003-07-24 23:43:21 +0200
Hehe... FF specjalnie tak zrobily ze jestesmy razem w grupie (WaR i FF) ;-). Chca jak najszybciej odegrac sie za Lodz ;-). Niestety jednak mojej osoby tam nie bedzie.
PS. Nawet nie wiem kto od WaR jedzie. Chyba nie bedzie to najlepszy squad WaR, ale zobaczymy.
PS2. Co to za turniej bez 666, gp i urinal ;-).
#647850
sYnth|Bubu | 2003-07-25 00:00:51 +0200
urinal bedzie porozrzucany po innych teamach :P a szostki po czesci wystapia :P
#647851
seVen | 2003-07-25 01:57:07 +0200
Tylko nie zapomnijcie wziasc ze 30 krzesel - nigdy nic nie wiadomo ;P
#647857
hamm | 2003-07-25 08:14:57 +0200
no bubu baaa...heh trza sie jakos pocieszac;)
#647861
gacU | 2003-07-25 10:11:39 +0200
lol hoolsi chyba z grupy nie wyjda :DDDDDDDDD
#647872
enjoy | 2003-07-25 11:09:52 +0200
: o
#647880
D9ra | 2003-07-25 12:20:41 +0200
grupa B najmocniejsza . oj WaR'ki trudno bedzie
#647888
obni | 2003-07-25 13:09:48 +0200
no jasne bo Fatum tam jest :P i my mamy w planach wyjśc z grupy :P
#647889
[pogo] | 2003-07-25 15:28:42 +0200
z grupy B wyjdzie cD i FF ;]
#647906
D9ra | 2003-07-25 21:33:30 +0200
Urinal nie pojechal bo nie chcial od h00ls'ow dostac :P, a mogli by powalczyc :P
#647938
salomon | 2003-07-26 09:23:09 +0200
`jest godzina 9:23 i juz przyjechalo 18 klanow, a mozliwe ze jeszcze ktos sie zjawi.
#647960
4C1D | 2003-07-26 13:22:59 +0200
No i Fatum wyszlo z grupy :)
#647977
Zaloguj się by dodać komentarz.