ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



FF - grupy TDM rozlosowane !

czw, 24 lipiec 2003 21:06:29 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Grupy rozlosowane oczywiście w obecnośći osoby postronnej :) Bez zbędnego owijania w bawełnę przejdziemy do konkretów:

Grupa A

Lords of the board

Rocket Raiders

Fuzz

Voodoo4

Grupa B

Clan Dominion

WaR

Fear Facotry

Fatum

Grupa C

Blue Damage

Legion Of Death

sYnthesis

Sajan

Grupa D

Tarnów City

LoD2

the hoyes

h00ls

Grupa E

BlowJob

Aperion

wRoC

cGu

Grupa F

Mysterious Squad

Clan Dominion 2

h00ls 2

deadhead

Całe losowanie uwiecznione zostało na kasecie VHS , więc w razie wątpliwości można będzie je obejezeć :-)

Dziękujemy za uwage, do zobaczenia na dniach ;)

dinhkertal | 2003-07-24 21:10:17 +0200

cool :) a kto to blue damage? :> zagraniczne kaki?:>

fftwinsik | 2003-07-24 21:13:37 +0200

warki szykujcie sie do rewanzu za lodz:)

wuder | 2003-07-24 21:14:04 +0200

Czemu 666 nie grają ???? Taki duży turniej i olali ?? :D

fftwinsik | 2003-07-24 21:16:11 +0200

nie mieli skladu , wiec nie przyjechali:P

sYnth|Bubu | 2003-07-24 21:18:59 +0200

dorian wlasnie kto to blue damage bo tylko ich sie obawaiamy. sajan chyba na - :D
hehehe
blue damage to bedzie niespodzianka na miejscu :P

Gravatar

scR | 2003-07-24 21:24:59 +0200

sajan - saj ? to tam gdzie grac beda benny i lop i jeszcze pare osob, ktorych teraz nie pamietam ? blue damage hmm widzialem pare razy ludzi biegajacych u nas jako bd ale czy to oni.

obni | 2003-07-24 21:26:21 +0200

ta kurde fajna grupa :D ile teamów wychodzi :P? 2 z grupy ?

v1r0x | 2003-07-24 21:28:44 +0200

buehehe blue damage to normalnie jacyś rosjanie albo cos :PPPPP nie gramy często i nasz 1 turniej na wyjeździe :D

ash | 2003-07-24 21:29:36 +0200

na dzien dobry fuzz ma rozjebac v4?:>>
Tak uscislajac to to jest pol fuzz pol dx

sYnth|Bubu | 2003-07-24 21:30:55 +0200

juz wiem kto to bd :d

sYnth|Bubu | 2003-07-24 21:33:04 +0200

ash kto z dx jest u was ?? :>

Gravatar

666|Benny | 2003-07-24 21:34:50 +0200

szatany bawią sie nad morzem i dlatego szóstki niezagrają:(
ciekawe grupy. (HVS :DDDD)

obni | 2003-07-24 21:35:54 +0200

no ale grupy są równe

zozo-rulez | 2003-07-24 21:38:56 +0200

no jebucka mamy grupe eh

MaxDamage | 2003-07-24 21:54:16 +0200

A tak chcialem pojechac :/

Nie miala kiedy rozprawa wypasc :(

Ale kupa, i nie mialem jak dojechac, pks jedzie 14h :///

ciastek | 2003-07-24 22:00:11 +0200

to jak wkoncu, ile teamow wychodzi z grupy?

Zenith | 2003-07-24 22:11:25 +0200

ja chce obejzec :D zgrajcie to na avika i wrzucice na orga ;D niech bida patrzy =d

sYnth|Bubu | 2003-07-24 22:13:55 +0200

ciastus 2 napewno + jakies trzecie teamy z grupy z najlepszym bilansem :P

T4E|AnD | 2003-07-24 22:22:19 +0200

nie wiem czy mam sie cieszyc czy martwic :/ ;p ;[ ;] :d :0 :( :)

Gravatar

00rl1k | 2003-07-24 22:33:43 +0200

Niemamy szans !! ..Ale i tak jedziemy !!! Błehehee!! :)

pa1n|chosen | 2003-07-24 22:34:12 +0200

hehe a coś mi mówiło że trafie na cgu :D

matr1x | 2003-07-24 22:41:31 +0200

eeee spoko grupy niesa zle
dobrze ze mam grupe F przynamniej sie wyspie :P
GL

ognos | 2003-07-24 22:52:50 +0200

2-3 druzyny

Gravatar

hamm | 2003-07-24 23:07:24 +0200

a ja sie pocieszam ze hoolsi nie dojada i ze TT upijemy i na 2 miejscu bedziemy inaczej 4 lokata :D teraz jusz sie nie musze oszczedzac i tak nic nie ugramy wie jusz jutro sie @#$% :)

sYnth|Bubu | 2003-07-24 23:25:06 +0200

hamm pesymizm przed turniejem nie jest wskazany :P

zLoo | 2003-07-24 23:26:25 +0200

Hamm ja nawet jak nic nie ugram to sie @#$% dwa razy :D w sobote i w niedziele :D

L1ghtn1ng | 2003-07-24 23:43:21 +0200

Hehe... FF specjalnie tak zrobily ze jestesmy razem w grupie (WaR i FF) ;-). Chca jak najszybciej odegrac sie za Lodz ;-). Niestety jednak mojej osoby tam nie bedzie.

PS. Nawet nie wiem kto od WaR jedzie. Chyba nie bedzie to najlepszy squad WaR, ale zobaczymy.
PS2. Co to za turniej bez 666, gp i urinal ;-).

sYnth|Bubu | 2003-07-25 00:00:51 +0200

urinal bedzie porozrzucany po innych teamach :P a szostki po czesci wystapia :P

Gravatar

seVen | 2003-07-25 01:57:07 +0200

Tylko nie zapomnijcie wziasc ze 30 krzesel - nigdy nic nie wiadomo ;P

Gravatar

hamm | 2003-07-25 08:14:57 +0200

no bubu baaa...heh trza sie jakos pocieszac;)

gacU | 2003-07-25 10:11:39 +0200

lol hoolsi chyba z grupy nie wyjda :DDDDDDDDD

enjoy | 2003-07-25 11:09:52 +0200

: o

D9ra | 2003-07-25 12:20:41 +0200

grupa B najmocniejsza . oj WaR'ki trudno bedzie

obni | 2003-07-25 13:09:48 +0200

no jasne bo Fatum tam jest :P i my mamy w planach wyjśc z grupy :P

[pogo] | 2003-07-25 15:28:42 +0200

z grupy B wyjdzie cD i FF ;]

D9ra | 2003-07-25 21:33:30 +0200

Urinal nie pojechal bo nie chcial od h00ls'ow dostac :P, a mogli by powalczyc :P

Gravatar

salomon | 2003-07-26 09:23:09 +0200

`jest godzina 9:23 i juz przyjechalo 18 klanow, a mozliwe ze jeszcze ktos sie zjawi.

Gravatar

4C1D | 2003-07-26 13:22:59 +0200

No i Fatum wyszlo z grupy :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63