FF Invite
sob, 06 wrzesień 2003 11:09:51 | Autor: ash | Quake 3 Arena
Dokładnie dzisiaj o godzinie 17:00 rozpocznie się pokazowy turniej Fear Factory Invite, o którym to pisałem całkiem niedawno. Na stronie ODC dostępne wszystkie informacje na temat imprezy. Tutaj tylko przypomnę ze w turnieju tym zagra nasz rodak
dx-mar1o, w zestawieniu z czołowymi zawodnikami z Europy.
A teraz kilka nowych wątków. Tak jak obiecałem pojawiło się kilka krótkich wywiadów z graczami, niestety nadal są one w wersji angielskiej.
Na stronie ODC pojawiła się także sonda z pytaniem kto wygra, wiec można głosować na maria. Na stronie ESR pojawiły się także zakłady w których można stawiać swoje wirtualne pieniądze na wszystkie spotkania z 1 rundy (trzeba posiadać konto na stronie)
Zapodam tutaj jeszcze tylko pierwsze spotkania:
fps.fooki vs
tulls|stermy @ 17:00
[aAa]thefou vs
nDc|Impulse @ 18:00
3M.rufus vs
[TA]tyfoon @ 19:00
eoe.diablo vs
dx-mar1o
Wszystkie wyniki będą updateowane na stronie ODC, wiec raczej tam oczekujcie relacji niżeli tutaj na orgu. Wszystkie dema także na bieżąco będą wrzucane na stronę odc. Tak wiec jest to mój jedyny news tutaj aż do zakończenia rozgrywek w dniu dzisiejszym.
Zapraszam na nasz kanał irc #ODC @ quakenet, oraz na GTV: da-sv.one.pl:20000





gacU | 2003-09-06 11:34:54 +0200
wirtualna kasa wtf ?!
#652928
bodo | 2003-09-06 11:39:14 +0200
Fatalny angielski w wywiadach...
#652929
nxs.rush | 2003-09-06 12:23:56 +0200
podsumuje tu wszystkie wywiady a nie w komentsach pod kazdym z nich :P GJ ash :)
#652931
viltZz | 2003-09-06 14:03:35 +0200
mozesz se potem wirtualne jedzenie kupic.:D
#652939
ash | 2003-09-06 14:03:50 +0200
to nie ja wywiady robilem
#652940
666|v1nc | 2003-09-06 14:37:55 +0200
go go mar1o!!
#652944
.... | 2003-09-06 16:13:32 +0200
GL mar1o :]
#652951
sYnth|Bubu | 2003-09-06 16:49:02 +0200
gogogog mar1usz :P
#652955
bodo | 2003-09-06 18:13:11 +0200
POwinna byc jakas zasada, ze jak juz sie robi wywiad w innym jezyku, to powinno sie go znac na przyzwoitym poziomie :D
#652960
Zaloguj się by dodać komentarz.