ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



FF Invite - dzień 2

nie, 07 wrzesień 2003 14:18:00 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Dzisiaj drugi dzień turnieju FF Invite. Zapowiadają się jeszcze większe emocje, a cala impreza zacznie się już za ok. 1h czyli o 15:00. Po wczorajszym dniu nasz reprezentant dx-mar1o znalazł się w LB po przegranej z graczem z Niemiec. Dzisiaj zagra swój mecz o 18:00 z przegranym ze spotkania fooki vs thefou.

Jeszcze dodatkowa informacja: do turnieju dołączył 2 znakomity gracz ze Szwecji: [EYE]Anakin, który to zastąpił tyfoona. Wszystkie dotychczasowe wyniki jak i dema możecie znaleźć na stronie ODC.

Tutaj na orgu jak widzicie po prawej w GTV Pilot macie wszystkie spotkania do zakończenia rozgrywek. A tutaj zapodaje pierwsze spotkania które już dosłownie za chwile:

fps.fooki vs [aAa]thefou 2:0

22:11 @ ztn3tourney1

14:7 @ pro-q3dm6

eoe.diablo vs [EYE]Anakin 2:0

18:17 @ pro-q3tourney4

34:18 @ q3tourney2

nDc|Impulse vs [EYE]Anakin @ 2:1

18:10 @ pro-q3dm6

12:18 @ ztn3tourney1

18:10 @ q3tourney2

dx-mar1o vs [aAa]thefou @ 1:2

20:1 @ ztn3tourney1

11:24 @ pro-q3tourney4

9:19 @ pro-q3dm6

fps.fooki vs eoe.diablo @ 2:0

17:7 @ pro-q3dm6

22:9 @ q3dm13

nDc|Impulse vs [aAa]thefou

default win

[aAa]thefou vs eoe.diablo 2:1

11:24 @ ztn3tourney1

23:13 @ pro-q3dm6

23:12 @ pro-q3tourney4

:: GRAND FINAL ::
fps.fooki vs [aAa]thefou

8:14 @ ztn3tourney1

18:12 @ pro-q3tourney4

10:13 @ pro-q3dm6

19:9 @ pro-q3dm6

36:16 @ ztn3tourney1

Jak zwykle scoreboty na naszym kanale #ODC, oraz GTV: da-sv.one.pl:20000

Końcowa klasyfikacja:

  1. fps.fooki

  2. [aAa]thefou

  3. eoe.diablo

  4. nDc|Impulse

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-07 14:48:31 +0200

=:]D

kroyh | 2003-09-07 14:50:20 +0200

a co ty taki hapi? :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-07 15:44:56 +0200

2:0 dla fooki ;p

freak | 2003-09-07 15:52:52 +0200

dawać demka !! prędko :P

freak | 2003-09-07 15:55:31 +0200

no kurde od 5 minu nawalam F5 i nie widze na sajcie odc tyche dem :-d

stirmal | 2003-09-07 16:35:09 +0200

Anakin vs d1ablo 0:2

ognos | 2003-09-07 16:52:07 +0200

chyba jest w niusie napisane? ;)

Gravatar

nowe_konto_mamD | 2003-09-07 17:35:26 +0200

mario dawaj!... szkoda mi go ze na q3dm13 nie zrobil kilq fragow wiecej ;(... mimo wszystko gg... i gl nastepnych meczykach

tylmarande | 2003-09-07 17:39:06 +0200

Mario mario mario! Cala polska jest z Toba!!! ;p

Gravatar

verax | 2003-09-07 17:59:33 +0200

niemoge polonczyc sie z gtv ...
ma ktos taki problem?

ognos | 2003-09-07 18:09:53 +0200

/connect 195.136.107.248:20000 tak probuj :o

kroyh | 2003-09-07 18:16:04 +0200

nie działa :/

stirmal | 2003-09-07 18:24:26 +0200

Ogi - jak walilem komenta to w newsie jesio nie bylo, a tak poza tym to impulse - anakin 2:1. :)

obni | 2003-09-07 18:39:13 +0200

no tez ne moglem wejsc na te gtv :/

enjoy | 2003-09-07 18:39:25 +0200

mario zeby sie wyluzowal to by pokazal klase, bo chocby po jego movemencie widac ze ma nerwowe ruchy
mario jesli mnie slyszysz to walnij sobie setke albo dwie przed kazda mapa!! :)

rkniunia | 2003-09-07 20:32:04 +0200

Ta zeby slalomem biegal i widzial podwojnie :]

zoom | 2003-09-07 20:39:21 +0200

i znowu polska pokazala ze na vq3 nie potrafia grac :-f

baxowy | 2003-09-07 20:46:08 +0200

i znowu polska pokazala ze ma najdebilniejszego gracza - zooma

ognos | 2003-09-07 21:00:34 +0200

zoom, wlasnei mario pokazal ze umie dobrze grac na ich poziomie, zobaczysz wkrotce ;)

tylmarande | 2003-09-07 22:23:51 +0200

odwalcie sie od zooma - to jego sprawa co sadzi o skillu maria.. moim zdaniem mario gra cool... ale od zooma mi sie prosze odpierdolic! jest spoko gosc:P

tylmarande | 2003-09-07 22:30:42 +0200

haha... fooki gral z theofem na poczatku..ale jaja......powtorka z rozrywki?:ASD:ASDASDASDASD

kroyh | 2003-09-07 23:52:32 +0200

lol

nxs.rush | 2003-09-08 01:33:53 +0200

gg all a szczegolnie mario. gj dla wszystkich, ktorzy przyczynili sie do organizacji imprezy, bylo duzo emocji, dobra zabawa i jakby nie patrzyc nasz najlepszy duel'owiec online mial okazje zmierzyc sie z kilkoma swietnymi graczami i imho pokazal, ze potrafi grac :) jakby tak wiecej na takich turniejach pogral marian to hoho... czesalby nieziemsko :> one more time gg and gj.

akir | 2003-09-08 02:31:11 +0200

wazne ze mario w pierwszej osemce :D

ash | 2003-09-08 02:45:59 +0200

akir: to bylo ponizej pasa:>>

a co do wystepu maria to uwazam ze byl dosc udany. Moze nie wygral wiele ale napewno sie nie pokazal jako jakis pierwszy lepszy n00b. Po prostu mario niema w pl dobrego sparing partnera, po 2 to byl jego 1 turniej na takim szczeblu, to bylo szczegolnie widac w jego 1 meczu z diablo na dm13. Sam diablo po meczu powiedzial ze po prostu ma jedynie wiecej doswiadczenia w takich imprezach, a thefou powiedzial ogolnie ze mario jest przehujem na ztn:> on tam praktycznie nie mogl nic zrobic:)

zoom | 2003-09-08 06:53:48 +0200

Jakbym mial grac w cpma tak jak wy w te vq3 to bym gral z kolegami z osiedla :- D
no ale 8/8 tez dobrze :-O

tylmarande | 2003-09-08 18:12:53 +0200

mario pokazal klase...na ztn'ce kosil wszystkich az milo :)

lidek | 2003-09-08 23:29:16 +0200

Jakbym gral w vq3 tak jak zoom na cpma to bym byl mistrzem swojej wsi :S

lidek | 2003-09-08 23:37:30 +0200

matrox jest lepszy o klase od mar1olki i jakby gral na polskim serwie przeciw tym kolesiom to by wygral...
z kolei jesli mialby grac z mar1omanem to by przegral :P ot takie zawilosci pingowo-skilowe :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63