ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



FFT Coverage !

wto, 29 lipiec 2003 20:40:10 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

LukaS napisał kolumnę ukazującą turniej z pova organizatora , chętnych do lektury zapraszam na strone FF. Direct link tu.Poza tym już skompletowaliśmy prawie wszystkie fotki z imprezy (te które się jeszcze odnajdą wrzucimy niedługo) - cała galeria dostępna jest tutaj.

No i na koniec , jak na Polskę przystało ,a tradycji stało się zadość, muszę napisać ogłoszenie z serii lost+found. Jeśli ktoś przez pomyłkę ma o jednego mx300 za dużo proszę o kontakt do 666|xplo , gdyż to właśnie jego sprzęt. Podczas turnieju zginął również telefon komórkowy.

Zenith | 2003-07-29 20:43:43 +0200

ojojoj na pewno sie myszka znajdzie =/ xplo - zong =/

bo to Polska =/ - nie elegancja Francja...

eng | 2003-07-29 21:14:55 +0200

albo i nie :>

Gravatar

pigulson | 2003-07-29 21:36:07 +0200

ehehe, jak sie znajdzie to bedzie kolejny cud nad wisła:D "w kraju gdzie na jeden banknot(myszke) przypada 4 rech co chca go zajebac"

t3mplar | 2003-07-29 21:36:19 +0200

papa mx300, jak ci smutno to looknij na zdjecie atoma... no offence :]

enjoy | 2003-07-29 21:52:20 +0200

spoko xplo, myszka sie napewno znajdzie :)
pytanie tylko za ile chcesz ja odkupic ;)))))))

kroyh | 2003-07-29 22:05:52 +0200

i po cholere mu tak dogadywać?
pomyś jak by Ci ktoś @#$%ł mx300.....
eh...

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-29 22:08:30 +0200

no szkoda, mx300 fajna myszka...

CegLa | 2003-07-29 22:14:09 +0200

Szkoda gadać, ciekawe czemu wszyscy mówią, że Polacy to za ZŁODZIEJE??? :((((. Ja p***dole !!!!

bryan | 2003-07-29 22:18:13 +0200

ja dalem allsopa na mecze litwinom bo netF nie wzial swojej podkladki i dostalem z greetingzami w nienaruszonym stanie ... ale polak potrafi ... =

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-07-29 22:21:57 +0200

nie no kurde to bylo cos wiecej niz myszka bo sprowadzilem ja sobie z anglii na dlugo jeszcze zanim w polsce byla. wogule jak widzialem te co sa w polsce a ta moja to jak porownac poloneza to bmw... smiech mnie bierze ze tacy ludzie wogule nazywaja siebie "kolegami internetowymi", czy jak kto woli "quakowa spolecznoscia"

T4E|AnD | 2003-07-29 22:38:30 +0200

fotki jak fotki jeszcze dojdzie moja - eh mx300 ( ciekawe czy znajdzie sie taki wspaniałomyslny łowaca ze odda zgube :/ )

Gravatar

AureL | 2003-07-29 22:42:49 +0200

a ja poprosze o zwrot telefonu ! :/

Gravatar

vTm | 2003-07-29 22:56:10 +0200

szkoda telefonu i mx300:(((( z tego cow eim to w lodzi tez zajebali mx300:((((

Gravatar

seVen | 2003-07-29 23:04:35 +0200

No @#$% mac, a moze w tym kraju jest jakis notoryczny zlodziej mxow 300 ?? jak mnie pamiec nie myli to w gliwicach bodajrze tez zajebano dwie takie... Moze niech ktos zestawi listy graczy i znajdzie sie jakis podejrzany ktorego w spokoju bedziemy mogli zlinczowac :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-29 23:51:19 +0200

krotko mowiac : polacy to skurwysyncy zlodzieje!!

putek | 2003-07-30 01:53:23 +0200

ja nie moge... ktos jest GNOJEM i tyle.pozatym torche Wam sie dziwie ze sobie sprzetu nie pilnujecue:/

ognos | 2003-07-30 01:55:33 +0200

chyba z tego co wiem to jesusowi w jego wlasnym pokoju w akademiku zajebali telefon :/

matr1x | 2003-07-30 02:40:28 +0200

ta u jesusa w pokoju zostawilem polecak z all rzeczami (bo tam pilismy:d )oprucz portfela i wyskoczylem o 3 w nocy przez okno z akademika do sklepu po cygary
wrucilem o 7 wziolem plecak od niego z pokoju
o 12 jak sie pakowalem zobaczylem ze mi wcielo podkoszulek ktory dostalem ze stanow od brata w paczce za 47$,taki byl wypas podkoszulek ze ja @#$%
a jak dojechalem do domu to okazalo sie ze niemam tez mojego kochanego noża :(

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-30 02:58:41 +0200

eh :/

bryan | 2003-07-30 08:00:59 +0200

ano , ale podstawa to samemu dobrze pilnowac swoich rzeczy , a nie zachlac i nic nie pamietac.

mem | 2003-07-30 08:01:33 +0200

campa nie masz co sie martwic bo to ja z bratem bedziemy musieli ci oddac myszke :>, wiec spokojna glowa .

s0thek | 2003-07-30 09:04:13 +0200

@#$% oddajcie im to ja @#$% a jak sie dowiecie kto to zajebal to nie wpuszac na turniej nawet jak to by byl lexer

Sargath | 2003-07-30 09:39:56 +0200

Ruskie pewnie was okradły i dali noge a wy tutaj winy w polakach szukacie ;)

h|neok | 2003-07-30 09:41:43 +0200

zapomnieliscie napisac o mojej bluzie americanosa :| z kapturem...@#$% jeszcze nie powiedzialem starej..musze cow wymyslec

Bs0d | 2003-07-30 11:06:58 +0200

Heh zaloze sie ze wiekszosc z tych rzeczy wiara sama pogubila, bo byla tak nawalona ze nie wiedziala co robi :P A teraz wszyscy winnych szukaja.. =]

Mad | 2003-07-30 11:23:27 +0200

wspolczuje...

obni | 2003-07-30 11:24:59 +0200

ja swoje rezczy miałem za lada kola lodówki i wszytsko mam

mem | 2003-07-30 11:36:06 +0200

sie nie najebalismy tylko mycha nam zajebali w trakcie zamieszania przed meczem z dx , brat otworzyl lekko plecak i chyba wtedy prad siadl a dalej to nie pamietam..

bryan | 2003-07-30 12:02:26 +0200

kolejna porcja demek , tym razem z TDMa bedzie juz za chwile.

matr1x | 2003-07-30 12:24:16 +0200

bryan ja ci jeszcze niedlugo posle kilka zdjec z piatkowej nocnej impry z akademika,tylko niech sleet wywola klisze:]

bryan | 2003-07-30 12:29:14 +0200

spoko , jesli ktos ma fotki ktorych nie ma na stronie to niech podesle

nxs.rush | 2003-07-30 12:31:25 +0200

w lodzi gosciowi od nas podpie.rdzie.lili mx500, oczywiscie nie wszyscy tacy sa: tez w lodzi pozyczylem szal'kowi ie 3.0 + allsop (bo my nie grali :/), caly dzien gral nie pilnowany, wieczorem nawet od niego nie odbieralem (bo nie mialem kiedy), tylko mi powiedzial przed wyjazdem ze zostawil sprzet w pokoju i elegancko podziekowal (oczywiscie myszka wraz z podkladka lezala dokladnie w tym miejscu), sa porzadni ludzie na scenie ale jak wszedzie, gnoje tez sie znajda. kij w nere wszystkim kradziejom sprzetu na turniejach, kiedys ktorys z nich bedzie mial mniej szczescia i wylapie za cala reszte. dobra koncze bo sie zbulwersowalem :/

matr1x | 2003-07-30 14:07:03 +0200

dokladnie
Ja kiedys takiego zlapie
a wtedy koles bedzie mial tak przejebane jak w ruskim czolgu

dinhkertal | 2003-07-30 15:28:30 +0200

ku rwy i zlodzieje :p

enjoy | 2003-07-30 15:41:00 +0200

rush nie sadzisz ze jest roznica miedzy tym ze ktos oddal pozyczona mu przez ciebie rzecz a tym ze wzial cos bez twojej wiedzy i nie oddal - czyli mowiac wprost zajebal cos ?? bo ja tu widze duza roznice wiec dziwi mnie ze kogos wychwalasz za to ze ci oddal pozyczona myszke ...... a moze w tym kraju juz jest tak zle ze to byl jakis wyjatek??.....

.. no coz w kazdym razie zlodzieje raczej nie dzialaja w ten sposob ze pozyczaja cos i potem nie oddaja, szczegolnie jak sie ich zna....przemysl to sobie :d

...co innego jakby ci szal oddal myszke ktorej mu nie pozyczales, wtedy mozna by powiedziec ze jednak sa jeszcze pozadni ludzie :) ..... lol?

zoom | 2003-07-30 18:42:35 +0200

Szkoda nawet sie wypowiadac bo @#$% az zal dupe sciska jak sie slyszy ze znowu komus sprzet zajebali :-i zalosny polski poziom, ciekawe czy ten skurwysyn co ukradl to czyta bo jak tak to @#$% kiedys suko wpadniesz a wtedy ci wspolczuje

ognos | 2003-07-30 21:01:59 +0200

zajebiscie!!!! wlasnie sie dowiedzialem ze cafejce skroili pare myszek, sluchawek i ram! ROTFL, dzieki wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niema co

obni | 2003-07-30 21:10:30 +0200

no ja pierodle to juz jest swinswto. to trzeba byc kutasem zeby cos takiego zrobic :/ a miało być spoko @#$% jeszcze mowili ze malo fps jak zapierdalaja ramy to nie wiem :|

obni | 2003-07-30 21:11:18 +0200

ejj tam w cafe były kamery chyba spytaj sie czy nie mozna tego zobaczyc

matr1x | 2003-07-30 21:23:16 +0200

eh jak mogli ramy ukrasc???
musieli kompa chyba rozerbrac to niewierze zeby tego nikt niewidzial

nxs.rush | 2003-07-30 21:24:19 +0200

eNj0y "stary" ja niczego nie musze przemyslec. szalka pierwszy raz w zyciu wtedy widzialem i sie dowiedzialem ze to szal, bo nigdy o kolesiu nie slyszalem (jak cie to dziwi to trudno). wiec szczerze mowiac martwilem sie o sprzet bo jakby mi to zaj.eb.al to mialbym problem drobny zeby dojsc kto to byl. przed napisaniem czegos, mysle dwa razy wiec mnie nie pouczaj. zanim cos napiszesz nastepnym razem to przemysl bo nie blysnales za bardzo.
edit: dobra moglem wczesniej napisac o tym jakie mialem o nim pojecie. mam dzisiaj kiepski nastroj moze sobie odpuszcze publiczne pisanie czegokolwiek :/

ognos | 2003-07-30 21:30:46 +0200

normlanie w czarroomie kompy staly sobie luzno, wlazili ludzie jacy chcieli (z turnieju) i mogli sobie sicagnac obudowe i wziasc. A kamery nie nagrywaly obrazu, bo admin cafe dal kompa na granie w cafe !!!!! dal kompa od ktorego zalezalo w pewnym stopniu bezpieczenstwo jego sprzetu w cafe i go co spotkalo? :/

"mam za malo fpsow" "ehh kutrde jaki komp mam 80 fpsow tylko"

enjoy | 2003-07-30 21:34:03 +0200

ufff juz mi nie chodzilo ze go osobiscie znasz :o tylko glowna mysl byla taka ze nie zdaza sie to raczej czesto na turniejach zeby ktos nie oddal pozyczonej rzeczy, i dlatego bym nei porownywal tego do zwyklej kradziezy co ty uczyniles, a skoro jednak wiedziales ze szal to szal no to wiadomo ze sytuacja byla zupelnie inna niz gdybys to dal komus kogo ani ty ani nikt nie zna, ale co to ma do zwyklej kradziezy to nie wiem, nie ma w tym nic niezwyklego ze on ci to oddal, ale ty go tu chwalisz i mowisz ze jednak sa ludzie......
....ok widze ze jestes kumaty wiec odczep sie juz i zmien temat d0od :F

nxs.rush | 2003-07-30 21:42:04 +0200

no to sobie pogadalo dwoch kumatych d0od ;)P
edit: ok eNj0y zmiana tematu - jak to mowi moj brat w wielkich nerwach: "sr.am na ryj" wszystkim co podpier.dzielili cos na turnieju :/ odechciewa sie cokolwiek organizowac w tym kraju ://

obni | 2003-07-30 21:44:46 +0200

no to jest źle :|

Gravatar

skaven | 2003-07-30 22:13:05 +0200

czesc

sYnth|Bubu | 2003-07-30 22:50:02 +0200

lol zeby krasc myszki ( hujowe) z cafe i hdd to trza byc przehujem :/

lukas_1 | 2003-07-30 22:54:16 +0200

Ej ogi ja ram przekladalem do jednego kompa Ajgon widzial i Piotr tez!!! I Ajgon ten RAM schowal co mi nie chcial dzialac. Piotr sam powiedzial ze mam zostawic w kompiku 128 tylko a reszte kosci schowal Ajgon!. Wiec ram nie zginal. Spytajta Ajgona!!! Do servera Ram przekladalem...

eng | 2003-07-30 22:59:27 +0200

a ja mam pytanko z troszke innej beczki. A mianowicie czy ktos sie postara o szczegolowego(normalnego) niusa ze wszytkimi wynikami screenami itpe ? rowniez tymi grupowymi :> nie zapomnijcie o tym drodzy ceverage'yści ;d

enjoy | 2003-07-30 23:36:10 +0200

u r right dO.0d :o

bryan | 2003-07-30 23:53:57 +0200

bedzie drabinka ze wszystkimi wynikami , demek wszystkich nie bedziemy wrzucac bo nie sa to jakies hity niesamowite.

3st | 2003-07-31 00:09:48 +0200

tak to jest jak sie nie umie pilnowac :>

dinhkertal | 2003-07-31 10:21:57 +0200

wrzuccie demka z tdm i drabinke playoffow i chociarz rozpiszcie grupy :)

dinhkertal | 2003-07-31 10:23:13 +0200

aha Performer WIELKA PROZBA!!! W 2giej cafe jak sie szlo do akademikow zapytaj sie kolesia o komputer w ktorym zmienial dysk podczas turnieju, na tym dysku zmienionym sa moje 2 demka,z czego jedno wazne!!! jesli mozesz to je zalatw ale to nie chodzi o czas tylko zeby bylo :)

performer | 2003-07-31 13:50:05 +0200

nie wspomne juz o kilku myszkach z kafejki oraz o ramie ktore zginely (i to nie chodzi o ten ktory poszedl na serv lukas !)...absowi tez "zginal" portfel... + kilu bluzach m.in neoka
dorian : postaram sie ;]

eng | 2003-07-31 16:01:51 +0200

ehh

coolfon | 2003-08-01 03:27:13 +0200

no ja nie moge... zalozcie na org'u "dzial rzeczy znalezionych"...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63