Film Mst Frags
czw, 06 marzec 2003 23:56:30 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Przez pewien okres będziecie mogli ściągnąć od nas fragowy film Mst z klanu Biotech. Film nie odbiega za bardzo od standardów, czyli intro na którym będzie kilka trików (jednego z lampą na ospdm5 nie znałem) a dalej już tylko fragi w wykonaniu Mst. W każdym razie zapraszam.
.:: Mst Frags





Arnold | 2003-03-07 01:01:32 +0100
to wspaniale
ino wicher
#636033
Chaos | 2003-03-07 01:32:14 +0100
hehetez nieznalem tego z lampa :D
hehe zapomniales rozik dodac ze wrzucal na orga chaosek :D
#636034
nsx | 2003-03-07 07:43:30 +0100
dlaczego tylko przez krotki okres?
#636037
nsx | 2003-03-07 07:43:46 +0100
tzn "pewien", nie krotki :P
#636038
MsT | 2003-03-07 13:51:40 +0100
dzwi mnie nazwa filmu nie wiem dlaczego : Mst frarags ?? wtf?! :D
#636042
move | 2003-03-07 14:35:07 +0100
tranc3: bo org to nie jest studnia bez dna jesli chodzi o miejsce na przetrzymywanie plikow - szczegolnie tych duzych... trzeba oszczedzac :)
#636043
tęczowa.zemsta | 2003-03-07 14:42:53 +0100
no sciagnalem film wlasnie dla tego tricku z lampa, ktorego nota bene tez nie znalem. ogolnie film mi sie nie podobal, ale zycze gl przy nastepnym
#636044
nsx | 2003-03-07 15:19:23 +0100
move: ale lepiej dac miejsce nowszym filmom, a wyrzucac stare. Po co trzymac starocie ktore zajmuja miejsce nowszym rzeczom
#636048
Rozz | 2003-03-07 15:19:23 +0100
Nom, zmiana polityki z ilosciowej na jakosciowa nie pozwala trzymac tego filmu dlugo. Jak przyjda lepsze to po prostu bedzie skasowany. Ale do czasu kiedy nic nie przyjdzie to sobie polezy.
Plik na ftpie nazywa sie mst_frags - nie kumam o co ci chodzi?
#636049
Rozz | 2003-03-07 15:20:54 +0100
Nie. Te stare ktore sa dobre, czesto sciagane zostana (np. sacret, hum itd.).
#636050
nsx | 2003-03-07 15:39:12 +0100
o, wlasnie, neich zostana te filmy ktore sie podobaja, czyli te ktore sa sciagane... bo bezsens czymac na ftp filmy malo "popularne" sprzed roku albo i wiecej
#636053
SiD | 2003-03-07 16:25:51 +0100
coś dużo tych mst | co nie ?
#636057
MsT | 2003-03-07 18:44:24 +0100
nie
#636064
BobeK | 2003-03-07 19:05:56 +0100
jak nie jak tak
#636065
BobeK | 2003-03-07 21:17:03 +0100
1) ten trik na osp5 jest stary :) przynajmniej ja go znalem :P
2) jak zwalniasz film to rob to /timescale'em nie w premierze, bo wtedy klatkuje sie... chyba ze chciales taki efekt osiagnac... ;)
#636071
Zaloguj się by dodać komentarz.