ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Film o matr0x'ie

pon, 09 grudzień 2002 21:10:00 | Autor: grzEs | Quake 3 Arena

Mam dla Was wspaniałą nowinę, przeczytajcie tą wypowiedź matr0x'a jaką mi napisal na gg:

... ale bede miał za niedługo filmik z korei do Tiltu. Film o mnie, w ogóle jak wygladalo moje życie w korei. Dlugi film to będzie ...

Bardzo interesujące. Czeka nas ciekawy film, który chyba każdy quake'owiec obejrzy. Nie często można zobaczyć naszych braci kwakowców w TV. Będziemy mieli możliwośc zobaczenia "życia" naszego matr0x'a w Korei. Matr0x zapewnił nas także, że jak film będzie gotowy to jako jedni z pierwszych go otrzymamy (wyłączność =D) - oczywiście wrzucimy go na nasego orga (tak razor?). Widać rośnie nam polski fatal1ty.

Razor | 2002-12-09 21:32:10 +0100

wrzucimy, wrzucimy grzesiu :)))

Chaos | 2002-12-09 21:45:33 +0100

tia ... a Xg tez bedzie go miało co ? :P

Gravatar

StaryOrgowicz_482 | 2002-12-09 21:50:08 +0100

e tam zaraz fatal1ty

TleN | 2002-12-09 21:53:30 +0100

oczywisice ze bedziemy go od razu mieli

Gravatar

JarlB | 2002-12-09 21:59:49 +0100

"rosnie nam fatality" :D, ale matrox troche maly jest jak na fatala :PPPPPPP, matroxiku co ty na to? :D

matr0x | 2002-12-09 22:21:26 +0100

Heh no moze jestem mniejszy od fatala ale i tak Ci jutro nacupie na przystanku :P

Gravatar

JarlB | 2002-12-09 22:22:41 +0100

jak doskoczysz :DD

Gravatar

JarlB | 2002-12-09 22:23:11 +0100

matek lol, twoj pierwszy komentarz :DD

matr0x | 2002-12-09 22:23:56 +0100

To Ci podloze noge i przywale. Ok koniec :D

matr0x | 2002-12-09 22:24:41 +0100

moj pierwszy to fakt..twoj ostatni bo jutro juz sie tu nie wpiszesz :PPPP

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-12-09 22:28:01 +0100

hehe;)

vq2 | 2002-12-09 22:35:05 +0100

rosnie nam fatal i tayson w jednej osobie :DDD

Gravatar

JarlB | 2002-12-09 22:39:03 +0100

mateuszku, nie uczyli cie ze sie nie bije starszych, wiekszych itp :P kolegow? :DD uuuuu, to trzeba bedzie cie "podszkolic" w manierach. ;) btw o ktorej busa jutro mamy? :)

Gravatar

JarlB | 2002-12-09 22:39:46 +0100

matrox 3 koments :D, zara pewnie walniesz 4 i 5 gl men :D

tifu | 2002-12-09 22:40:27 +0100

lepszy by byl film o blackmanie

shiv | 2002-12-09 22:43:03 +0100

to przenies sie na serwis starcrafta:P

matr0x | 2002-12-09 22:44:16 +0100

Heh pewnie by byl lepszy... frag ja mam busa 11:15 hehe :P
Ok nie pisz juz bo nas zaraz opiernicza za to..przeca jest irc :)

Gravatar

JarlB | 2002-12-09 22:45:42 +0100

na ircu dzisiaj mam lagi :PPP. pogadamy na przystanku :)

davep | 2002-12-09 23:08:42 +0100

a jak bus bedzie mial wtyke to co ? :)

Gravatar

Yond3r | 2002-12-09 23:28:15 +0100

to bedzie pokazany marox jak spi czy co?

matr0x | 2002-12-09 23:31:29 +0100

No jasne ,ze bedzie..byle nie wiecej rzeczy :P

vq2 | 2002-12-09 23:37:59 +0100

zlagowany spiacy mati ... ok ale w busie czy w korei ? :D

matr0x | 2002-12-09 23:48:02 +0100

Nie pamietam..:D

nita | 2002-12-10 00:37:35 +0100

a te dwie koreanki ktore obracal kierowca hulajnogi ? :>

slawek | 2002-12-10 10:15:53 +0100

"to bedzie pokazany marox jak spi czy co? "
Jasne, ze nie... Przecież powszechnie znany jest fakt, że nie spał :)

Gravatar

scuzz | 2002-12-10 22:25:43 +0100

ghehe "fatality" :DD, z krawatem odrazu :PP

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63