ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Yaboll | 2003-01-23 11:29:02 +0100

nie wiem czemu ale pliki nie sciagaja mi sie Getrightem (dziala natomiast "zapisz element docelowy jako" - moze sie nie zerwie :D)

lcf | 2003-01-23 13:47:42 +0100

pare newsow nizej jest to samo

BobeK | 2003-01-23 13:59:39 +0100

Jabol, moze przez to, ze musisz wpisac login i haslo w getrighcie (prawy klawisz na pliku..... :P) i tam dac log: quake, pas: quake

SAI4H | 2003-01-23 17:00:45 +0100

Kat, czytaj newsy..

cOijN | 2003-01-23 19:25:20 +0100

hyhy no wlasnie jakby deja-vu mam male ;p
a filmik promołdowy mi sie niehce ssac :d

nxs.rush | 2003-01-23 20:00:10 +0100

Kacie nasz drogi chyba cos niezle skuty te newsy dodajesz ;D

KaT | 2003-01-23 20:57:40 +0100

czytalem ale nie zajrzalem do archiwum :/ sorka
jak sie komus chce to niech wywali tego niusa

Gravatar

Sajrus | 2003-01-23 21:16:41 +0100

Yaboll - Najlepiej jak sobie zainstalujesz Download Acceleratora =]. Nie dość, ze po PolsQ to jeszcze szybko Ci się ściąga :P

BobeK | 2003-01-23 22:05:28 +0100

Wow, juz sciagam Download Acceleratora, bo szybko sciaga! Q-:

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2003-01-23 23:21:22 +0100

dwa ostatnie filmy byly w newsie jakies 4 wczesniej

hanti | 2003-01-24 08:47:38 +0100

i tak flashget 1.40 rulez

SAI4H | 2003-01-24 08:48:25 +0100

GG Kacie. :)

Gravatar

Sajrus | 2003-01-24 11:31:16 +0100

Mówię Ci, BobeK...Zajebiście ShyBk0 :DD

BobeK | 2003-01-24 15:33:46 +0100

To czemu z getrighta mam 55kb/s i to jest max? Bedzie 100kb/s na neo? :D

Gravatar

PLANET | 2003-01-25 03:36:22 +0100

bobek na neo+ (512) jak masz to wiecej nie pociagniesz STABILNIE niz ok. 53,5 kBps... owszem moze ci dl 'chodzic' w getrighcie mniej wiecej w zakresie 50-59 kBps ale stabilnie (tj. na stale) to wiecej niz 54 kBps raczej nie pociagniesz... mnie osobiscie sie zdazylo ze sciagal przez chwile (i to wcale nie na poczatku sciagania!) ze speedem 63 kBps - jak on wcisnal te pakiety wychodzace w 1 kB to ja nie mam pojecia... (512 kilobitow/8 (1 Bajt=8 bitow) = 64 kBps a przeciez wysylanie jest tylko gora 128 kbps wiec czterokrotnie bardziej zre lacze wysylajac te pakiety w druga strone a wiec wysylanie 1 kB zajmuje mu w optymalnych warunkach ofkoz 4 kB lacza czyli zostaje 60 :(
a tak w ogole to getright jest najlepszy pod tym wzgledem ze jest najbardziej kompatybilny z laczami ; jesli umiesz go skonfigurowac (szczegolnie blado w porownaniu wypada DAP... flashget jest porownywalny choc IMHO nieco gorszy)
peace

Gravatar

PLANET | 2003-01-25 03:38:22 +0100

a tak btw to w gr ciagnie bez problemu... :) tylko troche dohammerowal sie do pliku...

esgaroth* | 2003-01-25 13:32:57 +0100

hmm sciagnolem obejrzalem i fajnie zmatowany ale akcje ... pozostawiaja wiele do zyczenia, zwykla gra nic specjalnego ba moim zdaniem film jest do bani.

SL4VE | 2003-01-25 19:32:30 +0100

"128 kbps wiec czterokrotnie bardziej zre lacze wysylajac te pakiety w druga strone a wiec wysylanie 1 kB zajmuje mu w optymalnych warunkach ofkoz 4 kB lacza czyli zostaje 60 :("

Wysylanie i odbieranie to IMHO dwie oddzielne rzeczy. Dwa oddzielne pasma, które są od siebie niezależne :]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63