ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Film z Lan4Fun #4

wto, 11 styczeń 2005 14:08:30 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena



Wszyscy znają imprezy Lan4Fun organizowane pod patronatem www.Lanparty.pl. Może rozczaruję wszystkich tym, że news nie będzie zapowiedzią kolejnej edycji tego wydarzenia, ale na pewno podniosę ciśnienie tą informacją wszystkim, którzy nie zdążyli załapać się do szczęśliwej osiemdziesiątki uczestników Lan4Fun 4: Underground, która odbyła się... w garażu, a właściwie na terenie pewnego podziemnego parkingu. Parking ten jednak musiał być bardzo wesołym miejscem podczas imprezy, o czym świadczy filmik, który ujrzał światło... światłowodów bardzo niedawno, bo kilka godzin temu - tuż po północy. Na filmie tym doskonale widać co przegapili flegmatycy którzy się nie zapisali, bądź lenie, którym nie chciało się ruszyć do tego jakże kameralnego miejsca.

Sam avik na początku ukazuje bardzo zabawne zdjęcia uczestników 30 godzinnego maratonu gier sieciowych. Potem jest już tylko lepiej, bo możemy podziwiać przeróżne akcje wykonane podczas LANu z gier Counter-Strike, Quake 3 Arena oraz Need For Speed: Underground 2, który jakże doskonale pasował do scenerii wydarzeń. Co prawda część poświęcona trzeciemu wstrząsowi nie jest majstersztykiem na poziomie AnnihilatioN czy Freeform a film, szczególnie końcówką, przypomina raczej pewien program ze nadawany na stacji Viva i prowadzony przez znanego rapera - Jacka G. Pomimo tego jednak bardzo polecam poświęcenie odrobiny limitu swoich neozdrad i zassanie go. Doskonale dopasowana muzyka - wg. mnie najlepsza strona filmu, ciekawe zdjęcia, no i oczywiście Zdzisław Koneffka wywołują podczas oglądania tego dzieła opłakane w skutkach brzuchoskurcze.

Do naszej dyspozycji zostały oddane dwie wersje filmu różniące się stopniem kompresji. Są one do ściągnięcia poprzez eMule oraz 4 serwery FTP (update: pojawiły się także mirrory na samym ORGu):

L4F4:u2 (wersja Low Quality - 37 mb - DivX): Wersja eMule / FTP #1 / FTP #2 / FTP #3 / FTP #4 / ORG

F4F4:u2 (wersja High Quality - 245 mb DivX): Wersja eMule / FTP #1 / FTP #2 / FTP #3 / ORG

Mam nadzieję, że zachęciłem wszystkich do ściągnięcia z zasobów globalnej sieci tego ośmio minutowego filmu. Od siebie mogę jeszcze dodać, że i tym razem ekipa pod nadzorem Pajonka Hfata nie zawiodła.

pa1n|chosen | 2005-01-11 14:40:38 +0100

zobaczymy co tam sie działo =]

Gravatar

Fabian | 2005-01-11 15:10:04 +0100

Zassysanie: Mode @on.

vOlkan | 2005-01-11 15:29:11 +0100

powiedzcie mi jedno czemu z linków do HQ działa tylko ostatni (jezeli chodzi o wersje .zip eMule nie próbowałem)?

k3m | 2005-01-11 15:45:18 +0100

Z lq tez jeden dzialal (bynajmniej mi). Akcje kuczy + ciekawa reklama - owned, pro, wtf itd. :d

teo | 2005-01-11 16:01:27 +0100

nie no, akcje wypas :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD, ogólnie filmik do dupy ;asdsaddsdsadasdda

Mav_8217 | 2005-01-11 16:28:39 +0100

Hmmm... linki wziąłem prosto ze strony lanparty.pl, więc nie wiem czemu nie działają. Tak czy owak filmik wcale nie jest do dupy :) Za to ta muzyka świetnie pasuje do realiów q3! No i reszta jest odpowiednia do odpowiednich fragmentów.

markolm | 2005-01-11 16:33:15 +0100

filmik fajny, malo nagrane z samego miejsca. Wydaje mi sie ze akcje z q3 sa najgozej nagrane ze wszystkich przedstawionych gier, za mala gamma. W sumie, fajna sprawa, ogolnie wilm oceniam na 6/10

Gravatar

m4r | 2005-01-11 17:24:34 +0100

filmik rox:DDDn1:DD
Ta pani na koncu traktujaca w swej wypowiedzi o grach komputerowych mnie roz..bala:DDD
P.S. Pozdrawiam Zdzislawa Konefke:DDD

vOlkan | 2005-01-11 18:03:13 +0100

szkoda jednak ze fragi z q3 byly tylko z 1v1 (do tego mówiac szczerze takie sobie) a nie np z tdm (wyadje mi się, że tam bylo sporo ciekawych akcji)

Tramal | 2005-01-11 19:00:06 +0100

fajny filmik

gr. | 2005-01-11 19:44:08 +0100

czy film zawiera drastyczne sceny gwaltu, krew, niecenzuralne slowa, brutalna przemoc, agresje?

bfr_aka_pablonzo | 2005-01-11 21:26:05 +0100

fajny, polecam zessanie wersji 37 mb bo wszystko widac dobrze, a to samo przeciez :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63