ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Filmy

wto, 23 wrzesień 2003 19:15:59 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

Po raz kolejny na ruszt idzie kilka filmów z gatunku 'trickjumping'. Nowsze, czy też starsze, lepsze, czy też gorsze. Zdarzają się różne, a tu macie kolejną porcję, która poszła pod mój nóż i ostrzegam, że wybredny ze mnie klient jest ;-).

.:: Spell of Destruction [146 MB*]* - mamy pierwszy filmik, który waży dość sporo, więc i bydle idzie na początek ;). Trochę informacji ogólnych - produkcja wykonana przez niemieckiego gracza - aB1s'a (edycja by n0sRepaLLiK) z dość znanego na świecie klanu iT. W 146 MB mamy upchnięte 6 minut 14 sekund. Zaraz... wtf?! Niestety rozdzielczość 800x400 (hmm... dość ciekawe ;p) pociągnęła za sobą pewne 'koszty'. Teraz przejedzmy do sedna - filmu samego w sobie...

Krótkie, IMO niezbyt ciekawe intro oraz pierwsze wrażenie... cholera jasna co to znowu za mapa?! Nieee... q3dm17 w wersji multi, czyli level, który był dołączany do najnowszego defrag mappacka. Kto grał, wie, że jest on skonstruowany tak, by nie wyświetlało całej planszy 'jednocześnie', lecz z przybliżaniem się gracza odsłaniało kolejne fragmenty [i tak pewnie nikt nie rozumie, ale mówi się trudno ;p]. I tu wychodzi pierwszy minus, z mojej długiej listy ;>. Miejscami jest tak ciemno, że ciężko się połapać gdzie leci gracz - czy na górę, czy na dół, czy może skręca w prawo po piwo na drogę ;). Druga uwaga to użyty fov... albo ja już jestem całkiem ślepy i pisze tego newsa dzięki szczęściu (niezłe szczęście trafiać w te klawisze co trzeba, hehe), albo fov wynosi 90, a może i mniej... Jedziemy dalej, bo chyba ten film niezbyt przypadł mi do gustu ;P.

Tricki - jakie tricki? Te dm17'stkowate? Przecież to już było pokazane dziesięć tysięcy razy, we wszystkich możliwych sposobach oraz na wszystkich odmianach tego przeklętego numeru siedemnaście. Bleh - niestety tyle powiem jeżeli chodzi o skoki wszelkiego rodzaju...

Pytanie zasadnicze: 'Warto ssać?'. Jeżeli nie interesujesz się trickjumpingiem 'nałogowo' i lubisz kolekcjonować filmy - dlaczego by nie. Zawsze to jakiś nowy avik... Zresztą odpowiedz sobie sam, gdyż to co przeczytałeś jest tylko moją prywatną opinią... (ot doradził ;P)
www.own-age.com [profile]

.:: Speed up [84 MB*]* - bardzo krótki filmik, który trwa zaledwie 4 minuty 14 sekund. W produkcji tej postawiono nie na efekty specjalne, oprawę audio-wizualną (w tle usłyszymy tylko jeden utwór), ale na tricki... tricki team'owe prze wszystkim. Niektóre z nich są naprawdę dość ciekawe (plasma na bliss-beta2a - omg, mają ludzie pomysły ;)), choć są oczywiście i wyjątki (ble - co to ma być na jjm2? Plasma climbing? Z taką precyzją to wygląda jak strzelanie w ściany, a nie jak trickjumping). Cóż więcej napisać o tak krótkim 'wytworze'? Dodam tylko, że użyta piła mnie denerwuje, a resztę sprawdźcie sami, gdyż 80 MB to chyba nie aż taki straszny majątek ;).
www.own-age.com [profile]

.:: qsn_orfi [25 MB*]* - to nie jest film proszę Państwa ;). Dlatego też zapewne się z nim nie spotkaliście - jest on umieszczony tylko i wyłącznie na serwerze q3a.sytes.net. Co na nim? Kilka tricków w postaci jednego runa na mapie quintdm3 w wykonaniu orfi'ego. Tylko tyle - można potraktować to jako mały bonus ;).

*Przypominam, że przedstawiony text jest tylko i wyłącznie moją opinią i wcale nie musicie się z nią zgadzać...
*

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-23 19:52:34 +0200

ble nie mozna bonusa sciagnac :(

^M^ | 2003-09-23 19:56:06 +0200

Hmmm... przeto dzialal dobrze. Zapewne g3nrix znowu cos robi :/... ehh... moze jutro sprobowc jak nie to postaram sie o jakies tymczasowne zaladowanie na ftpa -;).

Gravatar

SixCo | 2003-09-24 08:49:49 +0200

Nie da sie :(((

^M^ | 2003-09-24 19:47:39 +0200

Oj chyba na dodatek tego tymaczasowego zaladowania to i nie byndzie... heh :/...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63