Filmy dwa
nie, 15 luty 2004 13:07:05 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Obydwa raczej "amatorskie" i z niższej półki ale przez jakiś czas będzie je można od nas ściągać.
· Fragged by M3ntal - fragowy filmik gracza klanu pk3. Standardowa formuła, akcje na znanych mapach, z których kilka jest wartych uwagi.
.: Download (41MB)
· The First Encounter by Mav9l1ty - film zmontowany z akcji z jednego sandomierskiego lana co jest niestety jego największą wadą. Ciekawostką jest polska muzyka Sweet Noise.
.: Download (76MB)





ramm | 2004-02-15 13:17:56 +0100
sweet song love song ?:D
#672483
MaxDamage | 2004-02-15 13:37:58 +0100
omg jak ja nie nawidze tej baby... ona kwiczy jak kaczka, jeczy jakby ja mieli zarzynac i powinni aaaaaaaaaaaaaa
#672485
HaSu_Szlauf | 2004-02-15 14:00:33 +0100
bueheh kficzy jak kaczka :P
#672490
eng | 2004-02-15 15:08:06 +0100
chyba raczej szczeka jak swinka ? :E
#672496
... | 2004-02-15 15:21:24 +0100
Zaciągne se te movie
PS : słit song law song ... (tesh jej nie lubie)
#672499
ATi | 2004-02-15 17:08:07 +0100
Hmm 1 film gdyby nie dupiata jakosc to calkiem spox :D
#672518
e51 | 2004-02-15 18:32:20 +0100
no bo ona kwiczy jak kaczka ...
i pewnie dlatego wygrala eurowizje
#672542
wuder | 2004-02-15 20:33:56 +0100
weźcie skończcie mówić o tej PIPIE z Blue Cafe, nie dość że głosu to nie ma to jeszcze będzie nas na EUROWIZJI reprezentować =/
ps. powinny wygrać ŁZY =DD
ps2. warto ściągać te filmy ??
#672560
fearless*h1 | 2004-02-15 20:53:35 +0100
40mb nikomu jeszcze nie zaszkodzilo :D
#672565
psychic_pl | 2004-02-15 21:05:42 +0100
kwacze kwacze "kwa kwa" tak wogule co kceta od fisrt encounter? spox filmki jak na akcje 3 kolesi i wcale to nie przeszkadza ze na lanie akcje itd... (jeszcze jeden jego plus ze wystempuje tam psychic [fantom]) :D
#672567
move | 2004-02-16 05:44:15 +0100
pierwszy kijowy na calej linii, drugi ujdzie w tlumie, podoba mi sie muza :)
#672625
pepz | 2004-02-16 08:06:17 +0100
ten drugi moze byc... chociaz te fragi nie sa wywalone w kosmos i sie powtarzaja :>. a ten pierwszy... to niewiem bo dopiero sciagam.
#672632
Mav_8217 | 2004-02-16 12:10:23 +0100
mof, muze przynósł mi GrafitO i od razu mi się spodobała - Od tej pory jestem fanem Drowning pool i Roba Zombie :o Miałem w czwartek oorodzinki i z tej okazji chyba sobie płytkę pana Zombiego sprawię :)
#672642
psychic_pl | 2004-02-16 13:11:19 +0100
e qwa mav doczekales sie pochwal ze strony muzy :D
#672649
Zaloguj się by dodać komentarz.