ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Filmy na piątkowy wieczór

pią, 10 październik 2003 14:02:36 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Nadchodzi piątek, co ma robić umęczony całym tygodniem człowiek pracy? Na wyjścia ochoty brak, bo sił brakuje, może jutro? Na żadne większe spozywanie procentów lub odżywcze zadymianie płuc też siły nie ma, innymi słowy, najlepiej chipsy/cola i coś do oglądania. I tu nadchodzę JA! - mam dla was dwie całkiem dobre propozycje na dzisiejszy wieczór. no to 3...2...1... lecimyyyyyyyyy!

UNOWNABLE - typowy frag-movie, z mnóstwem świetnych raili, mid - airów i innych ociekających krwią i flakami scenek wyjętych z meczów CTF, TDM oraz FFA. Jakość filmu jest dobra, muzyka ostrzejsza i ładnie wpasowana w film, ogółem kawał solidnej roboty. Czas trwania 9:49 min. Waga: 222 megsiów. Link w nazwie firmy prowadzi do Own-Age.com

EngineNo09 - film również typowo fragowy, lecz tym razem mamy na talerzu RA3. I jak to zwykle w filmach z tego modu, królują mid - airy, kombosy, i fruwanie po mapach (ekchm... w tym nawet na dm17, taka ciekawostka ). Jakość bardzo dobra, czas trwania 12:02 min., waga : 211 Megasów. I w tym przypadku również link prowadzi do strony Own-Age.com

Miłego oglądania! C U next week :D

slawek | 2003-10-10 14:22:54 +0200

e, ja tam jeszcze trochę sił mam.
Skorzystam innom razom :)

Gravatar

SixCo | 2003-10-10 14:43:02 +0200

Zanosi sie na ciekawy wieczór :D
Mateo szukaj jeszcze innych filmów... :D

SAI4H | 2003-10-10 14:50:01 +0200

Mateo wiecej takich niusow. :> Zaczynam, z powrotem, wciagac sie w sciaganie filmow. :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-10 15:14:54 +0200

mateo ja juz nienadarzam ;d

v1n5 | 2003-10-10 15:35:51 +0200

ludzie wejdzcie na www.own-age.com tam jest dziennie masa nowych filmow... warto wpadac tam czesto i sciagac to swierze i nowe:P

Gravatar

vult | 2003-10-10 15:41:46 +0200

łer iz abs 2 :( miala byc juz tydzien temu

shiv | 2003-10-10 16:14:35 +0200

moze sacret poszedl na pifko i mu sie weekend piwny przedluzyl:D

Gravatar

SixCo | 2003-10-10 16:47:50 +0200

Wy znowu z tym abs'em lol...

^M^ | 2003-10-10 17:46:14 +0200

ja tam zatrzymalem sie nie wiem kiedy, a po tym, jak zassal mi sie uszkodzony Tricked2 to juz sciagam zadnym filmow :x...

nxs.mlk | 2003-10-10 17:52:45 +0200

love your work , jak to mowia hiszpanie :))
ps: z niebiskich jajec chyba najlepiej sie ciagnie LOL

acidRA3in | 2003-10-10 20:09:19 +0200

bosze blogoslaw jednomegabitowe lacza w pracy :>

dAde | 2003-10-10 23:45:56 +0200

Ściągnąłem pierwszy i mogę tylko powiedzieć, że żałuję, że się tyle czasu męczyłem z downloadem. Nie podobało mi się. Muzyka do bani, która powala już na początku i sprawia, że się chce wyłączyć głośniki. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Właśnie mam iść spać i pewnie koszmary będę miał :P.

iMMortal | 2003-10-11 01:33:55 +0200

dzieki dAde, ja se odpuszcze te filmy!

dAde | 2003-10-11 11:25:13 +0200

Ej no nie sugeruj się tylko moją opinią co do jednego filmu bo potem się okaże, że by Ci się podobały i będziesz żałował, że nie ściągnąłeś :P.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63