ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Filmy - reaktywacja

sob, 25 październik 2003 18:28:31 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

Dziś się złożyło, by dorwać jakieś normalne łącze na kilkanaście minut (dokładnie to ok 2h :P), więc i są skutki - po rozpakowaniu uzyskujemy 474 MB filmów trickerkich (w następnych tygodniach powinno być więcej - po prostu nie udało mi się wszystkiego ściągnąć) oraz 1.27 GB produkcji innej maści i przeznaczenia. Na pierwszy ogień idą oczywiście 'wspinaczki wysokogórskie' oraz skoki - czyli krótko mówiąc trickjumping w pełnym wydaniu.

  • Nazwa:

Tricked 2

  • Download:

Click!

  • Długość:

14 min 12 sek

  • Rozmiar:

250 MB [rar]

  • Autor:

Pez

  • Gatunek:

Trickjumping - freestyle

  • Soundtrack:

Clint Mansel - Dance

The 12 Kingdoms (OST)

Static X - Burning Inside

Usual Suspects - Stalker

Nine Inch Nails - Crow Soundtrack
::[ Info:
Już kiedyś wspominaliśmy o tym filmie - był on skrótowo opisywany przez Mateo, jak dodam jednak coś do siebie.

Druga część filmu autorstwa pez`a. Zdecydował się on wzbudzić ponowne zainteresowanie trickjumpingiem pod fizyką promode - mamy więc tricki zarówno pod vq3, jak i pm. Czy wyszło to na dobre? O tym dalej...

Początek - dość miły dla oka napis tytułowy oraz kilka przyzwoitych sksków z użyciem plasmy, teraz widzę, że jakieś cpm mi mruga, ale co do... co to do cholery ma być?! Gdzie ten facet strzela tym pg?! Przecież zaraz zwrócę przed chwilą spożytą pizze! Uahgjh... Dobrze - już spokój. Po prostu strasznie mi to popsuło efekt filmu - żeby na początku dawać coś takiego? Na szczęście dalej było już lepiej...

Ładne i widowiskowe 'sztuczki i kruczki' na wszelkiej maści mapach - od specjalnie stworzonych dla trickerów (b0_beta3, opc2, drjumpro, something, csu, cos1) po zwykłe mapy dm. Głównie pojedyncze akcje, choć nie zabrakło też kilku dłuższych runów (na szczęście). Większych zastrzeżeń praktycznie nie mam, no może poza brakującą texturą na q3wc1, choć autor sam przeprasza za ten problem. Po prostu kawał dobrej roboty - godne polecenia...

  • Nazwa:

Kfo - The Movie

  • Download:

Click!

  • Długość:

4 min 38 sek

  • Rozmiar:

79 MB [rar]

  • Autor:

mrks

  • Gatunek:

Trickjumping - defrag

  • Soundtrack:

Disturbed - Down
::[ Info:
Ciekawe wejście, urywki defrag runów i dynamiczne wejście na mapie o3j-fusion. Tak właśnie zaczyna się kolejny film mrksa, który najwyraźniej ma za dużo czasu ;). Produkcja krótka, acz bardzo, a to bardzo dynamiczna - teraz widać skąd się wzięła ta prędkość w Cetus The Movie. Świetna praca kamery (Defrag 1.9 robi swoje), równie dobra synchronizacja akcji z muzyką. Zresztą sprawdźcie sami - powinniście, gdyż rozmiar nie powinien odstraszać.

  • Nazwa:

Quake 3 Arena Tricks

  • Download:

Click!

  • Długość:

7 min 13 sek

  • Rozmiar:

138 MB [zip]

  • Autor:

Valsephi

  • Gatunek:

Trickjumping - freestyle

  • Soundtrack:

?
::[ Info:
Na koniec idzie zdecydowanie najsłabsza pozycja, na którą natknąłem się zupełnie przez przypadek. Zaczyna się urywkiem walki na q3dm17, a następnie naszym oczom widzimy, imo nieco śmieszne hasło: Quake III Arena is not only about violence. No cóż - pomińmy to milczeniem i jedziemy dalej...

Niestety dalej nie jest lepiej. Może i film powinien skończyć się na początku, ale nie bądźmy aż tak zgryźliwi ;). Cóż - produkcję, jak już wspomniałem, pierwszy raz widzę na oczy, a ma ona już trochę na karku, gdyż pochodzi z maja ubiegłego roku (omg). Może to dlatego tricki, które miejscami nie godzą się tak nazwać nie stoją na najwyższym poziomie, a nawet i średnim... Pojedyncze, bardzo krótkie skoki, miejscami 'kombosy' (hmm), wszystko z perspektywy pierwszej osoby.

Jednak postanawiam już to zakończyć, nie oszukujmy się, szkoda czasu na ten film...

Jutro, jeżeli się postaram kolejna porcja filmów - tym razem coś dla fraggerów ;)...

zLoo | 2003-10-25 18:31:17 +0200

Dzisiaj wyjatkowo mam zajebiste transfery przy sciaganiu z orga wiec ze possam i poloookam co tam namodzono :P

SAI4H | 2003-10-25 19:39:41 +0200

My ul style is the best. ;)

Gravatar

.... | 2003-10-25 19:40:11 +0200

Coś tak czuję, że może sciągne ten drugi film bo z komentarza najciekawszy ...

^M^ | 2003-10-25 20:18:07 +0200

s4iek - pokaz mi copyright cfanioczku :P ;).
BTW: Jeszcze mam 6 filmow na poczekaniu - fragi/ctf ;p... Szkoda, ze tak 'malo', trzeba bedzie w nastepnym tygodniu reszta zassac do konca - bo jeszcze 10 zostalo :asd...

szaky | 2003-10-25 21:03:59 +0200

Dzisiaj wyjatkowo mam za****te transfery przy sciaganiu z orga wiec ze possam i poloookam co tam namodzono :P
z jakiego orga? to nie jest umieszczone na orgu ;p ;p

nita | 2003-10-26 02:17:09 +0200

zaraz sie zacznie kto z jaka predkoscia sciaga i w ile sec :D

Gravatar

.... | 2003-10-26 09:28:07 +0100

Tak jak już wcześniej mówiłem zassałem 2 filmek (KFO-The Movie) i musze powiedziec, że ^M^ nie kłamał z tym opisem :> Fajny ten tutel z plasmą :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63