ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Filmy z turnieju w Łodzi

wto, 23 wrzesień 2003 22:39:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Pamiętacie jeszcze turniej w mieście Łódź, organizowany niedawno przez szkołę informatyczną WSInf? Ten, wokół którego, a raczej wokół nagród przyznawanych za czołowe miejsca, był taki szum? ;) Teraz macie okazję zobaczyć co tak naprawdę działo się na tym turnieju. Na stronie WSInf zostały umieszczone dwa filmy, na których będziemy mogli zobaczyć jak bawili się gracze, którzy przyjechali wówczas do Łodzi. Jak już wspomniałem dostępne są 2 wersje: **.avi* i **.mpg*:

Przyznam, że jeszcze nie wiem co kryje się pod linkami - zobaczcie sami!

sYnth|Bubu | 2003-09-23 23:44:01 +0200

grrrrrrrr ale transfer :/

null | 2003-09-24 00:15:37 +0200

mam jush 3%! :D zobaczymy co oni tam naprawde robili...

Gravatar

mat1x | 2003-09-24 00:49:50 +0200

Hm to bardziej taka mini-reklamowka WSI w TVP3 niz jakies sprawozdanie z turnieju =]

dZiKu | 2003-09-24 00:50:19 +0200

heh...no i calkiem fajne krotkie info, zapewne szykowane bylo do emisji w tv

tylko ten kawal na poczatku - chca z nas zrobic "cioty komputerowe" ?;]]

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-24 00:56:43 +0200

ale tranfer sux :/

Gravatar

JarlB | 2003-09-24 01:48:17 +0200

ale dave zajebiscie wyszedl :DDDDDDDD.
a monia nawet przy graniu ma zboczne mysli :D

fajne, tylko ten poczatek mnie cos zbulwersowal :P

shiv | 2003-09-24 03:20:12 +0200

hehe najlepszy z tego filma jest szejker , wielki wodz tego zlomowiska "GRUBA WARGA" :DDDDDDDDDDD

nxs.rush | 2003-09-24 08:53:19 +0200

bry cos obiecales...

Gravatar

SixCo | 2003-09-24 08:54:29 +0200

no to bedzie sie sciagalo :(
trans 0.5-2 kb/s (przy czym normalnie jest 20-150 kb/s)

MaxDamage | 2003-09-24 09:29:45 +0200

Nio ja mam normalnie stale 64kb a tu 25-20... Wrzuccie to na orga...

sYnth|Bubu | 2003-09-24 09:58:20 +0200

taki.. dziwny troche smieszny i troche sztuczny filmik :P

MaxDamage | 2003-09-24 10:46:32 +0200

mam go, nie wiedzialem ze wygladam az tak zle...

viltZz | 2003-09-24 11:14:25 +0200

najlepszy byl xenoprzystojniak:)

damndog | 2003-09-24 11:17:59 +0200

mie sie 5 sekund sciagalo! serio! no moze 8 ;) transfer byl cos kolo 5mb/s :D

jam | 2003-09-24 13:09:05 +0200

a mi zarzucilo niesamowite tempo 1kb/s ! =] do wieczora moze sie sciagnie... :/

Gravatar

monja | 2003-09-24 13:35:49 +0200

:OOO ahahahahh sztuczny ale smiechowy :)

SAI4H | 2003-09-24 13:55:23 +0200

A ja tego nie sciagam, bo transfer lipny na maxa... ;P

viltZz | 2003-09-24 14:02:17 +0200

dlaczego mnie nie ma na filmie???;p

baxowy | 2003-09-24 16:17:57 +0200

521b/s i spada, bez jaj, wrzuccie to na porzadny serw a potem dawajcie linka :/

baxowy | 2003-09-24 16:18:58 +0200

Nie bede czekac 10 godzin na sciagniecie 20mb ... ;/

dZiKu | 2003-09-24 16:51:45 +0200

@#$% przestancie narzekac - nie chcesz to @#$% nie ciagnij
poczekajcie na lepsza okazje i zassajcie, albo se darujcie
rozpieszczone dzieciaki :P
wszystko wam dac, a sami nic - niech ktos z was nalogowych ssaczy zalatwi qrna sobie konto i niech wrzuca tam swieze pliki, aby innym bylo latwiej
i jeszcze najezdzacie autora @#$% ze chcial dobrze - lol?

bulwers of the day ;] (ale musialem sie wyladowac ;)

kood | 2003-09-24 17:46:54 +0200

haha... jak to obejrzalem to stwierdzilem, ze q3 przestalo byc mroczne :)

baxowy | 2003-09-24 19:18:45 +0200

Dziku palko, nikt nie najezdza autora, chodzi o to ze mogl wgrac to na orga, lub dac komus do wgrania, to nie problem. A jezeli mowisz ze nic nikomu nie dalem, to sie mylisz. Nie lec z morda, skoro masz problemy z czytaniem.

BTW : Poczekam na lepszy ftp :-P

3st | 2003-09-24 20:05:11 +0200

Buhehehehe dawno sie tak nie usmialem :D
Ten Szejker to chyba pro-lodziarz ;P maj gad dawno takich rozjebanych warg nie widzial ja :D
A te texty co Monia naparzala "bierz kłada" "ra sejf" "zajęli ra" "o-o" to myslalem ze padne na miejscu :>>>
Nie ze sie z Moni smieje ale to co kolesie kazali im tam gadac to przesada :D Zreszta razem z Monia sie na GG posmialismy juz z tego :D

Gravatar

monja | 2003-09-24 21:16:40 +0200

kazali ?? to byla inwencja moja i dejwa chopie :D

Gravatar

orbital | 2003-09-24 21:59:23 +0200

Szejker to chyba pochodzi z plemienia Wielka Wara z Czambamwi, a jakość filmu woła o pomste do nieba... chyba kręcili to kamerką internetową PixelView ;-)

Vymmiatacz | 2003-09-24 23:44:52 +0200

Która wersja ma lepszą jakość?

Gravatar

[w]xEn | 2003-09-25 09:24:51 +0200

ejno ejno dopiero scignalem filma ! wyszedlem calkiem niezle :P
ja nie wiem co wy w ogole chcecie od Shakera ? spoko gosc a poza tym @#$% wam do niego :>
Viiiiiiiiiltz wszyscy wiedza ze jestem "Banderas" ale nie musisz tego mowic na forum publicznym :D:D:D

vshoq

pozdro

SL4VE | 2003-09-25 11:52:03 +0200

są moje plecy! Widziałem moje plecy! Yeah! Zawsze chciałem zobaczyć swoje plecy w TV :P

Gravatar

SixCo | 2003-09-25 18:49:52 +0200

I cóż to za gra światel :)
Fajny dialog (Monia und Dave :)

ca1 | 2003-09-25 19:43:17 +0200

hmm 20 kb/s a normalnie z orga 200 kb/s =(

baxowy | 2003-09-26 09:30:09 +0200

Bo to NIE jest z orga.

Dinhmcz | 2003-10-02 16:05:33 +0200

no ladnie wgladam na tym filmiku :P.....

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63