Filmy z turnieju w Łodzi
wto, 23 wrzesień 2003 22:39:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Pamiętacie jeszcze turniej w mieście Łódź, organizowany niedawno przez szkołę informatyczną WSInf? Ten, wokół którego, a raczej wokół nagród przyznawanych za czołowe miejsca, był taki szum? ;) Teraz macie okazję zobaczyć co tak naprawdę działo się na tym turnieju. Na stronie WSInf zostały umieszczone dwa filmy, na których będziemy mogli zobaczyć jak bawili się gracze, którzy przyjechali wówczas do Łodzi. Jak już wspomniałem dostępne są 2 wersje: **.avi* i **.mpg*:
- Film w formacie *.avi - (~ 28 MB*)*
Film w formacie *.mpg - (~ 62 MB*)*
Przyznam, że jeszcze nie wiem co kryje się pod linkami - zobaczcie sami!





sYnth|Bubu | 2003-09-23 23:44:01 +0200
grrrrrrrr ale transfer :/
#654489
null | 2003-09-24 00:15:37 +0200
mam jush 3%! :D zobaczymy co oni tam naprawde robili...
#654491
mat1x | 2003-09-24 00:49:50 +0200
Hm to bardziej taka mini-reklamowka WSI w TVP3 niz jakies sprawozdanie z turnieju =]
#654494
dZiKu | 2003-09-24 00:50:19 +0200
heh...no i calkiem fajne krotkie info, zapewne szykowane bylo do emisji w tv
tylko ten kawal na poczatku - chca z nas zrobic "cioty komputerowe" ?;]]
#654495
bfr_aka_pablonzo | 2003-09-24 00:56:43 +0200
ale tranfer sux :/
#654497
JarlB | 2003-09-24 01:48:17 +0200
ale dave zajebiscie wyszedl :DDDDDDDD.
a monia nawet przy graniu ma zboczne mysli :D
fajne, tylko ten poczatek mnie cos zbulwersowal :P
#654498
shiv | 2003-09-24 03:20:12 +0200
hehe najlepszy z tego filma jest szejker , wielki wodz tego zlomowiska "GRUBA WARGA" :DDDDDDDDDDD
#654499
nxs.rush | 2003-09-24 08:53:19 +0200
bry cos obiecales...
#654507
SixCo | 2003-09-24 08:54:29 +0200
no to bedzie sie sciagalo :(
trans 0.5-2 kb/s (przy czym normalnie jest 20-150 kb/s)
#654508
MaxDamage | 2003-09-24 09:29:45 +0200
Nio ja mam normalnie stale 64kb a tu 25-20... Wrzuccie to na orga...
#654512
sYnth|Bubu | 2003-09-24 09:58:20 +0200
taki.. dziwny troche smieszny i troche sztuczny filmik :P
#654516
MaxDamage | 2003-09-24 10:46:32 +0200
mam go, nie wiedzialem ze wygladam az tak zle...
#654518
viltZz | 2003-09-24 11:14:25 +0200
najlepszy byl xenoprzystojniak:)
#654522
damndog | 2003-09-24 11:17:59 +0200
mie sie 5 sekund sciagalo! serio! no moze 8 ;) transfer byl cos kolo 5mb/s :D
#654523
jam | 2003-09-24 13:09:05 +0200
a mi zarzucilo niesamowite tempo 1kb/s ! =] do wieczora moze sie sciagnie... :/
#654483
monja | 2003-09-24 13:35:49 +0200
:OOO ahahahahh sztuczny ale smiechowy :)
#654525
SAI4H | 2003-09-24 13:55:23 +0200
A ja tego nie sciagam, bo transfer lipny na maxa... ;P
#654531
viltZz | 2003-09-24 14:02:17 +0200
dlaczego mnie nie ma na filmie???;p
#654532
baxowy | 2003-09-24 16:17:57 +0200
521b/s i spada, bez jaj, wrzuccie to na porzadny serw a potem dawajcie linka :/
#654547
baxowy | 2003-09-24 16:18:58 +0200
Nie bede czekac 10 godzin na sciagniecie 20mb ... ;/
#654548
dZiKu | 2003-09-24 16:51:45 +0200
@#$% przestancie narzekac - nie chcesz to @#$% nie ciagnij
poczekajcie na lepsza okazje i zassajcie, albo se darujcie
rozpieszczone dzieciaki :P
wszystko wam dac, a sami nic - niech ktos z was nalogowych ssaczy zalatwi qrna sobie konto i niech wrzuca tam swieze pliki, aby innym bylo latwiej
i jeszcze najezdzacie autora @#$% ze chcial dobrze - lol?
bulwers of the day ;] (ale musialem sie wyladowac ;)
#654553
kood | 2003-09-24 17:46:54 +0200
haha... jak to obejrzalem to stwierdzilem, ze q3 przestalo byc mroczne :)
#654562
baxowy | 2003-09-24 19:18:45 +0200
Dziku palko, nikt nie najezdza autora, chodzi o to ze mogl wgrac to na orga, lub dac komus do wgrania, to nie problem. A jezeli mowisz ze nic nikomu nie dalem, to sie mylisz. Nie lec z morda, skoro masz problemy z czytaniem.
BTW : Poczekam na lepszy ftp :-P
#654582
3st | 2003-09-24 20:05:11 +0200
Buhehehehe dawno sie tak nie usmialem :D
Ten Szejker to chyba pro-lodziarz ;P maj gad dawno takich rozjebanych warg nie widzial ja :D
A te texty co Monia naparzala "bierz kłada" "ra sejf" "zajęli ra" "o-o" to myslalem ze padne na miejscu :>>>
Nie ze sie z Moni smieje ale to co kolesie kazali im tam gadac to przesada :D Zreszta razem z Monia sie na GG posmialismy juz z tego :D
#654592
monja | 2003-09-24 21:16:40 +0200
kazali ?? to byla inwencja moja i dejwa chopie :D
#654603
orbital | 2003-09-24 21:59:23 +0200
Szejker to chyba pochodzi z plemienia Wielka Wara z Czambamwi, a jakość filmu woła o pomste do nieba... chyba kręcili to kamerką internetową PixelView ;-)
#654607
Vymmiatacz | 2003-09-24 23:44:52 +0200
Która wersja ma lepszą jakość?
#654617
[w]xEn | 2003-09-25 09:24:51 +0200
ejno ejno dopiero scignalem filma ! wyszedlem calkiem niezle :P
ja nie wiem co wy w ogole chcecie od Shakera ? spoko gosc a poza tym @#$% wam do niego :>
Viiiiiiiiiltz wszyscy wiedza ze jestem "Banderas" ale nie musisz tego mowic na forum publicznym :D:D:D
vshoq
pozdro
#654648
SL4VE | 2003-09-25 11:52:03 +0200
są moje plecy! Widziałem moje plecy! Yeah! Zawsze chciałem zobaczyć swoje plecy w TV :P
#654666
SixCo | 2003-09-25 18:49:52 +0200
I cóż to za gra światel :)
Fajny dialog (Monia und Dave :)
#654734
ca1 | 2003-09-25 19:43:17 +0200
hmm 20 kb/s a normalnie z orga 200 kb/s =(
#654745
baxowy | 2003-09-26 09:30:09 +0200
Bo to NIE jest z orga.
#654819
Dinhmcz | 2003-10-02 16:05:33 +0200
no ladnie wgladam na tym filmiku :P.....
#655421
Zaloguj się by dodać komentarz.