ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał ClanBase Open Cup 2v2

pon, 30 maj 2005 16:42:02 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Niestety rzadko zdarza się, żeby Polski klan uczestniczył w finałach dużych, internetowych imprez organizowanych przez takie ligi jak na przykład **Electronic Sports League, ClanBase czy ich Amerykańskiego odpowiednika - GGL.com. Jeszcze rzadziej zdarza się, żeby pingi w meczach takich międzynarodowych lig były dla nas "białe". Z kolei już prawie nigdy nie możemy spotkać się z sytuacją, w której dwa Polskie teamy pokonując praktycznie całą europę w bardzo prestiżowych rozgrywkach walczą pomiędzy sobą w Wielkim Finale! Tak więc zapamiętajmy tą chwilę, ponieważ już oficjalnie wiadomo, że dziś wieczorem będzie co oglądać.

Wiele kontrowersji spowodowała decyzja Administratorów ClanBase, niejako nieuwzględniająca szans i aspiracji Polskich klanów w lidze EuroCup 2v2. Niestety zaproszono do eliminacji jedynie dwie drużyny z której i tak jedna musiała odpaść po pokonaniu rodaka. Jednak teraz nasi quakerzy udowadniają jak ogromny błąd popełnili wtedy Admini CB. Otóż po pokonaniu każdego oponenta w rozgrywkach, w finale ClanBase Open Cup 2v2 zagrają pomiędzy sobą w 100% Made In PRO-Land klany:

**
sYnthesis, w składzie: rav, Bubu oraz scar
vs.

the h00ligans, w składzie: av3k i Detal

Nie będę się wypowiadał na temat faworyta tego meczu, ponieważ każdy na pewno już dawno temu wytypował swojego. Jednak trzeba przyznać, że dużo więcej sukcesów odnieśli na tej płaszczyźnie gracze h00ls, chociażby zajmując w czterech niedawnych edycjach turniejów European.Quakers 2v2 miejsca na podium. Z kolei sYnthesis miało wg. ripera - administratora rozgrywek ClanBase - dużo groźniejszego przeciwnika w półfinale - rosjan z Lancer Team, a pokonało go w stosunku 3:0. Sięgając trochę do statystyk ligi, oto wszystkie spotkania, jakie do tej pory w w/w lidze rozegrały obie drużyny:

sYnth:
3:0 vs. Lancer
3:1 vs. sr
3:0 vs. eu
2:0 vs. med
0:2 vs. dF
2:0 vs. cyt
2:0 vs. laVe

h00ls:
3:0 vs. rage
3:0 vs. ashlen
3:1 vs. dF
2:0 vs. wCm
2:0 vs. spirit
2:0 vs. UF

Oto z kolei kilka suchych danych na temat samego meczu:

  • Data: Poniedziałek, 30.05.2005
  • Godzina: Około 21:00
  • GTV: da-sv.one.pl:20000
  • Shoutcast: @ ClanBase

Tak więc już za kilka godzin będziemy mogli przekonać się o tym, czy wygra doświadczenie syntetycznych, czy młodość i elokwencja ekipy z Ostródy. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak życzyć obu drużynom powodzenia. Niech wygra najlepszy!!!

[ sYnthesis | 0 : 3 | the h00ligans ]
50 : 57 @ ospdm11
52 : 64 @ pro-q3dm6
44 : 46 @ ospdm6

gr. | 2005-05-30 16:52:07 +0200

pierwszy :D ps. kto ustawil te ankiete i w ogole ocb?

Mav_8217 | 2005-05-30 16:54:29 +0200

  • pogwizduje sobie niewinnie *

czek ałt da komments boj! btw. musiałem ją niestety wyzerować, bo administracja ORGa nie pozwala na ich usuwanie, a był mały błąd z datami :/

duf | 2005-05-30 17:20:36 +0200

HF.

sYnth|Bubu | 2005-05-30 17:46:50 +0200

gl :>

MaS | 2005-05-30 17:58:28 +0200

gl.

Gravatar

cin | 2005-05-30 18:18:45 +0200

nie wiem ktoremu kibicować :D wiec dla obu gl :>

d4widoV | 2005-05-30 18:51:35 +0200

czy wygra doświadczenie syntetycznych

:ASD, Bubu i doswiadczenie :D jak małpa i banan :D

Mav_8217 | 2005-05-30 19:01:48 +0200

bubu ma dzisiaj urodziny, to może mu prezent qmple z klanu zrobią ;)

d00mer | 2005-05-30 19:29:00 +0200

good fuck, eee...luck !!

o wlasnie zapomnialaem dodac zeby hoolski wygrali chociaz synth respect za lt w polfinale :D

coolfon | 2005-05-30 19:45:21 +0200

a co do wyniku bedzie miala elokwencja hools’ow? ze tak zapytam... bo chyba nadal gramy nafragi, no nie? :>

happy birthday Bubu :)

cocaine | 2005-05-30 20:11:23 +0200

gl both,
wygrają h’ :)

l1nk | 2005-05-30 20:16:08 +0200

h’ wygra

Mav_8217 | 2005-05-30 20:22:27 +0200

wygrają lepsi :D

coolfon | 2005-05-30 22:41:13 +0200

3:0 dla h...
ciekawa koncowka ospdm6

Gravatar

avek | 2005-05-30 22:45:34 +0200

ale i tak GaD jest mistrzem swiata ... :s

k3m | 2005-05-31 11:10:15 +0200

Zgadzam sie z moimi poprzednikami :D

Gravatar

cin | 2005-05-31 12:39:01 +0200

ehh wygrał dedat i avek :DDDDDD gg :]

sYnth|Bubu | 2005-05-31 12:44:29 +0200

Zero skila tylko farty! (c) infi

;]
GG

m1ru | 2005-05-31 14:02:52 +0200

gg :)

rod1c | 2005-05-31 14:47:16 +0200

gg h’ liczylem nawas ;p musze se demka obadać

voodoo|norad | 2005-05-31 15:03:37 +0200

Uuu Bubu nie miales dla mnie wczoraj czasu i masz za swoje :Q

MaS | 2005-05-31 17:38:50 +0200

"Ja wiedziałem, że tak będzie " :P

r3v_M1RO | 2005-05-31 18:01:08 +0200

a gdzie demka ??

eng | 2005-05-31 19:45:21 +0200

ble , bg. HA’ znowu wygralo -> łee nuda !

Mav_8217 | 2005-05-31 20:03:59 +0200

żebyś wiedział eng =o Ja tam się po syntetycznych spodziewałem więcej. imho zasłużyli sobie przynajmniej na 3:1

aimowy | 2005-05-31 20:58:28 +0200

:EEE gg
Co jest z forum?
"Can’t open file: ’board_tematy.MYI’. (errno: 145)" :EE

sYnth|Bubu | 2005-05-31 21:09:31 +0200

A moglo byc inaczej... wkoncu 7 czy 2 fragi to bardzo mala przewaga :P

krig | 2005-05-31 21:56:21 +0200

Czekam i czekam a demek nie widac :/ wrrrr...

shot | 2005-05-31 22:49:58 +0200

no super GG h00ls:D

coolfon | 2005-05-31 23:03:44 +0200

co sie dzieje z Boardem? dziala mi tylko forum Q3A, jak chce otworzyc Free lub chocby redakcyjne to mi wyskakuje blad...

aha no i czemu nie ma mojego komentarza ktory napisalem zaraz po meczu? wiem ze potem przez jakis czas org nie chcial mi sie zaladowac, teraz juz niby jest ok, ale komentarza nie ma i wyskakuja jakies bledy (jak te na forum)

Gravatar

cin | 2005-05-31 23:15:38 +0200

h bez farta g.... warta :D

THRAWN | 2005-06-01 00:07:02 +0200

cieniutko h ;/

March | 2005-06-01 07:13:14 +0200

cos slabo h00lsi cos slabo :P

cocaine | 2005-06-01 16:21:34 +0200

a co, mieli wygrac 200-12 ? synth to chyba tez silna ekipa nie ?

sYnth|Bubu | 2005-06-01 18:12:06 +0200

Moglem nie grac na ospdm11 to kto wie co by sie dzialo ;]

nbr1 widocznie sie mylisz. L3sio uwaza ze u nas nikt nie potrafi grac. A on chyba potrafi i wie co mowi NIE?

L3si0 | 2005-06-01 20:12:52 +0200

bubu a niby kiedy ja tak powiedzialem ??? pokaz jakiegos loga ?? nie lubie was za te wozenie sie i pucowanie (tym bardziej za to, ze chcieliscie zeby slayer nas wyrzucil z 1 ligi oc, a was wrzucil, bo jestescie niby od nas 100x lepsi, podsylaliscie mu screeny z cgc, jak to wy nas miazdzycie i do tego gadaliscie, ze my juz sie nie liczymy na polskiej scenie q3 itd), a waszym jedynym osiagnieciem jest 2 miejsce na cgc ashahshahsa, no i teraz 2 miejsce w oc 2v2 :D
ps. gratuluje tego 2 miejsca w oc, wasze AWARDS sie powiekszylo :D

rav | 2005-06-01 21:19:17 +0200

jak dlugo to zamierzacie to jeszcze ciagnac ? 0_o

sYnth|Bubu | 2005-06-01 21:25:56 +0200

Tak :D
Nie raz nie 10 pisales ze jestesmy pionki itd.
A co do OC to widzisz dalej nie zrozumiales. Wiec napisze jeszcze raz moze akurat teraz Ci sie to uda.
Pytalem Slajera czemu nas nie wrzucil do 1 ligi skoro 2 miejsce zajelismy w 2 lidze w zeszlym sezonie.
On odpowiedzial ze wachal sie czy h00ls czy nas ale jak zobaczyl screeny z meczu PD
www.quake3.imro.pl/pd/?id=1&akcja=komentarze&n=7927 - news o meczu

To postanowil Was tam dac... przetlumaczylem mu newsa akko na zagraniczny jezyk + pokazalem mecz w rownych warunkach (cGc). I ani przez chwile Slajer nie chcial WAS wywalac z 1 ligi tylko kombinowal co tu zrobic zeby jeddnak sYnth bylo w 1 lidze. Myslal nad barazami dla nas itd itp ale postanowil powiekszyc lige.
No i chyba sie nie pomylil wrzucajac nas tam bo zaszlismy najdalej (tak wiem fartem ale zaszlismy).
A co jeszcze smiesniejsze to to ze Ty ostatnio masz zawsze najwiecej do powiedzenia odnosnie kazdego spotkan h a 98%z nich śledzisz na GTV :DDDDDD
ROTFL

EDIT: Odnosnie osiagniec ;] Tak tylko cGc :D
Napisze z pamieci bo strona nam o dziwo nie dziala a tam tego jest wiecej.

2 miejsce w ECC 4v4
2 miejsce w ECT2 4v4
4 miejsce w ECC 2v2
2 miejsce w ECT5 4v4
2 miejsce w ECT2 2v2
3 miejsce w lidze CTF FFX
2 miejsce w turnieju w Tarnowie
3 miejsce na Lan 4 Fun
2 miejsce na cGc
2 miejsce w OC (2nd div)
awans do grona 12 najlepszych klanów Europy (Kwiecień 2005)
4 miejsce w lidze eec

Faktycznie tylko cGc...

krig | 2005-06-01 21:36:32 +0200

Demka dajcie lepiej :] , bez dyskusji :P

March | 2005-06-01 22:37:58 +0200

sYnth nigdy nie mialo 1 miejsca w jakiejs lidze ?? :P

sYnth|Bubu | 2005-06-01 22:56:34 +0200

Samymi fartami 1 bys chcial zdobyc?
Stary noskille i farciarze max 2 maja :D

L3si0 | 2005-06-02 00:15:37 +0200

Bubu, was jako graczy trawie, ale jak juz napisalem wczesniej, nie cierpie jak ktos sie pucuje na maksa, a synth jest tego przykladem, ile razy my h’ wygrywalismy jakies ligi ??? czy widziales u nas w opisach na gg "Mistrzowie Polski" ??? ja jestem skromnym chopakiem :D i cenie sobie skromnosc i nienawidze pozerstwa i wszelkich odmian oszustw, lubie uczciwa walke, nie wykorzystuje regulaminu, zeby wygrac jakis mecz, zawsze wychodze z zalozenia, ze regulamin jest niepotrzebny i dwa przeciwne teamy moga sie dogadac, ale niestety nie wszystklie teamy w polsce tak do tego podchodza, ja teraz q3 traktuje jako zabawe i nabijam sie z gosci, ktorzy mysla, ze jak wygraja jakas lige w q3 to sa zajebisci, niestety, zlote lata q3 juz minely i najlepsi juz poodchodzili, wiec nawet jakbys teraz jakis klan caly czas wygrywal, to i tak by to przynajmniej dla mnie nic nie znaczylo. q3 w tych czasach powinno byc tylko zabawa, bo o pro-gammingu nie ma mowy :D

eng | 2005-06-02 09:46:51 +0200

no dokladnie :p

sYnth|Bubu | 2005-06-03 08:55:55 +0200

zawsze wychodze z zalozenia, ze regulamin jest niepotrzebny i dwa przeciwne teamy moga sie dogadac, ale niestety nie wszystklie teamy w polsce tak do tego podchodza L3sio

Ktos robi lige ktos ustala zasady, regulamin a Ty godzac sie na gre "u niego" godzisz sie jednoczesnie na w/w zasady. Gdyby riper nie byl Polakiem mecz bylby niewazny. Bo nie po to on sie meczy cala lige pisze newsy, updatuje tabele itd itp.
Zeby mu jakis Lesio pisal ze nie ma nic do gadania bo my sie ugadamy miedzy soba.

ROTFL

L3si0 | 2005-06-03 13:00:50 +0200

Bubu, ale jebiesz glupoty, znowu robisz z siebie PRO, regulamin regulaminem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, zeby rozegrac mecz wczesniej, nie raz slajer czy revengeful pozwalal klanom na takie cos, mowiac, ze jezeli oba klany sie zgadzaja, to nie widzi przeszkod, zrozum wkoncu ze liga jest dla graczy, a admini sa tam tylko od rozstrzygania problemow, a nie rzucania klod pod nogi, jakby kazdy przestrzegal skrupulatnire regulamin w cb to wiekszosc meczy konczylaby sie w/o, a jak napisalem wczesniej to ma byc zabawa, jednak ty chyba do tego nie dorosles i nadal chcesz wygrywac za wszelka cene, a tak wogole po co w to ripera mieszasz ??? kolegow szukasz czy ki @#$% ??? o riperze to nawet nie chce mi sie pisac, bo szkoda czasu, niech troche wyluzuje w przyszlosci :D
ps. ty tez powinienes cos lykac na rozluznienie :D

sYnth|Bubu | 2005-06-03 19:17:05 +0200

Dobra nie chce mi sie juz tlumaczyc bo tak czy siak nie zrozumiesz.
EOT

Gravatar

cin | 2005-06-06 09:29:23 +0200

oj i tak h wygrało i wiadomo to było od początku, a że ciężko im sie grało świadczy o tym ze synth też potrafi grać no nie ??

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63