ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał CNL 3: fLm vs nDc!

śro, 04 luty 2004 23:34:00 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

Tak jak w temacie newsa. Nieoczekiwanie skład finału poznaliśmy szybciej niż się spodziewano. Stało się tak, gdyż nastąpiły pewne okoliczności, które miały wpływ na zmianę biegu wydarzeń końcówki ligi. Otóż fLamastrów po wygraniu potyczki z klanem dioxide, a następnie crew of destruction czekało spotkanie w finale Loosers Bracket z klanem Quick Omission. Niestety Qo ogłosiło, swój upadek - klan rozpadł się zabrakło ludzi do grania w lidze i nie będzie on już kontynuować walki o wygraną w CNL3. Informacja ta spowodowała, że fLm automatycznie znaleźli się w finale, gdzie czekał już na nich klan nDc. Wstępnie finał ma odbyć się w niedzielę, ale nic oprócz tej informacji nie jest na razie wiadome, także to nic pewnego. Obu teamom życzę gl & hf ;o.

Finał CNL 3:
**
**
fLaMasters vs no Damn clan

Gravatar

thrud | 2004-02-04 23:47:21 +0100

flamastry nie zawiedzcie mnie .... skopcie dupe nDc :P

SAI4H | 2004-02-05 00:05:37 +0100

Do boju Polsko. ;) Bedzie ciezko flamastrom..

b.3. | 2004-02-05 00:07:53 +0100

flamastry pomazcie ich i rozmazcie

sh1bby | 2004-02-05 00:34:49 +0100

to bedzie zarabisty mecz :D GL POLAND i HF ofkors :D

Gravatar

blaaablaa | 2004-02-05 07:59:17 +0100

fLM wpier.dol dostaniee ;- D

... | 2004-02-05 08:39:54 +0100

heh flamastry ale sie cieszycie nie ? ale baty z nDc dostaniecie ;ooo chodz bym tak nie chcial

Gravatar

PLANET | 2004-02-05 09:33:39 +0100

nDc > flm. definitywnie. ale gl & hf both..

Gravatar

wizard | 2004-02-05 10:57:46 +0100

ja tam wierze w flm :)

sYnth|Bubu | 2004-02-05 11:43:57 +0100

Niestety bedzie jednostronnie
gl

ren | 2004-02-05 11:51:37 +0100

Zeby im sie udało .Mam madzieje że brmdzie demo

Mattias | 2004-02-05 12:10:28 +0100

gl guys

amir | 2004-02-05 12:25:06 +0100

obawiam sie ze wiem kto wygra...

UVM-Maluszek | 2004-02-05 12:59:12 +0100

Ja trzymam kciuki za FLM - zyczac wam Klopaki - absolutnego zwyciestwa!

Gravatar

hamm | 2004-02-05 13:02:21 +0100

opa do boju .

nita | 2004-02-05 13:11:30 +0100

W ogule nie wiem dlaczego tak psioczycie... samemu trzeba bylo sobie dojsc do finalu tej ligi. A tak przy okzaji dlaczego ja nie wiem nic o terminie tego meczu ? moze ktos by to ustalil ze man i zespolem. W niedziele nie gram bo mam lagi wiec gl fLM

wishoza | 2004-02-05 13:59:22 +0100

@#$% brafo !! w finale :P juhu wygrajcie to plzzz :D GJEEEEEEEEEEE EEEEEEEELLLLLLLL !!!! and hF :D

Soulbringer | 2004-02-05 14:21:38 +0100

GL HF !

BobeK | 2004-02-05 14:57:12 +0100

gl urinal ...

acci | 2004-02-05 15:30:21 +0100

hf flm =8------DDDDDDD

*chamb* | 2004-02-05 16:26:43 +0100

bog zaplac

nita | 2004-02-05 17:36:09 +0100

moj bukmacher mowi ze bedzie 3:0 :/ i to nie dla nas :D:D:DD: aczkolwiek jestesmy dumni z finalu :) dziek za lige :P

gr. | 2004-02-05 19:15:48 +0100

zastanawia mnie fakt ze newsy ktore importowane sa z org promode tak dla zasady a ktore dotycza fizyki, tematyki czy czegokolwiek z promode'a nie sa komentowane w podserwisie promode tylko tu tam jest zero komentarzy ten jest 22 tutaj :
chyba trzeba bedzie zrobic tak ze to co tyczy sie promode'a bedzie wypisywane tylko na org promode i wtedy moze nauczycie sie korzystac z podserwisow

Gravatar

seVen | 2004-02-05 20:11:06 +0100

Nie naucza sie gr, tu komentuja w wiekszosci ludzie z vq3, jak cos widza to sie dopisza, tam nie beda specjalnie po to wchodzic, natomiast jezeli chodzi o mecz... trudno sie miezyc polskiemu zespolowi for fun z teamem europejkim ktory zbiera najlepszych z calej Europy i ktory praktycznie nie ma szans na przegranie jakiejkolwiek ligi pod pm...

gr. | 2004-02-05 21:52:59 +0100

no to znakomicie same plusy - zainteresowanie promodem beda wchodzic na podserwis jesli tu nie bedzie zadnego info a fałkuczyludzie nie beda sie wypowiadac na temat czegos co ich nie interesuje proste ja bym tak zrobil a co na to MsT i Szczawson to sie okaze ;o

mess | 2004-02-06 02:07:27 +0100

zainteresowani promodem nie beda wchodzic na podserwis, albo bedzie wchodzic 1/4 z nich.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63