Finał CNL 3: fLm vs nDc!
śro, 04 luty 2004 23:34:00 | Autor: gr. | Quake 3 Arena
Tak jak w temacie newsa. Nieoczekiwanie skład finału poznaliśmy szybciej niż się spodziewano. Stało się tak, gdyż nastąpiły pewne okoliczności, które miały wpływ na zmianę biegu wydarzeń końcówki ligi. Otóż fLamastrów po wygraniu potyczki z klanem dioxide, a następnie crew of destruction czekało spotkanie w finale Loosers Bracket z klanem Quick Omission. Niestety Qo ogłosiło, swój upadek - klan rozpadł się zabrakło ludzi do grania w lidze i nie będzie on już kontynuować walki o wygraną w CNL3. Informacja ta spowodowała, że fLm automatycznie znaleźli się w finale, gdzie czekał już na nich klan nDc. Wstępnie finał ma odbyć się w niedzielę, ale nic oprócz tej informacji nie jest na razie wiadome, także to nic pewnego. Obu teamom życzę gl & hf ;o.
Finał CNL 3:
**
**
fLaMasters vs
no Damn clan





thrud | 2004-02-04 23:47:21 +0100
flamastry nie zawiedzcie mnie .... skopcie dupe nDc :P
#671189
SAI4H | 2004-02-05 00:05:37 +0100
Do boju Polsko. ;) Bedzie ciezko flamastrom..
#671191
b.3. | 2004-02-05 00:07:53 +0100
flamastry pomazcie ich i rozmazcie
#671192
sh1bby | 2004-02-05 00:34:49 +0100
to bedzie zarabisty mecz :D GL POLAND i HF ofkors :D
#671194
blaaablaa | 2004-02-05 07:59:17 +0100
fLM wpier.dol dostaniee ;- D
#671196
... | 2004-02-05 08:39:54 +0100
heh flamastry ale sie cieszycie nie ? ale baty z nDc dostaniecie ;ooo chodz bym tak nie chcial
#671198
PLANET | 2004-02-05 09:33:39 +0100
nDc > flm. definitywnie. ale gl & hf both..
#671200
wizard | 2004-02-05 10:57:46 +0100
ja tam wierze w flm :)
#671203
sYnth|Bubu | 2004-02-05 11:43:57 +0100
Niestety bedzie jednostronnie
gl
#671207
ren | 2004-02-05 11:51:37 +0100
Zeby im sie udało .Mam madzieje że brmdzie demo
#671210
Mattias | 2004-02-05 12:10:28 +0100
gl guys
#671214
amir | 2004-02-05 12:25:06 +0100
obawiam sie ze wiem kto wygra...
#671215
UVM-Maluszek | 2004-02-05 12:59:12 +0100
Ja trzymam kciuki za FLM - zyczac wam Klopaki - absolutnego zwyciestwa!
#671218
hamm | 2004-02-05 13:02:21 +0100
opa do boju .
#671219
nita | 2004-02-05 13:11:30 +0100
W ogule nie wiem dlaczego tak psioczycie... samemu trzeba bylo sobie dojsc do finalu tej ligi. A tak przy okzaji dlaczego ja nie wiem nic o terminie tego meczu ? moze ktos by to ustalil ze man i zespolem. W niedziele nie gram bo mam lagi wiec gl fLM
#671220
wishoza | 2004-02-05 13:59:22 +0100
@#$% brafo !! w finale :P juhu wygrajcie to plzzz :D GJEEEEEEEEEEE EEEEEEEELLLLLLLL !!!! and hF :D
#671225
Soulbringer | 2004-02-05 14:21:38 +0100
GL HF !
#671228
BobeK | 2004-02-05 14:57:12 +0100
gl urinal ...
#671232
acci | 2004-02-05 15:30:21 +0100
hf flm =8------DDDDDDD
#671237
*chamb* | 2004-02-05 16:26:43 +0100
bog zaplac
#671242
nita | 2004-02-05 17:36:09 +0100
moj bukmacher mowi ze bedzie 3:0 :/ i to nie dla nas :D:D:DD: aczkolwiek jestesmy dumni z finalu :) dziek za lige :P
#671252
gr. | 2004-02-05 19:15:48 +0100
zastanawia mnie fakt ze newsy ktore importowane sa z org promode tak dla zasady a ktore dotycza fizyki, tematyki czy czegokolwiek z promode'a nie sa komentowane w podserwisie promode tylko tu tam jest zero komentarzy ten jest 22 tutaj :
chyba trzeba bedzie zrobic tak ze to co tyczy sie promode'a bedzie wypisywane tylko na org promode i wtedy moze nauczycie sie korzystac z podserwisow
#671262
seVen | 2004-02-05 20:11:06 +0100
Nie naucza sie gr, tu komentuja w wiekszosci ludzie z vq3, jak cos widza to sie dopisza, tam nie beda specjalnie po to wchodzic, natomiast jezeli chodzi o mecz... trudno sie miezyc polskiemu zespolowi for fun z teamem europejkim ktory zbiera najlepszych z calej Europy i ktory praktycznie nie ma szans na przegranie jakiejkolwiek ligi pod pm...
#671272
gr. | 2004-02-05 21:52:59 +0100
no to znakomicie same plusy - zainteresowanie promodem beda wchodzic na podserwis jesli tu nie bedzie zadnego info a fałkuczyludzie nie beda sie wypowiadac na temat czegos co ich nie interesuje proste ja bym tak zrobil a co na to MsT i Szczawson to sie okaze ;o
#671291
mess | 2004-02-06 02:07:27 +0100
zainteresowani promodem nie beda wchodzic na podserwis, albo bedzie wchodzic 1/4 z nich.
#671324
Zaloguj się by dodać komentarz.