ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał CNL 4 - relacja

pią, 21 styczeń 2005 15:54:25 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

No cześć! Tym razem nawiedzam główną stronę w trochę innym niż zwykle stylu, mianowicie kopiując nie swój news z podserwisu ProMode. W nocy z wczoraj na dziś został rozegrany finał ligi CNL 4, z którego relacji z przyczyn prywatnych nie byłem w stanie przeprowadzić, ale fachowo zrobił to za mnie nasz nowy pm-redaktor - oz4ru. Nie ma sensu, żebym od nowa pisał co się wydarzyło, zatem zapraszam do zapoznania się z przebiegiem finału relacjonowanym przez oz4ru. Poniżej znajduje się news jego autorstwa (po moim wizualnym hard-tuningu oraz z usuniętymi screenami):

[

evil unleashed](eu.esports.pl)
zwycięzcą CNL4

Dziś tj. 21 stycznia roku pańskiego 2005 o godzinie 02:30 skończył się pojedynek finalistów CNL4. Po prawie 4,5 h i rozegraniu 8 map eu wygrało ogólnym stosunkiem map 6 do 2. Wychodzący z grupy a zespół dx już raz spotkał się w zwycięzcą grupy C team-em eu. Wtedy to, 16 grudnia w finale WB dx pokonało swoich oponentów stosunkiem map 2 do 1:

  • Finał WB:

Dioxide over evil unleashed || 2:1
:: 80:135 @ cpm18i [ screen | demo ]
:: 223:85 @ q3dm14tmp [ screen | demo ]
:: 128:87 @ ospdm5a [ screen | demo ]

Więcej o tym meczu znajdziecie w tym newsie.

Dzisiejszy przebieg zdarzeń, był jednak zupełnie inny. Mecz zaplanowano na godzinę 21. Już 30 minut wcześniej okazało się ze TOYA TDM nie działa. Niespełna 45 minut czekania i niepewności i na serwerze pojawia się jah.eu. Okazało się, że gaff administrator sieci Toya musiał wyłączyć kilka serwerów CA by spotkanie doszło do skutku. Problem pojawił się z GTV. Rzesze fanów przez pół godziny musiały wysłuchiwać, jak mm-ki rapują a xRadio|zoom opowiada historie mapy cpm21, na "GTV-chacie". Jak już wszystko od strony technicznej było gotowe dx o godzinie 22:22 dało READY. Team fragmana zrobił to 8 minut później ponieważ nie mogli dograć składu. Ich szwedzka gwiazda Snapcase się nie stawił, a reszta łapała lagi. Czwarty do team-u pojawił się kerim.

  • cpm21

Zdecydowanym faworytem spotkania było dx. Ale od samego początku kontrole nad mapą przejęło eu. Drużyny podzieliły się artefaktami po równo: dzik.eu bierze quada, dx>mess BS. Ten jak kolejne 2 quad-ów wzięło eu. Na xRadiu zoom "tłumaczył" nam, iż promode jest szybką odmianą Q i takie początki to standard, że wszystko się zaraz unormuje. Wypowiadając te słowa było 35 do 17 dla eu. Tuż przed 4 quad-em (którego zebrał fragman) było 24 do 47 dla eu. Kolejne zdobyczne quady (bs-y raczej dxy brały) zwiększały różnice punktów miedzy drużynami. W połowie meczu wynosiła ona 16 fragów. Nieliczne quady zdobyte przez dx, w 7:30 przez dx>zik-a (zabity zaraz przez fragman-a.eu, który wcześniej wziął bs), czy ten 1,5 minuty przed końcem wzięty przez dx>set-a nie pozwoliły odrobić strat. Mecz zakończył się wynikiem 142 do 113 dl eu. Mecz mimo bardzo słabej formy nep-a, wygrany w głównej mierze dzięki ker-owi. 47 fragów z netem 22 "daje mu tytuł" zawodnika meczu :D.

#Map: cpm21

#Lineup:
dx: mess, set, zik, asic
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score :eu 142 - 113 dx

  • cpm4

1:0 do zera w mapach. Wszyscy w szoku gdyż dla wielu dx było "pewniakiem". Na początku dwutlenki miały kłopoty ze składem. asic zaczął coach-ować, a na jego miejsce wszedł bush. READY i START . Źli kontrolują quad-a i ra co pozwala im (dokładniej dzikowi i kermitowi wsiąść dwa pierwsze quad-y). Mimo tego jest 16 do 18 dla dx. Następny należy do mess-a (który ginie obrazu). 13:30 - quada przejmuje dziku. Wydawało by się ze dx-y są daleko w tyle tymczasem w 7 minucie jest po 51 frag-ow. Dwa następne quady zbiera eu. W 11 minucie jest już 63 do 58 dla złych. 8 i 9 quad należał do dziad-a, 10 do frag-a, 11 do mess-a, 12 do kerm-iego a 13 do zik-a. 60 sekund do końca jest a dx tracą do eu tylko 2 fragi. nep i przyjaciele nie dali jednak zabrać sobie zwycięstwa. Z 142 frag-ami i 4 fragami przewagi wygrywają 2 mapę.

#Map: cpm4

#Lineup:
dx: mess, set, zik, bush / asic - coach
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score:eu 142 - 138 dx

  • ospdm5a

dx-y w składzie jak na cpm21, źli bez zmian. Początek tym razem dla eu. 1,5 minuty gry i fragman z drużyna prowadzi 14 do 3, minutę później 25 -7. Mijają 3 quady (1-mess, 2-frag, 3-??) jest 28 -24. Kolejny zebrany quad przez mess-a powoduje ze w 5 minucie obejmują prowadzenie z wynikiem 30 do 28. Drużyny wymieniają się quadami: frag, zik, frag, nep -ten ostatni powoduje ze w 11 minucie drużyny mają po 72 punkty. Kolejny quad należy do frag-a, dzięki czemu eu eu wysuwa się na prowadzenie (86-78). Nic nie zmienia kolejny artefakt zdobyty przez zik-a. Różnica powiększa się do 103 -83. 3 ostatnie quady należałby do dwutlenków co spowodowało, że na jedną minutę przed końcem dx dogania dx na "odległość 3 frag-ów). 30 sekund do końca a eueu prowadzi już tylko 1 fragiem (121:120). Wynik meczu........124 do 123 dla dx, po dość moim zdaniem fartownej końcówce.

#Map: ospdm5a

#Lineup:
dx: mess, set, zik, asic / bush - coach
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score : eu 123 - 124 dx

  • cpm18i

Mapa zdecydowanie dla eu. Pierwszy "punkt" zdobył frag na asic. Quada zbiera dziku, a inv bierze ker. Drugą "niebieską gwiazdę" zebrał mess co spowodowało chwilowe prowadzenie dx na mapie. Po 4 i pół minuty grania jest po 25. Fakt, iż źli niesamowicie kryją RA i że pozwolili dx-om na zdobycie jedynie 3 quad-ow w grze spowodował, że do końca to oni prowadzili. Mimo wysokiego poziomu meczu, dwutlenki nie mogły nawiązać walki. Mecz zakończony wynikiem 140 do 103 dla eu.

#Map: cpm18i

#Lineup:
dx: mess, set, zik, asic / bush - coach
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score :eu 140 - 103 dx

3:1 i co za tym idzie pierwsze bo5 dla eu jest dla wszystkich pewnym zaskoczeniem. Wszyscy upatrują w takiej kolei rzeczy, w postać ker-a. Padają oskarżenia pod jego osobą, że ktoś, fejkuje za niego, że gracz po tak długiej przerwie nie może być w takiej formie. dx-y uważają że to pod1 gra jako ker (co jest niedozwolone, bo mimo iż pod1 należy do klanu evil unleashed, to zagrał 1 mecz w lidze w barwach europejskiego klanu L). Jednak nic nie zostało udowodnione, zatem wracamy do gry....

  • cpm21

Po raz drugi cpm21, a wszyscy jesteśmy już coraz bardziej zmęczeni ;D. Ale chyba eu było bardziej, bo przegrywają tą mapę. Prawie cały czas byli jakieś 20 fragów za dwutlenkami, jedynie w 7 minucie, zrównali się (po 44). Przez resztę części meczu dx-y zbierały większość artefaktów, co nie pozwoliło przeciwnikom dognić ich w punktacji. Mecz kończy się wynikiem 123 do 101.

#Map: cpm21

#Lineup:
dx: mess, set, zik, asic / bush - coach
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score : eu 101 - 123 dx

  • cpm4

Chyba najbardziej wyrównana mapa. Jak zwykle brawurową grą popisują się mess, ker i dziku. 6 quadów dla dx i 7 dla eu. Mimo zaciętej walki ostateczny wynik 144 dla 126 (dla eu oczywiście). Jest 1:1 w mapach.

#Map: cpm4

#Lineup:
dx: mess, set, zik, asic / bush - coach
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score :eu 144 - 126 dx

  • ospdm5a

Chciałbym napisać coś więcej, ale moje notatki wczorajszego meczu są już coraz bardziej nieczytelne chyba spać mi się chciało... Przez cały mecz prowadził drużyna czerwonych (dx). I dopiero na minutę przed końcem eu dogania dwutlenki (jest po 115). Mistrzowska gra złych i kontrola mapy w tym momencie powodują, że wygrywają mapę 130 do 117

#Map: ospdm5a

#Lineup:
dx: mess, set, zik, bush / asic - coach
eu: fragman, nep, dziku, kermi / gazi - coach

#Score :eu 130 - 117 dx

  • q3dm14tmp

2:1 w mapach dla eu. Jak twierdził set mapa pewna dla dwutlenków. I faktycznie mess świetnie się czują na tej mapce, niestety tylko on. Już po 3 minutach wiadomo było kto wygra tę mapę. Jedynie koło 11 minuty dx "dogoniło", drużynę niebieską (60 do 63 dla eu). Ale już do końca meczu nie było niespodzianek. Mecz kończy się wynikiem 140 do 121.

#Map: q3dm14tmp

#Lineup:
dx: mess, set, zik, asic / bush - coach
eu: avanger, nep, dziku, kermi / gazi, fragman - coach

#Score :eu 140 - 121 dx

Drugie bo5 wygrane przez evil unleashed. Źli mistrzami Polski.
Czy faktycznie ... Chwile po meczu na irc-u złapałem set-a, oraz dzika oto wypowiedzi:

  • dx>set

[ oz4ru ] Mistrzem eu, zaskoczony ?
[ dxset ] Jestem zaskoczony postawa eu, bo dopuścili do gry fejka, kerim = pod1
[ dxset ] ale jeszcze te dane musza być potwierdzone i eu dostanie w/o
[ oz4ru ] Nie spowoduje to problemów natury ... molarnej
[ oz4ru ] W końcu KLAN eu wygrał, może łamiąc przepis, ale jako najlepszy klan
[ dxset ] Nie wiem czy lepszy, zawsze od nas dostawał, nagle pojawił się jeden fejk, który nie brał nigdy udziału w lidze i ma najlepszy net i najwięcej fragów
[ oz4ru ] przebieg ligi wznowisz 5 edycje ??
[ dxset ] Moim zdaniem liga przeprowadzona zajebiście, nie ukrywam tego, każdy może powiedzieć dobre zdanie
[ dxset ] CNL5 na pewno będzie

  • dziku.eu

*[ 02:26:49 ] [ oz4ru ] jak się czujesz jako mistrz
[ 02:26:55 ] [ dziku_ ] wiec tak
[ 02:26:59 ] [ dziku_ ] było wiadomo ze wygramy
[ 02:27:03 ] [ dziku_ ] bo jesteśmy fajni
[ 02:27:05 ] [ dziku_ ] :D
[ 02:27:13 ] [ dziku_ ] plotki o kerze
[ 02:27:17 ] [ dziku_ ] wszystko można sprawdzić
[ 02:27:19 ] [ dziku_ ] wiec
[ 02:27:35 ] [ dziku_ ] życzę powodzenia dx-om w dociekaniu prawdy :D:DD
[ 02:27:46 ] [ dziku_ ] nie było żadnego fejka
[ 02:28:02 ] [ dziku_ ] ale chyba nerwy nie wytrzymały dx-om :D

*

I to by było na tyle trochę przydługawe, ale co tam ....
Gratuluje dx-om 2 miejsca a eu 1 pierwszego....
bez odbioru....

hacked by gr:

  • Finał CNL 4

evil unleashed over Dioxide || 3:1 | 3:1

:: 142:113 @ cpm21 [ screen | demo ]
:: 142:138 @ cpm4 [ screen | demo ]
:: 123:124(!) @ ospdm5a [ screen | demo ]
:: 140:103 @ cpm18i [ screen | demo ]

:: 101:123 @ cpm21 [ screen | demo ]
:: 144:126 @ cpm4 [ screen | demo ]
:: 130:117 @ ospdm5a [ screen | demo ]
:: 140:121 @ q3dm14tmp [ screen | demo ]

Dema już wkrótce będą do ściągnięcia, pozostałe screeny również znajdą się tu niebawem. Pełną wersję newsa znajdziecie na podserwisie ProMode, a dokładnie tutaj.

MisieX | 2005-01-21 16:11:11 +0100

Najdłuższy news jaki kiedykolwiek był na orgu? :D
GG

Gravatar

tox1c | 2005-01-21 16:20:45 +0100

GJ sesja(inactive)

pepz | 2005-01-21 16:22:32 +0100

o @#$% :o

MaS | 2005-01-21 16:23:02 +0100

bardziej liczyłem na Dioxide :] GG both !

[M]aniek | 2005-01-21 16:28:54 +0100

ha sa demka ;D

nie ma ;((

Mav_8217 | 2005-01-21 16:29:11 +0100

Szybkie laserki brzydko pachną, ale niusik kewl :) Tylko szkoda, że zakryłeś całkowicie mojego z przed paru minut :PPP

[M]aniek | 2005-01-21 16:31:20 +0100

mav Twoj waco brzydko pachnie, nie gram w to ale oglada sie przyjemnie nie powiem

gr. | 2005-01-21 16:34:33 +0100

zakrylem obydwa dzisiejsze poprzednie hehe :D
ps. przypominam ze opisy map napisal oz4ru a nie ja ja tylko doprowadzilem to do ladu i skladu i jemu w glowej mierze naleza sie graty i gj

[M]aniek | 2005-01-21 16:38:01 +0100

dajta dema ;d

Mav_8217 | 2005-01-21 16:45:57 +0100

Dem nie będzie, bo też czymś zalatują :PPP

gr. | 2005-01-21 16:50:50 +0100

oj jak tak bardzo nie lubisz pm to nie musisz komentowac ehh nic na sile przeciez

Mav_8217 | 2005-01-21 17:10:21 +0100

Oj, no dobra. Tylko chciałem mojej córeczce pouprzykrzać trochę żywot =o

Gravatar

edix | 2005-01-21 17:25:26 +0100

i zadnego slowa o mnie a tak sie meczylem :) eh

sYnth|Bubu | 2005-01-21 17:34:05 +0100

Z tego co zóm i lecho mowili na shoucie to eu ciulalo :/
U nas na vq3 nie ma takich akcji :P

fhantom | 2005-01-21 18:46:43 +0100

a ognos ? ;D

sYnth|Bubu | 2005-01-21 19:19:53 +0100

Ognos nie oszukiwal :D

Gravatar

radine | 2005-01-21 22:15:35 +0100

ladny news :)
przynajmniej na cpma przez caly czas nie wygrywa wszystkiego jeden klan

cocaine | 2005-01-21 22:39:34 +0100

a ja byłem za eu :DDDDDDDDDD

Panplayer1 | 2005-01-22 02:40:07 +0100

gr jak napiera z tym promodem :O

Gravatar

StaryOrgowicz_719 | 2005-01-22 08:19:32 +0100

ze tak sie spytam ni gruchy ni z pietruchy: po grzyba jest ta kropka nad stopka w kazdej podstronie ktora robi za jakis link nie wiadomo do czego? (jest taka kropka nad napisem "© 2004 Imperium Rozrywki" jakby ktos nie zauwazyl wczesniej :)

unnzor | 2005-01-22 10:22:38 +0100

jeden blad jaki wpadl mi w oko pisze sie "wziąć" a nie "wziąść" :))

ISDGBUIASBD | 2005-01-22 11:15:33 +0100

Znalazlem kropke :)))

kood | 2005-01-22 11:35:02 +0100

ciekawy jest fakt, że mm-ki rapowały na gtv.. ke? śmiech mrocznego byka.

THRAWN | 2005-01-22 13:29:45 +0100

po GTV se pospalem:E

Mav_8217 | 2005-01-22 13:37:43 +0100

Przygarnij Kropka!!! :P

Gravatar

n3ku | 2005-01-22 19:21:24 +0100

to wam powiem ze daliscie zly link do stronki o promodzie :

d4widoV | 2005-01-23 19:43:53 +0100

ta kropka to statsy strony

Gravatar

StaryOrgowicz_719 | 2005-01-24 06:02:42 +0100

jakze dyskretnie

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63