ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał konkursu na konwersję q3dm17

pon, 10 luty 2003 05:33:48 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena

Niestety, konkurs przeciwnie do naszych oczekiwań, nie zainteresował wielu odwiedzających serwis. Mało osób wzięło udział w głosowaniu tak w sondzie jak i na boardzie. Niestety z czegoś trzeba wyciągnąć wyniki, bo konkurs przecież nie może trwać wiecznie. A więc tak, najpierw podsumowanie:

W zabawie wzięło udział 11 osób: Cezar, dAde, damndog, Hiero, Knight Lore"FC, RedDot, Requiem, ShadoW, SzakaL, TymoN, Wolson. Mapki pod względem jakości wykonania, pomysłowości i grywalności bardzo różniły się od siebie - od prostych zmian typu wyrzucenia czegoś, czy zmiany textur, do totalnych konwersji, czy połączenia paru map. Wasze głosy prezentują się w taki sposób:

wyniki sondy:

*1. miejsce - ShadoW

  1. miejsce - SzakaL

  2. miejsce - Requiem*

wyniki głosowania na boardzie (głosowanie redaktorów, baaardzo mało odpowiedzi, ale trzeba wybierać):

*1. miejsce - SzakaL

  1. miejsce - Shadow

  2. miejsce - Requiem*

wyniki ocen mapek:

*1. miejsce - SzakaL

  1. miejsce - Wolson

  2. miejsce - Knight Lore"FC*

Teraz OSTATECZNE wyniki:

**1. miejsce zajmuje SzakaL, za konwersje mapki CTF

  1. miejsce jest zarezerwowane dla Shadowa

  2. a trzecie miejsce dla Requiem-a, czyli dla mnie - w sumie nie wiem za co:P**

Niestety ze względu na nikłe zainteresowanie tego typu zabawami - nie planujemy w najbliższej przyszłości żadnego konkursu... Niedługo także ukarze się pak z mapami z konkursu - wszystkie w jednym:) To na tyle, dziękuje wszystkim za branie udziału w konkursie.

(ps: cezar nie został wzięty pod uwagę w sondzie, bo głosy oddane na niego to był czysty przypadek - ludzie ot tak klikali bez wcześniejszego zajrzenia na CO głosują:)

Na koniec screeny z wyróznionych mapek:

Chaos | 2003-02-10 06:20:36 +0100

no ładnie a myslałęm ze tylko ja nie spie :>

Requiem | 2003-02-10 06:44:30 +0100

w szkole odeśpie:)))

sxl | 2003-02-10 07:23:33 +0100

zieeeeeeew

szkola.... eh :(

cOijN | 2003-02-10 09:23:38 +0100

hehe a co wy juz nie spicie? ;p
ZzzzzZzzz.... xD~

MaxDamage | 2003-02-10 11:12:13 +0100

Nie juz a jeszcze :] ja gralem do tera , ide spac cya :]

Konkurs fajny , nie wiem czmeu nie wypalil...

Razor | 2003-02-10 11:38:34 +0100

wkoncu konkurs zostal roztrzygniety... :) Gratulacje

wolson | 2003-02-10 14:14:58 +0100

no w koncu rozstrzygniety :)
gratuluje wszystkim nie tylko zwyciezcom choc im przede wszystkim. i prosze nawet jestem na 2 miejscu w 1 kategori ! :D
dzieki wszystkim za glosy !!!
peace !

qw3rterro | 2003-02-10 18:16:50 +0100

uhmmm, ladnie screeny sie prezentuja =)... chyba nawet sobie sciagne :)

Gravatar

Sajrus | 2003-02-10 20:05:49 +0100

JaK niE WieSz Na Co tO TrzEciE MieJsCe To oDDaj Je KomuŚ innEmU (JOKE) ;-))

Sil2100 | 2003-02-10 20:36:35 +0100

Najlepiej wiecej takich konkursow, tyle ze moze potrzebuja one lepszego rozreklamowania [;?
GW dla zwyciezcow.

szaky | 2003-02-10 21:37:02 +0100

Y- yy jakich konkursów, nie ma sensu już nic organizowac. I tak po takim zainteresowaniu, bleh... :(

BrickBazooka | 2003-02-11 09:05:54 +0100

A skąd wiecie jakie zainteresowanie jest? Po klikach na sondzie? Te klikania nic nie znaczą bo są ludzie co zawsze klikają bez znaczenia na co, a masa ludzi obejrzy i przeczyta wszytko nic nie klikając i nie pisząc.

cezar | 2003-02-11 13:52:28 +0100

ten konkurs to jedna wielka lipa, wszystko odbywalo sie uczciwie, ale nie wzieliscie pod uwage glosow ktore ludzie na mnie oddali. Organizator(requiem) chcial zajac jakies miejsce i wywalil mnie z konkursu bo jego duma byla znieslawiona.

szaky | 2003-02-11 16:29:54 +0100

Wiesz czemu nie wzielismy twojej mapy pod uwage?
Bo byla na poczatku listy i ludzie nieznajac map klikali na pierwszą lepsza.

szaky | 2003-02-11 16:31:59 +0100

aa, i zwroc uwage ze nie tylko ankieta sie liczyla, bralismy pod uwage jeszcze oceny map i glosy na forum redakcyjnym na boardzie, a glosow tam nie miales wcale, a i ocena slaba.

Requiem | 2003-02-11 16:37:19 +0100

no comment...

Gravatar

darkness | 2003-02-12 01:25:10 +0100

do szakaliki:
forum odwiedzają cały czas te same osoby ...
skąd wiesz że ludzie klikali pierwszą z brzegu?

szaky | 2003-02-13 09:28:04 +0100

Łatwo sprawdzić kto i na co głosował. I większośc osób głosujących na cezara to byłi nie dawno zalogowani userzy, nie piszący na boardzie. Jakby dać na początke kogoś innego to też by miał tyle głosów.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63