ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał LB pa1n/UVM vs sYntheisis-relacja.

śro, 21 grudzień 2005 11:49:19 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Wczoraj około godziny 24.00 zakończył się final LB pomiędzy teamami pa1n/UVM a sYnthesis. Zwycięzca tej rywalizacji zapewniał sobie (z możliwościa zdobycia pierwszego oczywiście:)) drugie miejsce w rozgrywkach ECT6 natomiast przegrany odpadał z rywalizacji i kończył ja na trzecim miejscu podium. A oto szczegóły:

Ostateczny wynik:

sYnthesis[3] vs [2] pa1n/UVM

sYnth [175] - [159] pa1n/UVM
(q3dm7 - wybór pa1n/UVM)


Wybór tej mapy nie był zaskoczeniem dla graczy sYnthesis. Team pa1n/UVM czuje się bowiem bardzo pewnie na tej arenie co może potwierdzić ostatnia wygrana w finale WB przeciwko the h00ligans. Początek to szybkie prowadzenie klanu UVM 14:3. Jednak grający spokojnie 'zsyntetyzowani' odrobili strate, wyszli na prowadzenie i w pewnym momencie odszkoczyli na około 25 fragów. UVM wzięło się za odrabianie strat i doprowadzilo do remisu, jednak końcówka należała do teamu sYnthesis i to oni prowadzili po pierwszej mapie 1:0.

sYnthesis [118] - [110] pa1n/UVM
(q3dm14tmp - wybór sYnthesis)


Początek znowu należał do graczy UVM i prowadzenie około dziesięcioma fragami. Następnie sYnthesis lepiej zabezpieczyło PU i dogoniło rywala, wyszło na prowadzenie a później zaczęło powiększać przewagę. Zapowiadało się, iż jak zwykle 'zsyntetyzowani' wygrają ogromną różnicą fragów na tej mapie. Nic bardziej mylnego. Ich przewaga nie dość, że się nie powiększyła to powoli ale stopniowo malała. Ostatecznie sYnthesis dowiozło przewagę do konća i po dwóch mapach prowadzili oni 2:0. Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie widzialem tak grającego teamu pa1n/UVM na tej mapie.
sYnthesis [145] - [156] pa1n/UVM
(proq3dm6 - wybór pa1n/UVM)


Jak na pierwszych dwóch arenach tak i tu lepszy początek UVM i przewaga około 20 fragów, która raz to zwiększała się raz zmiejszała ale przez calą mape była niezagrożona. Pojawiały się okresy lepszej gry graczy sYnthesis, którzy dochodzili rywala nawet na 7-8 punktów jednak poźniej ta strata znowu się powiększała. Ostatni zryw doprowadził do tego, że ostatecznie UVM wygrało 11 fragami. Gramy dalej!

sYnth [90] - [107] pa1n/UVM
(Ospdm15 rc3 - wybór sYnthesis)


Niezwykle zacięta partia, przez cały czas żadna z drużyn nie osiągnęła przewagi większej niż 10 punktów. Liczne odbicia RA ostre wymiany, rywalizacja na tej mapie mogła się podobać. Ostatecznie w końcówce więcej zimnej krwi zachowali gracze pa1n/UVM, wygrali różnicą 17 fragów i doprowadzili do stanu 2:2 w całym spotkaniu. Co za tym idzie doczekaliśmy się piątej ostatniej mapy...
sYnth [117] - [99] pa1n/UVM
(ospdm5 - wybór pa1n/UVM)


Początek tej partii dla odmiany należał do sYnthesis (18:3) odskoczyli oni na 15-20 punktów i spokojnie kontrowali przebieg rywalizacji. Team UVM wiedząc, że nie ma nic do stracenia ruszył do odrabiania strat. Udało im się to połowicznie bo przewaga zmalała do ok 7-10 fragów. Jednak w 15 minucie team sYnthesis popisał się udanym quadrunem i wypracował sobie około 20 punktową przewagę, ktorej nie oddał do końca. 3:2 dla sYnthesis i to oni zapewnili sobie udział w wielkim finale gdzie czekają the h00ligans.

Requiem | 2005-12-14 13:11:23 +0100

Moja opinie juz znasz :)

  • duze predkosci!
  • umiejscowienie raila
  • projekt
  • wygląd

  • duze biale znaczki na scianach pokazujace kierunek do setki, imo odwracaja uwage i lepiej je troche wygasic

  • w jednym miejscu spada fps (wysylalem ci w nocy screena), na slabszych kartach pewnie bedzie cielo

narazie tyle ;)

Logitechr4 | 2005-12-21 12:13:09 +0100

Ale musisz przyznac Bubu ze na osp15 tez Was zaskoczylismy bo to raczej Wasza mapa :F

GG ;]

sYnth|Bubu | 2005-12-21 12:20:24 +0100

Nasza jak nasza... Gralismy tyle na niej co w ligach. Ale planowalismy ja wygrac : > Jeden blad zostal popelniony znaczy ten sam przez 3-4 bsy i to wystarczylo : >

THRAWN | 2005-12-21 13:51:03 +0100

gg :PPP

Dinhmcz | 2005-12-21 14:10:04 +0100

prawie sie zgadza ;), a rc 15 byla ladnie zagrana przez nasz team, a wikeszym zaskoczeniem jest zagrana dm14 gdzie lol, nigdy tak dobrze jej nie zagralismy,szkoda dm7 ktora byla "pewniakiem" jak to mag (c)mowi zabraklo fartu :D

voodoo|norad | 2005-12-21 14:25:58 +0100

Hoho musiałbyć na prawde ciekawy mecz!
gg

sYnth|baal | 2005-12-21 14:45:53 +0100

dm14 moglismy wygrac wysoko gdyby marek z bsem nie wpadł do dziury bdać 100/150...
No ale niestety tak bywa . Wygrywa ten który mniej błedów popełni

kaboom | 2005-12-21 15:49:28 +0100

"Przyznam szczerze, że jeszcze nigdy nie widzialem tak grającego teamu pa1n/UVM na tej mapie."

bubu jak grales to jak mogles widziec grę całej druzyny uvm? :P

Gravatar

scar | 2005-12-21 16:12:38 +0100

ciekawe jest to, ze mimo iz na 2 mapach mamy mniej fragow, to sa one na zielono :P

gg

SL4VE | 2005-12-21 17:27:32 +0100

Zielone = sYnth, a nie wygrana... tak jakoś dziwnie Bubu zrobił :Q

dinhkertal | 2005-12-21 17:31:11 +0100

gg :) pain,jakoś tak cicho jest? czyżbyście uznali synth za lepsze?:D

pa1n|chosen | 2005-12-21 18:32:17 +0100

przeciez nie bede pisal "bo ave mial laga" :D

gg

pablo | 2005-12-21 19:05:17 +0100

Demka demka demka...dawać...prosze:D

Gravatar

dz1k1 | 2005-12-21 19:50:31 +0100

Jak mowie to od ponad miesiasc :D Pa1nom gratulujemy avengera :D :*ave :D

eng | 2005-12-21 19:57:53 +0100

a ja tego dziadostwa nawet nie skomentuje, phi.

sYnth|Bubu | 2005-12-21 20:08:15 +0100

Szczerze to mi sie zmieniac nie chcialo : D Jestesmy zieloni i juz : P
Co do meczu i wynikow? Gdyby to spotkanie rozegrane bylo 2 miesiace temu...
Pozdrawiam pioniera ktory nagle stracil glos : D

wishoza | 2005-12-21 20:34:17 +0100

jooo ... czy mógłbym raz tak ładnie, ale to bardzo ładnie poprosić o wrzucenie demek - tak mógłbym - więc proszęęęęęęęęęę wrzucice demka, prosze Was ... zawsze jest to samo - raport i demka wkrótce ... i tyle demka widzieli ... albo zapodaj mi ktos na gg (@profil) albo mail (również) albo ... nie wiem wrzuccie je gdzie, byle dzisiaj, bo bym sobie obadal ;p z gory dzieki

pozdro, chyba gg :D

SL4VE | 2005-12-21 20:46:25 +0100

Są na esports.pl

kaboom | 2005-12-21 22:33:27 +0100

Dopisano 21.12.2005 o godzinie 19:05 [ pablo ]

Demka demka demka...dawać...prosze:D

www.esports.pl

v3rb | 2005-12-22 00:32:50 +0100

hmmmm szkoda ze korwa mój profesjonalny komentarz z ts’a, na którym siedzielismy z randalem engoiem lopezem i chosenem, nei zostal nagrany chociaz byl nagrywany (pozdro lopez = nieskilku komputerowy) tam byl caly profesjonalny komentarz wraz z wywiadami ! :DDDDD

gg

SL4VE | 2005-12-22 01:53:53 +0100

Cześć v3rb, przybij piątke.

Gravatar

tox1c | 2005-12-22 08:20:40 +0100

ojjj Marcin Marcin :)))))

dinhkertal | 2005-12-25 15:16:57 +0100

ueheheh pionier zaniemuk :P

ATi | 2005-12-28 12:19:27 +0100

nooby xD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63