ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał LB w ODC

śro, 25 czerwiec 2003 22:32:31 | Autor: ash | Quake 3 Arena

ODC - FINAL LB : v3ndor vs zik

Już dosłownie za chwile, bowiem o 23:00, odbędzie się finał LB najwiekszej i najbardziej prestiżowej ligi on-line , mowa tu oczywiście o
Online Duel Cup

O wejście do finału, gdzie czeka już matr0x, walczyć będą: v3ndor z klanu e-sYnth, oraz zik z t5. Oczywiście to spotkanie będzie można śledzić na GTV pod adresem: da-sv.one.pl:20000. Tak więc zapraszam bowiem zapowiada się dość ciekawe widowisko, i to nie tylko ze względu jaki ci gracze prezentują poziom, ale rownierz z tego co pamiętam to ci zawodnicy nie grali jeszcze ze sobą oficjalnego spotkania.

Gravatar

skaven | 2003-06-25 22:47:25 +0200

o @#$%! ale dojebales czcionke

cd.bloody | 2003-06-25 22:59:11 +0200

hehe :p

ash | 2003-06-25 23:00:26 +0200

dzieki za info, naprawde nie zdawalem sobie z tgeo sprawy do tej pory

Gravatar

robertas3 | 2003-06-25 23:07:46 +0200

poslucham ale i tak czekam na dema :P

sYnth|Bubu | 2003-06-26 00:17:48 +0200

2:1 dla zikiego :P
ven to ma pecha :/

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-26 00:18:43 +0200

no widocznie :p

.gogi | 2003-06-26 00:36:06 +0200

bardziej zjebanego finalu LB to jak dotoad nie widzialem 3 ztny pod rzad skandal :)

Gravatar

BrakDanych | 2003-06-26 00:37:33 +0200

final w niedziele :>

shiv | 2003-06-26 01:33:09 +0200

i tez ztn:P

Gravatar

noBap | 2003-06-26 01:37:25 +0200

ztn rox

eng | 2003-06-26 02:21:38 +0200

nie do przesady :P

RZELKY | 2003-06-26 02:48:51 +0200

zajeb nastepnym razem wieksza czcionke bedzie ladniej wygladalo LOL

move | 2003-06-26 08:01:06 +0200

chyba trzeba bedzie zabronic gry na ztn w nast. sezonie tak jak to robia niektorzy mądrzy admini wywalając dm6 z serwa :> - co WY na to? :>

bolomanrsquoek | 2003-06-26 08:20:16 +0200

ja bym zabronil udzielac Ci sie publicznie, nie "madrzy admini" jak ich nazwales powinni decydowac na czym wszyscy chca grac

bolomanrsquoek | 2003-06-26 08:20:55 +0200

gg zik, wierzylem w Ciebie !! :]

Gravatar

droOps | 2003-06-26 08:21:55 +0200

no dobry pomysl mof wywalic pro-q3dm6 i ztn3tourney1 w nastepnej edycji odc :>

[pogo] | 2003-06-26 09:51:38 +0200

buehehe i co na czym teraz bedziecie grali ? nauczycie sie na ospdm8 biegac i przejmie ona role ztn albo dm6? rotfl

SL4VE | 2003-06-26 10:07:08 +0200

w Polsce do przesady się gra na ztn.
Jak chcesz z kimś zagrać duela w necie (a gram b. rzadko) to nie możesz zagrać innej mapy niż ztn czy pro6. No chyba, że trafisz na kogoś jak mar1o or somebody to on chce grać na każdej, tyle że wtedy masz murowany wpierdol :D

Gravatar

droOps | 2003-06-26 10:07:19 +0200

no ospdm8; hub3t1 sa zajebiste tylko dziwie sie czemu nikt nie chce na nich grac :/

sab | 2003-06-26 10:50:26 +0200

V3ndor z zikiem grał, chyba w tamtym sezonie DECT. 2-1 wygrał v3ndor (dm6, t2 - ztn3). Jedyny mecz jaki na GTV oglądałem ;-p

move | 2003-06-26 11:16:57 +0200

boloman: nie odzywaj sie do mnie, bo to ostatnia odpowiedz pod twoim adresem - S*P*I*E*R*D*A*L*A*J śmieciu.

davep | 2003-06-26 11:17:04 +0200

nie ma to jak ustalac z gory gracza na czym maja grac, przeciez ect tdm to nie wypal z ta pro-dm6, co to za pomysl wogole. Okej liga sie odbyla, wszystko wporzo, ale gdyby p-dm6 byla to byloby jeszcze bardzie zaj.ebiaszczo. Dlaczego polacy maja sie nie mierzyc na ztn, niech sobie ja kazdy gra i ja lubi, moze nam nawet ruskie na niej nie podskocza. Czy ktos kradnie pro-t4 z turniejow bo ZeRo4 na niej kosi kazdego? - gupota panowie gupota. Poprostu nie dawajcie gtv jak wam sie nudzi takie granie. Liga jest dla graczy, a nie dla sedziow :P

dx-set | 2003-06-26 11:23:27 +0200

dave o/

Gravatar

skaven | 2003-06-26 11:49:16 +0200

dave chcialem wlasnie to napisac;( ;QQQQQ

bolomanrsquoek | 2003-06-26 11:55:49 +0200

mov prosty chlopcze od kiedy jestesmy na Ty? tak wogole swoje marne texty zostaw dla siebie, jestes jedna z najglupszych osob z jakimi mialem kiedykolwiek doczynienia, to nie jest komplement gdybys niezrozumial :>

.gogi | 2003-06-26 11:59:08 +0200

tylki do gory cala sala sie buja to nie koniec imprezy nie walcie w chuja =D

sYnth|Bubu | 2003-06-26 12:18:00 +0200

boloman bbbbuhahahaah nie odzywaj sie !!! bo zalosny jestes !!!

move | 2003-06-26 13:24:08 +0200

dave: wlasnie o to chodzi, to tak samo jak by ztn wywalic albo inna ograna mape. Jak widac niektorzy nie zrozumieli mojej ironii ;)

Gravatar

rutt | 2003-06-26 16:01:26 +0200

gdzie dema?

move | 2003-06-26 16:26:14 +0200

wieczorem wrzuce :)

cd.bloody | 2003-06-26 16:57:37 +0200

e tam nie ma co ogladac :p

Gravatar

MrVonFetysz | 2003-06-26 21:54:13 +0200

kto wygral zibi???

jordan | 2003-06-26 22:10:24 +0200

tak

bolomanrsquoek | 2003-06-27 03:22:02 +0200

male to, brzydkie i tak samo pachnie; kto takie straszydlo do dx przygarnal ?!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63