Finał LB w ODC
śro, 25 czerwiec 2003 22:32:31 | Autor: ash | Quake 3 Arena
ODC - FINAL LB : v3ndor vs zik
Już dosłownie za chwile, bowiem o 23:00, odbędzie się finał LB najwiekszej i najbardziej prestiżowej ligi on-line , mowa tu oczywiście o
Online Duel Cup
O wejście do finału, gdzie czeka już matr0x, walczyć będą: v3ndor z klanu e-sYnth, oraz zik z t5. Oczywiście to spotkanie będzie można śledzić na GTV pod adresem: da-sv.one.pl:20000. Tak więc zapraszam bowiem zapowiada się dość ciekawe widowisko, i to nie tylko ze względu jaki ci gracze prezentują poziom, ale rownierz z tego co pamiętam to ci zawodnicy nie grali jeszcze ze sobą oficjalnego spotkania.





skaven | 2003-06-25 22:47:25 +0200
o @#$%! ale dojebales czcionke
#645450
cd.bloody | 2003-06-25 22:59:11 +0200
hehe :p
#645451
ash | 2003-06-25 23:00:26 +0200
dzieki za info, naprawde nie zdawalem sobie z tgeo sprawy do tej pory
#645453
robertas3 | 2003-06-25 23:07:46 +0200
poslucham ale i tak czekam na dema :P
#645455
sYnth|Bubu | 2003-06-26 00:17:48 +0200
2:1 dla zikiego :P
ven to ma pecha :/
#645457
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-26 00:18:43 +0200
no widocznie :p
#645458
.gogi | 2003-06-26 00:36:06 +0200
bardziej zjebanego finalu LB to jak dotoad nie widzialem 3 ztny pod rzad skandal :)
#645460
BrakDanych | 2003-06-26 00:37:33 +0200
final w niedziele :>
#645462
shiv | 2003-06-26 01:33:09 +0200
i tez ztn:P
#645466
noBap | 2003-06-26 01:37:25 +0200
ztn rox
#645467
eng | 2003-06-26 02:21:38 +0200
nie do przesady :P
#645468
RZELKY | 2003-06-26 02:48:51 +0200
zajeb nastepnym razem wieksza czcionke bedzie ladniej wygladalo LOL
#645471
move | 2003-06-26 08:01:06 +0200
chyba trzeba bedzie zabronic gry na ztn w nast. sezonie tak jak to robia niektorzy mądrzy admini wywalając dm6 z serwa :> - co WY na to? :>
#645473
bolomanrsquoek | 2003-06-26 08:20:16 +0200
ja bym zabronil udzielac Ci sie publicznie, nie "madrzy admini" jak ich nazwales powinni decydowac na czym wszyscy chca grac
#645474
bolomanrsquoek | 2003-06-26 08:20:55 +0200
gg zik, wierzylem w Ciebie !! :]
#645475
droOps | 2003-06-26 08:21:55 +0200
no dobry pomysl mof wywalic pro-q3dm6 i ztn3tourney1 w nastepnej edycji odc :>
#645476
[pogo] | 2003-06-26 09:51:38 +0200
buehehe i co na czym teraz bedziecie grali ? nauczycie sie na ospdm8 biegac i przejmie ona role ztn albo dm6? rotfl
#645478
SL4VE | 2003-06-26 10:07:08 +0200
w Polsce do przesady się gra na ztn.
Jak chcesz z kimś zagrać duela w necie (a gram b. rzadko) to nie możesz zagrać innej mapy niż ztn czy pro6. No chyba, że trafisz na kogoś jak mar1o or somebody to on chce grać na każdej, tyle że wtedy masz murowany wpierdol :D
#645479
droOps | 2003-06-26 10:07:19 +0200
no ospdm8; hub3t1 sa zajebiste tylko dziwie sie czemu nikt nie chce na nich grac :/
#645480
sab | 2003-06-26 10:50:26 +0200
V3ndor z zikiem grał, chyba w tamtym sezonie DECT. 2-1 wygrał v3ndor (dm6, t2 - ztn3). Jedyny mecz jaki na GTV oglądałem ;-p
#645485
move | 2003-06-26 11:16:57 +0200
boloman: nie odzywaj sie do mnie, bo to ostatnia odpowiedz pod twoim adresem - S*P*I*E*R*D*A*L*A*J śmieciu.
#645492
davep | 2003-06-26 11:17:04 +0200
nie ma to jak ustalac z gory gracza na czym maja grac, przeciez ect tdm to nie wypal z ta pro-dm6, co to za pomysl wogole. Okej liga sie odbyla, wszystko wporzo, ale gdyby p-dm6 byla to byloby jeszcze bardzie zaj.ebiaszczo. Dlaczego polacy maja sie nie mierzyc na ztn, niech sobie ja kazdy gra i ja lubi, moze nam nawet ruskie na niej nie podskocza. Czy ktos kradnie pro-t4 z turniejow bo ZeRo4 na niej kosi kazdego? - gupota panowie gupota. Poprostu nie dawajcie gtv jak wam sie nudzi takie granie. Liga jest dla graczy, a nie dla sedziow :P
#645493
dx-set | 2003-06-26 11:23:27 +0200
dave o/
#645494
skaven | 2003-06-26 11:49:16 +0200
dave chcialem wlasnie to napisac;( ;QQQQQ
#645496
bolomanrsquoek | 2003-06-26 11:55:49 +0200
mov prosty chlopcze od kiedy jestesmy na Ty? tak wogole swoje marne texty zostaw dla siebie, jestes jedna z najglupszych osob z jakimi mialem kiedykolwiek doczynienia, to nie jest komplement gdybys niezrozumial :>
#645497
.gogi | 2003-06-26 11:59:08 +0200
tylki do gory cala sala sie buja to nie koniec imprezy nie walcie w chuja =D
#645499
sYnth|Bubu | 2003-06-26 12:18:00 +0200
boloman bbbbuhahahaah nie odzywaj sie !!! bo zalosny jestes !!!
#645504
move | 2003-06-26 13:24:08 +0200
dave: wlasnie o to chodzi, to tak samo jak by ztn wywalic albo inna ograna mape. Jak widac niektorzy nie zrozumieli mojej ironii ;)
#645505
rutt | 2003-06-26 16:01:26 +0200
gdzie dema?
#645515
move | 2003-06-26 16:26:14 +0200
wieczorem wrzuce :)
#645517
cd.bloody | 2003-06-26 16:57:37 +0200
e tam nie ma co ogladac :p
#645520
MrVonFetysz | 2003-06-26 21:54:13 +0200
kto wygral zibi???
#645529
jordan | 2003-06-26 22:10:24 +0200
tak
#645530
bolomanrsquoek | 2003-06-27 03:22:02 +0200
male to, brzydkie i tak samo pachnie; kto takie straszydlo do dx przygarnal ?!
#645545
Zaloguj się by dodać komentarz.