ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał NC TDM

pią, 25 czerwiec 2004 12:10:46 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Jako, że dawno nic nie pisalem to postanowiłem coś "szkrobnąć". Już dziś o godzinie 20.00 zostanie rozegrany ostatni, finałowy mecz tegorocznej edycji Q3A DM Nations. O miano najlepszej drużyny starego kontynentu będą rywalizowały ekipy Francji i Rosji. Oba teamy dość pewnie wygrały swoje spotkania półfinałowe. Zapowiada nam się bardzo ciekawa rywalizacja. Rosjanie bo nieudanym zeszłym sezonie chcą się pokazać z jak najlepszej strony. Natomiast Francuzi pragną wreszcie wygrać Nations Cupa.

Francja vs Rosja
Dziś o 20.00 na hunter.splatterworld.de
**

**
Shoutcast: TBA
**

**
Admin: NoFear / Revengeful
**

**

ZAPRASZAM!!!


EDIT:
Rosja vs Francja 3:0

ospdm5 142:91

proq3dm6 205:99 (!!!)

q3dm14tmp 125:123

Team Rosji Zwycięzcą Nations Cupa

piot3r | 2004-06-25 12:56:39 +0200

gdzie mozna obejrzec ten mecz czy trzeba czekac na sprawozdanie z niego?????

sYnth|Bubu | 2004-06-25 12:58:43 +0200

Masz adres GTV wystarczy ze wpiszesz wconsoli q3 /connecthunter.splatterworld.de
i zobaczysz na gtv mecz. Pozniej pewnie bedziesz musil wpisac /gtv_watch 2 albo inny numer a bedziesz go mial podanego jak sie polaczysz z adresem z newsa.

eng | 2004-06-25 13:20:06 +0200

i odestep pomiedzy connect a adresem ;>

v3rb | 2004-06-25 13:31:12 +0200

shoutcast TBA ? a moze dasz linka ? lub zwyklego adresa ip ? :)

sYnth|Bubu | 2004-06-25 13:51:06 +0200

Cicho tam:P

v3rb | 2004-06-25 13:54:50 +0200

no Bubu widze uchybienia w tym newsie :DD

Jaszyn | 2004-06-25 14:13:36 +0200

taaa dawno nie pisałes :)

kaboom | 2004-06-25 14:25:54 +0200

naprzód ruskie ze wschodu!!!!!!!!
naprzód ruskie ze wschodu!!!!!!!!
wygrajcie nationscaaaaapa!!!!!
dostaniecie ziemniaaaaaaaka :DDDDDDDD

surfer_ | 2004-06-25 16:02:39 +0200

Rosja wygra

v3rb | 2004-06-25 16:39:44 +0200

dajcie mi ip na shoutcastaaaa !!!! :D

mortez | 2004-06-25 18:11:54 +0200

własnie niech ktos zapoda IPka na shouta PROSZE:>>

prz3kus | 2004-06-25 18:30:05 +0200

mam nadzieje że rosja choć niewygląda tu na faworyta pokona żabojadów (nawet w piłke ich nie lubie)

v3rb | 2004-06-25 19:46:15 +0200

no widze ze sie o shaoutcast postaraliscie ;D

kaboom | 2004-06-25 20:45:51 +0200

ale to gtv jest tragiczne

GG ruskie.....fartuch na ostatniej mapie niesamowity

Gravatar

ciem | 2004-06-25 21:49:32 +0200

RUSSIA WINS Q3 NC TDM FINAL! :)))))

reakcja Revengeful'a na dm6:
'never seen this map' bauahahha ;ddd

macie screena:
members.lycos.co.uk/ciemiq/never.jpg

EDIT: Francja ma podwójne nieszczęscie :( przegrali z Grecją 1:0 ;( gratz gracja... gg ;)

Gravatar

_riper_ | 2004-06-25 22:10:58 +0200

fajne texksty ruskie do francuzow sypali, a poalcy na gtv mniam kochane bluzgi:/ sick poeple:)

prz3kus | 2004-06-25 22:53:39 +0200

wiedziałem że żabojady w piłke nie umieją grać a co dopiero w quake

sYnth|Bubu | 2004-06-25 23:09:02 +0200

Nie widzialem ale patrzac na screeny to mega wpierdul :D

Panplayer1 | 2004-06-25 23:44:15 +0200

Francja przegrywa wszystko co sie da.

_Vh | 2004-06-26 09:27:25 +0200

Gdyby Zizou grał w Quake'a... :P
Ale widac ze Ruskie rzadza (by nierzadzili gdyby Szwedzi sie nie wycofali) GG
i przyjrzyjcie sie gosciowi o nicku Whylf (na net i skill, jak czasem pov bedzie :])

Gravatar

ciem | 2004-06-26 10:13:07 +0200

whylf lamil jak stara cio** ... :[ jak wszedl nikiel czy jak mu tam bylo to była niezła sieczka.. i nawet doprowadził do remisu w ostatniej mapie :(

pat | 2004-06-26 10:47:18 +0200

sa jakies demka ?

lecho | 2004-06-26 12:07:58 +0200

pomijajac fakt, ze z jibo taki Rosjanin jak z koziej dupy wrotki (watpie zeby mial obywatelstwo, raczej na innych zasadach gra w NC), to gg Ruskie :)

enjoy | 2004-06-26 12:28:33 +0200

moze i nie ma ale 11 lat mieszka w rosji i mowi po rosyjsku - w przeciwienstwie do pewnego murzynka bambo ktory jest polakiem i potrafi powiedziec @#$% mac :P

eng | 2004-06-26 12:50:46 +0200

masz cos do Oliego ? To Ci to zaraz wybije z glowy :E
Ruskie... pierogi rulz!

pat ; dema masz w raporcie z meczu na stronie cb :Q

Gravatar

kindek | 2004-06-26 13:15:40 +0200

ma ktos moze demka z tego meczu ?? jesli tak prosze o przeslanie na [email protected] z gory tHx

z1p | 2004-06-26 14:20:45 +0200

dobrze ze francja przegrala w q3 ale szkod ze przegrala wczoraj z grecja :/ gg rusja !

ramm | 2004-06-26 16:21:02 +0200

ja sie ciesze ze wkoncu pokazano im gdzie ich miejsce szkoda ze z polakami wygrali :/ (siatkoofka)

sYnth|Bubu | 2004-06-26 16:27:26 +0200

Ramm fartem fartem.
Dzis Im nakopiemy :>

prz3kus | 2004-06-26 16:49:22 +0200

Jak se załatwie pożądne łoncze to będzie zawsze finał POLSKA-"reszta świata" jak w StrongMen :lol.

Gravatar

raVenek | 2004-06-26 21:42:47 +0200

"Jak se załatwie pożądne łoncze to będzie zawsze finał POLSKA-"reszta świata" jak w StrongMen :lol."

banqowo :D

prz3kus | 2004-06-26 23:40:06 +0200

O ravenek wie do czego służy kopiuj i wklej patrz to już tyle co mój 4letni brat gratulacje :)

tofu | 2004-06-26 23:56:44 +0200

"pomijajac fakt, ze z jibo taki Rosjanin jak z koziej dupy wrotki (watpie zeby mial obywatelstwo, raczej na innych zasadach gra w NC), to gg Ruskie :)
" świnte słowa ! "

move | 2004-06-27 00:17:34 +0200

Za mało dużej czcionki...

gemi | 2004-06-27 04:01:14 +0200

taaa .. Bubu ma syndrom duzej czcionki ... ale o screenach z poszczegolnych map to juz nie pamietal..

nie wspominajac o zjebanym linku do zrodla.

shiv | 2004-06-27 10:01:44 +0200

Same marudy tu widze sa:P
Moze jeszcze dupcie po sraniu wytrzec i nasmarowac?:DD

eng | 2004-06-27 11:49:14 +0200

acha ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63