Finał ODC: matr0x vs. zik
wto, 01 lipiec 2003 22:22:43 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

To na co wszyscy czekaliśmy, finał ODC już trwa! matr0x i zik po 21 minutowej rozgrzewce rozpoczęli pierwszy mecz - na pro-q3dm6. Pozostaje mi tylko zaprosić Was na GTV pod adresem da-sv.one.pl:20000 i życzyć miłego oglądania. Dokładne wyniki, wraz z screenami, będą pojawiać się poniżej:
matr0x vs. zik 2:1
* 5:8 @ pro-q3dm6
*

Zaczęło się dosyć ciekawie. Obaj Panowie grali bardzo taktycznie, zachowawczo nie chcąc stracić fraga. Matr0x jednak znany ze swojego nadnaturalnego poruszania się po mapie objął kilkufragowe prowadzenie kontrolując RA i MH. Zik nie poddał się powoli zmniejszając liczbę dzielącą go od wygranej. Po 10 minutach mieliśmy wynik 5:3. Dalej Zik powoli odbijał mapę zabierając Matowi MH sprzed nosa aż .. doszło do remisu (!), a za chwilę matr0x już przegrywał! Zik nie miał zamiaru oddać mapy dalej zwiększając przewagę. Coś wstąpiło w Mata. Zaczął ponownie pojawiać się na RA i MH, jednak mecz nieubłaganie zbliżał się do końca i .. matr0x przegrał. Screen za chwilę.
- 11:7 @ ztn3tourney1

Ponownie - wspaniały początek matr0xa, który nie lękając się raila przeciwnika przejął mapę zbierając fragi. Zik nie rezygnował trzymając się z daleka od przeciwnika aczkolwiek skutecznie mu przeszkadzając. Matr0x znany ze swojej wspaniałej gry na ztn nie przestraszył się wręcz wspaniale laserującemu przeciwnikowi prowadząc blisko przez 13 minut. Jednak .. chwila nieuwagi, dobrze ustawiony zik i matr0x wygrywał już tylko dwoma fragami. Po 14 minutach wynik brzmiał 9:7. Oponent podgryzał Mata jak mógł, lecz gracz dx przypieczętował swoją wygraną dziesiątym fragiem. 10:7 dla matr0xa.
- 23:9 @ q3tourney2

Więc tak:
Na początku matr0x został naelektryzowany przez zika, za chwilę spadł w przepaść. ;) Potem zik został rakietę w główkę co bardzo go rozjuszyło. Zaczął bić matr0xa bardzo mocno. Po 3 minutach było już 7:0. Zapowiadał się totalny ownage. Nagle - 1 frag dla matr0xa, drugi frag dla matr0xa, trzeci frag dla matr0xa - wszystkie z LG, potem jedna rakietka i już było 7:4 ! :) Matr0x pomyślał: "zrewanżuje się zikowi" i zrzucił go w przepaść! :D Potem jeszcze dwa fragi - jeden z LG, drugi z rakietki i już REMIS! Pobiegali, pobiegali aż stało się to o czym wszyscy myśleli, lecz bali się powiedzieć - matr0x objął prowadzenie. 4 fragi na ziku, wynik brzmiał 10:6. Matr0x dalej bił .. mocno .. Zik próbował jeszcze się ratować, ale na niewiele się to zdało. Kolejne fragi Mata udowadniały kto tym razem jest mocniejszy, i w grze, i psychicznie. Po 10 minutach było 14:7. Dalsza część meczu to tylko fragi, fragi i jeszcze raz fragi w wykonaniu jak się okazało .. zwycięzcy ODC - matr0x'a!
GG!





Zenith | 2003-07-01 23:06:57 +0200
ehhh... jakie emocje :DDDD
#646065
shiv | 2003-07-01 23:12:34 +0200
az sie spocilem:P
#646066
fearless*h1 | 2003-07-01 23:14:01 +0200
dobry mecz
gratz =]
#646067
move | 2003-07-01 23:16:25 +0200
na ztn 11:7, nie lubie jak ktos pisze newsy szybciej niz pojawiaja sie one na serwisie odc. nieprofesjonalne..
#646069
.gogi | 2003-07-01 23:16:50 +0200
a mi sie chcialo spac =D
#646070
ognos | 2003-07-01 23:30:56 +0200
mofka zazdrosc zrzera:)))
#646072
ur!mepl | 2003-07-01 23:31:41 +0200
eheh :) no spoko :D
dm6 myslalem ze mat wygra :D
ztn wiedizalem ze mat wygra :)
t2 myslalem ze zik wygra :)
a kiedy to bedzie w tv ? :)
#646073
SAI4H | 2003-07-01 23:31:57 +0200
Ja tu sie staram, a mowia, ze nieprofesjonalnie.. ;(
Ale mi sie podoba wiec sftu. :D
#646074
move | 2003-07-01 23:33:56 +0200
ognos nie zazdrosc, tylko wkurza mnie takie cos i tyle. po to jest odc zeby tak sie najpierw pojawil kompletny news, a dopiero ktos z orga powiadomil o tym, ze taki tam wlasnie jest w stylu "konec odc, zapraszam na sprawozdzanie z meczów i wiecej info na te wlasnie stronke LINK" thats all, taka jest kolej rzeczy.
#646075
SAI4H | 2003-07-01 23:37:33 +0200
Moze tego nie skomentuje. ;P
To juz jest tradycja, ze jak jest final jakiejs ligi polskiej, czy tez mecze w jakims pucharze to pisze sie relacje w czasie meczu.
Nic nowego, Rozz robil to juz dlugo przede mna.
PS. Liczylem na to, ze ktos z Was to opisze tutaj, jednak news sie nie pojawial wiec sam to zrobilem, stad 22 minutowe opoznienie.
PS2. I nie naskakuj na mnie za to, ze wypelniam swoje obowiazki tak jak powinienem, bo z kolei TO mnie wkurza.
/end
#646076
Zenith | 2003-07-01 23:43:51 +0200
aha no to gg ;p
hymm... mat napisal na ostatniej mapie do zika "dzieki" czyzby dziekowal zikowi ze sie podlozyl :D (joke :PPP)
#646077
gacU | 2003-07-01 23:53:06 +0200
dobra ale kiedy bedzie ten final ?;D
KyKy
#646078
sYnth|Bubu | 2003-07-02 00:10:38 +0200
dx ownage :DDDDD
gg
#646079
BrakDanych | 2003-07-02 00:23:14 +0200
zenit a jak myslisz skad mat ma nowa mysz ? :S
#646080
Player1 | 2003-07-02 01:06:32 +0200
jak dla mnie to matrox jest masta
#646084
bryan | 2003-07-02 01:33:20 +0200
gietewe sie spisalo ?:-)
#646086
ur!mepl | 2003-07-02 01:46:00 +0200
geteve bylo spoko :p
thx bry :))
#646087
eng | 2003-07-02 02:33:37 +0200
najbardziej mi sie podoba w gtv jak wywala za flooda lub za wieloczesciowy bind :D
#646088
bfr_aka_pablonzo | 2003-07-02 03:13:35 +0200
i dobrze po co floodowac ? :D
a co do meczykow, byli n1 =]
#646089
matr1x | 2003-07-02 03:33:06 +0200
a ja myslalem ze bedzie the beast of 5
ospdm8/pro6/prot4/t2/ztn3t1
final powienien tak byc a nie 3 mpay i do spadnia :P
#646090
ash | 2003-07-02 04:40:03 +0200
zrobienie bo5 na koniec drabinki bo3 jest raczej niezgodne z regulaminem, trzeba by wtedy zakladac mozliwosc zrobienia 2x bo5, a komu by sie chcialo ogladac w najgorszym przypadku 10 spotkan?:)
#646091
vafel | 2003-07-02 10:04:50 +0200
jakby grali na cpma to by bylo ciekawie ;p
#646103
Mattias | 2003-07-02 15:34:04 +0200
nice bylo :)
#646142
mem | 2003-07-02 19:37:46 +0200
gg newbie's :D
#646166
Zaloguj się by dodać komentarz.