ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał ODC: matr0x vs. zik

wto, 01 lipiec 2003 22:22:43 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


To na co wszyscy czekaliśmy, finał ODC już trwa! matr0x i zik po 21 minutowej rozgrzewce rozpoczęli pierwszy mecz - na pro-q3dm6. Pozostaje mi tylko zaprosić Was na GTV pod adresem da-sv.one.pl:20000 i życzyć miłego oglądania. Dokładne wyniki, wraz z screenami, będą pojawiać się poniżej:

matr0x vs. zik 2:1
* 5:8 @ pro-q3dm6
*


Zaczęło się dosyć ciekawie. Obaj Panowie grali bardzo taktycznie, zachowawczo nie chcąc stracić fraga. Matr0x jednak znany ze swojego nadnaturalnego poruszania się po mapie objął kilkufragowe prowadzenie kontrolując RA i MH. Zik nie poddał się powoli zmniejszając liczbę dzielącą go od wygranej. Po 10 minutach mieliśmy wynik 5:3. Dalej Zik powoli odbijał mapę zabierając Matowi MH sprzed nosa aż .. doszło do remisu (!), a za chwilę matr0x już przegrywał! Zik nie miał zamiaru oddać mapy dalej zwiększając przewagę. Coś wstąpiło w Mata. Zaczął ponownie pojawiać się na RA i MH, jednak mecz nieubłaganie zbliżał się do końca i .. matr0x przegrał. Screen za chwilę.

  • 11:7 @ ztn3tourney1


Ponownie - wspaniały początek matr0xa, który nie lękając się raila przeciwnika przejął mapę zbierając fragi. Zik nie rezygnował trzymając się z daleka od przeciwnika aczkolwiek skutecznie mu przeszkadzając. Matr0x znany ze swojej wspaniałej gry na ztn nie przestraszył się wręcz wspaniale laserującemu przeciwnikowi prowadząc blisko przez 13 minut. Jednak .. chwila nieuwagi, dobrze ustawiony zik i matr0x wygrywał już tylko dwoma fragami. Po 14 minutach wynik brzmiał 9:7. Oponent podgryzał Mata jak mógł, lecz gracz dx przypieczętował swoją wygraną dziesiątym fragiem. 10:7 dla matr0xa.

  • 23:9 @ q3tourney2


Więc tak:

Na początku matr0x został naelektryzowany przez zika, za chwilę spadł w przepaść. ;) Potem zik został rakietę w główkę co bardzo go rozjuszyło. Zaczął bić matr0xa bardzo mocno. Po 3 minutach było już 7:0. Zapowiadał się totalny ownage. Nagle - 1 frag dla matr0xa, drugi frag dla matr0xa, trzeci frag dla matr0xa - wszystkie z LG, potem jedna rakietka i już było 7:4 ! :) Matr0x pomyślał: "zrewanżuje się zikowi" i zrzucił go w przepaść! :D Potem jeszcze dwa fragi - jeden z LG, drugi z rakietki i już REMIS! Pobiegali, pobiegali aż stało się to o czym wszyscy myśleli, lecz bali się powiedzieć - matr0x objął prowadzenie. 4 fragi na ziku, wynik brzmiał 10:6. Matr0x dalej bił .. mocno .. Zik próbował jeszcze się ratować, ale na niewiele się to zdało. Kolejne fragi Mata udowadniały kto tym razem jest mocniejszy, i w grze, i psychicznie. Po 10 minutach było 14:7. Dalsza część meczu to tylko fragi, fragi i jeszcze raz fragi w wykonaniu jak się okazało .. zwycięzcy ODC - matr0x'a!

GG!

Zenith | 2003-07-01 23:06:57 +0200

ehhh... jakie emocje :DDDD

shiv | 2003-07-01 23:12:34 +0200

az sie spocilem:P

fearless*h1 | 2003-07-01 23:14:01 +0200

dobry mecz
gratz =]

move | 2003-07-01 23:16:25 +0200

na ztn 11:7, nie lubie jak ktos pisze newsy szybciej niz pojawiaja sie one na serwisie odc. nieprofesjonalne..

.gogi | 2003-07-01 23:16:50 +0200

a mi sie chcialo spac =D

ognos | 2003-07-01 23:30:56 +0200

mofka zazdrosc zrzera:)))

Gravatar

ur!mepl | 2003-07-01 23:31:41 +0200

eheh :) no spoko :D
dm6 myslalem ze mat wygra :D
ztn wiedizalem ze mat wygra :)
t2 myslalem ze zik wygra :)
a kiedy to bedzie w tv ? :)

SAI4H | 2003-07-01 23:31:57 +0200

Ja tu sie staram, a mowia, ze nieprofesjonalnie.. ;(
Ale mi sie podoba wiec sftu. :D

move | 2003-07-01 23:33:56 +0200

ognos nie zazdrosc, tylko wkurza mnie takie cos i tyle. po to jest odc zeby tak sie najpierw pojawil kompletny news, a dopiero ktos z orga powiadomil o tym, ze taki tam wlasnie jest w stylu "konec odc, zapraszam na sprawozdzanie z meczów i wiecej info na te wlasnie stronke LINK" thats all, taka jest kolej rzeczy.

SAI4H | 2003-07-01 23:37:33 +0200

Moze tego nie skomentuje. ;P
To juz jest tradycja, ze jak jest final jakiejs ligi polskiej, czy tez mecze w jakims pucharze to pisze sie relacje w czasie meczu.
Nic nowego, Rozz robil to juz dlugo przede mna.

PS. Liczylem na to, ze ktos z Was to opisze tutaj, jednak news sie nie pojawial wiec sam to zrobilem, stad 22 minutowe opoznienie.
PS2. I nie naskakuj na mnie za to, ze wypelniam swoje obowiazki tak jak powinienem, bo z kolei TO mnie wkurza.
/end

Zenith | 2003-07-01 23:43:51 +0200

aha no to gg ;p
hymm... mat napisal na ostatniej mapie do zika "dzieki" czyzby dziekowal zikowi ze sie podlozyl :D (joke :PPP)

gacU | 2003-07-01 23:53:06 +0200

dobra ale kiedy bedzie ten final ?;D
KyKy

sYnth|Bubu | 2003-07-02 00:10:38 +0200

dx ownage :DDDDD
gg

Gravatar

BrakDanych | 2003-07-02 00:23:14 +0200

zenit a jak myslisz skad mat ma nowa mysz ? :S

Gravatar

Player1 | 2003-07-02 01:06:32 +0200

jak dla mnie to matrox jest masta

bryan | 2003-07-02 01:33:20 +0200

gietewe sie spisalo ?:-)

Gravatar

ur!mepl | 2003-07-02 01:46:00 +0200

geteve bylo spoko :p
thx bry :))

eng | 2003-07-02 02:33:37 +0200

najbardziej mi sie podoba w gtv jak wywala za flooda lub za wieloczesciowy bind :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-02 03:13:35 +0200

i dobrze po co floodowac ? :D

a co do meczykow, byli n1 =]

matr1x | 2003-07-02 03:33:06 +0200

a ja myslalem ze bedzie the beast of 5
ospdm8/pro6/prot4/t2/ztn3t1
final powienien tak byc a nie 3 mpay i do spadnia :P

ash | 2003-07-02 04:40:03 +0200

zrobienie bo5 na koniec drabinki bo3 jest raczej niezgodne z regulaminem, trzeba by wtedy zakladac mozliwosc zrobienia 2x bo5, a komu by sie chcialo ogladac w najgorszym przypadku 10 spotkan?:)

vafel | 2003-07-02 10:04:50 +0200

jakby grali na cpma to by bylo ciekawie ;p

Mattias | 2003-07-02 15:34:04 +0200

nice bylo :)

mem | 2003-07-02 19:37:46 +0200

gg newbie's :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63