ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał Spring Cup 2003 @ ODC

wto, 01 lipiec 2003 15:10:35 | Autor: ash | Quake 3 Arena


Już dzisiaj o 22:00 Wielki Finał Spring Cup 2003, ligi organizowanej pod banderą Online Duel Cup. Zmierzą się ze sobą, wicemistrz wcześniejszej edycji - matr0x oraz zik. Dla przypomnienia zik jak dotąd przegrał właśnie jedynie z matr0x’em w finale WB, tak wiec teraz ma na pewno większą determinacje by pokonać matr0x’a, jednak by wygrać całą imprezę musi pokonać matr0x’a dwa razy w systemie best of 3. Chyba nie musze dodawać jak wielkie widowisko nas czeka dzisiejszej nocy. Oczywiście będzie możliwość śledzić to spotkanie na żywo poprzez GTV: da-sv.one.pl:20000. Zapraszam także na kanał #ODC @ quakenet, gdzie będzie dostępny scorebot. Dodam także że to spotkanie najprawdopodobniej już niebawem będzie można także oglądać w TV na kanale Hyper. Po zakończeniu rozgrywek i uzyskaniu konkretnych szczegółów przekażę wam dokładną informacje o emisji.

Tak wiec zapraszam wszystkich na gtv i irc, bowiem finału takich rozgrywek jak ODC raczej nie można opuścić.

mem | 2003-07-01 15:15:28 +0200

A kiedy emisja w hyperze?

slawek | 2003-07-01 16:21:25 +0200

Ja kilku rzeczy nie rozumiem:
1. kto to jest scorebot?
2. czemu ciągle da-sv.one.pl:20000?
3. ile organizatorzy dostają od hypera za retransmisję?
4. czemu akurat matr0x i zik skoro jest tylu innych utalentowanych graczy?
5. dlaczego o 22.00 przecież to chora godzina kiedy normalny człowiek spi?
6. skąd zik ma większą determinację bo tez bym nabył?
7. jak wielkie widowisko nas dzisiaj czeka?
8. dlaczego nikt raczej nie odpowie mi na te pytania?

SAI4H | 2003-07-01 16:32:10 +0200

>"8. dlaczego nikt raczej nie odpowie mi na te pytania?"
Bo sa .. oczywiste ? :>

ognos | 2003-07-01 16:43:50 +0200

ja ci odpowiem :D
1. to jest bot podawajacy aktualne wyniki meczu
2. bo jest jedyne? ;)
3. 1000$
4. losowali
5. bo matrox i zik nie sa ludzmi
6. w skepie spozywczym w Warszawie na ulicy Witosa 21
7. maciupenkie

Gravatar

Poll | 2003-07-01 16:46:05 +0200

Program Hyper trwa od 20:00 do 0:00 final zacznie sie o 22:00 noto czysta mata 2 godziny czekania na emisje :) czyli abbo dzisiaj pomiedzy 22:00 a 0:00 albo jutro pomiedzy 20:00 a 0:00 bedzie emisja :P albo w ostatecznosci maja to w ****** poszanowaniu i niebedzie emisji :)

slawek | 2003-07-01 17:06:25 +0200

Dziekuję ognos, to rzuciło wiele światła na moje wątpliwości, ale też zrodziło... nowe pytania

  1. czy mozna mu zaufać, bo słyszałem wioele złego o botach?
  2. gdzie trzeba posmarować by uzyskać taki monopol? i czy wie o tym Bill G.?
  3. brutto czy netto?
  4. publicznie? bo węszę jakiś PRZEKRĘT!!!
  5. czyli kim są, Stroggami?
  6. godziny otwarcia? i czy mozna zamawiać przez net?
  7. czy to znaczy że trzeba na mecz zabrać lornetkę?

bfr_aka_pablonzo | 2003-07-01 17:49:24 +0200

ja bede punktualnie na getevee :P

bryan | 2003-07-01 18:21:20 +0200

milo ze mi ktokolwiek powiedzial ze gtv bedzie =0

slawek | 2003-07-01 18:40:03 +0200

Nie dawaj bry tego GTV na wieczór, bo jeszce się coś popsuje i na sobotę nie będzie!!!!

eng | 2003-07-01 18:44:56 +0200

HYPERTV? to je to ? robaczki :D

gacU | 2003-07-01 20:19:06 +0200

kto bedzie losowac wyniki?

sYnth|Bubu | 2003-07-01 20:49:31 +0200

moglby ktos nagrac ta relacje z hyper i na neta wrzucic :P

Gravatar

robertas3 | 2003-07-01 21:59:06 +0200

jak dla mnie wystarczy dokladny czas i data transmisji :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63