ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finał tuż tuż

wto, 23 grudzień 2003 02:06:26 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Bierząca kolejka ECT zakończyła się bez niespodzianek , klan dioxide dosyć gładko pokonał xeno fusion , eliminując ich tym samym z dalszych rozgrywek. Gratulacje dla xF za zajście na tak wysoki etap rozgrywek - może poszczęści się im następnym razem. Drugi półfinałowy mecz , pomiędzy clan dominion a the shadows, rozstrzygnięty został również na korzyść faworytów, chociaż cD pokazało bardzo ładną grę na ospdm5. Tutaj również gratulacje dla przegranych , gdyż w widoczny sposób poprawili oni swoją grę. Do końca roku rozegrany zostanie półfinał drabinki przegranych - wystąpią w nim teamy :

  • Fear Factory i dioxide
  • the shadows i green power

Wygrani z tych meczów zmierzą się ze sobą, a następnie z 666, które spadło do LB po przegraniu finału winners bracket przeciwko sYnthesis. Jak widać pozostała już tylko ścisła czołówka i nadchodzące mecze napewno będą niezwykle widowiskowe. Transmisja na żywo jak zwykle przeprowadzona będzie na GTV (q3.fearfactory.pl:20000)

tofu | 2003-12-23 07:12:15 +0100

gl GP !

... | 2003-12-23 09:37:28 +0100

dzienkujemy brayan za wiadomosci ;))))

Gravatar

rizik | 2003-12-23 10:21:09 +0100

pffffffff

BobeK | 2003-12-23 10:24:24 +0100

no ;D masz racje

PS. A nie mielismy grac z dx? :o

banditos | 2003-12-23 10:27:37 +0100

mi tez sie tak cos obilo o uszy:D... cos sie palii cos faktycznie sie pali...

NEC|Ly5y | 2003-12-23 10:31:16 +0100

tylko nie bic sie :D sln wal ich wszystkich i nie daj sie :))) wesloych swiat pozdro all

bryan | 2003-12-23 11:01:26 +0100

kiedy ci kicknelo ostatnio gtv? chyba z jakiegos jednego meczu odc co grany byl na dziwnym serwerze. Nie jest to nasza wina tylko adminow serwerow. Te do ktorych mam jakis dostep sa poprawnie skonfigurowane.

sYnth|Bubu | 2003-12-23 11:06:49 +0100

t5 vs gp to bedzie ciekawe widowisko :D
tyle ze zieloni juz bez majhema i mat1xa :/
gl

BobeK | 2003-12-23 11:28:06 +0100

:D Ale mamy yursona i pogroma.

jam | 2003-12-23 11:38:38 +0100

ale gp z detalem i leszczem :D

abs | 2003-12-23 11:44:54 +0100

leszek sie skonczył juz jak małysz:DDD podro leszku:*:DDDDDDDDDD

SL4VE | 2003-12-23 13:05:17 +0100

gp ma stały, stabilny skład do końca ECT... ;D

BobeK | 2003-12-23 13:06:53 +0100

hamulec: Nie skończył na klawie, tak jak Ty to zrobisz. ;P
slave: trzech mamy ;D

SL4VE | 2003-12-23 13:11:10 +0100

hehe Bobek... gl ;-)

sYnth|Bubu | 2003-12-23 13:12:00 +0100

wezcie SL4VE do gp !!!!!!!!
:D:DDDDD::D

BobeK | 2003-12-23 13:12:26 +0100

Niech moc czahoroxów 8-= będzie z Wami. †

SL4VE | 2003-12-23 13:14:06 +0100

a po co im ja? telepatycznie grał bede bez q3?

Z reszta oni mi obiecali, ze przyjma mnie po ECT, bo teraz maja stabilny skład ;-)

BobeK | 2003-12-23 13:14:28 +0100

Bubu, a przed chwilą łoiłem Ci dupe na serwie, no no.. nieładnie. ;-]

SL4VE | 2003-12-23 13:15:53 +0100

niech Buburox będzie z wami ;-)

sYnth|Bubu | 2003-12-23 13:27:26 +0100

Bopek do fejkow nie strzelam to dlatego :P

BobeK | 2003-12-23 13:39:36 +0100

Przyznaj racje - dales dupy. ;P

sYnth|Bubu | 2003-12-23 15:24:08 +0100

bopek wiec powiem tak
testowalem cfg :P ale mi sie nie podoba i wracam do starego co nie zmienia faktu ze w tamtym meczu tesh bys mnie zminusowal :P

BobeK | 2003-12-23 15:30:45 +0100

No to widze, że się rozumiemy. ;D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63