ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finały IV sezonu ligi RQL

nie, 19 grudzień 2004 17:10:33 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Krótka wiadomość o tym, jak koledzy z Rumunii pogrywają w trzecią część Wstrząsu. W poprzedni weekend odbył się tam wielki LAN'owy finał ligi RQL która posiada duże tradycje na Rumuńskiej scenie. Przez pierwsze trzy sezony akcja rozgrywała się wyłącznie poprzez globalną sięć, natomiast sezon czwarty to nic innego jak turniej w Royal Internet Cafe w Bukareszcie. Duża w tym zasługa sponsora turnieju - www.proarena.com. Na samej imprezie pojawiło się około 40 graczy zarówno z samej Rumunii jak i jej wschodniego sąsiada - Mołdawii. W pierwszym dniu odbyły się eliminacje do drabinki w której zmierzyło się 16 najlepszych graczy. Oto niektóre wyniki:

Runda 5 Loosers Bracket:

storm [ 1:2 ] renkie (26:10 @ ztn, 10:13 @ dm6, 18:23 @ t4)

Finał Winners Bracket:

Q3forever [ 2:0 ] bazuker (15:9 @ dm6, 13:11 @ ztn)

Finał Looser Bracket:

renkie [ 1:2 ] bazuker (5:12 @ dm6, 23:15 @ t4, 9:10 @ ztn)

Wielki Finał:

Q3forever [ 2:0 ] bazuker (22:5 @ dm6, 10:4 @ ztn)

Tak więc widzimy, że to właśnie gracz przyjezdny zabierze ze sobą do domu kieszonkowe w wysokości $150. Oto tabela końcowa:

  1. Q3Forever (Cretosu') - $150
  2. Bazuker - $120
  3. Renkie - $90
  4. Storm - $60 5/6 p1tbull / kshu - $30

Niestety Q3Forever nie mógł się zmierzyć z faworytami gospodarzy oraz zwycięzcą trzech poprzednich sezonów ligi RQL - Slugą, który z powodów osobistych nie był w stanie pojawić się na turnieju. W sieci piszczy, że kolejny sezon ma być otwarty na zapisy także z innych krajów a zachęcić nasa może do tego m. in galeria turnieju.

gr. | 2004-12-19 17:48:58 +0100

Rumunia Moldawia :DDDDDDDDDD to tak egzotyczne jak afrykanska proliga hokeja na lodzie =o

Gravatar

quake-man | 2004-12-19 17:52:33 +0100

mam prosbe plzka prosze o odpowiedz
gdzie mozna znalezc program "Aimbot"
?????????????????
prosze o szybka odpowiedz jesli ktos wie bede wdzieczny
z gory dzieki

cocaine | 2004-12-19 18:02:15 +0100

w quake-manowie sprzedają.....
rozjechałes mnie tym komentem bardzo a bardzo :>:>:>

MsT | 2004-12-19 18:02:50 +0100

nie udzielamy tu takich szatanskich informacji
szukaj na google.pl

pepz | 2004-12-19 18:15:10 +0100

O Rumuńcach tu jeszcze nie było, gj mav :D

THRAWN | 2004-12-19 19:12:44 +0100

bylo GTV ? Buahahahahaha

Mav_8217 | 2004-12-19 19:20:30 +0100

Na stronce coś pisało o dżitivi ;) Ale nie było ip tylko jakieś 2 zdania, więc pewnie coś w rodzaju "z przyczyn technicznych nie postawiliśmy" or_smtng ;)

W ogóle to jakoś niebiesko-żółto-pomarańczowo (?) od tych flag porobiło :o

ATi | 2004-12-19 21:12:23 +0100

lasery i rumuskie roboty... co jeszcze wymysla ?

Logitechr4 | 2004-12-19 22:57:28 +0100

nie wiedzialem ze storm to rumun ;DDDDD

d4widoV | 2004-12-20 11:37:59 +0100

Z poprzedniej edycji tej ligi był zrobiony film, nawet fajny - The Gift of Game

THRAWN | 2004-12-20 12:35:42 +0100

"Dopisano 19.12.2004 o godzinie 22:57 [ pa1n`r4 ]

nie wiedzialem ze storm to rumun ;DDDDD "

owned , no i fakt wszystko wyszlo na jaw :DDD

freak | 2004-12-20 15:16:37 +0100

nowy aimbot heh mamy nowy cytat :D

Gravatar

quake-man | 2004-12-20 22:57:22 +0100

nie no skoro tak to was przepraszam...

Gravatar

quake-man | 2004-12-20 22:57:26 +0100

nie no skoro tak to was przepraszam...

freak | 2004-12-21 08:31:00 +0100

:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-21 21:15:56 +0100

biedne te demka szkoda ze mnie tam nie bylo :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63