ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Finess of Death by YackOO

wto, 16 marzec 2004 21:53:12 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Długo po FragAddict by noxis nie pojawił się żaden polski film, który mógłby ubiegać się o palmę pierwszeństwa w kategorii filmów z nie tylko olśniewającymi fragami, ale również znakomitą oprawą graficzną i masą fajerwerków, aż do... wczoraj. Finnes of Death, bo tak brzmi tytuł pierwszego filmu YackOO. Poniżej recenzja, napisana przez samego autora, który chyba najlepiej orientuje się co jest grane:

Na own-age'u wylądował własnie mój pierwszy film - Finnes Of Death. Klip prezentuje moje najlepsze fragi z przeciągu ostatniego roku, czyli praktycznie całej działalności Q3. W klipie zobaczycie akcje z gier lanowych i netowych zsynchronizowane z muzyką intrumentalną Hansa Zimmera. Myślę, że produkcja powinna się spodobać fanom takich filmów jak "the badge 3.0". Miłego oglądania!

Czy rzeczywiście 107MB produkcja może konkurować z podziwianym wciąż, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, FragAddict? Najłatwiej przekonać się jest ściągając film, do czego gorąco zachęcam i również życzę Wam, jak i sobie, miłych wrażeń.
Komentarze mile widziane.

.:: Finnes of Death by YackOO [107MB*]* @ OwnAge

.:: Temat @ ORG Board

d4widoV | 2004-03-16 22:00:21 +0100

4 minuty po napisaniu poprawiles link cfaniaczku do movie =D

HaSu_Szlauf | 2004-03-16 22:09:40 +0100

film naprawde dobry =). Nie bede juz pisal tego samego co an boardzie w filmy... :]

150|l3wY | 2004-03-16 22:10:56 +0100

zasysam jak zwykle :P

ziel1na | 2004-03-16 22:35:02 +0100

downloading in progressssssss.... :>

gr. | 2004-03-16 23:11:10 +0100

jebane @#$% @#$% zasrane skurwiale popierdolone hujowe gowniane ŁĄCZE nie moge tego zgrac n/c

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-17 08:42:00 +0100

grek :D

aromat | 2004-03-17 09:07:47 +0100

Sciągnolem i film zajebisty jedym słowem wyjebahny!!
Przesłodzony w "real finnes" leko za słodkie :D
Ale ogolem film zajebisty GJ jacuś :D

marcosx | 2004-03-17 09:32:10 +0100

Jak zrzycić klatki z dema demo z punktu widzeniea spectatora, tak aby kamera obserwowała całą akcje, lub poruszałą sie niezależnie od niej tak jak na filmah "Anahilation" lub "fur1". Jeżeli ktoś ma jakiś wiadomości na ten temat niech da linka do jakijś strony lub może jakąś małą instrukcje......

nxs.mlk | 2004-03-17 09:54:53 +0100

got2dl2day ;]

v1n5 | 2004-03-17 10:36:35 +0100

b.dobry film, najwiekszy plus MUZA.... poprostu miód!!! GJ dude

Gravatar

ur!mepl | 2004-03-17 10:56:12 +0100

ale naklikalem sie zanim dotarlem do strony downloadowej... bleh! no juz czekam na film :) za 2h bedzie ? :>

nxs.rush | 2004-03-17 11:23:46 +0100

juz sciagam :> ciekawosc mnie zzera... pewnie YackOO sie spisal :)

Gravatar

one | 2004-03-17 12:47:25 +0100

nie no filmik fajny tylko krotki (6.25) z czego ponad 1.45 to literki:D

Yeltzyn | 2004-03-17 14:01:09 +0100

  1. 1,5min na napisy to za duzo
  2. Muza b. fajna, ale nie stety strasznie hamsko wyszly przejscia m/y utworami [mozna bylo zastosowac wyciszenie]
  3. Malo akcji, czesc sie powtarzala w innych jeciach kamery.

Ale ogolnie duzy plus za wysilek.

freak | 2004-03-17 14:34:14 +0100

transfer sux :(

dinhkertal | 2004-03-17 16:03:28 +0100

a mi sie wydaje ze najlepsze filmy na scenie polskiej to
arena by sacret oraz morituri te salutant :) gdzies jesio by wyladowal tutaj film akira -obsessed ;) bo film noxisow nie mial takich rewelacyjnych fragow chociarz wykonanie i muza - super ;)

yac | 2004-03-17 16:29:45 +0100

Co do przydługawych literek -> Zauważcie, że nawet te napisy są zsynchronizowane w dźwiękiem. Taka była moja wizja, stąd 1:30 min. :)

bamc | 2004-03-17 18:28:15 +0100

Filmik zajefajny tylko tak jak komuś poniżej , przeszkadzały mi te przejśćia utworoof :D
Pozatym gj

gr. | 2004-03-17 18:41:01 +0100

bfr nie moge zgrac nadal ;(

Tramal | 2004-03-17 19:13:32 +0100

no ja już dałem komantarz samemu Yackoowi :)

Gravatar

GunneR | 2004-03-17 19:16:56 +0100

wszystkie linki zajete:/ ale naklikac sie trzeba zeby do tego dogrzeba przesada! dodatkowo Flash get nie chce mi tego zlapac i zaczyna mi sciagac normalnie. jak nie bedzie na orgu to sobie odpuszczam sciaganie tego

bylek | 2004-03-17 19:48:01 +0100

mi się coś pykło podczas ściągania, niby cały film się ściągnął, ale odpalić z tego mogę jakies 1:30 i to przez avipreviwe'a.... :/

yac | 2004-03-17 19:49:18 +0100

Postaram się dziś w nocy wrzucić film na planetquake'a, od razu będzie kilka mirrorów więcej :)

Rozz | 2004-03-17 22:15:55 +0100

Film z wyzszej polki zdecydowanie.

gr. | 2004-03-17 23:55:22 +0100

mi się coś pykło podczas ściągania, niby cały film się ściągnął, ale odpalić z tego mogę jakies 1:30 i to przez avipreviwe'a.... :/

mam dokladnie ten sam problem hehe ( :( )

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-03-18 07:19:13 +0100

mam modem i zaczynam ciagnac ! jutro bedzie jak znalazl :D:D:D:D :))

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-18 11:40:59 +0100

ludziki macie link do pliku bezposrednio : KLIK!
btw. postaram sie to wrzucic na jakis polski server, wiec poczekac :o

lcf | 2004-03-18 13:23:02 +0100

rozz nie pitol.. wyzsza pólka? wyższa polka to fragaddict, badge tam gdzie bylo cos do pokazania lol

kaboom | 2004-03-18 13:23:13 +0100

eeee wszystko jest w poarządku, sciaga się ładnie

ogólne wrażenia bardzo dobre.....dawno nie było żadnego tak dobrego polskiego fiilmu, całkiem ciekawa muzyka, dobrze pasująca i ładnie zgrana dobra robota yackoo

eng | 2004-03-18 15:14:14 +0100

To prawda , ze juz dawno nie bylo tak dobrej polskiej produkcji ... a to dlatego , ze nikt filmow nie robil :F
Ten mi sie nie podobal , film musi miec dusze i to cos , ze gdy przyjda do mnie znajomi i gdy beda ogladac, to szczeka musi im upasc - tego oczekuje a nie kolejnego dobrze skreconego filmu , w ktorym nie ma wiecej lub mniej ekstremalnych akcji ?.Ta muzyka wogole do mnie nie trafila , jest jakas bezplciowa i nie pasuje , ale jak na twoja pierwsza produkcje to mozna to potraktowac pozytywnie. yo!

Wolf | 2004-03-18 16:14:24 +0100

lcf... dla Ciebie wyższa półka to 3,4 filmy? LOL

yac | 2004-03-18 17:40:09 +0100

Oczywistym jest, że nigdy się wszystkim nie dogodzi :-)

Ja osobiście uwielbiam muze Hansa Zimmera, mam komplet wszystkich stu soundtracków, jakie zrobił do róznorakich filmów i słucham jego kawałków na codzien. Innym może się nie podobać, rzecz gustu. A o gustach się nie dyskutuje :-)

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:14 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:14 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:16 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:16 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:17 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:18 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:19 +0100

hujowy na maxa

Gravatar

rizik | 2004-03-19 15:22:38 +0100

hujowy na maxa

Vymmiatacz | 2004-03-22 19:25:24 +0100

zarzuci ktoś normalny link, tak by nie było w nim siedmiu przekierowań na 16 różnych stron, po czym okazuje się, że i tak wszystko zapchane i nic nie idzie?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63