Flag eXperience 2 - start!
czw, 08 wrzesień 2005 12:09:01 | Autor: Mattias | Quake 3 Arena

Mam zaszczyt poinformować was o nowej lidze CTF, która rusza 27 września. Może większość z was pamięta ubiegło roczną pierwszą edycję którą prowadził SpOOnman, tym razem CUP rusza głównie pod patronatem Electronic Sports League o nazwie Flag eXperience 2, a organizatorami są Mattias i ocb's. Tak jak rok temu liga wygląda podobnie; 2 grupy po 6 klanów, gametype: CTF/vq3 5vs5, każdy team rozgrywa jeden mecz po 2 mapy tygodniowo. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.
Jak każdy z was wie polska scena Capture The Flag nie jest zbyt obszerna, dlatego chciałbym zaprosić wszystkie chętne klany.
Zapisy trwają do 24.09 (sobota) miejsc jest tylko 12, wiec im wcześniej tym lepiej -> JOIN.
Głównymi nagrodami są konta Premium oraz zniżki w ESL shop, a dla najlepszego klanu także roczny hosting na gaming.pl.
Tymczasem zapraszam na publiczny serwer CTF gdzie możecie potrenować : .::ASTER OSP CTF Public | 212.76.39.49:27962 ::.
Dyskusje na ten temat i krótkie FAQ o ESL można znaleźć na FORUM.
W razie wszelkich pytań szukać mnie na #esl.q3.pl lub #clan.ppp @ irc.quakenet.org





Mattias | 2005-09-08 12:11:54 +0200
to mój pierwszy news dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o styl itp.
#725373
SpOOnman | 2005-09-08 12:24:18 +0200
Yeeee ;) dobrze bedzie, oby frekwencja dopisala :)
#725374
Yeltzyn | 2005-09-08 13:36:39 +0200
Na asterze wieczorami jeszcze sie ktos pojawia, a dzien sa pustki. Czasem ktos wbije na btftfr (czy jakos tak). Ludzie siedza glownie na serwach z passami, albo na xs4all. Faktycznie "scena" jest duza.
#725380
Mattias | 2005-09-08 13:57:54 +0200
Yeltzyn ale tu nikt nie pisal ze scena jest "duza" :)
#725381
Yeltzyn | 2005-09-08 14:04:00 +0200
Mattias:
"Jak każdy z was wie polska scena Capture The Flag nie jest zbyt obszerna" mój cudzysłów przy "duza" miał wyrażić to samo co to zdanie.
#725383
stormFH | 2005-09-08 14:07:19 +0200
FH sie zapisze a jak :D
Play more CTF!
BTW ocb lama adminem ESL :DDDD Pozdro ^^
#725384
gr. | 2005-09-08 14:12:59 +0200
gl & hf all
#725385
Mattias | 2005-09-08 14:14:46 +0200
sorm idz lepiej zajmij sie tworzeniem loga :)
Yeltzyn milo ze zgadzasz sie w moim zdaniem lecz czudzysłow dales przy "scena" ;]
#725386
zgr3dek | 2005-09-08 14:45:52 +0200
krs jest zainteresowane
w edycji 1 gralismy to w 2 tez zagramy
matti podaj info dokladne terkowi
#725387
ramm | 2005-09-08 14:46:26 +0200
dodałem klan ;D znaczy wyslalem zgloszenie, zaznaczjac ze pogramy troszke CTF razem z przyjaciółmi dk. kuh3,cb i to cos ;) wszyscy chetni, badz byli klanowicze - chcacy dalej grac z królami śmierci ;) uderzajcie do mnie :)
#725388
Dinhmcz | 2005-09-08 14:51:37 +0200
ta no liga juz widze rozpracowana pepz , ci wejda ci wyjda ci nie wejda ci szans nie maja :| :D pozdro.
#725389
voodoo|norad | 2005-09-08 15:29:04 +0200
ocb gratuluje :)
Powodzenia, i FH oczywiście wystartuje w tej lidze.
#725392
bajko | 2005-09-08 15:59:31 +0200
mmm ramm tak tak :DD tak samo jak na cb zapisaliscie sie ale do gry to juz checi raczej nie mieliscie :]
#725378
stormFH | 2005-09-08 16:03:55 +0200
Mattias z tego co widzialem ktos juz nam stworzyl logo :D
No liga juz rozpracowana :D Wygra FH pokonujac przez w/o PPP i /// :Dddddddddd
Pozdro600
#725394
ramm | 2005-09-08 22:14:44 +0200
z cb summercupa zrezygnowalismy, a nie "nie mielismy checi", bo checi byly a chetnych nie bylo :> riba ;) jakbys sledzil scene ctfa to bys wiedzial ze dk gra tylko na wieeeeeeeeeelkich imprezach CTFa :D w sumie to od świeta :P
#725444
Zaloguj się by dodać komentarz.