ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Flag eXperience 2 - start!

czw, 08 wrzesień 2005 12:09:01 | Autor: Mattias | Quake 3 Arena

Mam zaszczyt poinformować was o nowej lidze CTF, która rusza 27 września. Może większość z was pamięta ubiegło roczną pierwszą edycję którą prowadził SpOOnman, tym razem CUP rusza głównie pod patronatem Electronic Sports League o nazwie Flag eXperience 2, a organizatorami są Mattias i ocb's. Tak jak rok temu liga wygląda podobnie; 2 grupy po 6 klanów, gametype: CTF/vq3 5vs5, każdy team rozgrywa jeden mecz po 2 mapy tygodniowo. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Jak każdy z was wie polska scena Capture The Flag nie jest zbyt obszerna, dlatego chciałbym zaprosić wszystkie chętne klany.
Zapisy trwają do 24.09 (sobota) miejsc jest tylko 12, wiec im wcześniej tym lepiej -> JOIN.
Głównymi nagrodami są konta Premium oraz zniżki w ESL shop, a dla najlepszego klanu także roczny hosting na gaming.pl.

Tymczasem zapraszam na publiczny serwer CTF gdzie możecie potrenować : .::ASTER OSP CTF Public | 212.76.39.49:27962 ::.

Dyskusje na ten temat i krótkie FAQ o ESL można znaleźć na FORUM.

W razie wszelkich pytań szukać mnie na #esl.q3.pl lub #clan.ppp @ irc.quakenet.org

Mattias | 2005-09-08 12:11:54 +0200

to mój pierwszy news dlatego proszę o wyrozumiałość jeśli chodzi o styl itp.

SpOOnman | 2005-09-08 12:24:18 +0200

Yeeee ;) dobrze bedzie, oby frekwencja dopisala :)

Yeltzyn | 2005-09-08 13:36:39 +0200

Na asterze wieczorami jeszcze sie ktos pojawia, a dzien sa pustki. Czasem ktos wbije na btftfr (czy jakos tak). Ludzie siedza glownie na serwach z passami, albo na xs4all. Faktycznie "scena" jest duza.

Mattias | 2005-09-08 13:57:54 +0200

Yeltzyn ale tu nikt nie pisal ze scena jest "duza" :)

Yeltzyn | 2005-09-08 14:04:00 +0200

Mattias:

"Jak każdy z was wie polska scena Capture The Flag nie jest zbyt obszerna" mój cudzysłów przy "duza" miał wyrażić to samo co to zdanie.

Gravatar

stormFH | 2005-09-08 14:07:19 +0200

FH sie zapisze a jak :D

Play more CTF!

BTW ocb lama adminem ESL :DDDD Pozdro ^^

gr. | 2005-09-08 14:12:59 +0200

gl & hf all

Mattias | 2005-09-08 14:14:46 +0200

sorm idz lepiej zajmij sie tworzeniem loga :)

Yeltzyn milo ze zgadzasz sie w moim zdaniem lecz czudzysłow dales przy "scena" ;]

zgr3dek | 2005-09-08 14:45:52 +0200

krs jest zainteresowane
w edycji 1 gralismy to w 2 tez zagramy
matti podaj info dokladne terkowi

ramm | 2005-09-08 14:46:26 +0200

dodałem klan ;D znaczy wyslalem zgloszenie, zaznaczjac ze pogramy troszke CTF razem z przyjaciółmi dk. kuh3,cb i to cos ;) wszyscy chetni, badz byli klanowicze - chcacy dalej grac z królami śmierci ;) uderzajcie do mnie :)

Dinhmcz | 2005-09-08 14:51:37 +0200

ta no liga juz widze rozpracowana pepz , ci wejda ci wyjda ci nie wejda ci szans nie maja :| :D pozdro.

voodoo|norad | 2005-09-08 15:29:04 +0200

ocb gratuluje :)

Powodzenia, i FH oczywiście wystartuje w tej lidze.

bajko | 2005-09-08 15:59:31 +0200

mmm ramm tak tak :DD tak samo jak na cb zapisaliscie sie ale do gry to juz checi raczej nie mieliscie :]

Gravatar

stormFH | 2005-09-08 16:03:55 +0200

Mattias z tego co widzialem ktos juz nam stworzyl logo :D

No liga juz rozpracowana :D Wygra FH pokonujac przez w/o PPP i /// :Dddddddddd

Pozdro600

ramm | 2005-09-08 22:14:44 +0200

z cb summercupa zrezygnowalismy, a nie "nie mielismy checi", bo checi byly a chetnych nie bylo :> riba ;) jakbys sledzil scene ctfa to bys wiedzial ze dk gra tylko na wieeeeeeeeeelkich imprezach CTFa :D w sumie to od świeta :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63