ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Forza Juve 1v1 Cup!

wto, 16 styczeń 2007 23:47:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Po długim zastoju szykuje się kolejna szansa do rywalizacji dla rodaków przez Internet. Już w niedzielę odbędzie się jednodniowy turniej CPMA.vq3 1v1!


Pawuj,  freak oraz ja wychodzimy z tą skromną inicjatywą na przeciw Waszym oczekiwaniom, sporo ostatnio się mówiło o braku jakiejkolwiek aktywności na scenie. Dodatkowo, będzie to bardzo dobry trening przed zbliżającym się nieubłaganie LAN4FUN 8.
Nie lejąc jednak zbytnio wody, wszystko odbędzie się już w tę niedzielę o godzinie 14:00. Wszystko będziemy koordynować na kanale #org.pl.
Zapisywać można się wysyłając na adres e-mail [email protected] następujące dane:
Nick
Guid
Mail
Numer gadu-gadu
Inna forma kontaktu (np. skype)
Wstępnie planujemy wszystko rozegrać w drabince Double Elimination 16, w zależności od zainteresowania, ta liczba może się jeszcze oczywiście zmienić. Zapisać może się jednak 20 graczy, a z tych, którzy nie załapią się do pierwszej szesnastki zostanie stworzona lista rezerwowych. Jeżeli któryś z uczestników nie będzie na kanale turnieju na 15 minut przed rozpoczęciem się zabawy, zaistnieje podstawa do dopuszczenia do gry któregoś z rezerwowych. Kilka innych ważniejszych zasad:

Gracze sami znajdują sobie serwery na swoje mecze
Do etapu półfinałów WB (to może się jeszcze zmienić, w zależności od czasu trwania meczów) gramy systemem Best Of One, a od tego etapu, Best Of Three

Mapy:
- pro-q3dm6

  • ztn3tourney1

  • pro-q3tourney4

  • pro-nodm9

  • hub3aeroq3

Mapy przy Best Of One jak i Best Of Three wybieramy standardowo. Przy bo1, gracz A odrzuca jeden level, gracz B dwa i gracz A wybiera na którym mecz się rozegra. Przy bo3 z kolei, najpierw zawodnicy wybierają swoje mapy i jeżeli zaistnieje potrzeba dogrywki, odrzucają po jednej i grają na pozostałej.

Turniej organizujemy w luźnej formie i tylko dla zabawy. Tak więc prosimy o zachowanie kultury osobistej i nie stękania przy każdej nadarzającej się okazji na pogodę, która ma wpływ na złe spawny.

Have FUN!

freak | 2007-01-17 01:15:48 +0100

Pawuj i ja? To miło Mav... hf!

Mav_8217 | 2007-01-17 01:40:58 +0100

a myślałem, że Ty się czym innym zajmujesz atm? =o

kos | 2007-01-17 01:59:39 +0100

Zajebiście @#$% któryś z kolei turniej 1-dniowy w którym nie bede mógł zagrać ja @#$%...pierdolona szkoła.

edit:
studiuje zaocznie i pracuje na pełny etat..

Mav_8217 | 2007-01-17 02:08:20 +0100

uczysz się zaocznie?

Pawuj | 2007-01-17 09:15:00 +0100

Turniej z dedykacją dla Bubu hehehe :D

extrim | 2007-01-17 09:17:08 +0100

zawsze udaje sie rozegrac taki turniej? jaki tl?

Pawuj | 2007-01-17 09:32:01 +0100

Mi się udawało, Mavowi także :) Timelimit 15

sYnth|Bubu | 2007-01-17 10:02:34 +0100

Nazwa [']
Poziom zapewne tez bedzie drugoligowy : DDD

Pawuj | 2007-01-17 10:10:51 +0100

Ciesz się że jest forza juve niż tak jak Mav wymyślił... nie powiem :D

Gravatar

ProX | 2007-01-17 10:42:04 +0100

Drugoligowy poziom to cos dla mnie :) jadymy

sYnth|Bubu | 2007-01-17 11:08:59 +0100

Juz prawie dobrze napisales pawuj z małej. Jeszcze zamien v na d i bedzie git.
Fuj co za turniej :D

Gravatar

ProX | 2007-01-17 11:55:53 +0100

Czemu obraliscie taka nazwe dla tegoz turnieju? Mogliscie do map dodac jeszcze pukke fajna mapka na niskich pingach calkiem w pyte sie gra

Mav_8217 | 2007-01-17 12:09:10 +0100

prox - chodziło nam o l4f, co by sprawdzić formę ludzi przed nim. Taka będzie tam maplista
ps. w niedzielę najprawdopodobniej uzyskamy 100% potwierdzenia co do nagród dla q3 tam

THRAWN | 2007-01-17 12:10:07 +0100

ale kiszka :ASD ja musze na weekend jechac do domku :|

m1ru | 2007-01-17 15:18:01 +0100

i tak bys przegral trawa :D

Pawuj | 2007-01-17 15:48:39 +0100

Ja to wygram :P

erik. | 2007-01-17 16:09:07 +0100

no pieknie :P moze zagram o ile juz bede mial to nowe lacze :P

GaD | 2007-01-17 16:26:31 +0100

A gdzie jest cpm1a ? :(

Pawuj | 2007-01-17 16:31:24 +0100

Ni ma i nie bedzie :D

Mav_8217 | 2007-01-17 16:31:42 +0100

Gad - losy map-listy jeszcze się do końca nie rozstrzygnęły, ale najprawdopodobniej na l4f będzie t4 / t7 lub system z 7 mapami.

ps. (pisałem to już na esp) zainteresowanie jest nieziemskie - już zapisali się gad, matrox, sting, zik, rutt, prox... oh f*ck ;)

Już na 99% zrobimy drabinkę DE32

kos | 2007-01-17 19:33:56 +0100

macie fuksa że nie będę mógł grać ;)

atix | 2007-01-17 21:32:33 +0100

ja pierd. t2 tez nie ma .Widac ,ze defens rg mapy wybierali gratuluje ;/

freak | 2007-01-17 21:47:27 +0100

ja od początku preferowałem cpm1a

Mav_8217 | 2007-01-17 22:00:46 +0100

Nodm9 to rzeczywiście rg mapa, a t4 to rzeczywiście typowy level do defensa :P Zresztą, tak się dzisiaj na turniejach gra. Poza tym, od początku mówię - whinerów w turnieju NIE chcę. To jest cup typowo 4funowy.

GaD | 2007-01-17 23:30:20 +0100

bo1 smierdzi a prot4 zamienilbym na t2, ewentualnie prot7, cpm1a... troche dziwna lista map, tymbardziej te prot4 ktore nikt nie gra, a jak sie bierze mapy ktore nikt nie gra to juz lepiej cpm1a ;D Ale zagram w tym turnieju z pingiem 100 nawet na "ustawionych" mapach A:Sd whine whine whine :ASdsa

Mav_8217 | 2007-01-18 01:32:24 +0100

Nikt nie gra t4? No mi się zawsze wydawało, że t4 gra więcej ludzi niż t2, t7 i cpm1a razem wziętych ;D

THRAWN | 2007-01-18 02:08:57 +0100

mi też no ale ,,, :P

m1ru | 2007-01-18 02:38:09 +0100

dm6 rula ;d

Pawuj | 2007-01-18 09:50:06 +0100

pt7? podoba mi się :) chętnie bym zamienił za t4 albo nodm9 :D
W ogóle szkoda, że nikt nie gra na hub3tourney1 bo to zajebista mapa...

Gravatar

ProX | 2007-01-18 11:44:05 +0100

Dokladnie turniej calkowicie 4fun :D Nie gralem z miecha wiec bedzie to dobra rozgrzewka przed tym l4f jesli w ogole pojade. A co do map to mnie ta lista jak najbardziej pasuje :)

yac | 2007-01-18 13:13:52 +0100

Pawuj ma racje, hub3tourney1 to bardzo dobra mapa i mogłaby wrócić na salony ;)

GaD | 2007-01-18 14:19:14 +0100

juz lepiej prot4 zamienic na t2

.lee. | 2007-01-18 17:35:38 +0100

Ten taki pilkarz(del piero) ma odwrocona 10 i w ogole caly jest odwrocony :P

Mav_8217 | 2007-01-18 17:47:16 +0100

każdy sądzi po sobie gad :]

GaD | 2007-01-18 17:58:28 +0100

no fakt uklady i ukladziki :ADS

m1ru | 2007-01-18 21:47:17 +0100

ahahaha

Mav_8217 | 2007-01-18 22:24:37 +0100

nikt nie każe nikomu grać, jeśli mu coś nie pasuje

RauL | 2007-01-18 22:46:12 +0100

Real>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>juve

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63