ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Forza Juve 1v1 Cup - informacje

pią, 19 styczeń 2007 00:39:01 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Na początku dobra informacja dotycząca serwerów. Dzięki uprzejmości SpOOnmana oraz aimowego, specjalnie dla naszego turnieju zostanie uruchomionych w przeddzień imprezy 5 serwerów. 4 to serwery ASTER oraz jeden GamesNet.pl. Wszystkie ważniejsze mecze, oraz finały zostaną rozegrane na serwerach ASTER.

Powyższa informacja ma także znaczenie z jeszcze jednego powodu - chęć udziału w zawodach zgłosiła gwiazda szwedzkiego q3 - Sebastian "Spart1e" Siira* *. Postanowiliśmy dopuścić go do zawodów, o ile będzie on rozgrywał swoje spotkania właśnie na tych serwerach. Możecie oczywiście się zgodzić na rozegranie pojedynku na jakimkolwiek serwerze zagranicznym, ale ta decyzja należy do Was.

Z powodu sporego zainteresowania, przypominamy, że na kanale IRC'owym #org.pl @ QuakeNet trzeba być na 15 minut przed rozpoczęciem się zawodów, czyli w tę niedzielę, dokładnie o godzinie 13:45! Inaczej możemy dopuścić do rywalizacji kogoś z listy rezerwowej. Pomimo tego, że drabinka będzie dwa razy większa niż pierwotnie zakładaliśmy, takowa już powstała. Jednak jeśli jeszcze chcecie się zapisać, nie ma problemu - z doświadczenia mogę zapewnić, że będą osoby, które się nie zjawią i lista rezerwowych wtedy stanie się przydatna.
Na sam koniec zostawiłem sobie coś, co zapewne interesuje wszystkich najbardziej, czyli listę zapisanych. Oto ona (kolejność zapisanych):
1. hanti

  1. zik

  2. GaD

  3. snejk

  4. m1ru

  5. matrOx

  6. UF|Baal

  7. saiLler

  8. v3rb

  9. sting

  10. zue

  11. najt

  12. be.asmodeus

  13. ciem

  14. dave:p

  15. Aromat

  16. eQuador

  17. xzan

  18. Pawuj

  19. Spart1e

  20. prox

  21. rutt

  22. deral

  23. syndrom

  24. sab

  25. Mav_

  26. xenq

  27. yac

  28. unarmedplayer

  29. r1val

  30. klr

  31. freak

  32. xen

  33. wEst

  34. MisieX

Jak widać - szykuje nam się najsilniej obsadzony turniej Internetowy od dawna! Oczywiście nie zabraknie wsparcia mediów, tak więc już dzisiaj zapraszam wszystkich na relację od godziny 14 na IRC, GameTV oraz oczywiście - www.quake.net.pl.

RauL | 2007-01-19 03:54:27 +0100

have fun!

sYnth|Bubu | 2007-01-19 11:36:03 +0100

A ja bym chcial zeby wszyscy gracze dinhz odpadli po 2 meczu :)
Za ten blok shr'a :D
EDIT: o jest tylko eq :D

THRAWN | 2007-01-19 12:19:15 +0100

o k.... :)

xenq | 2007-01-19 14:45:45 +0100

Gdzie jest drabinka ? :D

Mav_8217 | 2007-01-19 14:57:16 +0100

Drabinkę rozlosujemy dopiero, kiedy będziemy mieli potwierdzenie od wszystkich zawodników w dniu turnieju, że są ;)

Pawuj | 2007-01-19 16:45:21 +0100

No i gitara :)

Gravatar

PYTON | 2007-01-20 14:25:23 +0100

Let the game begin! :]

RauL | 2007-01-20 19:09:45 +0100

Mortal Kombat!

THRAWN | 2007-01-20 21:44:45 +0100

wyslalem zgloszenie ! gdzie update xD

k3m | 2007-01-21 00:12:11 +0100

Wygrał ktoś? :D

m1ru | 2007-01-21 00:25:42 +0100

xen i xenq ?:D dwie rozne osoby ?:DDd

Gravatar

Fabian | 2007-01-21 09:20:23 +0100

cieeekawi mnie jak gad wypadnie, nagrywac demka!

Gravatar

dav1d_aka_latuch | 2007-01-21 11:04:19 +0100

kiedy dodasz te grupy mav?

xenq | 2007-01-21 13:08:38 +0100

tak ja kto inny niz xen :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63