Fotki z E3: więcej... hostess :))
nie, 18 maj 2003 12:14:33 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Niespodzianka! Kolejne zdjęcia z targów E3.. ale.. teraz coś dla Panów, których na pewno najbardziej zainteresowały Panie towarzyszące targom, czyli HOSTESSY. Tak! Jak się pewnie domyślacie mam dla Was zdjątka pięknych kobiet, które można było ujrzeć na E3. :)) Myślę, że nikt nie pogardzi. Linki poniżej.





banditos | 2003-05-18 13:42:11 +0200
mialem ją... I tamtą tez:P
#642381
shiv | 2003-05-18 13:53:06 +0200
buehehe:P
#642383
Kazan-DK | 2003-05-18 16:36:06 +0200
jakie paskudztwa :)
#642400
JarEk*F4L* | 2003-05-18 16:56:42 +0200
nie ma więcej takich zdjęć???
#642401
enjoy | 2003-05-18 17:38:39 +0200
hyh, u nas sie inaczej mowi na takie "hostessy" :]
niech mi ktos powie dlaczego w naszym piknym kraju nie ma takich targow :(
#642404
.gogi | 2003-05-18 20:01:43 +0200
bo nie ma kasy i sponsorow :P
#642412
SAI4H | 2003-05-18 20:41:53 +0200
ale panieny sa. :PP
#642415
enjoy | 2003-05-18 20:56:46 +0200
moze by poszukac jakichs wolontariuszek :D
i mozna zrobic targi, ja przyniose Diablo II, bo mam do sprzedania, panienka wyjdzie w majtkach i mi pomoze go sprzedac :)))
#642417
seVen | 2003-05-19 01:36:46 +0200
Niektóre z tych pań są naprawdę veeery nice, a niektóre.... nie są :)
#642438
Zaloguj się by dodać komentarz.