ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fragged by Cooller: The Russian Backup

czw, 19 luty 2004 02:00:00 | Autor: gr. | Quake 3 Arena

Film o powyższym tytule to kolejna wydana przez 2Brothers pictures pozycja, pokazująca jak fragują najlepsi z najlepszych. Tym razem boharetem filmu został gracz roku 2003 - Cooller. Zapraszam do zgrywania, gdyż produkcja zalicza się do filmów typu jak to ujął Polosatiy: "Must download and see!" :)

Linki:
* Fragged by Cooller: The Russian Backup [56.74 MB] @ cyberfight.org
* Fragged by Cooller: The Russian Backup [56.74 MB] @ PQ3

hf

Gravatar

edix | 2004-02-19 02:19:59 +0100

nie ma co ukrywac do pizdy film

tofu | 2004-02-19 04:25:40 +0100

edix - to ze to vq3 to nie znaczy ze sux ;-) jak na krotka dlugosc filmu to calkiem nice .

Gravatar

edix | 2004-02-19 05:42:32 +0100

nie hodzi mi o to ze vq3 tylko ze muza nie pasuje wogule do filmu :/

tofu | 2004-02-19 06:36:17 +0100

no w kilka akcji muza weszla calkiem calkiem...

tofu | 2004-02-19 06:36:18 +0100

no w kilka akcji muza weszla calkiem calkiem...

obni | 2004-02-19 09:48:52 +0100

co oni sie tym filmem podnicaja :P?

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2004-02-19 10:13:49 +0100

ogolnie film ssie. ratuje go tylko to, ze fragi sa walone na najlepszych graczach swiata, bo inaczej to bylby zonk. na dialogu lepsze akcje juz wychodza w ciagu 20 minutowego tdm :P

Mattias | 2004-02-19 10:39:14 +0100

oj to trzeba zassac ;]

move | 2004-02-19 10:40:45 +0100

gowniane, spodziewalem sie czegos lepszego, a to po prostu kolejny cyberfight-movie tyle ze z gorszymi akcjami od 2 czesci oryginalu.

Tramal | 2004-02-19 10:51:03 +0100

eee no spodiewałem sie czegoś leprzego :(

za dozo raila, brak efektownych fragow z rakietnicy

ogolnie lipa

n4rf | 2004-02-19 12:11:05 +0100

jak dla mnie to trailer lepszy byl niz to ;>

shiv | 2004-02-19 12:13:34 +0100

takie sobie , dobrze ze zajmuje tak malo mb bo bym sie wsciekl chyba jak bym mial sciagac z 300mb i takie cos bym trafil ;o

Gravatar

orbital | 2004-02-19 12:22:50 +0100

dobra kompresja filmu, ale sam film to dno, szczegolnie te zaciemnienia miedzy kadrami - bardzo bardzo bardzo pro-film

eng | 2004-02-19 13:28:26 +0100

must download , see and delete ff/piz.du/icemat ;)

SAI4H | 2004-02-19 13:38:56 +0100

ssie

wuder | 2004-02-19 14:23:45 +0100

ehh po obejżeniu trailera sądziłem, ze to będzie mega produkcja a narazie wszyscy ją jebią z góry na doł :PP jeszcze tylko 10 mg i sam ocenie czy warte było ściągania =]]]

edit: obejżałem film, muza pasuje tylko do intra i outra te 2 rzeczy są zrobie fajnie, fragi sądze że cooler ma dużo lepsze niż pokazano w tym filmie bo szczerze mówiąc nic specjalnego, niektóre akcje to chyba przez przypadek się znalazły =]] ogólnie 7/10

fhantom | 2004-02-19 15:27:55 +0100

a mi się film nawet spodobał nie jest to jakiś megahit ale jednak nie jest to crap

v1n5 | 2004-02-19 15:51:59 +0100

co to za wybór fragoof? mistrz swiata, a akcje takie slabe? wescie...

koRek | 2004-02-19 16:29:06 +0100

krotki :(

sYnth|Bubu | 2004-02-19 18:04:03 +0100

Zajebisty ale za krotki :/

arian | 2004-02-20 22:54:08 +0100

cieniutki filmik (nie chodzi mi o fragi bo wypas) jak dla mnie ekipa co go robila spierdoli... calosc po zobaczeniu pierwszych sekund i fajnie wygladajacych napisow spodziewalem sie czegos fajnego a tu takie dno - co to za przejsca ? jak na filmach weselnych czy komuniach, jakies smieszne zatrzymania akcji po przejsciu blee, a to z tym podzialem ekranu na chyba 9 kwadratow to juz wogle padaka myslalem ze pawia puszcze, jeden efekt byl tylko fajny i nic pozatym. Co do fragow i kompresji nic nie mam bo byly fajne, ale ogol wykonania i montazu oraz efekty beznadziene

SL4VE | 2004-02-21 15:45:36 +0100

poza paroma akcjami (cooller's lg rocks) to filmik jest cienki na maxa. Edycja kiepska, fragi jak na coollera to też kiepskie.

Ogólnie mówiąc to się zawiodłem.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63