ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Fragmadness Trailer!

czw, 25 sierpień 2005 16:21:51 | Autor: move | Quake 3 Arena


Kilka dni temu pisałem o nadchodzącej premierze świetnie zapowiadającego się filmu fragowego autorstwa braci z 4thDimension pod mrocznym tytułem Fragmadness. Będzie on przedstawiał akcje najlepszych graczy z zagranicy i z Polski. Jako, że powinien się pojawić za niecały miesiąc, 2-osobowa ekipa 4D przygotowała nam małą, miodną niespodziankę, w postaci trailera: Przed chwilką dostałem info od th0rax'a, że klip został właśnie uploadowany przez krogotha na serwer fpp.pl i jest udostępniony do ściągnięcia. Za niedługi czas będzie go można zassać równiez z naszego serwisu.

Co można powiedzieć o trailerze?

JA PIELE K** M** FULL WYPAS W MORDE JEŻA I NIETOPERZA &^$!^#$%#$!&@#&$#@!!!!!**

Mniej więcej...

Jeśli full movie będzie zrobiony na poziomie tej krótkiej zapowiedzi, to będziemy świadkami powstania najlepszej polskiej produkcji wszechczasów - mimo że z użyciem akcji z zagranicy.
Nie ma sensu lać wody, oto dane techniczne, mirrory i link do opisu autorów:

  • Data wydania: 25.08.2005
  • Autor: 4D|mAfer
  • Czas trwania: 1 minuta 37 sekund
  • Rozdzielczość: 640x400
  • Waga: 32,6 mb
  • Download: [#org] [#fpp.pl]
  • Opis: [click!]

Ciekawostka na koniec: To jest już drugi trailer do tego filmu! Rok temu powstał pierwszy, którego nie widziało sporo osób. Jednak teraz możecie nadrobić zaległości klikając [tutaj].

  • EDIT1!
    Właśnie wrzuciłem trailer Fragmadness na nasz serwis, link podany wyżej w downloadzie.

  • EDIT2!
    Wrzuciłem również pierwszy trailer do Fragmadness. Jeśli ktoś chciał ściągnąć, a już nie mógł z powodu wyczerpania dziennego limitu landhella, wystarczy, że kliknie [tutaj].

Gravatar

revic | 2005-08-25 16:55:40 +0200

potargane te texturki z gry cus :d ale trejler moze byc

d00mer | 2005-08-25 16:58:42 +0200

move jakis ty słowny :DDDDD

juz zasysam

coolfon | 2005-08-25 17:04:07 +0200

texturki potargane... jakos po Lyon Connection oraz sqf in action jestem wielkim fanem 50 fps i hq :D
no ale film moze byc ciekawy... poczekamy zobaczymy.

Lukin | 2005-08-25 17:08:35 +0200

Trochę podbiłem Ci licznik ściągnięć, żeby mapa wskoczyła do "Top 5". Krótko rzecz ujmując: czeka Cię sporo roboty przy tej mapie, i nie chodzi mi tylko o grafikę. W sumie spodziewałem się czegoś znacznie gorszego, a nawet fajnie się biega po tym poziomie, gorzej zaczyna się dziać gdy pojawi się przeciwnik. Trzeba zmienić i rozmieszczenie przedmiotów, i układ pomieszczeń. Najlepiej jakbyś wbił się na forum maposfery z tą mapką, tam jakoś swobodniej mi się piszę (i można screenshoty wstawiać, być może tu także, nawet nie wiem ;)).

s|Bundy | 2005-08-25 17:15:50 +0200

takie sobie nawet ujdzie dobre :ASD

RauL | 2005-08-25 17:23:22 +0200

znowy soundtrack z Requiem 4 a dream? :/ pozatym miodzio :] pr0 trailer !

gr. | 2005-08-25 17:30:03 +0200

co chcesz od tego soundtracka jest rewelacyjny a trailery sciagam
ps. jak mofek zrobi recke filmu to nie ma huja we wsi hehe 1 zdanie boldem dobitnie wyraza wszystko ;D

edit: sciagnalem i zachwycony niestety nie jestem
pierwszy grzech to ta fatalna grafika dla mnie to musi byc grafika jak z requem for a demos lub annihilation
drugi grzech to fragi zadna rewelacja daleko im do takich perelek jakie sa popelnione w just quake by cky

no ale to tylko trailery mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie duzo lepszy w kazdym razie imo mof napisal recke na wyrost jedyne fajne rzeczy w tych obu filmikach to animacje poprzedzajace czesc wlasciwa

Mav_8217 | 2005-08-25 18:02:52 +0200

hahahahaha :D

olek | 2005-08-25 18:05:20 +0200

Dzieki za newsa o lan party 3 w Kole :D
jutro start! zapraszamy - wiecej info na podserwisie IU
q3arena.gry.imro.pl/iu

civ|taboo | 2005-08-25 18:05:41 +0200

Trailer bardzo na miejscu, ale tak jak wczesniej wspomnieliście, znów soundrtrack z requiem... juz któryś film z kolei, i to samo... nie wiem 7-my raz ? :/

fhantom | 2005-08-25 18:11:04 +0200

gr tylko że właśnie tym jednym zdaniem movek pokazał jedynie jak bardzo można promować produkcję która na obecnym etapie nie wyróżnia się niczym szczególnym (może nie licząc bardzo dobrej synchronizacji muzyki z obrazem)
wstęp trailera był bardzo dobry, klimatyczny ale kolejne sekwencje nieco zatarły dobre wrażenie które wywarł
gdy wreszcie możemy obejrzeć próbki fragów od razu widać brak AA i AF, słabą jakość a w tle słychać soundtrack wykorzystany już do granic możliwości (przecież jest tylu wykonawców, tyle muzy - trochę kreatywności)
movek poniosło cię w mojej opinii i to ostro, klip jest krótki i przeciętny, chłopaki z 4D mają jeszcze mnóstwo pracy przed sobą

lucas131 | 2005-08-25 18:20:20 +0200

Heh znowu requim xddddd
No fakt juz tyle razy go wykorzystywano, choć zawsze mi sie podoba i wpasowywuje w klimat quake :D

dAde | 2005-08-25 18:31:40 +0200

Ściągam, pytanie brzmi - czy po raz milionowy i kolejny zobaczę same akcje na (do wyżygania) ztn’ie czy takim pro6? :>

sYnth|Bubu | 2005-08-25 18:37:34 +0200

Fajne. Ale 1 czesc mi sie bardziej podobala : P

move | 2005-08-25 18:49:22 +0200

No ja pieprze, sami idealiści ;).

Gusta i guściki.

Muzyka jest świetna, akurat to im pasowało, a wątpię, żeby sami widzieli dużo filmów, szczególnie te z muzą z requiem’a, ponieważ ich bardzo słabe łącze nie pozwala na ściąganie większych plików niż 10-20mb, bo to trwałoby latami.
Czego oczekujecie po trailerze? Chyba niektórzy nie potrafią zrozumieć definicji tego słowa. TO JEST ZAPOWIEDŹ! W jaki sposób zapowiedź ma być lepsza od full-movie? Z jakiej racji mają w niej być ukazane całościowe akcje, a nie tylko fragmenty, gdzie czekamy tylko na to jak ta rakieta wreszcie go dosięgnie... a tu nagle bach! Następna szybka niedokończona akcja.
Wszystko to ma na celu podsycenie naszych apetytów, to jest prawidłowa "polityka" filmowa mówiąć pół-żartem pół-serio.
Sądzę, że full-movie będzie zrobiony w wiele lepszej jakości, jednak wątpię, żeby to był 50fps movie z prostego względu, że akcje zostały zrzucane bardzo dawno temu, kiedy taki pomysł jeszcze się nie pojawił. Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na premierę, bo trailer wywarł na mnie niemałe wrażenie, a w szczególności pierwsze 30 sekund. Co nie znaczy, że reszta jest gorsza!

Gusta i guściki...

Za jakąś godzinę wrzucę na orga pierwszy trailer Fragmadness, ponieważ landhell wyczerpał swój dzienny limit :).

bamc | 2005-08-25 19:00:56 +0200

mozecie podac tytul i wykonawce tego kawalka co leci w tle ? :P

move | 2005-08-25 19:03:00 +0200

Requiem For A Dream OST - Summer Overture

Wykonawcy nie znam. Wpisz tak w soulseeku (bez myślnika) i znajdziesz na bank.

fhantom | 2005-08-25 19:09:14 +0200

JA PIE*LE K* M** FULL WYPAS W MORDE JEŻA I NIETOPERZA &^$!^#$%#$!&@#&$#@!!!!!

movek misiu to też jest zapowiedź
mocna, bardzo mocna
nie wiem czemu się dziwisz, trailer nie sprostał takiej recenzji a widoczne uchybienia tj. brak AA i AF przy słabej jakości to nie są gusta czy guściki tylko błędy - nic więcej
jak ktoś mi mówi że jest wypas na maxa to spodziewam się takiego wypasu (i nie raz widziałem takowy) i przecież nie wmówię sobie że niedopracowany trailer jest czymś więcej ;)
nie trzeba być idealistą żeby to wiedzieć
peace

Mav_8217 | 2005-08-25 19:13:42 +0200

A można Wam jeszcze przysłać ze 3-4 akcje? Wiem, że już trochę po czasie, ale takich fragów, jakich kilka mam na dysku to już dawno na fragmovie nie było =oo

RauL | 2005-08-25 19:18:34 +0200

dżizys @#$% ja @#$% (c) spejder, tak tu nazekacje, ze chyba zaprzestane produkcji swojego filmu, bo mnie chyba na stosie spalicie za niego, skoro tak marudzicie na tego trailera ;oooo

bamc | 2005-08-25 19:22:56 +0200

move thx misiu :*

trailer ogolnie spox ale tak jak pozostalych razila mnie ta jakos wejsciowka superowa jakosciowo i wogole i nagle te demka z q3 te kanciaste modele troche poszarpana grafa :/ razi to troche a zarazem odstrasza to byscie poprawili i wypas moim zdaniem :)

fhantom | 2005-08-25 19:23:44 +0200

konstruktywna krytyka tylko pomaga raul...
w finalnej wersji niżej wymienione błędy mogą nie mieć miejsca

move | 2005-08-25 19:32:43 +0200

fhantom: To moja reakcja w trakcie i po obejrzeniu trailera :)

Pawuj | 2005-08-25 19:39:52 +0200

zasysam ;>

move | 2005-08-25 19:42:05 +0200

Pierwszy trailer Fragmadness jest już na orgu, więcej szczegółów w drugim edicie niusa :).

GaD | 2005-08-25 19:46:10 +0200

kogo tam akcje beda wogole ? mav9lity czytaj dokladnie newsa - "Będzie on przedstawiał akcje najlepszych graczy z zagranicy i z Polski." Chce akcje kucyka widziec !!! :ASD

_Vh | 2005-08-25 21:35:03 +0200

pierwsze wrażenie: "ciemnośc widzę"

uwagi:
obrzydliwa grafika, annihiliation ustanowił pewien standard i nie ma ze boli.
napis "quake 3 Arena [..]" - "quake" z małej :]
muzyka- gdzies chyba juz słyszałem :P
akcje- na razie nic co zachwyca
"bajery" - początek ma fajny klimat, potem gorzej

7/10

move | 2005-08-25 21:36:19 +0200

Powtórzę po raz ostatni...

TO JEST TRAILER A NIE FULL-MOVIE!!!

Dziękuję.

_Vh | 2005-08-25 21:41:52 +0200

kurde, a ja myslalem, ze to taka miniatura :/

wg mnie trailery są po:
a) napalic ludzi na full wersje
b) zebrac uwagi na temat tego co jest w trailerze, bo full NAPEWNO (a przynajmniej tak zazwyczaj jest) będzie rozwinieciem "stylowym" trailera, więc wskazanie slabych punktów jest wg mnie jak najbardziej porządane.

z resztą malo kto ATAKUJE film czy twórców, większość narzeka na część rozwiązań.

PeterSchiff | 2005-08-25 21:50:41 +0200

mav jak chcesz to mozesz mnie podeslac jakies fajne fragi ;) mam juz zrobione intro i zajebiscie mi sie podoba ono :D a trailer fragmadness - zasysam

edit: fragmadness kojarzy mi sie z oral madness :DDDD to taki pornol jakby ktos nie wiedzial ;p

Gravatar

chujzordon | 2005-08-25 21:58:51 +0200

JA PIE*LE K* M** FULL WYPAS W MORDE JEŻA I NIETOPERZA &^$!^#$%#$!&@#&$#@!!!!!

Gravatar

rutt | 2005-08-25 22:34:33 +0200

mi się zawsze chce grac w q3 po obejrzeniu q3rulezz2 (akcje z wcg) :)

Gravatar

rutt | 2005-08-25 22:35:43 +0200

a trailer jest spoko :P

Gravatar

n3x | 2005-08-25 23:17:05 +0200

czy ktos mi powie co to jest te AA i AF?

Gravatar

s|moebius | 2005-08-26 00:53:30 +0200

Czekam na film. TRAILER ZMIATA!!! Zna ktoś może tytuł tej piosenki co w tle leci z tymi skrzypcami? Ja mam Clint Mansell - Requiem for a Dream - Summer Overture, ale ta tutaj to jakaś insza wersja... hmm...

gr. | 2005-08-26 08:10:53 +0200

"annihiliation ustanowił pewien standard i nie ma ze boli."

ahahah qotd ;D

ps. nie moge sie przyzwyczaic do nowej myszki placze ;((

Gravatar

rutt | 2005-08-26 10:07:49 +0200

Clint Mansell & Kronos Quartet - Requiem For A Dream - Lux Aeterna ?

bamc | 2005-08-26 10:17:59 +0200

Dopisano 25.8.2005 o godzinie 23:17 [ n3x ]
czy ktos mi powie co to jest te AA i AF?

AA to skrót od Anti-Aliasing - wygladanie krawedzie tekstur :D

AF to skrót od Anisotropic Filtering (filtrowanie anizotropowe) i jest to technika filtrowania tekstur na obiektach trójwymiarowych, która wyostrza tekstury, dzięki czemu polepsza się jakość grafiki.

:D

voodoo|norad | 2005-08-26 10:21:38 +0200

Hmm, zassałem i obejrzałem, trailer jak trailer ;> mam nadzieje, że pełny film będzie lepszy od tego.

fhantom | 2005-08-26 10:34:35 +0200

AA - Anti-Aliasing
AF - Anisotropic Filtering

@n3x

po więcej zapraszam do google

ediT - bamc bejku nie zauważyłem cię :)

furi | 2005-08-26 10:51:08 +0200

Sredniak :|

gr. | 2005-08-26 11:51:51 +0200

no po prostu mofka poniosly emocje xD

PeterSchiff | 2005-08-26 12:14:27 +0200

niezle zrobiony ale przez te kilka bledow (oklepana muza i drabinki na krawedziach) jest przecietny

niufel | 2005-08-26 12:40:44 +0200

taki se

weedhead | 2005-08-26 12:59:37 +0200

ekhm nic nadzwyczajnego jezeli cala taka produkcja bedzie to nawet nie bede zasysal nadal moim n1 jest annihilation :)

move | 2005-08-26 13:06:12 +0200

[whine]

gr. | 2005-08-26 13:10:36 +0200

juz zalamales rece ?:D

move | 2005-08-26 14:06:50 +0200

Wbijam, każdy ma swój gust, ale niektórzy to typowi whinerzy ;).

duf | 2005-08-26 14:47:41 +0200

whinerzy - a co to ?

dAde | 2005-08-26 14:58:06 +0200

Ściągnem jak wrócem do domu ;).

gr. | 2005-08-26 15:19:59 +0200

tacy co pija duzo wina xD

Mav_8217 | 2005-08-26 15:20:34 +0200

whinerzy to ludzie, którzy na wszystko narzekają ;)

2lame2play | 2005-08-26 15:38:33 +0200

trailer jak trailer. nie rzucil mnie na kolana ale jest fajny ;]

Pheu | 2005-08-26 15:44:19 +0200

nawet qr tego nie sciagam jak zarypali muze z requiem to nie ogladam, bo to juz zalosc. Ta muza ma nalezec tylko do RFAD i do niczego innego!!!

move | 2005-08-26 16:11:40 +0200

Pheu: A nie pobijesz nikogo?:)

2lame2play | 2005-08-26 16:39:29 +0200

na poczatku ten film mi nie wiedziec czemu ringa przypomina ;] potem przy akcjach z 1 osoby jakas pixeloza jest ... to wina kompresji czy moze zamierzony efekt? ;o muzyke ta jak tu slyszalem juz z 5 razy ... ;f ale ogolnie gj ;] jak sam cos zrobie to tez sie pochwale ;p

bamc | 2005-08-26 21:25:22 +0200

ediT - bamc bejku nie zauważyłem cię :)

spoko wodza Marek :) ja czekam na ten Twój mvz co mial byc we ferie zimowe :ASD ... 2005 ... :P

nord | 2005-08-26 23:28:55 +0200

zajebisty trailer, w klimacie i zrobiony pro-profesjonalnie ... oby film był równie dobry

gr. | 2005-08-27 00:11:01 +0200

whinerzy w oczach mysle ponad polowy userow orga to ludzie tacy jak ja

ramm | 2005-08-27 12:13:24 +0200

dla mnie to move-ek podpisal jakas umowe na promowanie ziomków ;Q

ren | 2005-08-27 16:27:45 +0200

dle mnie za krutkie.

move | 2005-08-27 18:17:46 +0200

ramm nie baudzo, bo ja muszę im jeszcze zapłacić za ODC :D

zurek | 2005-08-28 01:56:50 +0200

Nie powala =p Po entuzjastycznej recenzji movka napaliłem się, może dlatego ciut się zawiodłem. Logo na początku bardzo spoko, dalej jest już tylko przeciętnie. Mimo wszystko trailery są po to by zachęcić do wersji full, myślę, że zostałem zachęcony:D

Logitech|Lopez | 2005-08-28 17:38:26 +0200

www.q3arena.gry.imro.pl/?id=16&akcja=details&kat=1&file=10288&ocena=6

Rozsmieszyl mnie opis pierwszego trailera :

"Trailer na own-age został oceniony bardzo wysoko i przez parę miesięcy trzymał się w najczęściej ściąganych plikach"

No ale spoko skoro 300 sciagniec przez rok to duzo no to szczerze gratuluje! Ciekawy jestem jakim cudem utrzymywal sie przez te wszystkie miesiace w czolowce najczesciej sciaganych. Ocen tez na prawde od groma .. az 3 ;]

1 wersje widzialem juz rok temu poniewaz staram sie na biezaco sledzic wychodzace frag movies. Pamietam ze zaskoczyl mnie fakt iz znalazlem go na jakiejs stronce z torrentami a na scenie nic kompletnie nie bylo o nim slychac.

Jezeli chodzi o nowa wersje trailera to tylko i wylacznie pierwsza faza avika byla mila dla oka.Na prawde podobal mi sie ten wjazd.

mov troche za bardzo sie pojarales i ludziom narobiles smaku. Btw nie ma to znaczenia czy to trailer czy efekt koncowy filmu. Jedno jak i drugie podlega tej samej ocenie : Creativity Editing Content Quality Overall. Ludzie maja prawo rowniez do krytyki zwiaztunu na obecna chwile. Wiadomo ze po wydaniu pelnej wersji oceny moga diametralnie uledz zmianie i to rowniez bedzie odreba opinia.

Ale czekam na projekt finalny. Mam nadzieje ze bedzie to w efekcie udana produkcja po wyeliminowaniu wymienionych przede mna osob bledow.

Yeltzyn | 2005-08-30 08:31:30 +0200

Quality ---->
Intro - bardzo ladne.
Reszta - baaardzo mizerne, niestety.

paker | 2005-09-02 19:25:43 +0200

Zajebioza !! no.1

Gravatar

shell | 2005-09-03 10:29:05 +0200

muzyka nie pasuje :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63