ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Frg ->4,5 mb ->180 trickow...

nie, 30 marzec 2003 11:10:30 | Autor: lenar | Quake 3 Arena

Leni pisze newsy rzadko, ale jak już to sensacyjne

Ale do meritum, powstała druga cześć filmu BMF|fragmana - Promode Tricks Second Edition. Tak naprawdę na tym mógł bym skończyć pisać i zaprosić was do ściągania, bo pierwszy film był hitem i chyba nie trzeba było by was przekonywać, że druga cześć jest równie dobra aczkolwiek ten film jest bardzo wyjątkowy, gdyż zajmuje tylko nie cale 4,5mb! Tak to nie pomyłka, frg zdecydował się, zrobić go w formacie demek odpalających się łańcuchowo po sobie, dzięki temu w tych 4,5 mb mieści się ponad 180 tricków zaczynając od tych najprostszych przydatnych w grze, a kończąc na tych mega wypas kosmicznych które potrafi wykonać tylko sam twórca... film jest naprawdę ciekawie zrobiony i namawiam do jego ściągnięcia, po drugie to tylko 4 376 931 bajtów, myślę że nawet ludzie na modemach, nie będą mieli większych problemów z pobraniem.

Gdy ściągniecie film przeczytajcie dołączony z nim plik readme i zapuście sobie w Winampie swoja ulubioną muzę - polecam jakieś szybsze kawałki ;-), nie zaszkodzi też coś do schrupania czy napój chmielowy bezalkoholowy, zapewniam czeka was niezapomniane przeżycie...

5l3py | 2003-03-30 11:17:10 +0200

hmmm nie chce sie sciagac (?) :(

mess | 2003-03-30 11:19:06 +0200

bo haslo trzeba, GG, bueheheh
zajebiscie wam to wyszlo

move | 2003-03-30 11:20:06 +0200

no spx ze sie sciaga :/

lenar | 2003-03-30 11:21:57 +0200

pszzzzz jusz poprawiam sorrr :P za 5 min bedzie mozna :)

mess | 2003-03-30 11:23:09 +0200

sciaga sie? jak? mi haslo wyskakuje....

.gogi | 2003-03-30 11:23:40 +0200

ni mozna ssac :D

MaxDamage | 2003-03-30 11:25:23 +0200

hyhy , jaka roposta od razu po newsie :ASD

Czekamy na download...

Speedcore , hardcore i wszelkiej masci mozgotrzepy ile widziane?

mess | 2003-03-30 11:26:29 +0200

no ja @#$%, :/

mess | 2003-03-30 11:29:19 +0200

centralnie jestem podkurwiony, widze newsa, tylko 4.3MB, i nie moge sciagnac... sprawdzcie zanim zanim napiszecie czy all dziala...

kos | 2003-03-30 11:32:15 +0200

nie można ściągac:/ jakie to hasło:)?

BzY4q | 2003-03-30 11:32:48 +0200

jak juz tak zrobiles to jak chociaz haslo ze to mozna byli sciagac !!

.gogi | 2003-03-30 11:34:43 +0200

w koncu to nowa jakosc (c) :D

mess | 2003-03-30 11:35:47 +0200

dokladnie, leni dal popis ;]

SAI4H | 2003-03-30 11:35:48 +0200

"leni pisze newsy rzadko, ale jak już to sensacyjne… "

Buehehe, no zgadzam sie. ;]]]]]

mess | 2003-03-30 11:36:56 +0200

ta :D

move | 2003-03-30 11:39:24 +0200

d-u-p-a dalej nie idzie :/

MaxDamage | 2003-03-30 11:40:56 +0200

nosz , juz bym mial normalnie 120mb zywego avika....

mess | 2003-03-30 11:42:55 +0200

hyh no lincz na lenim zaraz bedzie =p

mess | 2003-03-30 11:50:12 +0200

@#$% no zrobcie cos z tym...

lenar | 2003-03-30 11:50:33 +0200

mesior i inne moje ulbione ziomki :)

Juz dziala moze to nie jakis wypas serw ale chodzi :P... do wieczora bedzie na naszym serwie i sorra jeszcze raz za pomylke (mogliscie sobie w tym czasie po browa wyskoczyc :P)... Aha i napiszcie co myslicie i w ogule zapmnijcie o tej wpadce :D moze jakies mile slowo :P :oo ??

mess | 2003-03-30 11:50:34 +0200

upload na chtv or smth...

.gogi | 2003-03-30 11:55:16 +0200

nice work leni :D

EDIT: no moze nie do konca nice bo trza podac jakies haslo :D

MaxDamage | 2003-03-30 12:03:42 +0200

"Przekroczony limit transferu dla tej strony."

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Sam se te tricki porobie , nagram i potem poogladam qfa :/// Szybciej bedzie :}

Razor | 2003-03-30 12:04:09 +0200

spokojnie Panowie. Za 15 min bedzie dzialac... :)

FvT | 2003-03-30 12:13:05 +0200

Powiem tak: Pomysl 5 ! WAga pliku 5.

ALE Ogladanie tego jest PRzynajmniej Dla mnie TAK IRYTUJACE ze nei wytrwalem chyba do polowy ...
JA wole 600Mb AVI niz takei cos :) takie moje zdanie

b31m0 | 2003-03-30 12:22:57 +0200

Wszystko ładnie i pięknie ale ogólnie to troche dupa ;D [jakby sie jeszcze dało ściągnąć ;]]

lenar | 2003-03-30 12:29:39 +0200

dobra jest juz u nas na serwie, wiec nie ma limitu transferu :P zasysajcie do woli :)

Gravatar

pogo | 2003-03-30 12:31:02 +0200

nic nie idzie znow te haslo rotfl zajebisty link hahaha tak samo mozna napisac newasa jakiegos podac link bez pokryca :ASD

EDIT: noo juz dziala :P

lenar | 2003-03-30 12:35:35 +0200

no i git maliina... piszcie teraz co myslicie o filmie :)

FvT | 2003-03-30 12:35:38 +0200

NIE goraczkujcie sie ludziska ...
TO jest 180 DEMEK odpalajachych sie po sobie .... mnie trafil ogulnie szlak po 4 - 8 a jesze jedynie ok 175 :) spoko zabawa!!! :) NIe ma to jak zobaczyc po 2 sekundowym demku kolejne 2 sekundowe i tak dalej.... Milego ogladania

Chaos | 2003-03-30 12:44:52 +0200

lenar sam jestes wielka sensacja .. ze ty wogóle mozesz newsy dawac ? :P

Razor | 2003-03-30 12:51:24 +0200

ehhehe wrozka mu dala dostep do newsow :P

cOijN | 2003-03-30 12:52:29 +0200

ej ale lolec, nie mowcie ze kazde domko na innej mapie i tera mi te mapy bedzie luj zmieniac co rusz? :D
neeee to jakie jaja som, to jush wole jakis max skompresofany asf, ale zeby demeczka mialy lad squad i byly polonczone w zgrabonm calosc...
ale wiecej powiem jak obejze ten"filmik" [jak dotrfam do konca...] ;p

Chaos | 2003-03-30 13:09:31 +0200

Razorq: ;)

cOijN | 2003-03-30 13:18:21 +0200

notak dotrwalem do 4 demka na cpm15 [gdzie widzialem juz absolutnie wszystko cotam mozna zrobic + mam kilka swoich smisznyh trikuf] i spassowalem... czekac 20 sekund [tyle mi srednio mapy laduje] zeby ogladnac jeden kilkusekundowy trick [nie zawsze jakis sensacyjny- jak pierwsze na cpm1b]... to zalatuje kpiną :/

frg- jakbys zrobil te wszystkie sensacje ruchowe pod rzad i z kazdej mapy mialbys jedna sekwencje takich trickow, bez wkur*iajacego reloadowania mapek, tobym uznal to za ciekawa sensacje, a tak to jest poprostu katorga dla oka ;/

no i jeszcze dodam- ze nie wszyscy maja wszystkie wymagane mapy [hub3aeroq3 to przeciez jakas cepeema nie?]...

niby strarannie przygotowane ale dosc nieprzemyslane :/

lenar | 2003-03-30 13:43:28 +0200

Bede dzis robil wywiad z fragmanem jak macie jakies pytania lub wskazuwki to walic do mnie :)..
BTW mi sie pomysl podoba i nie przeszkadza mi to czekanie (moze mam za szybki komp...) :P.

bryan | 2003-03-30 13:59:43 +0200

no przeladowanie mapy trwa kolo 2s (:P), ale i tak mogl porobic triki 1mapa - 1 czy 2 demka , bo tak po jednym 5sek. skoku to niebardzo. Od strony merytorycznej jest spoko :)

cOijN | 2003-03-30 14:17:09 +0200

taa nie mowcie nawe... spoko spoko, moge czekac te 20s na przeladowanie, ale coto za sztuka nagrac demko z pojedynczym trickiem?? no moze i jest ale dla mnie to nic ciekawego, ciekawsze sa cale sekwencie- ludzie z ptc wiedza o czym mowie- pozdro dla ^M^ :]

qw3rterro | 2003-03-30 14:29:29 +0200

ssam... zobaczymy co tam nakombinowali =)

qw3rterro | 2003-03-30 16:09:51 +0200

ehhh, no i chyba owego movieka sobie nie obejze... bo na tym kompie, to mapa sie wczytuje chyba z pol godziny :| ... trudno :/

qw3rterro | 2003-03-30 16:10:39 +0200

eheh... jeszcze jedno.... zrodlo tajne? :>>>, ciekawe why? (i know why :P)

lenar | 2003-03-30 16:17:16 +0200

why :P ?

^M^ | 2003-03-30 17:53:51 +0200

I ja cos powiem... Sciagnalem.. i nie wytrwalem do konca... wylaczylem juz po 10 minutach, co i tak uwazam za niezly wyczyn... Pomysl niby niezly, ale takie 'cos' powinno stanowic tylko i wylacznie oddzielny dodatek do zwyklego filmu! Juz wole 700 MB avik od paczki dem... :|. 3 sekundowe demka - dobrze do zwyklego filmu mozna to ladnie zmontowac, ale to tego?! Zanim sie mapa zaladuje to zasnac mozna... I jeszcze cos - czekam te 20 sekund na demo, a tam 1-5 sekund akcji :/... Gdyby chociaz to byly jakies dluzsze run'y na kazdej z map (a przeicez 1 minutowe demko, bez wiekszych bledow wcale nie tak trudno nagrac... wiem bo aktualnie sam nagrywam takie cos na film). Nie obejrzalem do konca - fakt, ale to wyniklo nie z mojej winy... bo kto ma ochote ogladac cos, co w 50% stanowi 'pokaz' ladowania mapy?... Dla mnie nie ma to praktycznie zadnej wartosci :(... gdyby chociaz te dema trwaly z 1-2 mintuty - ok jeszcze jest dobrze, ale tak... Bez przesady - 3 sekudnowe demo?!...
Jak mowilem - to powinien byc dodatek do zwyklego filmu, a to jest po prostu spacer po najmniejszej linii oporu.. aha i to nie jest film.. to jest po prostu zestaw 184 dem :(...

^M^ | 2003-03-30 17:56:12 +0200

cOijN - wlasnie... w ostatnie dnie nagralem ok 24 dem.. w tym te krotkie z LANu oraz 5 dluzszych run'ow... po 1.5 - 2 minuty... Wlasnie takie dema nalezalo zamiescic (w tym wypadku ta 1 minuta to minimum!)...
Aha i thx ;).

PTC|Faketa | 2003-03-30 18:06:28 +0200

hehe sensacyjna nowość...i Wy to zwiecie filmem...? Ten sposób już od dawna znany na świecie - jednak !bardzo! żadko wykorzystywany!! a to już z oczywistych powodów opisanych niżej ;-)
Jednak nazywać to filmem i pić przy tym alkomat to lekka przesada... mam tylko jedno pytanie do pana Fragmana... fajnie że sadzisz tricki - może pomyślałbyś kiedyś o jakiejś współpracy; z doświadczenia wiem że samemu jest ciężko...a Ty ni widu ni słuchu tylko sobie "filmiki" na gaciku zgrywasz...

lenar | 2003-03-30 18:33:41 +0200

Pan fragman zrobil juz jeden film o trickach... zobaczcie sobie w dziale filmy...

PTC|Faketa | 2003-03-30 18:50:18 +0200

tak, wiem... klasyka! mówię o teraźniejszości

mess | 2003-03-30 19:17:36 +0200

to widze ze jestem twardy, bo obejrzalem chyba 120 akcji, ale juz nie dalem rady siedziec i wylaczylem.

lenar | 2003-03-30 20:44:04 +0200

a ja jusz z dwa razy obejrzalem i jest luz :)

|woytas| | 2003-03-31 01:03:35 +0200

ja nie przebralem przez cpm15 poprostu nie wytrzymalem i wylaczylem bo strasznie nudno sie to oglada i tak jak ^M^ powiedzial zeby to byly dluzsze run'y na kazdej mapie to bym powiedzial ze spoko bo w tym co zobaczylem nie bylo nic ciekawego bo zadna sztuka jest zrobic pojedynczy trik a taki 1 min run bez bledu wykonac to by bylo juz na co popatrzec

LaGranda | 2003-03-31 01:52:29 +0200

ale kicha :P

kos | 2003-03-31 10:51:28 +0200

Niezły pomysł:) ale jakoś się tego nie chce oglądać tak po jednym triku. Troche to wkurza jak co jeden trik ładuje się od nowa mapa powinien być jakiś dłuższy ciąg akcji...=PPP

MsT | 2003-03-31 13:58:55 +0200

very good work fragman :>

MaxDamage | 2003-03-31 14:25:40 +0200

ja nie mam polowy map...

mam tylko ztn i hub };

MsT | 2003-03-31 15:20:23 +0200

a ja nie mam zadnych ospdm :((((((
i mnie wywalilo ... :(

Fr4gm4n | 2003-03-31 17:12:42 +0200

male sprostowanie :p
te demka niemialy takiego przeznaczenia , mial byc z tego filmik w aviku :p , ale dysk mi siada i nagranie czegos na avi powoduje zwieche kompa.. , demka trwaja po pare sukund bo w praktyce mi sie lepiej z krutszych demek robi filmiki avi , btw i tak dobrze ze mi sie chcialo cfg pisac do tego i wrzucic to na neta :p , i ten kto niema mapek osp to niech se sciagnie mappack zamieszczony na orgu , (ktos tam mowil ze wszystkie triki zna , to nieznaczy ze inni znaja :p )

*M4STER* | 2003-03-31 21:55:06 +0200

dawaj frg rob filmik z avikow :)) ale fajnei by bylo jakbys wybral np 10 najtrudniejszych trikow jakeis keidykolwiek udalo ci sie zrobic.. i jakeis boskei fragi :))) i w jakas pasuajca muze... tylko foV troszku iwekszy nish w first edycji :)) plz

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63