ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



akir | 2002-11-02 17:40:58 +0100

mat robi laski murzynom ahahahaah

canis | 2002-11-02 17:47:22 +0100

[i] wszyscy sa ogolnie spoko, ale przez ta afere z demkiem matroxa nie chce nawet z niektorymi gadac bo juz maja o nas zdanie wyrobione :/[/i]

canis | 2002-11-02 17:48:49 +0100

oops cos sie zwalilo :D nie dokonczyl sie tamten komentarz ale pwytlumaczcie mi z tym demkiem bo ja nie wiem co i jak... tzn ze demko z z4 i dealerem to fake ?

Gravatar

jarzabek | 2002-11-02 17:49:54 +0100

Nie to znaczy, że oni się bawili a on to nagrał jako że oficjalne i ich ośmiesza

Gravatar

hB|f1ns | 2002-11-02 18:00:45 +0100

nie no fajny mini-wywiad{ploteczki} hyhy

cOijN | 2002-11-02 18:01:27 +0100

IMO to nie wygladalo na zabawe a to co teraz robia to proste wykrety :P
ale whatever

w3c | 2002-11-02 18:19:07 +0100

ja tam nie przepadam za wszelakimi wywiadami i ten nie jest wyjatkiem...

GaD | 2002-11-02 18:22:30 +0100

To nie wina matr0xa tylko najprawdopodobniej jego brata bo jak mowil mat tylko jemu demka przeslal

Gravatar

StaryOrgowicz_449 | 2002-11-02 18:49:18 +0100

to nie wywiad tylko rozmowa dwoch burakow, a juz szczytem prostactwa jest publiczne nabijanie sie z czyjegos wygladu... n/c

Gravatar

Krg | 2002-11-02 19:16:25 +0100

Musze sie zgodzic z przedmowca. Ten wywiad jest prostacki. To nie budka z piwem chlopaki. Wystarczy, ze na codzien czytam i wyklocam sie z prostakami. Oszczedzcie mi takiej lektury.

LaGranda | 2002-11-02 19:25:23 +0100

ale my tutaj nie chcielismy nikogo urazic ta rozmowa, tak tylko sobie pogadalismy, a ze wyszla z tego budka z piwe to trudno

Gravatar

StaryOrgowicz_429 | 2002-11-02 19:29:29 +0100

gad cham z ciebie i tyle, sam nie wygladasz lepiej... :/

bryan | 2002-11-02 19:36:51 +0100

nie wiem co sie w nich nie podoba ,ale niezaleznie od wyglada w sc wygral duzo $$$ a ciebie gadzinko sklepali :D
:-*

jaba | 2002-11-02 20:05:51 +0100

ja pierdziele panowie co sie z wami dzieje na tym orgu bajzel straszny :( wyzwiska oszczerstwa klotnie spory dajce se spokoj bo to do niczego nie prowadzi

SL4VE | 2002-11-02 20:21:27 +0100

Ja @#$%. Pojebalo was.
Dobra... nie bierzcie tego do siebie, ale skoro wy redaktorzy mozecie lamac nasza umowe (przeklenstwa, wyzwiska = koniec orga) to znaczy, ze albo macie wszystko gdzies (a skoro macie gdzies to serwis zejdzie na psy) albo juz nic orgowi nie grozi z powodu przeklenstw i postanowiliscie sie troche wyzyc. Tak czy inaczej skoro wy mozecie to ja tez moge.
Co do demek matr0xa to moze i ZeRo4 i Daler nie grali na powaznie, ale po tym co widzialem co matr0x wyczynial to i tak by nie mieli za duzo do powiedzenia. Inna sprawa ze skoro to nie byly oficjalne mecze to demka nie powinny byc dane publicznie.
Dobra co sie bede pieprzyl... Scena Q3 schodzi na psy :(

tifu | 2002-11-02 20:21:59 +0100

ale mlodziezowo, wow

LaGranda | 2002-11-02 20:57:39 +0100

1 przeklenstwo ostalo sie w tej rozmowie, cala reszte wykropkowalem, wiec o co wam chodzi?

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-11-02 21:01:39 +0100

@#$% jak czytam takie prostackie texty to jestem za zamknieciem ORGa.....@#$% usuncie mi konto , ja Was wiecej nie czytam....

PS
"ale ogolnie mowiac najfajniejszym gosciem wg. mnie jest MOJ KOLEGA no ku... gosc rozpi.... mnie textami :D dzisiaj zgrywal sie z GaDa i LaGrandy "

abs | 2002-11-02 21:22:59 +0100

ej sory ale ja musze uzyc bluznierstwa!!!
POjebalo was?
A o czym mial Gad mowic? O pupie maryni? No o czyms musial. A jak sie wam nie podoba to posluchajcie wypowiedzi naszych sportowcow z korei. Np tomka hajty mimo tego ze nie bluzni to jego odpowiedzi wygladaj tak:
hmmmm ekmm nie to poszlem i koplem:)
Grandziu i Gadzina przynajmniej gramatycznie bluzgaja:D Zreszta napisane bylo ze nei dla purystow jezykowych nie? Trzeba bylo nie czytac jak wam nie pasi:/

cOijN | 2002-11-02 21:35:00 +0100

abshaper- wczesniej ten wywiad nie byl pod osobnym linkiem tylko W newsie!
calosc jak dlamnie jakies nieporozumienie...
"jak dotąd zobaczyłem tylko 3 na tyle fajne ze mógłbym wbić im bolca"
ja jestem ciekawy ktora z tych pan chciala by miec wbita szpilke :]
BO DEBILNY I PROSTACKI ORAZ NADWYRAZ PLYTKI TEXT ZASLUGUJE NA ROWNIE TEPA RIPOSTE!
dobrze ze dolonczono fotke do tego wywiadu... mozna sie przekonac jakie to znowuz "cudo" sie odezwalo ;P
damn you're hot...

k3m | 2002-11-02 22:20:41 +0100

heh...ci murzyni

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-11-02 22:22:08 +0100

fayny wywiad;q

ferment | 2002-11-02 22:52:05 +0100

a gad to nie twarzowiec ? 8)

SL4VE | 2002-11-02 23:18:52 +0100

eh... i niech wygra brzydszy!

nita | 2002-11-03 00:02:45 +0100

dlatego korenczycy tacy dobrzy

vq2 | 2002-11-03 00:35:16 +0100

wywiad i komentarze ... bez komentarza LOL i tyle

Lama*Goci | 2002-11-03 02:16:37 +0100

Gad na mistera qwaka :D

LaGranda | 2002-11-03 03:06:56 +0100

a ja powiem all ssijcie, jak bylo napisane dla purystow to nie czytac :P teraz juz jestem troche pojechany wiec pisze ;)

SL4VE | 2002-11-03 12:23:39 +0100

LaGranda... tekstem ssijcie zrobiles najwiekszy blad w swoim zyciu. Po 1 to Twoje marzenia erotyczne nas nie obchodza, wiec jesli juz chcesz zebysmy Ci ssali to albo sam okresliles siebie pedalem albo na miejscu demon1cy, iriny i reszty panienek na naszej scenie czulbym sie mocno urazony. Bo one nie zabraly tu nawet slowa, a Ty chcesz zeby Ci za kare ssaly. Dziwny czlek z Ciebie :P.

SL4VE | 2002-11-03 12:25:16 +0100

hmmm sorry, przegapilem slowko "all". LaGranda = Biseksualista? :o No coz... kazdy robi to co lubi :]

LaGranda | 2002-11-03 14:41:07 +0100

jezu napisalem ssijcie, to wcale nie znaczy ze masz mi ssac. nie rozumiem was, to juz luznego tekstu nie mozna napisac? to ze sie troche posmialismy z balckmana to co? zreszta wiecej juz nie bede sie wypowiadal

ferment | 2002-11-03 17:58:52 +0100

kto lubi ssac lagranda? :D ironia heeh he h

abs | 2002-11-03 18:01:40 +0100

Nie no w morde jeza slave pojechalo cie w baniak troche?
Ty bedziesztu wszystkim wytykal co maja mowic albo pisac?
A co ty jestes z koleji jakis autorytet? Sluchaja CIe wszyscy (chyba tylko twoi ssacze:P) dajcie se luz z tym wywaidem jest spoko i tyle:D a text wbic bolca jest niewyjety:D

baxowy | 2002-11-03 18:02:36 +0100

slv ty mule :DDDDD

P.S. GaD wyglada na zdjeciu jak islamski ekstremista

abs | 2002-11-03 18:09:21 +0100

A to z islamskim ekstremista to moj text wiec nie rob ze niby jestes taki fajny kołq:PPPPPPPPPPPP

baxowy | 2002-11-03 18:11:35 +0100

sesese ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63