ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



GaD na ircu

wto, 29 październik 2002 15:59:52 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Poniżej kilka wypowiedzi GaD'a na temat nadchodzącego meczu z deathem:

[gad-666] a ja jutro pierwszy mecz gram z deathem i to na dm6 [edited]

[gad-666] wolalbym ztn niz dm6

[Poland|log] gadzino, teraz polsa za toba, musiosz ratowac honor naszego pieknego kraju

[gad-666] ahahahaha !!!!!!!!!! :D

[gad-666] bede sie staral

[gad-666] :D

[gad-666] aahaha

[gad-666] a wiecie co jest najlepsze ? :D

[gad-666] z if22 bede gral na pro-t4 !!!! :D

[gad-666] wlasnie odpalam q3

[gad-666] :D

[gad-666] papa

[gad-666] spalem od 14:00 do 22:00

[gad-666] sujoy stoi 1m odemnie

[gad-666] :D

[XplO_666] SUJOY - GREETS FROM POLAND

[XplO_666] :D

[XplO_666] AND REMEMBER - XPLOSIVE OWNAGE

[XplO_666] :D

GaD jak wiemy nie grał przez ostatnie dwa tygodnie i jechał do Korei niejako na wycieczkę, więc musimy podejśc do niego nieco inaczej niż do matroxa. No, ale zobaczymy. Mecz z b100.death (omg) planowo o 2.30, więc nie idźcie spać! Być może będzie go można oglądać na żywo, kamerzyści GTV będą pewnie chcieli pokazać pana Death, a wraz z nim obejrzymy GaD'a.

gruceqq | 2002-10-29 16:19:58 +0100

mimo chwilowej abstynencji w grze Gad i tak powinien wyjsc z grupy !!!!!!

akir | 2002-10-29 16:40:54 +0100

oby! ale cienko to widze, bo w piatek byl w baaaardzo slabej formie :o

SL4VE | 2002-10-29 16:41:46 +0100

hmmm... tego mu zycze, jednak ani if22 ani death.ru to najslabszych to nie naleza :D.
A ja tam im zazdroszcze. Kazdy Quaker chyba marzyl, zeby spotkac na zywo najwieksze slawy, a im sie to spelnilo... jak sie jeszcze ma dobry english to mozna sobie pogadac :)

Gravatar

shopa | 2002-10-29 16:42:33 +0100

Gad sobie teraz pewnie siedzi i pyka spara z jakims slabiutkim Deathem... :) Fajnie tam musi byc :)

3mam kciuki Gadzinko :D

SL4VE | 2002-10-29 16:42:51 +0100

akir... z tego co pisal na ircu to grajac z matr0xem na pro-t4 wygral, na t2 tez no i jeden z dwoch meczy na ztn tez on wygral. Wiec albo go cos olsnilo albo...

akir | 2002-10-29 17:19:59 +0100

slave mam nadzieje :)

Razor | 2002-10-29 17:33:08 +0100

GL Gad :)) przywiez mi jakas koreanke tu do polski :P zaopiekuje sie nia heheheh

Gravatar

StaryOrgowicz_427 | 2002-10-29 17:39:43 +0100

:) trzymam kciuki Gadzie
zlej ich i przyjezdzaj do polski :))
gl :P

SL4VE | 2002-10-29 18:16:43 +0100

akira... ja tez :). W sumie to wazne zeby walczyl, a nie rezygnowal jak matr0x. Nie wiem czy mat zamierza skonczyc z q3 czy co, bo przeciez gra z najlepszymi na swiecie BARDZO DUZO moze nauczyc. Nawet jak masz przegrac to przeciez na bledach czlowiek sie uczy.

tix | 2002-10-29 19:15:11 +0100

kto to jest ten SUJOY ?

SL4VE | 2002-10-29 19:32:36 +0100

tix... nie mow ze o sujoy'u nie slyszales. Kiedys bardzo dobry i znany amerykanski gracz :]

nita | 2002-10-29 20:22:45 +0100

a teraz sprzdawca najlepszych precelkow w korei

zet | 2002-10-29 20:31:42 +0100

wlasciwie to sujoy jest z indii, potem pojechal do anglii (i ma chyba obywatelstwo angielskie), potem gral w usa prawie zawodowo (mial miesieczna pensje), potem wrocil do anglii i zalozyl z kumplami esr, ktorego jest teraz jedynym wlascicielem

tix | 2002-10-29 20:49:59 +0100

eh ja dopiero od roku jestem na scenie q3 ... dzieki za info

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63