ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gambit

pon, 13 październik 2003 21:18:18 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

Dziś chciałbym Wam zaprezentować nową produkcję filmową, z gatunku trickjumping oczywiście, a zwie się ona Gambit. W ok. 86 MB samego pliku avi mamy zawarte trochę ponad 5 minut akcji. Muszę przyznać, że na początku się nieco zmartwiłem, gdyż moim oczom ukazał się fov rzędu 90 ;), lecz po kilku trickach na mapie q3ctf4 akcja przeniosła się na różnego rodzaju mapy defrag`owe - z najnowszych mappacków (m.in. psykorun, cpmrlt1 i 2, dbrj). Cóż - całość dobrze nakręcona, przedstawiona głównie z widoku TPP prezentowała się dość ładnie, zważywszy na nienaganne zgranie muzyki z obrazem oraz nieznaczną, ale IMO odpowiednią ilość przejść... Jednak nie dlatego trzeba mieć ten film ;). Jednak powiem tylko, że ujrzymy w nim motyw z Matrixa... ale jak to zostało przedstawione - po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy i zwijać się ze śmiechu ;).

Rekomendacja - 83 MB do ściągnięcia to nic, w porównaniu do dzisiejszych kolosów.

.:: Gambit by painmachine [83.79 MB]

pat | 2003-10-13 21:43:35 +0200

83mb tlle jeszcze moge zassaj :P i znowu jestem pierwszy juz 3 raz pod zad :P

HaSu_Szlauf | 2003-10-13 22:05:35 +0200

heh no to masz hatricka :P tysz zassam ze wzgledu na rozmiar i opis M'ka =]

pat | 2003-10-13 22:47:33 +0200

hatrick dobra rzecz :P

iMMortal | 2003-10-14 02:44:31 +0200

fajne i pomyslowe

ja tez bym tak umial :D hahahahaha

Gravatar

vult | 2003-10-14 11:27:29 +0200

fajny ten motyw z matrixa ::D:D:DD:

gu4rd | 2003-10-14 12:30:06 +0200

Ja juz mam 99% wiec zaraz lukne :P

Gravatar

aniaZ1.11] | 2003-10-14 13:26:28 +0200

Szuka ktos klanu na 1.11 :DDDDDDDDDDDDDD
??????????????????????????????????????

Prosektor | 2003-10-14 13:38:44 +0200

Bucahcachhcahcahcachchachahachcacahcca!!!
KAPITALNE ! ! !

Trzeba zrobic pelnometrazowy film q3. :D

Gravatar

aniaZ1.11] | 2003-10-14 14:29:24 +0200

Słucha mnie ktos ?
Szuka ktos klanu na 1.11 :DDDDDDDDDDDDDD
??????????????????????????????????????

Tek | 2003-10-14 15:19:48 +0200

chyba raczej nikt :), przynjmniej ja nie :/

HaSu_Szlauf | 2003-10-14 15:50:12 +0200

yyy ja nie slucham, tylko widze komenta :P. A co do filmu to ta akcja z matrixa LOOOL! "tank, load the jump program" :P

pepz | 2003-10-14 16:26:04 +0200

takie sobie, ale mnie nie powalilo ;p. Znaczy sie sa lepsze filmy

HaSu_Szlauf | 2003-10-14 16:55:11 +0200

no fakt filmy sa lepsze, ale ta akcja z matrixa jest fajne pomyslana i na pewno nie ma tego w żadnym innym filmie (tzn. ja sie spotkalem 1-szy raz :P)

^M^ | 2003-10-14 17:07:34 +0200

pepe - czego chciales po 80MB? Jak na ten rozmiar to jest i tak duzo - krotki, acz przyjemny, no i jak juz wielu wspomnialo... Matrix :D.

FF|DARK_ANGEL | 2003-10-14 17:20:42 +0200

Dobre dobre , warto zassac ! :>

vck | 2003-10-14 22:54:01 +0200

Muauhauhauhau.
Jak na 80mb to fucktycznie nice...
Chociaż jeśli autor ma talent do tego typu "motywów" to mógł z tego 80mb zrobić jeden wielki taki motyw z matrixa - to byłoby cholernie oryginalne i zabawne :D A tak, mamy niespecjalne tricki w niespecjalnej oprawie z fenomenalną końcówką :D:D:D Obowiązkowo ssać choćby dla tej końcówki. :))) Tank rlz =]
P.S.: A może tak zobrazować całego matrixa przy pomocy q3? :o to byłoby wyzwanie! Ale za to efekt końcowy mógłby być piorunujący :D:D:D:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63