ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gamers against terror

nie, 24 lipiec 2005 15:24:01 | Autor: move | Quake 3 Arena


[i] Nowy Jork [i]
[i] Bagdad [i]
[i] Egipt [i]
[i] Londyn [i]
[i] Madryt [i]
[i] Luanda [i]
[i] Moskwa [i]
[i] Grozno [i]
[i] Dagestan [i]
[i] Manchester [i]
[i] Tanzania [i]

Wiele, wiele innych miejsc na całym świecie uległo fali terroru. Zdjęcia takie jak w ikonce po prawej stronie stają się dla nas codziennym chlebem z każdym następnym dniem. Zagrożenie obejmuje każdego z nas, małe, duże miasto, to nieistotne.
Niemieccy gracze postanowili coś zrobić, zapragnęli aby wielcy tego świata dostrzegli i naszą grupkę, która codziennie tętni życiem gamingowym. Powstała strona poświęcona sprzeciwowi atakom terrorystycznym na całym świecie. Każdy może się na nią wpisać, odciskując tym samym swoją dłoń z hasłem: "Terrororowi mówię: NIE!" Jeśli czujesz potrzebę uczestniczenia w akcji, już teraz zapraszam do wpisania się i do wejścia na kanał ircowy #gamers.against.terror (Quakenet).

*Gamers against terror*
**
**

Już dziś wieczorem ma powstać angielska wersja strony, a tymczasem zapraszam do dyskusji na boardzie orgowym.

MsT | 2005-07-24 15:53:20 +0200

Spiskowi mówię: NIE!
:[

Gravatar

cin | 2005-07-24 16:03:43 +0200

szkoda mi tylko hiszpanów i egipcjan....a amerykańców i anglików...poprostu za mało zginęło by sie nauczyli zeby nie wtrącać sie w sprawy bliskiego wschodu :D

gr. | 2005-07-24 16:03:48 +0200

akurat zly obrazek dales bo atak na WTC to nie byl zamach terrorystyczny =(
ale poza tym popieram

move | 2005-07-24 16:06:32 +0200

A kto wg. Ciebie rozwalił WTC jak nie terroryści?

Gravatar

psich1cer | 2005-07-24 16:08:54 +0200

Tylko co ta akcja ma nacelu ? Lepsze samopoczucie ? Bo przeciez i tak to nic nie da. Myslicie za jakis BinLaden lub ktos jego pokroju sie tym przejmie? Dla mnie wylaga to jak naiwna akcja typu groch o sciane.

move | 2005-07-24 16:16:12 +0200

To co? Mamy nic nie robić? Pamiętasz niedawne koncerty w największych miastach na świecie - artyści przeciwko terroryzmowi?

P|jiN | 2005-07-24 16:22:38 +0200

WTC to spisek a nie atak terrorystyczny

Mav_8217 | 2005-07-24 16:22:39 +0200

cin - brak mi słów dla takiego idiotyzmu =/

Gravatar

scar | 2005-07-24 16:24:39 +0200

move: co tu duzo pisac obejzyj Fahrenheit 9.11 ...

move | 2005-07-24 16:32:45 +0200

Oglądałem. Wiem, że powiązane jest to z bushami i innymi pedałami, ale mimo wszystko był to atak terrorystyczny. Zresztą... Jak zwykle czepiacie się całkiem nieistotnych rzeczy, ludzie giną, a Wy się bawicie w definicje pojęć?

Mav_8217 | 2005-07-24 16:37:05 +0200

far 9.11, to ukazanie tylko jednego wątku z tego wielo aspektowego wydarzenia. Film jest tak bardzo nie-obiektywny, że dziwie się, że niektórzy w ogóle nazywają go filmem dokumentalnym...

wuder | 2005-07-24 16:48:29 +0200

cih = debilito ....

Gravatar

cin | 2005-07-24 16:51:55 +0200

Dopisano 24.7.2005 o godzinie 16:22 [ Mav9l1ty_off ]

cin - brak mi słów dla takiego idiotyzmu =/

mav...nie obchodzi mnie to co ktoś myśli :D ja poprostu nienawidze tych narodów za sam styl bycia i za to ze uważają sie za kozaków ktorzy mogą wpierdalać sie wszedzie bez konsekwencji.
Fakt terrorystów powinni wybić do nogi, ale przy okazji terroryści powinni uzmysłowić amerykańcom ze nie potrzebnie wpieprzają sie do spraw muzułmańskich

gr. | 2005-07-24 17:35:43 +0200

move jestes czlowiekiem inteligentnym wiec na pewno wiesz ze WTC to sprawka administracji Busha wcale nie powoluje sie tu na film fahrenheit 911 jest duzo duzo zrodel na ten temat mowiacych ze to nie byl zaden atak chcesz to wypale Ci na plytce pare fajnych rzeczy i sie spotkamy jak jestes nadal w CK obejrzysz i sie przekonasz.. :c

move | 2005-07-24 18:12:57 +0200

ok, mi chodzi tylko o to kto wykonywal, a nie kto organizowal... moj blad.

eXe|Korol | 2005-07-24 18:31:11 +0200

wtc to byl atak

czytalem o tych zarzutach, wszytkie zostaly wyjasnione, film ogladalem

co do powiazan busza i rodzinki binladena, amerykance udaja ze go lapia, a tak na prawde nie chca zlapac, raz ze kasa, a 2, ze ataki sa im bardzo, ale to bardzo na reke

husajn, czlowiek o znacznie wiekszej fortunie niz osama, a jednak go zlapali...

to nie jest chyba miejsce, przydalby sie temat na forum, to moge sie rozpisac

ale puki co, najwieksi terrorysci to usa i rosja
pierwsi to wojny o rope, w samym iraku z reki amerykancow zginelo co najmniej 50tys cywilow

o rosji to az nie chce mi sie pisac, nie nawidze ich wladz
robia tam takie czystki etniczne ze glowa mala

f3*stOna | 2005-07-24 18:32:37 +0200

hmm mimo ze zamach na WTC zorganizowal prawdopodobnie ( uzylem tego slowa zeby sie nie narazec co po niektorym ) rzad usa to i tak zasluguje to na miano ataku terrorystycznego
co do cin’a skoro nienawidzisz tych narodow to po co nosisz jeansy ktore sa przeciez tak amerykanskie ( nie sadze zebys ich nie nosil ) po co zajadasz fast foody( pewnie tez niejeden raz sprobowales ) po co ogladasz anglojazyczne filmy i sluchasz anglojezycznej muzyki ?? jezeli jestes juz tak anty to wyrzecz sie wszystkiego tego co jest zwiazane z ameryka czy WB

PTC|Faketa | 2005-07-24 18:33:19 +0200

ten film far... to zwykłe pedalskie, wkur.wiające wypociny... ale kul dla tych ktorzy biora ten film za pewnik!
;-)

RauL | 2005-07-24 18:35:43 +0200

p5 popiera akcje !

move | 2005-07-24 19:01:13 +0200

Korol: W newsie przecież podałem link do tematu na boardzie, przyjrzyj się, tam możesz się wypowiedzieć.

Lena | 2005-07-24 19:16:19 +0200

nie oglądajcie Farenheit 9.11 bo jest mało obiektywny :/ imho lepszy jest filmik 911 ze strony www.prawda.neostrada.pl
każda agresja, jakkolwek pojęta, każdy atak na cywili, nieuzasadniony, to terroryzm i nie ważne kto pociągał za sznurki!! czy sam Bush, czy inny jeb**ty milioner, czy FBI czy CIA, czy ogólnie USA by mieć pretekst do zajęcia pól naftowych - nie ważne kto - to akt terroryzmu - najgorzej że na własnym kraju (mówię tu o ataku z 11 września)
natomiast to, co dzieje się teraz na świecie - to następstwa tego spisku, to następstwa bezprawnego wkroczenia na nie swoje tereny, to zemsta na tych, którzy bezpodstawnie walczyli nie na swojej wojnie
o tak!! Ameryka ma to we krwi - bicie się nie na swoich wojnach, brakuje im tego, mają nadmiar broni który muszą spożytkować, tłuką się wszędzie, tylko nie u siebie

a podejście niektórych ludzi - jest po prostu żałosne, ludzie tyle gadaja, ze trzeba zmienic świat, że trzeba coś zrobić, a nieraz nawet nie chce im sie kliknac na link, bo według nich to do niczego nie prowadzi i niczego nie wniesie
więc lepiej siedzieć na dupie, nie robić nic i tylko narzekać że świat jest ZŁYYYY.... może ta akcja nie przyniesie efektów, może nic z tego nie wyjdzie, ale przynajmniej miejmy świadomość, że powiedzieliśmy NIE (w przeciwieństwie do naszego poje***nego prezydenta Quaziśniewskiego)
znieczulica, przechodzenie przez życie z zamkniętymi oczami, udawanie, że nas to nie dotyczy, to nie jest odwaga i dobry sposób aby na świecie było lepiej

EDIT: ktoś tam bardzo mądry napisał, że przecież terroryści i tak nie wejdą na tą stronkę i nie przejmą się
ta akcja nie jest skierowana do Bin Ladenów i Al Kaid tego świata, tylko do rządów naszych ’’cywilizowanych’’ państw, aby przestali szwędać się po nie swoich podwórkach i prowokować ataki

move | 2005-07-24 19:21:55 +0200

Z samej wypowiedzi ?sane? można zrobić kilka quotów, ale nie śmiesznych, tylko pouczających. Pięknie podsumowane.

k3m | 2005-07-24 20:02:00 +0200

’A kto wg. Ciebie rozwalił WTC jak nie terroryści?’

Wystarczy obejrzec Far. 911. Jesli nie wystarczy, proponuje TO. Bez sciemy.

edit: Wlasnie chcialem zaznaczyc, ze wszystkich komentarzy nie czytalem ;)

Wejde na kanal i zobacze, ile jest ludzi. Prawde mowiac to kazdy z nas terrorowi powiedzialby NIE.

move | 2005-07-24 20:20:07 +0200

k3m, przeczytaj miśku wszystkie komentarze najpierw...

enjoy | 2005-07-24 20:20:12 +0200

wpisujmy sie wszyscy, wyrazmy swoj sprzeciw, jestem pewien ze terrorysci siedza w internecie i szukaja takich stron zeby je przeczytac i zaprzestac atakow o/

meta | 2005-07-24 20:20:55 +0200

a kto mowi tak terrorowi poza terrorystami?

shiv | 2005-07-24 20:26:59 +0200

ale @#$% niewazne kto tylko ze taki atak mial miejsce i jest to akt terrozryzmu , @#$% mac =ooo
A czy to zrobili amerykanie czy nie nie bede dyskutowal bo nie znam faktow ani dowodow za czy przeciw, poza tym uwazam ze takich na bank nie ma bo bush by wylecial szybciej z prezydentury niz nixon za afere watergate =o

eXe|Korol | 2005-07-24 20:32:35 +0200

tak swiat jest zly, no i co,
byl, jest i bedzie

takie manifestowanie sprzeciwu w zaden spoosb nie sprawi, ze zly swiat bedzie lepszy
tu nie chodzi nawet o pogodzenei z faktem, tylko o zdanie sobie sprawy, ze chodzby sie bardzo chcialo, nic sie nie zmieni

tak na prawde nas to nie dotyczy, na razie, bo tym irakiem zbieramy sobie na zamach :/

move | 2005-07-24 20:39:57 +0200

Nie dotyczy to nas? Ha! A powiedz mi, gdyby ktoś z twojej rodziny pojechał pracować do Londynu i w drodze do pracy metrem zginąłby w zamachu bombowym - nadal byś mówił, że to NAS, a przede wszystkim ciebie, nie dotyczy???

Mav_8217 | 2005-07-24 20:44:35 +0200

Dziękujemy userom quake3.imro.pl w wykryciu, kto na prawdę zorganizował atak terrorystyczny z 11 września w NYC.

Teraz to Wy się za wysoko cenicie, jeśli myślicie, że wiecie o tym cokolwiek.

ps. OT: - wiecie ilu anarchistów potrzeba, żeby zmienić żarówkę?
- nie ma znaczenia ilu ich jest, anarchiści nic nie umieją zmienić.

Nikogo nie nazywam anarchistą, bo to nie chodzi o to, żeby zmienić świat. Tu chodzi o manifestację swoich poglądów.

Gravatar

psich1cer | 2005-07-24 20:46:06 +0200

Jasne - stanmy wszyscy na ulicy i mowimy nie terroryzmowi. Sorki ale dla mnie LOL. Myslicie ze ludzie ktorzy organizuja zamachy nie wiedzia ze to jest zle ? Mowie o organizotorach zamacow a nie o wykonawcach ktorzy przechodza odpowiednie pranie mozgu i gina za (jak sadza) wiare czy inne wartosci. Oni doskonale o tym wiedza ze czynia zlo - ale maja to centralnie w dupie.
Kiedsy bylem taki sam - tzn pokazac wszystkim co mozna naprawic, przeciwstawic sie temu - to tamtemu. Po latach doszedlem do wniosku ze to nie ma sensu. "Gora" i tak bedzie robic co chce, nauczylem sie czynic tak samo jak nasi "wladcy". Na tym swiecie panuje prawo dzungli i juz nic tego nie zmieni czy ktos tego chce czy nie. Jesli ktos twierdzi inaczej to niech sie chwile zasatanowi:
- W pojedynke nie zrobisz nic, wiec zostaje zebrac gru ludzi o podobnych pogladach - i co dalej ? Dyplomatycznie nic nie zalatwisz gdyz i tak bedziesz mniejszoscia, jesli staniesz sie troszke "wiekszy" znajdzie sie 20 inncy ktorym bedziesz przeszkadzal w interesach i Ci "zgniecie". I co pozostaje ? NIC! chyba ze szturmem/na sile pokazac sie swiatu a to juz poczatek tego czego szyscy sie obawiaja - terroryzm.
Prawda jest taka: TEGO SWIATA NIE DA SIE ULECZYC. I nic juz tego nie zmieni. Welu juz to pojelo - inni jeszcze sie ludza ze bedzie lepiej, ale to nie zmienia fakta jak jest na prawde.
Dla mnie to eot.

Jeszcze cos: wszyscy sie obuzaja ze to USA czy Rosja robia co chca. Nikt sie nie zastanowi dlaczego - sa najwiekszymi mocarstwami na swiecie i jestem pewnie ze gdy chocby polska czy dowlny inny kraj mialy podobne zaplecze militarne robily bo to samo.

eXe|Korol | 2005-07-24 20:55:58 +0200

tak sie sklada, ze nikt z mojej rodziny nie jest za granica : )
moze wyjade na 2 lata w ramach wymiany, ale jakos nie wierze, ze zgine w zamachu, szybciej w wypadku samochodowym, pobicia itd

gdyby ktos zginal, zmieniloby sie jedynie tyle, ze bym nie nawidzil tych, co to zrobili,
tyle, ze jak na razie moja rodzina ginela w zamachach niemieckiech i rosyjskich
nie fundamentalistow islamskich, to nie nasza wojna

Mav_8217 | 2005-07-24 21:07:17 +0200

to nie nasza wojna

Tzn. mamy się w nią nie mieszać? A wiesz co oznacza milczenie?

eXe|Korol | 2005-07-24 21:20:41 +0200

milczenie to zloto

nas zawsze olewali, nikt nam nie pomogl, w imie czego mamy byc lepsi
zreszta, jedynie co mozemy, to zamanifestowac sprzeciw

jestem calkowicie pewny, ze jakbysmy potepili irak, nie pchali tam naszych wojakow, zadnemu islamskiemu terroryscie nawet by nie pzryszlo do glowy, zeby podladac w warszawskim metrze ladunek wybuchowy

Mav_8217 | 2005-07-24 21:33:15 +0200

Milczenie oznacza ciche przyzwolenie

MaxDamage | 2005-07-24 21:35:08 +0200

Terror uber alles!!!

Ale tylko muzyczny...

Zapraszam: WWW.TERRORCORE.PL

A ci ktorzy gotowi sa wysadzac sie w imie wyimaginowanego boga, tudziez zabijaja bo twierdza ze walcza z wrogiem ( ktorego nie ma... ) to idioci najgorszego pokroju, ale walczyc z tym nidyrydy ;/

L1ghtn1ng | 2005-07-24 21:35:17 +0200

Terrororowi mówię: NIE! I co teraz? Co mam teraz zrobic? Juz powiedzialem terrorowi nie, ale nie wiem co robic dalej. Hm... a tak przy okazji.

Pomidorom mówię: NIE!
Samoobronie mówię: NIE!
Dresiarzom mówię: NIE!
Q3 mówię NIE!

No nie wiem komu jeszcze moge powiedziec NIE?

Swoja droga, mysle ze wiecej da codziennie odwiedzanie tej strony -> www.pajacyk.pl

move | 2005-07-24 21:38:05 +0200

Niektóre wypowiedzi pokazują kim naprawdę są co poniektórzy...
Tylko w q3 mają o czymś pojęcie, smutne.

pablo | 2005-07-24 21:38:15 +0200

"szkoda mi tylko hiszpanów i egipcjan....a amerykańców i anglików...poprostu za mało zginęło by sie nauczyli zeby nie wtrącać sie w sprawy bliskiego wschodu :D" cin wali mnie to ze ich nie lubisz ale tam @#$% zgineli niewinni ludzie! pojebany jestes takie cos pisac?

lucas131 | 2005-07-24 21:59:58 +0200

wojna i tak bedzie i tak podsycana sztucznymi atakami terrorystycznymi by powstal "nowy ład świata".

move | 2005-07-24 22:06:10 +0200

Przypominam, że dyskusja toczy sie również na forum, warto przeczytac długą wypowiedź ?sane?: www.q3arena.gry.imro.pl/board/?action=post&fid=8&tid=17667

P|jiN | 2005-07-24 22:19:34 +0200

skoro takie z was kozaki i mowicie terrorowi NIE to zapraszam na zaciagniecie sie do woja i niech was wysla w pizdu w irak skoro chcecie zwalczac terroryzm moze bedziecie jak ten kolo "urodzony 4 lipca" ino ze zamiast nog stracicie leb wiec japa bo teraz kozak kazdy jest ale jak co do czego przyjdzie to sprawa bedzie w calkiem innym swietle

move | 2005-07-24 22:32:19 +0200

Następna bezsensowna wypowiedź...

eXe|Korol | 2005-07-24 22:34:33 +0200

ijnus wez sobie przeczytaj, co napisales

[M]aniek | 2005-07-24 22:34:45 +0200

ja nie ogladam prawie telewizji wiec nie wiem jak tam z tymi atakami, ale ten swiat jest tak powywracany, ze wszystkiego mozna sie spodziewac

P|jiN | 2005-07-24 22:37:56 +0200

co zle powiedzialem kazdy potrafi powiedziec NIE ja tez i co z tego skoro te NIE jest h.uja warte

gr. | 2005-07-24 22:56:01 +0200

korol to byl atak mowisz no dobra to wyjasnij mi jak samolot wielki mogl wbic sie w pentagon nie uszkadzajac dachu i nie zostawiajac po sobie sladow? poza tym jakby sie zapalilo tyle benzyny ile mial na pokladzie to by nic nie zostalo z tego budynku a gasiliby go z tydzien podczas gdy na zdjeciach tuz obok tej dziury widac np krzeslo nawet nie osmolone haha

pepz | 2005-07-24 23:04:46 +0200

ej co wy chcecie od amerykanow? zazdroscicie im tego ze maja takie zycie jakie maja? ze wszystko maja pierwsi? to NIE amerykanie sa FE tylko jak juz to rzad na czele z bushem
myslicie ze zolnierze amerykanscy jada do iraku bo nie maja co robic? bo im sie nudzi spokojne zycie? bo chca pozabijac? hmmm
a irakijczycy tez - byl saddam narzekali, saddama nie ma dalej narzekaja, to moze lepiej niech zyja w ciaglym strachu niz w chwilowej okupacji
co do zamachu na WTC to osobiscie nie wierze w to co przedstawia moore w swoim filmie (fahrenheit 911) bo jakby tak bylo i jakby rzeczywiscie te dowody przedstawione mialy jakies pokrycie to narod nie wybralby busha kolejny raz na prezydenta...
nienawidze terrorystow, nie rozumiem tego co robia i chcialbym zeby pogineli wszyscy jak muchy, 11.09.2001 moja siostra byla w NY i miala isc do WTC, ale na szczescie nie poszla...

Mav_8217 | 2005-07-24 23:35:11 +0200

Jin inteligencie - każdy robi to w czym jest najlepszy. Niektórzy walczą z terroryzmem kulami, inni piórem i dyplomacją. Tak już jest ten świat stworzony.

Zastanów się lepiej, która z tych metod przyniosła więcej ofiar. Zastanów się, co było przed wszystkimi interwencjami zbrojnymi. Kto o nich decydował. Kto wydał rozkaz tych interwencji. Czy dalej uważasz, że kule mają większą moc niż dyplomacja? Pióro zawsze zabija pierwsze. Ono zawsze było dla ludzkości najważniejsze.

eXe|Korol | 2005-07-25 00:20:07 +0200

gr wpisz sobie w google, wyskoczy troche dyskusji na temat wtc, beda tam zarowno argumenty za, jak i przeciw teorii spiskowej, przecyztaj, a nastepnie powiedz, czy dalej jestes przekonany o prawdziwosci tej teorii

zeby pioro milo moc, musi je trzymac bardzo wplywowa osoba

Mav_8217 | 2005-07-25 00:34:41 +0200

ja tylko odpisywałem jinowi...

GaD | 2005-07-25 00:35:55 +0200

Ja bym chetnie sie wybral do Iraku ;d. Troche racji jest w tym co jinus napisal, tylko za agresywnie sie wypowiedzial, pieprzony kitajec :asd
ej gr skad masz te filmiki ? moze sypnij jakims linkiem or smth, bo ten z neostrady widzialem..ale skoro chwalisz sie ze masz videoteke to gimme D:

gr. | 2005-07-25 00:51:38 +0200

gad no to jak te z neostrady widziales to juz nic nie mam mialem tez animacje typu swf flash ale gdzies po formacie mi sie zapodzialy w kazdym razie mam w pamieci to co tam bylo
korol tak jestem nadal przekonany ze to byl spisek a nie teoria spiskowa jak to nazwales - to dwie rozne rzeczy
korol:
od kiedy samoloty pasazerskie nie maja okien
od kiedy samoloty pasazerskie maja przyczepiony pociski rakietowe do kadluba
dlaczego po wleceniu samolotow w wieze WTC nastapila kontrolowana detonacja
czemu w tym dniu wlasnie kilka tysiecy Zydow nie poszlo do pracy do budynkow WTC? tak tak mieli swoje swieto ale ono nie zwalnialo ich z bycia tego dnia w pracy poza tym ktory pracodawca pozwoli tylu ludziom na wolne w tym samym dniu haha
kiepskie masz argumenty zaslaniasz sie marnymi pustymi slowami jak odeprzesz powyzsze zarzuty to respect

Mav_8217 | 2005-07-25 01:11:51 +0200

Gr - nie odeprę. Nie będę pierdolił bezsensownych głupot o czymś o czym nic nie wiem. Nie widzisz tego? Ty też nie wiesz o tym nic! Bazujesz na CZYJEJŚ opinii. Nie na swojej głowie. Ja to pozostawię do oceny ekspertom a nie samozwańczym wyjątkom, którzy robią z sobie tanią reklamę takimi teoriami.

eXe|Korol | 2005-07-25 01:57:11 +0200

"kiepskie masz argumenty"
gr
jak na razie nie podalem ani 1 argumentu, wiec w jaki sposob je oceniles? : D

odpisze jutro jak wroce z wawy

gr. | 2005-07-25 09:37:22 +0200

sry Korol zle sie wyrazilem mialem na mysli slowa typu "to byl atak" a ja pytam dlaczego tak sadzisz :-)
mavality poczytaj poogladaj prawda nie boli i nie trzeba byc expertem zeby na filmie ktory nie raz lecial w telewizji stwierdzic brak okien w niby samolocie PASAZERSKIM rofl

Gravatar

PiwekMoR | 2005-07-25 13:44:09 +0200

A dziwicie sie tym awganczykom czy irajczykom bo ja wcale !! gdyby takie USA zatakowalo Polske to jest jak najbardziej logiczne i patryjotycze ze jak bym takiego amerykanca zobaczyl na ulicy to rozpierdolil bym mu łeb i tak samo polonia w USA by zabijala amerykanow !! To jest tak proste i logicze i oni sie dziwia ze sa ataki terrorystyczne......ech

Mav_8217 | 2005-07-25 13:47:41 +0200

PiwekMoR - niestety kolejny, który najwidoczniej reprezentuje odłam inteligentnych inaczej... Jeśli to rzeczywiście takie proste, to wyjaśnij mi proszę dlaczego ataki z 11 września miały miejsce niedługo po tym jak Amerykanie ogłosili amnestię dla Bin Ladena i jego współpracowników (czy coś w tym rodzaju, bo nie pamiętam dokładnie)? Za gest dobrej woli spotkała ich taka nagroda...

gr - właśnie w tym sęk, że nie mam wiarygodnych podstaw, żeby sądzić, że to prawda.

gr. | 2005-07-25 14:42:26 +0200

no jak nie ma jak sa:
nie ma wraku samolotu ktory niby wlecial w pentagon a na filmach wyraznie widac ze samoloty lecace w twin towers nie maja okien
cos mi tu smierdzi to co w takich samalotach mieliby robic cywile bo na moje oko albo to byly samoloty militarne albo towarowe

Mav_8217 | 2005-07-25 14:58:31 +0200

jeśli Ty na to rzeczywiście wpadłeś, to dlaczego miliony osób na całym świecie tego nie widziały?

Gravatar

piwek | 2005-07-25 15:59:05 +0200

mam prośbę ... nie mylcie mnie z tym, delikatnie mówiąc, "ograniczonym" osobnikiem - PiwkiemMoR

lucas131 | 2005-07-25 16:45:36 +0200

Czy możliwe jest, że wszechobecny, rozpowszechnoiny przez media, strach przed zamachami terrorystycznymi stanowi element rządów silnej ręki? U kogo obywatele szukają ochrony? A gdy zagrożenie dotyczy wszystkich żyjących na Ziemi ludzi? Kto wtedy zagwarantuje bezpieczeństwo?

Mav_8217 | 2005-07-25 16:52:57 +0200

matr0x?

gr. | 2005-07-25 17:32:42 +0200

bo Amerykanie to narod kretynow o czym wiadomo nie od dzis wiesz chociaz na czym polega edukacja w USA? jaki material zdaja na ich odpowiedniku matury? pewnie nie no to sie nie sadz

Mav_8217 | 2005-07-25 19:18:15 +0200

to akurat wiem i rzeczywiscie nie robi to na mnie większego wrażenia ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63