ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



GameRunner - kolejny gadżet? a może rewolucja? ;)

czw, 01 grudzień 2005 22:10:20 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Czyżby nadchodził koniec spaślaków przed komputerami? ;D Kto wie, albowiem na rynku akcesoriów do gier pojawił się GameRunner. Jest to pierwsze na świecie urządzonko, które wymaga od gracza nie tylko sprawności w posługiwaniu się myszką i klawiaturą, ale także sprawności fizycznej i kondycji...
To nie żart. Kontroler wyglądem przypomina bieżnię z dołączoną myszką i klawiaturą. Teraz np. poruszanie po mapie będzie uzależnione od tego, ile sił w nogach będzie miał gracz, a poświęcanie czasu grom komputerowym oprócz wad wzroku przyniesie także godną pozazdroszczenia kondycję.
Jak się domyślacie, taka zabawka to niemały wydatek, albowiem GameRunner'a można nabyć w cenie $500, poza tym potrzeba mu sporo miejsca, ponieważ do najmniejszych gadżetów nie należy.

Na koniec postaram się ugasić Waszą niewątpliwą ciekawość, jak takie cacko spisuje się w grach? Poniżej linki do 3-ch filmików pokazujących GameRunner'a w akcji i parę fotek:

"Szczerze mówiąc, najbardziej chciałbym zobaczyć jak ktoś na tym gra w defraga i bije rekord =D" - skomentował bryan. Ja natomiast z chęcią pooglądałbym choćby jedynego "prawdziwego progamera" - fatal1ty pocącego się w pogoni za przeciwnikiem na którejś z mapek. ;)

Prawdopodobnie jednak, wydałoby się rewolucyjny, kontroler nie zrobi dużej kariery wsród graczy, choć chciałbym się mylić i usłyszeć jeszcze o tym ciekawym sprzęcie.

.:: Gry.WP.pl

.:: Strona producenta

olek | 2005-12-01 22:32:12 +0100

Taaaa, a Ci najbardziej "prO", obok najnowszych logitechow i icematow beda nosic na nogach specjalna serie butow airwalk "gAmeR" :) I beda golic nogi, by opor powietrza byl jak najmniejszy :Asd

gr. | 2005-12-01 22:52:18 +0100

eh juz nie maja czego wymyslac ;d

Lukin | 2005-12-01 22:58:22 +0100

Fajne bo:
1) ktoś nie ma z kim zagrać w piłkę, a chce się poruszać to może wskoczyć do sieci :)
2) dzieci nie będą grały :P
3) zniknie stereotyp gracza-ciamajdy
4) "puszyści" zamiast zmuszać się do chodzenia na siłkę będą mogli pobiegać przed monitorem

Szkoda, że
1) trzeba mieć trochę kasy i miejsca w domu
2) nie przyjmie się

P.S. Sorry, bryan, że sam nie napisałem tego newsa, ale wyskoczyła mi praca domowa z programowania.

SAI4H | 2005-12-01 23:07:54 +0100

Miałem to już wczoraj napisać, ale net mi wysiadł i dopiero dziś wieczorem znalazłem chwilę.

wishoza | 2005-12-01 23:24:38 +0100

Ale Ci z CS’a i tak beda grubasami ;d

Fajne, podoba mi sie ;]

ps. olek - own :D

Radioactive | 2005-12-02 00:43:12 +0100

hmm kto wie..na tym sprzecie fatal1ty pewnie jusz nie bylby taki dobry..np jakby gral z jakims olimpijczykiem:D..po 3 duelu fat by kajs kampowal a tamten by popierdalal za itemami:D:D:D

Ze4loT | 2005-12-02 02:30:54 +0100

No tak, ci z CS’a to raczej nie schudna, beda kampic z awp gdzies za robiem i tak by wygladalo ich bieganie hehe ;D. A co do quake to chętnie bym sprobował.... ]:>

THRAWN | 2005-12-02 12:25:43 +0100

hehe ciekawe ile wtrzyma sie na biezni grajac w q2 : DDDD

aiken | 2005-12-02 12:51:01 +0100

wszystko spoko tylko jak tu na turniej jechac z takim cackiem :>
wejscie do cafe byloby poprzedzone 30 metrowym labiryntem a samo "przepinanie" zajelo by 3 x dluzej jak sama gra

MisieX | 2005-12-02 13:45:56 +0100

Od 2010 roku zamiast maratonu nową dyscypliną olimpijską będzie best of 7 na tym czymś :D

Gravatar

b4m | 2005-12-02 20:56:10 +0100

tracenie kg od samego grania :)

rzu | 2005-12-03 14:44:24 +0100

"samoudoskonalanie to masturbacja"! :o

castor | 2005-12-04 12:05:12 +0100

"samoudoskonalanie to masturbacja! :o" - fight club ownz ya ;D

btw. chlopaki, a jak tu strafe jumpa zropic? ;-U

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63