ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gdańsk

nie, 02 luty 2003 20:16:59 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Niestety wcześniej nie mogłem napisać żadnego newsa o postępach turnieju w Gdańsku bo po prostu nie było ani chwili wolnego komputera. Turniej jeszcze trwa - wróciłem po odpadnięciu nieco wcześniej - finalne wyniki będą znane pewnie dopiero jutro. Będzie drabinka, także szczegółowo będzie można podejrzeć występy gdańskich graczy.

Stawili się niemal wszyscy zapisani, w tym sporo graczy spoza województwa jak lop i sylwus którzy przyjechali aż z Łodzi. Łącznie w cafe znajdowało się nonstop około 40 osób.

Mecze przebiegały bardzo sprawnie - dzięki wizardowi, pogromowi i matixowi którzy świetnie pokierowali turniejem. Jak tylko będzie znana ostateczna klasyfikacja to ją zamieścimy.

Gravatar

Sajrus | 2003-02-02 22:16:13 +0100

CZekaMy ;-)

Gravatar

dxgoblin | 2003-02-02 22:23:05 +0100

ech :( szkoda ze musialem wrocic wczesniej :( wogole dzieki szal za gre nie zdazyl ci nawet podziekowac ale sie bardzo spieszylem no i szkoda ze nei zagralismy 3 mapy ... ale spoko i i gratuluje 1 miejsca i gratulacje dla innych ... i pozdro all ! :)

SpOOnman | 2003-02-02 22:58:52 +0100

I foty i foty !!! :D

banditos | 2003-02-02 23:07:16 +0100

Turniej byl super dobry poziom:> maly chaos ale co tam pozdrowiena dla wszystkich.dajcie fotki i tabelke:P

BobeK | 2003-02-02 23:19:01 +0100

Nie piszcie newsa, bo na koncu bylo zamieszanie z finalem i pierwszymi trzema miejscami, wiec juz sam nie wiem jakie sa dokladne wyniki :P.

  1. WaR|szal
  2. u|lop
  3. *gp*f3rm3nt
  4. *gp*mayhem
  5. woj

No... nie jestem pewien ;). Dem pare bedzie, ale chyba dosc malo... =]

Gravatar

gp-pogrom | 2003-02-02 23:20:32 +0100

mam kolo 300 mega demek ale co z tym zrobic :) heee

BobeK | 2003-02-02 23:22:16 +0100

Slij do Rozza. ;D

BTW: i jak razor z Twoim przyjazdem? :D

gp_ferment | 2003-02-02 23:32:17 +0100

dzieki za gre, szkoda tylko że nie miałem tej szansy zagrać z wb. No cóż myślę, że można było jeszcze dłużej posiedzieć w cafe i rozegrać do końca.. ale co tam wygrałem 40zł Dzięki reszcie za dobre mecze. P.s. Wiz czekam na zdjęcia 8)))))

cannabis | 2003-02-02 23:38:15 +0100

ferment dziex za myche i kompa :P
btw. nadal nie umiem bez dwoch strejfow naraz :D

Gravatar

mat1x | 2003-02-02 23:41:18 +0100

cannabis a my po prostu pecha mielismy, a no i jeszcze ortho =]

Gravatar

wizard | 2003-02-02 23:44:11 +0100

newsy szczegolowego macie na aod.ckt.pl/dune ... tabelki nie bedzie bo si epierdolony program do tabeli rozwalil i prze to mielismy kolejne problem , mam nadzieje ze wszystkim podobało si ena turnieju , choc było na poczatku troche chaosu to jednak wiekszych wpadek nie było , wkoncu byłem an nogach 10 godzin ,zrezygnowałem z turnieju w połowie i zrobiłęm chyba z 100km w tej cafe :D

Gravatar

gp-pogrom | 2003-02-02 23:48:47 +0100

to dla tych co ogladaja :D final z fova szala ( www.startowa.gda.pl/~dragon/szal.rar ) final z fova lopa ( www.startowa.gda.pl/~dragon/lop.rar )

Gravatar

gp-pogrom | 2003-02-02 23:50:43 +0100

aaaaa transfery beda o kant pupki :D wiec jesli sa cierpliwi poki co tylko tyle moge :) a rary skladjaa sie z 3 demek

cannabis | 2003-02-02 23:56:40 +0100

o kant pupki ? hmmmmm oka :)
co nie bedzie drabinki ??? to skad ja mam wiedziec ktore ja miejsce zajalem :P

BobeK | 2003-02-02 23:57:24 +0100

Wizard, a kartki te co pisales? To chociaz wyniki w meczach mozesz zapodac... ;)

cannabis | 2003-02-03 00:06:49 +0100

te bobas tobie to na pro6 juz mokro w gatkach byuo :D

Gravatar

wizard | 2003-02-03 00:20:13 +0100

macie miejsca na stronce a kartka jest od połowy kiedy zobaczylismy ten bug w progsie

Gravatar

BrakDanych | 2003-02-03 00:45:43 +0100

z tego miejsca pozdrawiam boba :D

Gravatar

StaryOrgowicz_568 | 2003-02-03 01:44:20 +0100

turniej - gg
szkoda, ze tak szybko sie dla mnie skonczyl :[

kiedy nastepny? :D

Gravatar

JarlB | 2003-02-03 08:59:17 +0100

oni, ty tam byles? i jak ci poszlo ? :)

Gravatar

vult | 2003-02-03 10:49:54 +0100

gratulacje woj. @#$% nie moge znalesc goda na liscie :/

BobeK | 2003-02-03 11:40:04 +0100

Pozdrowienia z Rosji dla wojow, lopow, cannabisow i innych. :))

jordan | 2003-02-03 12:20:47 +0100

Fajnie było, mi tam się podobało.. :-)

cannabis | 2003-02-03 14:24:57 +0100

rozz , wiz , moze jakis obszerniejszy njusik ?? juz w ynikami itepe.
bobosatiy =d

banditos | 2003-02-03 14:58:10 +0100

turniej oglnie wypadl fajnie spx ludzie klimat thx za gre gg

Gravatar

StaryOrgowicz_568 | 2003-02-03 17:49:53 +0100

frag: byłem, pod magiczną ksywką ace

odpadłem od razu

Gravatar

JarlB | 2003-02-04 00:44:57 +0100

no jesli sie nie myle to dopiero zaczynasz z q3, btw jak tam z toba, grasz q2 czy juz q3 ? :)

Gravatar

StaryOrgowicz_568 | 2003-02-04 02:07:03 +0100

gram tylko w q2

a w q3 to tyle co przeszedlem singla na koszmarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63