Get Quaked 2 - czyli znowu coś do ssania ;)
śro, 24 marzec 2004 21:21:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Jak ściągamy to już "z grubej rury"! ;) Mianowicie na Own-age pojawiła się druga część kultowego już filmu Get Quaked. Część pierwsza skradła serca nie tylko polskich, ale i światowych graczy Q3, łączac masę niesamowitych fragów ze wspaniałą oprawą graficzną i muzyką. Część druga nie ma zamiaru być gorsza od jedynki. Na filmie zobaczymy akcje aż 51 graczy, wsród których pojawiły się wyczyny takich światowych sław jak
FOX,
ZeRo4,
fazz,
if22, czy
hjalmarzka, a także kilku polskich graczy m.in.
w1sh'a,
seRious'a i mojego redakcyjnego kolegi
v1n5'a. Jedynym czynnikiem, który zniechęciłby mnie do ściągnięciu Get Quaked 2 byłaby jego waga - 335MB - jednak patrząc na część pierwszą wiem, że warto. Was też zachęcam. Link poniżej:





gr. | 2004-03-24 21:25:30 +0100
chlip ;(((
#676655
[M]aniek | 2004-03-24 21:25:53 +0100
mam malego... twardziela zara zrobie tak
cd c:
deltree /y czy jakos tak i sie troche miejsca zrobi :/
#676656
Qbicz | 2004-03-24 21:26:37 +0100
troche wazy ten film :/
ja jestem trickersem i za bardzo mi sie nie chce sciagac ale mysle ze jak jest taka obsada to chyba warto :)
#676657
SAI4H | 2004-03-24 21:38:39 +0100
No ba ;) Ja zessam jutro..
#676660
PeterSchiff | 2004-03-24 22:14:27 +0100
pffffffffffffffffffffffffffffffffffff :) bralko TheCamela i joka z feim hale odwalili, film jest fajny (napewno lepszy od przecietnego fragmovie) ale ponizej oczekiwan, i ten rammstein, bleeeeee :P jakoscia tez nie zaszponawali
#676687
BfC|Fr!zZ | 2004-03-24 22:16:55 +0100
Dajcie znać jak to będzie na jakimś Polskim ftp bo tamto jest non stop full ;/
#676688
wishoza | 2004-03-24 22:28:51 +0100
hehe :D wreszcie moja xywa gdzies indziej pokazana niz tlyko po nacisnieciu TAB :D nie no spoko filmik
v1n5 zayebiste akcje Twoje dali ! :D
Tylko wciaz nie czaje czemu dali moje najsłabsze :p ale i tak sie ciesze ;)
#676691
move | 2004-03-24 22:36:28 +0100
wydaje mi sie ze wysylalem do jakiegos goscia co robil fragmovie z akcjami ludzi z calego swiata - swoje demko jedno, ale mozliwe ze sie spoznilem :)
#676695
Tramal | 2004-03-24 22:50:40 +0100
moze być ,ale sporo zajmuje
#676698
v1n5 | 2004-03-24 22:53:12 +0100
aaaa jestem w getquaked 2?!?!?!?! nie wierze!!! ssam!!!
#676699
nxs.mlk | 2004-03-24 23:10:01 +0100
huhu ciekawa produkcja :)
#676701
v1n5 | 2004-03-24 23:11:03 +0100
dawac mi adresy jakies :D:D:D:D napalony na fiilm a servery zapchane!!!
edit: no ladnie teraz sobie leci :)
#676702
Panplayer1 | 2004-03-24 23:51:28 +0100
SHit ciagle zapchany ftp :/
#676706
edix | 2004-03-25 00:14:45 +0100
\\\\\oooooooo//////////////////////
#676707
e51 | 2004-03-25 05:47:56 +0100
czas sciagania 14 godzin :C
#676710
mortez | 2004-03-25 07:07:21 +0100
no nareszcie ktos o tym napisal;]
no serwer zapchany caly czas ale ja we wtorek jak sciagalem to kolo 13 i serwy tylko w 60% zapchane wiec wam tez radze w tych godzinka odpalic;] LOL 14godz. u mnie to w 1godz.30min5sek;]
#676713
LaMp | 2004-03-25 07:09:14 +0100
zassyssam z grubej ruru :- C
#676714
wishoza | 2004-03-25 07:38:01 +0100
ejjjjjjj ludzie !! nie ssajcie z tego słabego filefronta ! macie tu 2 ftp'ki: ftp://193.11.63.99/gq2.rar i ftp://public:[email protected]/
#676715
wishoza | 2004-03-25 07:38:41 +0100
ejjjjjjj ludzie !! nie ssajcie z tego słabego filefronta ! macie tu 2 ftp'ki: ftp://193.11.63.99/gq2.rar i ftp://public:[email protected]/ ----- zaciagać gq2.rar, niepamietam ktory szybszy, ale dawałem je włąsnie v1n5owi i mowil ze leci 60 kb :D poprobujcie ;)
#676716
eng | 2004-03-25 07:39:27 +0100
godz 7.39 servery sa wlasnie zapchane w 70 % , wiec jest szansa na dowload :}
#676717
Yeltzyn | 2004-03-25 08:24:04 +0100
Nosz zebralo sie ostatnio pare niezlych produkcji.
Teraz moj Getright musi sobie poradzic z trzema filmami na laczna kwote 660 MB. :P
#676719
KaZam | 2004-03-25 09:27:58 +0100
no trzeba bedzie to zobaczyc :]
#676724
bfr_aka_pablonzo | 2004-03-25 09:40:05 +0100
z grubej rury to sie pali :]
#676725
sYnth|Bubu | 2004-03-25 09:47:43 +0100
Aaaaaaaaaaaa moje ziąąąąąąąąąąąąąaaaamy ze Śląska sa na filmie :D:D:D
#676727
v1n5 | 2004-03-25 09:52:33 +0100
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
#676728
move | 2004-03-25 11:19:16 +0100
ogolnie to slaby ten film, jedynka lepsza :)
#676732
d4rky | 2004-03-25 11:35:31 +0100
jest jeszcze jeden nasz rodak w tym oto filmie h1 z klanu fear.a ogolenie film moze sie podobac :)
#676734
eL|kOmEnDaNtE | 2004-03-25 12:15:19 +0100
z filefronta słabo leci ??
mi sie teraz ciągnie non stop po 60-70 :D:D:D:D:D:D
#676745
d4rky | 2004-03-25 12:21:36 +0100
ftp://193.11.63.99/ sciagajcie z tad,ja sciagalem i szlo mi miedzy 90 a 115 kb/s.
#676748
log | 2004-03-25 12:39:11 +0100
z filefronta leci mi 64k czyli full ile moge, ale niema.. wznawiania polaczenia po przerwaniu :(
za to z tego co ktos podał ftp://193.11.63.99/gq2.rar transfer taki sam a wznawianie jest: -) wiec jest git
#676753
mortez | 2004-03-25 14:02:56 +0100
heh jeszcze trzeba miec lacze zeby sciagac po 100kb/s:Dmnie tam 60kb/s zadysfakcjonuje
#676770
e51 | 2004-03-25 15:06:54 +0100
ja caly czas sciagam - zostalo ponad 5 godzin ! : C
#676785
4C1D | 2004-03-26 06:19:04 +0100
Qrde cos wolno idzie ... jakies 160-170k :D
#676839
mortez | 2004-03-26 07:07:17 +0100
haha wolno ?? to chyba lepiej niz mialbys sciagac 5-10kb/s nie?? w 30min masz 300mb i wolno??:D
#676841
SharK | 2004-03-26 08:50:52 +0100
hah na moim necie leci 6-8 KB/s :DD Ej ludzie ze Śląska kto wpadnie na Godule i mi podciepnie tego filmika :-D
#676847
eng | 2004-03-26 09:23:04 +0100
nie ma co - film wypas !
#676848
Vymmiatacz | 2004-03-26 19:20:07 +0100
Dobry film, warty sciągania. Mnie spodobała się scena z wieżą i lecącymi rakietami, pomysłowe to było.
#677018
r00kie | 2004-03-26 23:25:39 +0100
Jo by Ci go podciepnol ino niy umia go zassac @#$% mac kilkom po tych linkach i ch....j :/ napiscie no mi jak go cza sciagnac????
#677091
gu4rd | 2004-03-27 18:35:38 +0100
Probowalem z tymi obydwoma ftp'kami i zaden nie dziala skad mazna jesio zassac bo FF to kaszana :(
#677208
VipeR | 2004-03-29 17:23:35 +0200
Z PQ3.net sciagajac on the rocket 2 wybralem link z australii - pacific internet, bo reszta nie szla(zreszta tu bylo 100 kb/s non stop!), a wlasnie, wam tesh cos takiego sie dzieje ze jak sie sciagnie z coremm to zip jest uszkodzony - nieoczekiwany koniec archiwum??? bo ja juz kilka razy sciongalem z tego ftpa rozne filmy i zawsze to samo :(.
Tutaj niestety ipepszone filefront, nienawidze tego serwera!!!! ciagnelo mi 20 kb/s a srednia 17kb/s, to jest karygodne!!!! Moglby ownage zamieszkac tez na jakims innym serwerq, moglby pq3.net zamiescic ten film!
Film jest extra, chyba nawet moge zaryzykowac, ze przewyzsza on Annihilation, ale to tylko moje odczucie.
#677374
Zaloguj się by dodać komentarz.