ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Get Quaked 2 - czyli znowu coś do ssania ;)

śro, 24 marzec 2004 21:21:08 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Jak ściągamy to już "z grubej rury"! ;) Mianowicie na Own-age pojawiła się druga część kultowego już filmu Get Quaked. Część pierwsza skradła serca nie tylko polskich, ale i światowych graczy Q3, łączac masę niesamowitych fragów ze wspaniałą oprawą graficzną i muzyką. Część druga nie ma zamiaru być gorsza od jedynki. Na filmie zobaczymy akcje aż 51 graczy, wsród których pojawiły się wyczyny takich światowych sław jak FOX, ZeRo4, fazz, if22, czy hjalmarzka, a także kilku polskich graczy m.in. w1sh'a, seRious'a i mojego redakcyjnego kolegi v1n5'a. Jedynym czynnikiem, który zniechęciłby mnie do ściągnięciu Get Quaked 2 byłaby jego waga - 335MB - jednak patrząc na część pierwszą wiem, że warto. Was też zachęcam. Link poniżej:

.:: Get Quaked 2 by JoKa [335MB*]* @ Own-age

gr. | 2004-03-24 21:25:30 +0100

chlip ;(((

[M]aniek | 2004-03-24 21:25:53 +0100

mam malego... twardziela zara zrobie tak
cd c:
deltree /y czy jakos tak i sie troche miejsca zrobi :/

Qbicz | 2004-03-24 21:26:37 +0100

troche wazy ten film :/
ja jestem trickersem i za bardzo mi sie nie chce sciagac ale mysle ze jak jest taka obsada to chyba warto :)

SAI4H | 2004-03-24 21:38:39 +0100

No ba ;) Ja zessam jutro..

PeterSchiff | 2004-03-24 22:14:27 +0100

pffffffffffffffffffffffffffffffffffff :) bralko TheCamela i joka z feim hale odwalili, film jest fajny (napewno lepszy od przecietnego fragmovie) ale ponizej oczekiwan, i ten rammstein, bleeeeee :P jakoscia tez nie zaszponawali

BfC|Fr!zZ | 2004-03-24 22:16:55 +0100

Dajcie znać jak to będzie na jakimś Polskim ftp bo tamto jest non stop full ;/

wishoza | 2004-03-24 22:28:51 +0100

hehe :D wreszcie moja xywa gdzies indziej pokazana niz tlyko po nacisnieciu TAB :D nie no spoko filmik

v1n5 zayebiste akcje Twoje dali ! :D

Tylko wciaz nie czaje czemu dali moje najsłabsze :p ale i tak sie ciesze ;)

move | 2004-03-24 22:36:28 +0100

wydaje mi sie ze wysylalem do jakiegos goscia co robil fragmovie z akcjami ludzi z calego swiata - swoje demko jedno, ale mozliwe ze sie spoznilem :)

Tramal | 2004-03-24 22:50:40 +0100

moze być ,ale sporo zajmuje

v1n5 | 2004-03-24 22:53:12 +0100

aaaa jestem w getquaked 2?!?!?!?! nie wierze!!! ssam!!!

nxs.mlk | 2004-03-24 23:10:01 +0100

huhu ciekawa produkcja :)

v1n5 | 2004-03-24 23:11:03 +0100

dawac mi adresy jakies :D:D:D:D napalony na fiilm a servery zapchane!!!

edit: no ladnie teraz sobie leci :)

Panplayer1 | 2004-03-24 23:51:28 +0100

SHit ciagle zapchany ftp :/

Gravatar

edix | 2004-03-25 00:14:45 +0100

\\\\\oooooooo//////////////////////

Gravatar

e51 | 2004-03-25 05:47:56 +0100

czas sciagania 14 godzin :C

mortez | 2004-03-25 07:07:21 +0100

no nareszcie ktos o tym napisal;]

no serwer zapchany caly czas ale ja we wtorek jak sciagalem to kolo 13 i serwy tylko w 60% zapchane wiec wam tez radze w tych godzinka odpalic;] LOL 14godz. u mnie to w 1godz.30min5sek;]

LaMp | 2004-03-25 07:09:14 +0100

zassyssam z grubej ruru :- C

wishoza | 2004-03-25 07:38:01 +0100

ejjjjjjj ludzie !! nie ssajcie z tego słabego filefronta ! macie tu 2 ftp'ki: ftp://193.11.63.99/gq2.rar i ftp://public:[email protected]/

wishoza | 2004-03-25 07:38:41 +0100

ejjjjjjj ludzie !! nie ssajcie z tego słabego filefronta ! macie tu 2 ftp'ki: ftp://193.11.63.99/gq2.rar i ftp://public:[email protected]/ ----- zaciagać gq2.rar, niepamietam ktory szybszy, ale dawałem je włąsnie v1n5owi i mowil ze leci 60 kb :D poprobujcie ;)

eng | 2004-03-25 07:39:27 +0100

godz 7.39 servery sa wlasnie zapchane w 70 % , wiec jest szansa na dowload :}

Yeltzyn | 2004-03-25 08:24:04 +0100

Nosz zebralo sie ostatnio pare niezlych produkcji.
Teraz moj Getright musi sobie poradzic z trzema filmami na laczna kwote 660 MB. :P

Gravatar

KaZam | 2004-03-25 09:27:58 +0100

no trzeba bedzie to zobaczyc :]

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-25 09:40:05 +0100

z grubej rury to sie pali :]

sYnth|Bubu | 2004-03-25 09:47:43 +0100

Aaaaaaaaaaaa moje ziąąąąąąąąąąąąąaaaamy ze Śląska sa na filmie :D:D:D

v1n5 | 2004-03-25 09:52:33 +0100

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

move | 2004-03-25 11:19:16 +0100

ogolnie to slaby ten film, jedynka lepsza :)

d4rky | 2004-03-25 11:35:31 +0100

jest jeszcze jeden nasz rodak w tym oto filmie h1 z klanu fear.a ogolenie film moze sie podobac :)

eL|kOmEnDaNtE | 2004-03-25 12:15:19 +0100

z filefronta słabo leci ??
mi sie teraz ciągnie non stop po 60-70 :D:D:D:D:D:D

d4rky | 2004-03-25 12:21:36 +0100

ftp://193.11.63.99/ sciagajcie z tad,ja sciagalem i szlo mi miedzy 90 a 115 kb/s.

log | 2004-03-25 12:39:11 +0100

z filefronta leci mi 64k czyli full ile moge, ale niema.. wznawiania polaczenia po przerwaniu :(
za to z tego co ktos podał ftp://193.11.63.99/gq2.rar transfer taki sam a wznawianie jest: -) wiec jest git

mortez | 2004-03-25 14:02:56 +0100

heh jeszcze trzeba miec lacze zeby sciagac po 100kb/s:Dmnie tam 60kb/s zadysfakcjonuje

Gravatar

e51 | 2004-03-25 15:06:54 +0100

ja caly czas sciagam - zostalo ponad 5 godzin ! : C

Gravatar

4C1D | 2004-03-26 06:19:04 +0100

Qrde cos wolno idzie ... jakies 160-170k :D

mortez | 2004-03-26 07:07:17 +0100

haha wolno ?? to chyba lepiej niz mialbys sciagac 5-10kb/s nie?? w 30min masz 300mb i wolno??:D

SharK | 2004-03-26 08:50:52 +0100

hah na moim necie leci 6-8 KB/s :DD Ej ludzie ze Śląska kto wpadnie na Godule i mi podciepnie tego filmika :-D

eng | 2004-03-26 09:23:04 +0100

nie ma co - film wypas !

Vymmiatacz | 2004-03-26 19:20:07 +0100

Dobry film, warty sciągania. Mnie spodobała się scena z wieżą i lecącymi rakietami, pomysłowe to było.

r00kie | 2004-03-26 23:25:39 +0100

Jo by Ci go podciepnol ino niy umia go zassac @#$% mac kilkom po tych linkach i ch....j :/ napiscie no mi jak go cza sciagnac????

gu4rd | 2004-03-27 18:35:38 +0100

Probowalem z tymi obydwoma ftp'kami i zaden nie dziala skad mazna jesio zassac bo FF to kaszana :(

VipeR | 2004-03-29 17:23:35 +0200

Z PQ3.net sciagajac on the rocket 2 wybralem link z australii - pacific internet, bo reszta nie szla(zreszta tu bylo 100 kb/s non stop!), a wlasnie, wam tesh cos takiego sie dzieje ze jak sie sciagnie z coremm to zip jest uszkodzony - nieoczekiwany koniec archiwum??? bo ja juz kilka razy sciongalem z tego ftpa rozne filmy i zawsze to samo :(.

Tutaj niestety ipepszone filefront, nienawidze tego serwera!!!! ciagnelo mi 20 kb/s a srednia 17kb/s, to jest karygodne!!!! Moglby ownage zamieszkac tez na jakims innym serwerq, moglby pq3.net zamiescic ten film!

Film jest extra, chyba nawet moge zaryzykowac, ze przewyzsza on Annihilation, ale to tylko moje odczucie.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63