ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Get v1n5’ed - Liberate your mind!

pią, 25 luty 2005 08:52:48 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena

witalski
Powstało nowe dzieło. Otrzymaliśmy od v1n5`a sporą dawkę fragów zaprezentownych w produkcji "Get v1n5'ed - Liberate your mind!".
Zapomnijcie o standardach, przygotujcie się na "prawdziwy" film zawierający klimat ciągłej rywalizacji oraz walki!

Zawsze zwracam szczególną uwagę na środki artystyczne użyte w tego typu produkcjach. Cechą dominującą w get v1n5ed jest pyszne ukazanie fragów przypieczętowanych oryginalnymi ujęciami oraz efektami specjalnymi. Mamy tutaj tajemnicze poświaty przy strzałach z raila, industrialne przejście wykonane na icemacie ;-) oraz szereg efektownych filtrów.
Akcje oraz fragi są na wysokim poziomie. v1n5 pokazał "morderstwa" na wielu polskich sławach... Szczególnie polecam "own" wykonany na całym składzie klanu ff!

Zapraszam do ściągania...

...:::Download:::...

...:::Dodatkowy FTP:::...
Rozmiar pliku : 291 MB
Czas trwania : 9:48
Użyty kodek : Xvid

Pawuj | 2005-02-25 09:01:51 +0100

FF bite :))

v1n5 | 2005-02-25 09:03:27 +0100

jeszcze bardzo chciałbym podziekowac Fakecie ktorego nie ma w creritsach, za udzielenie mi porad w trakcie kompresji

pozdrawiam i czekam na komentarze

Gravatar

tur4l | 2005-02-25 09:05:11 +0100

wypas film :) zapraszam do kato do IMAX na premiere 3D :)
to przyjedzie?:P :ASD

vOlkan | 2005-02-25 09:05:48 +0100

się sciąga:> i zaloże się ze film bedzie warty tego czekania:Dasd

Gravatar

m4mut | 2005-02-25 09:47:58 +0100

szakunec vinsik :* zasse w nocy :D bo za duzo wazy jak na moje łącze =]

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-02-25 10:05:11 +0100

Czemu wszystko wzucacie na own-age ?
Wzuccie i tam i na pl serwer jakis przeciez tam polowa ludzi z pl ma transfery po 5-10 kb/s ...
Ja mam akurat 350 kb/s ale kiedys mialem inne lacze i jak chcialem sciagnac jakis film to 6h to trwało.

v1n5 | 2005-02-25 10:09:20 +0100

sor ale ja nie posiadam tak duzego FTP zeby tam film zapodac

jesli ktos by udostepnil jakis FTP polski - chetnie zapodam plikiem :]

MaS | 2005-02-25 10:12:50 +0100

:v1n5

Logitech|Lopez | 2005-02-25 10:22:37 +0100

W1nS : DD w koncu zasysam!

d00mer | 2005-02-25 10:49:17 +0100

Zajebisty film wszystkie fragi na wyyyysoooookim poziomie efekty piessza klasa naprawde respekcik pozdro v1n5

Gravatar

eSTeZet | 2005-02-25 11:00:41 +0100

No no no :> Całkiem całkiem :>
A w sumie to tak...

Edycja na poziomie trochę ponad standard.Ale nic wyjebywującego z butów ;) Nie wiem czy to wina mojego kompa, w co wątpie, ale w niektorych miejscach synchro odgłosów z gry z obrazem się minimalnie niezgadzał ;]

Muzyka okej tylko ostatni kawałek średnio mi podszedł. Mam uraz do kolesi wyjących w stylu Halloween (uraz spowodowany przez brata :>).

Fragi pro :] Granaty 4:42 i 7:40 rox :>Tylko mnie zastanawia czy nie za mało fragów jak na 4 lata gry ?

Oceniając ogólnie w skali 1-10 daje 7,25 :P

P.S. Nie wiem jak u was ale mi został pewien niedosyt po tym filmie... :|

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-25 11:01:59 +0100

dla tych co jeszcze niewiedza - v1n5 siedzi zemna w ławce szkolnej :AS:DAS:DSAD

dobra zasssssysam :)

Gravatar

g0ral | 2005-02-25 11:08:12 +0100

chetnie bym zassal ale z own-age.com niestety nie da rady szkoda :(((( jak bedzie na ajkims polskim servie bez ograniczen czasu i wogole prosze mnie poinformowac ! :D

v1n5 | 2005-02-25 11:08:56 +0100

STZ - fragow mam wiecej - ale nie dalem ich do tego filmu poniewaz dla mnie film trwajacy ponad 12 min jest juz nudny (za wyjatki) wiec demka zostawiam na druga produkcje :]

co do synchara dzwiekow z filmem to staralem sie max aby all bylo OK!

btw widze ze lubisz akcje z granataki:P

btw2. ser nie siedzi zemna w lawce - czy ja go wogole znam?:>>>

markolm | 2005-02-25 11:09:06 +0100

www.filefront.com nie dziala

Aki | 2005-02-25 11:11:27 +0100

a moze inny mirror niz zje...ane filefront ;/

wishoza | 2005-02-25 11:19:30 +0100

Ehhh filefront mi nie lotto, a wczoraj miałes mi dać linka pedofilu i znikłeś ;

gr. | 2005-02-25 11:19:56 +0100

no sciagne na pewno po takiej recenzji

teo | 2005-02-25 11:24:33 +0100

wkońcu sie doczekałem :b oczywiście że ściągne... :)

Gravatar

trombson | 2005-02-25 11:25:09 +0100

obejrzal bym ale @#$% nie moge sciagnac dajcie jakis inny mirror... elo vinso :>

v1n5 | 2005-02-25 11:27:48 +0100

filefont zapchany chyba - dzis o 1.00 dodali plik a juz jest 630 klikniec :oooo

v3rb | 2005-02-25 11:40:47 +0100

eeeeee jak bedziecie tak uprzejmi to dajcie linka bezposredniego, bo jakos na own-ag’u nie widze mirrorow :oooooooo

v1n5 | 2005-02-25 11:44:50 +0100

cholera - caly czas bylo ok, teraz cos na own-age’u sie sypnelo z mirorem :///

ARS | 2005-02-25 11:46:59 +0100

gdzie te mirrory ?? :| :o

7328221o | 2005-02-25 11:56:34 +0100

Chyba tylko sie można doczepić do kompresji 1min/30mb . Ale to tylko szczegół. Ogólnie GJ chociaż filmu jeszcze niewidziałem jak znajde linka i zassam to łocenie.

Pionier | 2005-02-25 12:14:07 +0100

ok, to skad to mozna sciagac? jaki kolwiek link podajcie...

Tramal | 2005-02-25 12:14:14 +0100

Dawno nieoglądałem rownie dobrego bo polskiego filmu !!!
Tego właśnie było potrzeba ludziom oglądającym filmy :) super fragi, piękne midairy, efekty, filtry, bardzo dobry pomysł zeby nanieść obraz na nagranie VHS z podkładką Ice Mat, świetna praca kamer pod różnymi kątami !!

Właściwie nawidziałem w aviku zadnych błędów. Jedynie co mnie zirytowałlo to pierwsze kilkanaście sek filmu - mam namysli to ze zapowiadał się monotonnie ( wiadomo dm6 i kazdemu znana akcja) lecz zaraz zeszedł na "właściwą drogę"

Uważam ze kazdy powinien ściagąć "Get v1n5’ed" , wg mnie jest to jedna z najleprzych jak nienajleprza polska dawka fragów w ładnej oprawce

moja ocena 10/10 ( a co tam ;) !! )

gorąco polecam !~!~!~!

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-25 12:22:37 +0100

nie słódzcie mu tak bo chopak orgazmu dostanie :):) pozdro v1n5 zrobiles to co chciales :) respect :)
juz prawie mam 5 % sciagniete :D:D:D

v1n5 | 2005-02-25 12:27:00 +0100

:)

tramal dzieki za slowa uznania

ser - no zrobilem to co chcialem od dluuuuugiego czasu

btw. rozmawialem wlasnie z razorem i juz aplikuje wam film na FTP orga :)

v3rb | 2005-02-25 13:13:54 +0100

no no wszyscy sciagaja a linka to juz nie podadza :-(

ff7 | 2005-02-25 13:20:52 +0100

v1n5 ty palo ja mialem miec pierwszy a tu taka kicha jeszcze linki nie dzialaja :S z tego co mi w trakcie robienia filmu naopowiadales to mam nadzieje ze bedzie warto poczekac : P 10/10 jeszcze nie ogladalem : P

Pionier | 2005-02-25 13:35:23 +0100

czy ktos moze podac linka skad to mozna sciagnac? jak to sciagacie to skad?

uk|loki | 2005-02-25 13:53:16 +0100

v1n5 zglos sie do mnie na gg to pogadamy o hostingu ;) dam ci film na swoj ftp’k :) moj gg 2698391

v1n5 | 2005-02-25 14:15:14 +0100

ok loki wielki THX

plik juz leci

dzis posle na FTP lokiego jutro na orga

pozdrawiam

btw. own-age nadal daje ciała ://///

7328221o | 2005-02-25 14:15:47 +0100

Nadal czekam skąd można zassać film :/

Pionier | 2005-02-25 14:20:22 +0100

przeciesz mozecie dodac bezposredni link do filefont tak czy nie?

to chyba nie jest scisle tajne przez poufne i takie linki dostaje tylko own-age, widze jednak kilka osob sciaganelo to z filefonta to @#$% linka moga zapodac!!!!!!

v1n5 | 2005-02-25 14:25:11 +0100

pionier - nie moge poniewaz to wlasnie file font robi problemy - raz jest plik raz nie ma :((((

v1n5 | 2005-02-25 14:49:13 +0100

dla tych ktorzy chca znac powod niedzialajacych mirorow na www.own-age com

napisalem do own-age’a z pytaniem dlaczego link nie dziala

o to co mi odpisal:

"thats cause a bunch of idiots marked it as a dead link so it had to be re-approved."

edit. linki na own-age’u juz DZIALAJA !!!!!

k3m | 2005-02-25 14:51:23 +0100

files.filefront.com/Get_v1n5ed/;3816066;;/fileinfo.html - u mnie sciaga.

Pionier | 2005-02-25 14:55:45 +0100

k3m !!!! dziekuje Ci bardzo!!!!
Jak bys takiego linka odrazu v1n5 podac nie mogl ile problemow by bylo zaoszczedzonych:/

v1n5 | 2005-02-25 14:58:04 +0100

PIONIER ZROZUMISZ MNIE WKONCU!?!?! to nie moja wina ze ludzie klikali ze link nie dziala na own-age’u nawet jak dzialal, dlatego go wywyalilo wiec po co mialem podawac link ktory co 5 min sie zmienia?

m1ru | 2005-02-25 15:01:49 +0100

filefront huje ! 9/10 jeszcze nie ogladalem :> jak ogladne dam 10/10 :DD pozdro v1n5 carter !

v1n5 | 2005-02-25 15:06:47 +0100

hyhyh

btw. zaraz mnie cos trafi z tym filefontem!!!!

own-age niby naprawil dzialalo 10 min teraz wchodze znow lipa... boze... dobrze ze juz uploaduje film na polski ftp

Gravatar

tox1c | 2005-02-25 15:07:51 +0100

ja tam nie umiem sciagac z tego ownage :D

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-25 15:10:29 +0100

ja wlasnie ciagne :)

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-25 15:11:29 +0100

jeszcze 2 tygodnie i bede mial :)

reklama ORNET’u :)
dzieki

Pionier | 2005-02-25 15:14:48 +0100

widzisz v1n5 :> na own-age link nie dziala a ten k3mowy smiga jak zloto:>

v1n5 | 2005-02-25 15:20:27 +0100

ano faktycznie :]

no to ssac ssac i dalej milo komentowac

pozdro

Gravatar

LuQ1 | 2005-02-25 15:20:57 +0100

Wilekie brawa na stojąco v1n5u!
Film jest naprawde zaje***sty !

Reżyser a zarazem główny bohater filmu, pokazał że ma charakter killera - jego dusza poprostu hula po piekle, kiedy w jego ręce znajdzie się narzędzie, które umożliwia mu rzucanie flakami po coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych monitorach komputerowych. Kiedy Najwyższy Sąd Stanów Zjednaczonych skazał Kevina Mitnicka (przyp. superhaker) na kilka lat aresztu, swój wyrok uzasadnił słowami: "Uzbrojony w klawiaturę jest groźny dla społeczeństwa". W przypadku v1n5a trzeba by było dodać tylko jedno słowo, a mianowicie (klawiature + MX510). Opinia ta nie jest przesadzona - bo kto tylko miał okazje zagrać z nim, wie jak smakują najbardziej "nie wytłumaczalne raile" jakie widziano na ziemi. Ten "dzieciak" podważa normalnie prawa fizyki :P Niestety są tacy, którzy nie mieli okazji przekonać się na własnej skórze, jak to wygląda - dlatego zapraszam do downloadu.

Życze miłego oglądania i niepowtarzalnych wrażeń jakich niewątpliwie doznacie oglądając tą produkcje!

v1n5 is Mr.Torture!

Gravatar

tur4l | 2005-02-25 15:22:09 +0100

ja nie mialem zadnych problemow z own bo v1n5 mi oddrazu na płytke nagrał :P jeszce raz v1n5 swietne dzielo :D

vOlkan | 2005-02-25 15:29:49 +0100

uploadujcie na orga:>

g0ld | 2005-02-25 15:41:06 +0100

kapa bo z ownage nie moge sciagac filmow :/ moze jak sie pojawi na orgu, to sciagne ...

ATi | 2005-02-25 15:41:09 +0100

@#$% poczekajcie ludzie ... zapakuje sie go na orga i bedziecie ssali - ciemna maso ;>

u mnie 16 % z filefront :>

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-25 15:43:56 +0100

53 mega juz mam ^^

Pionier | 2005-02-25 15:56:48 +0100

nom filmik niezly:>

i co wazniejsze gram jedna z rol :>

mozna by powiedziec ze "i have been v1n5ed":D

wishoza | 2005-02-25 16:05:53 +0100

Ehhhh ... daje 2/10 ...

Bo jeszcze nie ogladalem :D:D:D

Cholera dopiero zaczalem ciagnac :D

fhantom | 2005-02-25 16:27:49 +0100

taki news mi przeszedł koło nosa chlip
no nic, ssam :> [105 KB/sek]

sYnth|baal | 2005-02-25 17:08:33 +0100

On jest u nas w CLANIE: SAD
Od siebie powiem..
Gratulacje V1n5 wkoncu: DDD : SAD

Gravatar

m4mut | 2005-02-25 17:14:58 +0100

nie wiem co to ale vins swój ziomek wiec napewno cos extra :) pozatym sporo komenatrzy widze poztywnych wiec jutro obejrze =]

r00kie | 2005-02-25 17:20:58 +0100

I poszło trocha wolno leci ale cza pocekać!!! :P
Pozdro dla v1n5a!!

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-02-25 17:32:56 +0100

"Standartach" =)

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-25 17:33:15 +0100

a ten na 2 granatach to ja :D:D:D:D

cwiczylismy ta akcje 2 dni :/ ale wkoncu wyszla ;D:D

k3m | 2005-02-25 17:40:05 +0100

Sciagnalem, obejrzalem i jestem pelen podziwu.

Na poczatek warto powiedziec cos o efektach, ktore - jak to w kazdym filmie byc powinno - sa potrzebne. Bylo ich wystarczajaco duzo, aby zaspokoic moje potrzeby podczas ogladania tej produkcji (’podkladka’, wiecej zdradzac nie bede :d). Druga sprawa to fragi, na ktore uwage zwraca wiekszosc ogladajacych i ktore maja duzy wplyw na ocene koncowa - sa bardzo dobre, m.in. powojne raile, jak i air fragi czy tez smierc poprzez ’ostrze’ albo ’gruszki’ polykane przez przeciwnika (overkill). Config rowniez ladny, bez zastrzezen, dopasowanie muzyki i zgranie ja ze smierciami - dobre, aczkolwiek moglo byc ciut lepiej. Intro/outro, ciekawe przejscia kamer. Zauwazylem, ze powtorzyles ta sama akcje 2 razy, moze nie tylko ja, czy to bylo zamierzone? :>
Podsumowujac: Film oceniam na 9 w skali dzisieciostopniowej zwazajac na fakt, ze jest to Twoj pierwszy film (?).
POLECAM !

fhantom | 2005-02-25 17:46:07 +0100

bardzo ładny film v1n5 - gratulacje :-D
fragi na wysokim poziomie - choć ciut za dużo szóstki, bardzo dobra praca kamery, niezła synchronizacja muzyki z obrazem
stosunek jakości do rozmiaru pliku - tutaj troszkę słabo, przypilnuj kompresji następnym razem
miły, przyjemny dla oka fragmovie - gg

ARS | 2005-02-25 17:47:48 +0100

@#$% sciagnałem całe i podjarany rozpakowuje zeby moc zapuscic i @#$% co sie okazuje?
ze jest jakis zajebany blad w spakowanym pliku na 88% sie wypierdala... no poprostu zajebiscie :|
musze sciagac od nowa... qrwaaaaa

@ k3m : to chyba nie jest jego pierwszy film ;p

v1n5 | 2005-02-25 17:50:35 +0100

ta slyszalem ze kilka osob mialo ten problem co ty

uzyj FLASHGETA przy sciaganiu

btw. dzieki k3m i fhantom za mile slowa :]

btw2. TO JEST MOJ PIERWSZY FILM - JESLI OCZYWISCIE DOMOWYCH FIKOŁKÓW NIE WLICZAMY :]

ARS | 2005-02-25 18:05:16 +0100

a jednak pierwszy film ? hehe to kem zwracam honor ;]
@#$% zapuscialem sciagaie 2 raz i teraz idzie z zabojcza predkoscia 10 kilo :| no nieee
chyba poczekam az to bedzie na orgu :A albo na jakims innym ftpie

pat | 2005-02-25 18:22:20 +0100

no zessam ale mogliscie jednak na orga to dac bo z tego je.ban.ego filefronta niemzna flashgetem sciagac =o

cocaine | 2005-02-25 18:35:57 +0100

vin5 zajeeeeeeeeebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisteeeeeeeeeeeeeeeeee 1

Gravatar

tur4l | 2005-02-25 18:46:16 +0100

akcja w okolicach 4,23 to ja dostaje ta rakiete :D i oczywiscie piekna obrobka :D

7328221o | 2005-02-25 19:36:00 +0100

Szczerość to podstawa a więc:

Min/Mb - ocena 3 - 1min/30mb to o 10mb za dużo :(
Muzyka - ocena 4 - Żecz gustu , ale źle połączona i ta pętla w 3 utworze sux.
Synchronizacja - ocena 1 Brak ?
Fragi - ocena 4+ . Fragi ładne chodź za dużo p6 ale to dla nie których zaleta.
Wrażenia ogólne - ocena 3,5

Ogólnie nic ciekawego imo :( . Większą furore zrobił debiut Abs1, ale i inne wymagania były wtedy i inne teraz .

Ps. Ponieważ to Twój 1 film dodaj wszędzie +1 . Nastepna część będzie fajniejsza. Zreszta ważne że Tobie sie podoba :P

coolfon | 2005-02-25 19:39:56 +0100

film bardzo ok. ale ja i tak czekam na cos co wg mnie pobije Lyon Connection :)

aha ludzie co wy chcecie od min/mb? jest ok.

uk|loki | 2005-02-25 20:53:59 +0100

ok teraz mozna sciagac film z mojego ftpka
link : www.loki.toxic.pl/Get_v1n5ed.rar

:))))

markolm | 2005-02-25 21:01:43 +0100

hm, fajny pomysl z icematem, fajne fragi w sumie.

uk|loki | 2005-02-25 21:07:02 +0100

Faketa jak mozesz wyedytuj newsa i dodaj tenn link :)
www.loki.toxic.pl/Get_v1n5ed.rar

wishoza | 2005-02-25 21:46:55 +0100

Ja pierdykam - super :D Gdyby nie to, że dzwięk nie raz znacznie odbiega od tego co widzimy na ekranie i pare innych dupereli to :o Aha i jeden wielki minus :D Ta akcja z dm17, która była na trajlerze, jest po prostu zayebista, ale myslalem, ze wstawisz ja jakos tak do muzyki, ze mi zwieracze nie wytrzymaja, szkoda, ale i tak super : D Gód dzab lejm :D Ide robić mojego Get w1n5heda :D

obni | 2005-02-25 22:10:48 +0100

no tak 8:40 musiało się znaleźć na filmie :) Dużo ładnych ujęć kamery, fajne efekty. No i pare minusów o których nie będę pisać :D

PeterSchiff | 2005-02-25 22:43:23 +0100

hehe obni to nie jest 8.40 tylko "8.40 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" i bedzie troszke ladniej (bo bardziej bajerancko) pokazane we fragtime2 ;p juz nawet wiem jak;d

klops | 2005-02-25 23:11:18 +0100

film imho marny. jakos nikt sie nie rozplywal nad produkcja painow, a film o klase lepszy...

uk|loki | 2005-02-25 23:28:47 +0100

he a mi sie najbardziej podobal explode howka i kostona najlepszy film ktory widzialem:)

shaff | 2005-02-26 00:44:02 +0100

dla mnie to czoko , a czoko jest spoko

shaff | 2005-02-26 00:53:29 +0100

a te 7 rg po rzad to cos co mozna porownac do tegoz ze ognos zerznie linuxa i urodzi sie murzyn ktory zostanie papiezem

ramm | 2005-02-26 04:44:12 +0100

szczerze nic zachwycajacego nie znalazlem, zadnego nowatorstwa i finezji...fragi wrecz ksiązkowe... dupa nie wiem czemu sllodzicie... wdg mnie film yacka (chyba? ten z visiorem) byl 10 razy lepszy.

v1n5 | 2005-02-26 05:37:46 +0100

zrobcie kiedys swoj film... naprawde... moze qfa kiedys docenicie prace innych

pat | 2005-02-26 08:44:34 +0100

pff vin5 niesluchaj tych tumanow, patrz jakie dostal oceny na own-age wysokie a to twoj pierwszy film
pozatym mi sie podoba gj :)

Gravatar

m4mut | 2005-02-26 08:51:03 +0100

no vins kawał dobrej roboty =] intro ciekawe znalazlem tylko jeden - w tym filmiku :P za któtkie zakonczenie :D ale wiem ze lepszego nigdy nie zrobie wiec szacunek po calej linii dla Ciebie z tego powodu. Zdziwiło mnie to ze w podziekowaniach brakowało serka =) jeszcze raz wielkie GW i oby tak dalej :**

^M^ | 2005-02-26 08:59:55 +0100

v1n5 - jesli nie umiesz zniesc negatywnych komentarzy (coc nie zawsze z konstruktywna krytyka) to juz na starcie dostaniesz minusa, bo widzisz - sztuka (sic!) to pojecie wzgledne. Dla mnie sztuka moge byc padajacy wieczorem snieg, gdy ide po ulicy ze sluchawkami na uszach i mi Edward Shearmur przygrywa, i na ktory skierowany jest promien swiatla z pobliskiej latarni... dla innych to tylko cholerny snieg.

vOlkan | 2005-02-26 09:27:46 +0100

film super bardzo mi sie podobal jeden z najlepszych jakie widziałem (polskich:>) 9/10 ten 1 punkt za ta akcje z ff tj taka powtórka tego troszkę nie wiszła ale to nie psuje całosci no i oczywiscie fartowne akcje na dm17:D hehe gj!

Gravatar

LeSzNy | 2005-02-26 09:43:22 +0100

ja tam wole fradżed baj evil ;]

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-02-26 10:02:51 +0100

Fraged baj Iwol jest nawet fajny, mój ulubiony to Fraged baj Def, ale na pewno czas dla Vins’a znajdę =)

ff7 | 2005-02-26 10:03:49 +0100

a ja sciagnac nie moge z own-age mi wybija polaczenie i ciagle zaczyna od nowa sciaganie nie da sie resume :s a z lokiego idzie do 20% i pada :S

Gravatar

tur4l | 2005-02-26 10:13:09 +0100

v1n5 nie przejmuj sie tymi komentami, zrobiłeś kawał dobrej roboty a im żal dupe ściska bo wiedza że nigody nic lepszego nie zrobia!

Gravatar

avek | 2005-02-26 10:26:23 +0100

Nie wiem za co krytyka ,v1n5 wniosl cos na scene zrobil film nad ktorym spedzil pewnie wiele wiele godzin. Malo kto sobie wyobraza ile to go kosztowalo pracy bym mogl nie ogladac filmu i bym mowil "chwała mu za to ze cos zrobil " .Czasami sie starasz i cos nie wyjdzie ale cos zrobiles dla mnie the beast i kazdy kto cos zrobi i poswieci sie temu bedzie dla mnie the beast :D

PeterSchiff | 2005-02-26 10:27:16 +0100

ta film spoko muza srednia oprocz liberete.. fargi wypas ale troche za duzo zajmuje musisz czesciej do raVene na gg pisac w sprawach kompresji:P ale gl 7/10 by jaba

Gravatar

JaraCz | 2005-02-26 10:58:24 +0100

hmmm sory ze dopiero teraz ale nie mogłem wcześniej ;/ wkleje to samo co napisałem na boardzie ;) jak ze niewiele osób tam zagląda :)

No to teraz czas na mnie. Więc Vinsent świetna robota filma creatywny (chgodzi oczywiście o pana icemata) muzyka hmmm inna niz wszystkie napewno, synchro 9/10 ;) jakość 8/10 hm wydaje mi sie zo troszke mozeze za duzo zajuje ale jakość sama w sobie jest swietna :) dzieki za poświęcenia mi troszeczke miejsca na koncu ;) Jest oczywiscie kilka żeczy do których mozna by się przyczepić np. Nie rozumiem tego urwania tego kawałka goodsmak przy końcu ........ a co to do reszty to trzeba by byc pedantcznym jak mój kolega STZ żeby znaleźć jakieś uchybienia ;) świetna robota !! congratulation moja ocena 8,5 / 10 [10]

[M]aniek | 2005-02-26 11:15:26 +0100

Ja pamietam komentarze do mojego pro filmu :D tam to se ludzie nie zalowali i dobrze

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-02-26 11:21:48 +0100

ok:)
my turn ...

Film jak dla mnie świetny ,dużo efektów , wykfintne fragi , muza mogl by byc troche lepsza prócz liberate you mind , wszystko ogoólnie jest na wysokim poziomie ale nie rozumie jedenego motywu ... tego w jaki sposob urywa sie ta pierwsza piosnka ... cholernie mnie to zniesmaczyło ale pozniej mnie na nowo wbiło w fotel :)

GW zioooom.

uk|loki | 2005-02-26 11:27:40 +0100

yaro moze serwer sie przeciarzyl :) ale chodzi przeca;)
www.loki.toxic.pl/Get_v1n5ed.rar

kaboom | 2005-02-26 11:45:17 +0100

film naprawde jeden z lepszych, jakie wyszły do tej pory

fajne efekty, muza dobra a ten frag na dm17 na samym początku po prostu mistrzostwo świata

oby więcej takich produkcji :D, GJ v1n5

aha - jedyny bład który mi wpadł w oko to frag na q3tourney3 jest chyba 2 razy w filmie :D........chyba, ze to jest inna akcja, a oba fragi podobne

k3m | 2005-02-26 11:51:41 +0100

Tez sie do q3t3 przyczepilem, ale poczatkowo akcja jest pokazana z roznych ujec kamery, pozniej natomiast z pova gracza.

yasit | 2005-02-26 12:03:13 +0100

swietny film!
nie wiem czmu niektorzy sei czepiaja synchronizacji...

UVM-Maluszek | 2005-02-26 12:23:06 +0100

Oglądałem ten filmik jak również bardzo wiele innych wczśniej - To jest Twój debiut - ale uważam ,że bardzo udany - bardzo ładne fragi i klimatyczna muza - Gratulacje

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-02-26 12:35:48 +0100

Eee... Avek... każdy dla Ciebie jest "The Beast" powiadasz? Bo widzisz... "The Beast" = bestia, zwierz, dzikus, a "The Best"... po co będę pisał jak wiadomo =)

klops | 2005-02-26 12:41:51 +0100

rozbrajaja mnie teksty w stylu : "a im żal dupe ściska bo wiedza że nigody nic lepszego nie zrobia!"
to czy film jest dobry, czy nie, nie ma nic wsoplnego z tym, co ja jestem w stanie zrobic. rozplywacie sie nad tym filmikem a to nei jest wlasciwie nic specjalnego. widzieliscie the pa1nful movie? sciagniec lekko powyzej 200. a film jest nieporownywalnie lepszy...
co z tego ze vin5 poswiecil kilka godzin na zrobieni toego filmiku? to przeciz nei jest zaden argument... staral, sie staral a wyszldl mu przecietny frag movie, jakich pelno :/

ramm | 2005-02-26 12:56:02 +0100

nie musze robić filmow by móc oceniać inne... to chyba jasne.

M - święta prawda...

wishoza | 2005-02-26 13:08:03 +0100

Lemoniadowy Joe (ramm ? :P) - miałem napisać niemal idealnie to co Ty i tak samo poprzeć eMka ;) Tylko odrobine inaczej to miało wygladać, smth like this:

vins - super film, bardzo mi się podobał, ale nie podobało mi się to, że napisałeś, żeby samemu zrobić film, ponieważ jak wychodzę z kina i stwierdzam, że film był do dupy, to nie musze popierać tego robiąc lepszy film ... w ogóle nie muszę robić filmu, pozatym nie wydaje mi się, żeby ktoś tu nie doceniał Twojej parcy, nie dość, że chyba 95% komentarzy pozytywnych, to jeszcze jeżeli jest jakaś opinia negatywna, to się ludzie wyrażają jasno co im się nie podobało i co jest do poprawki :D

Jeszcze raz powiem - film mi się bardzo podobał ... był takie - hehe - prooooooooooou ... sou prou, dat aj kent mółw heheheh :D

7328221o | 2005-02-26 13:12:16 +0100

Ja naprawdę nie wiem za co wychwalacie ten film , on nie wnosi nic nowego. Ba on nawet nie dorównuje efektami do innych filmów autorów których to był pierwszy raz , ten film po prostu niema klimatu. Jedynym filmem rodzimej produkcji który wpadł mi w oko ostatnio to był filmik pa1nów . Zresztą wcześniej już oceniłem film V1n5’a w skali ocenowej , więc wszystko powinno być jasne. Naprawde ten film mnie nie urzekł. =Ave=

v1n5 | 2005-02-26 13:33:07 +0100

no wiec teraz ja :]

to co napisalem nizej - bylo spowodowane tym ze wrocilem rano z imprezy troche wstawiony i sie troszke zdenerwowalem jak ktos w 2 zdaniach na mnie jedzie

a tak naprawde ciesze sie ze ktos krytykuje ale jak juz to robi niech powie co jest w tym filmie nie tak, niech mi stara sie pomoc

a to ze ktos ma zrobic swoj film, a potem oceniac inne, chodzilo mi o sama pracce nad filmem... siedzisz w tym wiele czasu a ktos napisze kilka slow ala "niepodoba mi sie bo nie..." dzieki wielkie ze prawie wszyscy oceniliscie moj film pozytywnie - pozdro!!!!!

shaff | 2005-02-26 14:23:32 +0100

czoko jest spoko i .

civ|taboo | 2005-02-26 14:56:06 +0100

Tehnik weź idź do kuchni i trzaśnij się młotkiem. Zachowanie człowieka bez kultury. Ncmt

7328221o | 2005-02-26 15:09:25 +0100

civ z bogiem , wyrażam poprostu swoje zdanie . Ten film nie ma klimatu. I bede dalej tak twierdził może sie wszystkim podobać ale mi nieprzypadł do gustu i wara. Wcześniej wyjaśniłem co i jak. Przynajmniej nie wale wazelini jak część tu osób i mówie szczerze smiało i otwarcie. A młotek to Ty mi ukradłeś i sam używasz.

v1n5 | 2005-02-26 15:21:03 +0100

omg...

Gravatar

edix | 2005-02-26 15:31:38 +0100

[ v1n5 ] calkiem calkiem fajny filmik :) dobre efekty lecz z muza bym sie nie zgodzil >: ocena 2/3 :-]

Gravatar

sixs|GaD | 2005-02-26 16:16:21 +0100

swietny film, szkoda ze go nie ogladalem ;ddd

PeterSchiff | 2005-02-26 16:27:17 +0100

az sie rozplakalem (ze wzruszenia) jak zauwazylem ze komus sie jeszcze film painow podoba;p bo mnie nie bardzo ;p

[M]aniek | 2005-02-26 16:49:00 +0100

Ja to nie wiem, niby spoko sie ogladalo, fragi ok, ale jakos tak nie zapadl mi w pamiec, ogolnie jak dla mnie moze byc. Pewnie tylko ja tak mam, ale jakies problemy z dzwiekiem sa, kiedy konczy sie jeden kawalek, to drugi sie nie zaczyna, dopiera az popchne film o pare sekund, zaczyna grac muzyka (:D)

ff7 | 2005-02-26 16:49:40 +0100

ehm mialo byc dzis na orgu czy nadal sa takie plany ? :|

Tramal | 2005-02-26 17:04:03 +0100

Vin5 wogule olewaj takie komentarze jak ktoś jeżdzi ci po filmie !! to świadczy juz tylko o nim samym i widac ze nieogląda filmów q3 i niewie wogule naczym to polega.

co niekotrzy wiedzą ze jestem bardzo rogorystyczny w ocenianiu i jak fhantom napisał "ciezko mnie zadowolić"
ale film ktory zrobiłeś jest poprostu świetny a takie takie bezuzasadnione krytyki olewaj ciepłym moczem z trzeciego piętra

a tak BTW zazdroszcze ci tylu komentarzy o filmie, szkda ze moj niezdobył takiej popularnosci ;)

v1n5 | 2005-02-26 17:09:30 +0100

tak tez robie tramal - a jesli juz ktos mowi ze film jest zly to niech poda mi powod - w nastepnym filmie postaram sie to zmienic

wg. mnie film zostal dobrze oceniony przez wiekszosc i z tego najbardziej sie ciesze

gr. | 2005-02-26 17:29:20 +0100

v1n5 kawal dobrej roboty naprawde ciekawe efekty przejsc i ze specta no i duze skupisko fajnej jakosci fragow :) muzyka tylko mi sie nie podoba ale to kwestia gustu ogolnie 5 w 6 stopniowej skali gj

kaboom | 2005-02-26 18:15:53 +0100

v1n5 dlaczego masz coś zmieniać bo sie komus nie podoba? gusty ludzi są różne i nigdy nie zrobisz tak, aby wszystkim się podobało,

a jezeli powalającej wiekszości się podobało to znaczy, że film jest dobry, dla mnie koniec rozważan o tym filmie

Hakan | 2005-02-26 18:40:28 +0100

Normalnie to chyba bede musial go jakos sciagnac i zobaczyc. Dawno nic nie widzialem wiec moze popatrze na cos swiezego....

Gravatar

scar | 2005-02-26 18:45:48 +0100

gg

crups ownage!

domysl sie co poprawic.... :)

magic | 2005-02-26 19:21:27 +0100

Bardzo fajny film, przyjemnie si ego ogladalo.

Tym bardziej ze jeden frag jets na mnie i widze sowj nick 1 raz na jakims frag movie :P

P.S. (ciezko mnie zabic) :)

enjoy | 2005-02-26 20:05:58 +0100

nastepnym razem zrob cos dluzszego tak ze 12-15 minut przynajmniej bo ledwo intro zobaczylem a tu jakies napisy koncowe leca :D

jam | 2005-02-27 12:39:47 +0100

dopiero sciagam plik ale jak bedzie w nim muza disturbed- liberate to sie chyba marchewka pochlastam... a patrzac na tytul to sie nie mam co spodziewac ze nie bedzie :ASD
a juz nie potrafie spamietac nawet ile juz filmow q3 z tym kawalkiem ogladalem :d

Gravatar

r3druM | 2005-02-27 21:25:17 +0100

Jak dla mnie to filmik pod względem graficznym i fragów jest bomba-good skill v1n5 szczególnie te midairy na 17. Tylko muza troszkie kulawa, albo mi ie wydawało albo za cicha, i jakoś nie zgrana. Moim zdaniem za dużo metalu, pasowałoby jakieś electro lub dnb. Dobry film!

jam | 2005-02-28 00:50:16 +0100

imo trailer duzo lepszy od samego filmu :))) trailer 9/10 film 5/10

s0l1d | 2005-02-28 18:52:02 +0100

sciagne sobie bo podobno tam jestem :P

fhantom | 2005-03-01 20:39:21 +0100

ta załapałeś się raz :]

dziVny | 2005-03-30 23:15:59 +0200

hehe zaj.....sty ten filmik... ten film moglby powalczyc nawet z annihilation tyle ze tam jest na wielu trybach..... ale ogolnie ocena 11/10 :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63