Get v1n5’ed nadchodzi...
czw, 30 grudzień 2004 23:38:13 | Autor: markolm | Quake 3 Arena
Trailer zawiera akcje z czteroletniej zabawy z q3. Nie jest to produkcja typu Get Quaked której nie trzeba reklamować, dlatego w trailerze znajdują się jedne z ciekawszych akcji, które maja zachęcić do pobrnia końcowej wersji filmu, która ma nosić nazwę Get v1n5'ed
v1n5 o swoim filmie:
Składanie trwało 3 dni, ponieważ mój comodore nie jest najwyższej klasy. Mam nadzieje ze się spodoba, zapraszam do ściągania.
Download: tutaj






kaboom | 2004-12-30 23:43:52 +0100
pierwszy :p
zassysamy :)
#704510
sld | 2004-12-30 23:43:59 +0100
No vinsiu mam nadzieje ze bedzie tam jaki frag na mnie :P
#704511
fhantom | 2004-12-31 00:03:31 +0100
w większości ładne fragi
looking forward to the full movie :>
#704514
szaq | 2004-12-31 00:21:50 +0100
No cóż, niestety nie poraziła mnie zbytnio jakość, czy też wykonanie. Muzyka w samym trailerze bardzo dobra, no ale tak jest zawsze jeżeli użyje się czegokolwiek co pochodzi ze stajni Hansa Zimmera (użyty utwór to chyba z OST Van Helsing, a tytuł jeśli się nie mylę, ma w swojej nazwie człon "Road”). Co do muzyki, to obowiązkowo autor musi poświęcić ogrom czasu, do popracowania nad synchrem z akcją, bo to co widać nad przedpremierowym kawałku to niestety ... zero polotu w synchronizacji.
Jakość, no za ciekawa nie jest, ale to tylko trailer, więc bądźmy dobrej nadziei. Fragi, kilka ciekawych, pozostałe to standard. Nie ma też jakże ostatnio popularnych prac kamer, które prawidłowo "pokierowane" dają prawie połowę sukcesu - bo średniawego fraga, można w niezbicie piękny sposób ukazać widowni (czego efektem jest siedzący z rostwartymi ustami widz, mówiący do siebie ... "o ja pier****...").
To wszystko napisałem, nie po to żeby komuś dogryźć, a po to, żeby wiedział autor, nad czym powinien jeszcze się pomęczyć, żeby efekt jego pracy był podziwiany i szanowany, a nie wyśmiewany i szykanowany ...
#704494
v1n5 | 2004-12-31 00:34:37 +0100
dobrze ze tak napisales szakal. jednak sie z toba nie moge do konca zgodzic.
IMO synchro jest, i fragi takze IMO sa dobre. co do kamer i jakosci - w pelni sie zgadzam
muzyka tak jak mowisz OST z Van Helsinga. Journey to Transylvania :]
pozdrawiam i czekam na wiecej komentarzy tak wyczerpujacych jak ten od szakala
#704496
pro_L0rd | 2004-12-31 00:34:42 +0100
fragi sa dobre ,mocna rakieta na kosmosie ;p
gl
edit: przydaly by sie dluzsze akcje ,tzn jakies fragruny z tdm ,najlepiej z klanowek ,wtedy wiadomo na jakim poziomie byl nme z akcji ;p
#704515
JaraCz | 2004-12-31 00:40:29 +0100
Witam. Nie zgodze sie absolutne że standardowe fragi !! są zajb....... !! i wiem że chały nie zrobi i efekt końcowy bedzie porażający gl & hf vinsent ;) btw: ten frag co jest na mnie w tym trailerze to wiecie lewą ręką grałm :P
#704516
voodoo|seRious | 2004-12-31 00:45:22 +0100
trailer jak dla mnie zajebisty pod wzgledem fragow i synch a roznych kamerek wydaje mi sie ze niema bo to dopiero trailer i autorek chce nas wje.bac w beton pelna wersja jego fragmuwi :D btw. serek:asd to nie ja! :ASD
#704517
edix | 2004-12-31 00:53:47 +0100
to zapowiada sie calkiem dobrze nowy rok :]
#704518
sl1m | 2004-12-31 00:58:15 +0100
Ladnie,ladnie,docienieam vinsu twoje, pelne profesjonalizmu, podejscie. Z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy.
ps. Kilka fragow kosmos, ino musisz wyj.bac tego na dm17 bo wiesz jak nie cirpie tej mapy ,a co za tym idzie takze fragow na niej :P
#704520
wishoza | 2004-12-31 01:05:12 +0100
hmmm nazwa ... mnie nie rozwaliła, powiem wiecej ... jest taka nooo :D Nooo nie najfajniejsza, wiec spodziewałem sie kupy szczerze mowiac :) Okazało sie tak : Synchro na poczatku super, poziej - wiadomo - nie chciało się :D Niektore fragi qpa (duza mniejszosc ;d) ale nie ktore na wypasie i to mi tak srednio sie podoba :) Tz. w sensie, ze ten frag z serem latajacym na granacie jest super, a Ty go wrzuciłes go trailera i teraz bedzie słabszy efekt na filmie włsciwym, hmmm no ogolnie to nie moge powiedziec "fajne" albo "słabe", bo nawet nie zdarzylem sie wkreic, ale jesli juz bym miał wybrac to zdecydowanie fajne. Osobiscie nie jest zwolennikiem trailerow ... Poprostu nie lubie tego i juz ;D Chyba ze jest trailer i za 4 dni film wlasciwy, wtedy jest ownaż, szczegolnie jesli film jest "lepszy" od trailera (efekty, ogolnie fragi itd.) ;d
#704521
v1n5 | 2004-12-31 01:20:14 +0100
nazwe pozducil mi sl1mek i wg. mnie jest ok :) zostałeś zvinsowany :P
ta akcja z serekim ktory probuje latac na granatach byla juz w GetQuaked2 wiec dalem ja do trailera. jesli myslicie ze w trailerze znajduja sie moje najlepsze akcje, to dobrze, zjecie własne lacie jak zobaczycie koncowy efekt :)
pozdro dla wishka :)
2005 jest juz w poniedziaqlem wiec wishek kto wie moze jakis cud sie stanie i film bedzie (joke) :)
edit.
tak wlasnie mialo byc, noedosyt :) wszystko zobaczysz juz niedlugo :)
#704522
wishoza | 2004-12-31 01:22:31 +0100
thx thx :D Wkoncu to my zownowalismy cały swiat wspaniałymi akcjami w GQ2 :DDD niee no spoko, nie mowie, ze tam sa najlepsze akcje, ale niektore sa naprawde super, ahhh i tak yebany niedosyt przy rakietce na dm17 ;dddd daj demo ;d;d
pozdro ;d
#704523
bfr_aka_pablonzo | 2004-12-31 02:18:07 +0100
jeden frag fajny: ostatni.
#704526
Mav_8217 | 2004-12-31 03:36:47 +0100
Więcej defraga, więcej CIEKAWYCH akcji, więcej i lepsze synchro, więcej pasujących efektów, lepszy config... i będzie fajny film ;)
#704530
edix | 2004-12-31 04:58:50 +0100
zajebisty film :) no poprostu oskara maasz za niego :]
#704479
edix | 2004-12-31 05:00:24 +0100
spoko trailer :)
#704480
PeterSchiff | 2004-12-31 09:07:10 +0100
eeeeee vins czemu wrzuciles tego fraga do trailera :) no.. wiesz ktorego :D 8.40 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.dm_68 :P mogles poczekac az skoncze ft2;p nie no joke :D
trailera nie moge ocenic bo muza mi nie dziala :o
#704483
v1n5 | 2004-12-31 09:22:27 +0100
wzucilem tego 8.40 bo ... nie jest to juz moj frag nr.1 na tej mapie :) nie dziala ci muza? dziwne. kompresja LAME MP3 powinno smigac
#704484
sYnth|baal | 2004-12-31 09:42:13 +0100
mi też muza nie działa:D
#704485
v1n5 | 2004-12-31 10:27:58 +0100
a tobie to sie akurat nie dziwie ze ci nie dziala, ty masz jeszcze gorsze comodere niz ja :)
#704490
voodoo|seRious | 2004-12-31 11:11:17 +0100
dla wszystkich co czuja niedosyt co do rakiety na dm17 tej na koncu trailera .... v1n5 nietrafia , dostaje raile w pysk i spada w przepasc ... dlatego to obcial :ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD
#704532
LeSzNy | 2004-12-31 11:31:15 +0100
zajebisty filmq :]
#704535
f1do | 2004-12-31 11:41:15 +0100
muza i fragi zajefajne :) powodzenia i mam nadzieje ze film bedzie miarzdzyl :]
#704536
Tramal | 2004-12-31 12:15:52 +0100
niezły ten ostatni frag na dm 17 !!!!
#704537
MaS | 2004-12-31 12:24:36 +0100
:v1n5 :))))) Wielkie pozdro dla Ciebie ! :PPP gj...
#704538
JaraCz | 2004-12-31 12:31:04 +0100
dla wszystkich co czuja niedosyt co do rakiety na dm17 tej na koncu trailera .... v1n5 nietrafia , dostaje raile w pysk i spada w przepasc ... dlatego to obcial :ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD
ser !!!!!
Omg jak lałem z tego :D
#704539
v1n5 | 2004-12-31 12:45:21 +0100
tak sobie strzelilem, sam nie wiem czy trafilem bo ja przeca bez monitora gram :P
MaS pozdro :D :v1n5 :ASD
#704540
g0ld | 2004-12-31 12:59:46 +0100
a ja wiem co dalej sie stanie vins pokazywal :) ale nie zdrazdze no dobra nie moge sie powstrzymac
on wystrzelil 2 rakiety 1 rakieta trafila kolesia a 2 dobil go wszsytko w powietrzu ;)
8:40 to najwiekszy kant w historii ludzkosci !!! : )
oczywiscie joke : P
#704542
r00kie | 2004-12-31 13:06:56 +0100
zacny trailerek czekam na całość a tak na marginesie życze wszystkim DO SIEGO ROKU!!!!!!
#704545
ATi | 2004-12-31 13:35:54 +0100
Vin5u vin5u ;D... obadamy efekt koncowy :)
#704551
bamc | 2004-12-31 13:55:27 +0100
ostatnia akcja rula ;)
#704554
Joe | 2004-12-31 14:00:01 +0100
Heh tylko ja tak mam ze pokazuje napis plik jest uszkodzony ? :D Kilka razy ściągałem i to samo =D
#704555
obni | 2004-12-31 16:15:26 +0100
ta 8:40 :DDD
#704567
eng | 2004-12-31 16:18:34 +0100
Zapowiedz filmu - bomba :)
Ciekawe jak bedzie na finalu... Jakos bardzo dobra - bynajmiej u mnie tak jest _ kto narzeka tzn, ze ma kodeki z radzieckiego targu :P
a tak btw to Szampanskiej zabawy tonight...
enG!
#704568
Logitech|Lopez | 2004-12-31 16:45:01 +0100
poczekamy zobaczymy v1n5owy ;]
#704570
[BF]M@lin | 2004-12-31 16:55:22 +0100
Ostatnia akcja na dm17 jak dla mnie rewelacja !!
A tak wogóle to Szcześliwego Nowego Roku people !!
#704571
ostródzianin | 2004-12-31 17:20:56 +0100
mi sie uszkodzony sciagnol
#704573
v1n5 | 2004-12-31 17:41:33 +0100
na own-age.com jest juz takze ten trailer. zapraszam do sciagania
#704576
dur | 2004-12-31 18:35:25 +0100
powiem krótko trailer jest wy*****ty na maxa już nie moge sie doczekać pełnej wersji tego filmu. Vince kiedy bedzie pełna wersja bo się Z E S R A M od tego czekania :DDDDD ale postaraj się go stworzyć jak najszybciej :D
#704580
v1n5 | 2004-12-31 18:37:44 +0100
v1n5 nie vinc :]
staram sie robic wszystko zeby byla jak najwczesniej, w tym roku maturka takze bedzie troszke wolniej. nic nie obiecuje postaram sie za 3-4 miesiace wydac pelna wersje
btw. spoko ze sie podoba kilku osoba :]
#704581
LuQ1 | 2004-12-31 19:38:54 +0100
Nareszcie syneQ ten trailer!! Juz sie nie mogłem doczekać! Właśnie go zasysam.... Mam nadzieje ze w filmie akcje z LuQ`iem znajda sie w pierwszych 2 minutach:D
#704584
Vymmiatacz | 2004-12-31 21:02:13 +0100
zmień nazwę. nie jeździj na popularności GetQuaked
#704585
taki-nwo | 2004-12-31 21:57:57 +0100
ladny transfer 250 kb/s :D gratuluje serwa :P zobacze
#704586
dur | 2005-01-01 00:04:01 +0100
Jako pierwszy w nowym roku 2005 niech ten rok przyniesie wam wielu fragow na arenie q3
#704587
VipeR | 2005-01-01 10:48:33 +0100
No ladnie sie zapowiada, ten ostatni frag na starej dobrej dm17 byl za...... Niech ten rok przyniesie wszystkim duzo radosci nie tylko z ladnych fragow :)
#704592
m4mut | 2005-01-01 12:29:13 +0100
v1n5 qpa cos skleił :D az mi sie niechce wierzyc =] pozdro sciągne jak bede miał czas ;] Wszystkiego najlepszego w nowym roq :P
#704594
voodoo|seRious | 2005-01-01 12:37:07 +0100
Vymmiatacz zmień sobie nick a nie jeździj na popularności prawdziwych wymiataczów .... OMG twoj koment jest bez sensu ! jak bede robil kiedys swoj movie to zrobie ci na zlosc i zamiast ANIHILATION dam sobie serioushilation.
#704596
voodoo|seRious | 2005-01-01 12:40:12 +0100
ale bez jaj musze sobie jeszcze jednego komentsa strzelić bo ponownie mnie powalił z krzesła i prawie wypadłem przez okno ale chwycilem sie za parapet jak zobaczylem tego roxa na dm17 ... OMG co za frag
#704597
enjoy | 2005-01-01 15:25:32 +0100
frag na koncu oczywiscie ladny ale to chyba nie byla normalna gra bo koles robi roketa na padzie i leci w przepasc.....wyglada jakby trenowall skoki do raila.....
#704601
v1n5 | 2005-01-01 16:07:27 +0100
gra jest normalna. czesto na lanie gramy 1v1 na dm17 tylko na RL’e. w demku najpierw ja do jaj robie rj-a na jumpadzie i niedolatuje do raila po 2 min on i moze doleci... kto wie?
zobaczycie w Get v1n5’ed :D
btw2. vymiataczu, nazwa dla mnie jest ok. nie interesuje mnie to ze ktos wymyslij wczesniej- podobna nazwe.
btw3 - serek: serioushilation :ASD :ASD bez kitu :D:D
#704603
bamc | 2005-01-01 20:58:40 +0100
mnie sie jeszcz fov nie podoba :/ zrób ze 120 :)
#704624
crup5 | 2005-01-01 22:54:37 +0100
siemka wszystkim to ja jestem crup5 i rakieta na dm17 (8;40) jest ze mna. Tak naprawde to ta akcja jest podlozona. Nie no zartuje. v1n5 ma jeszcze sporo fragow do pokazania. Fragi te WBIJA WAS W FOTEL pozdro dla wszystkich Quakerow
#704631
orbital | 2005-01-01 23:57:40 +0100
Obejrzalem zwiastun, zapowiada sie niezle, muzyka bardzo trafiona jak to mowia nawet sama sie zgrala z obrazem :). Co do jakosci filmu, to moze zainteresujesz sie tym nowym kodekiem od Nero naprawde wymiata...
#704634
szłem | 2005-01-02 18:42:41 +0100
nadchodzi cos na prawde fajnego :)
#704689
dur | 2005-01-02 20:06:51 +0100
Zgadzam sie z psychem. Co do grafiki - Ładna , muzyka - Spoko. Jednym słowem odlot. Myślę że taki sam bedzie efekt końcowy i się na tobie nie zawiedizemy vin5 :DDDD
#704470
sYnth|Bubu | 2005-01-02 21:47:16 +0100
Na Śląsku juz legendy powstaja o 8.40 :D
#704478
v3rb | 2005-01-02 23:03:27 +0100
no wlasnie mi juz ta akcja zostala opowiedzona przez niejakiego Bubu :DDDD podczas katowickich quakowych nocy... ale vineczku :* zycze Ci wytrwalosci bo wiem jaka to zmudna praca przy filmie :P
#704464
voodoo|seRious | 2005-01-03 17:32:14 +0100
hahahahaaha niezapomne jak cale nocki chcwalił sie fragiem .... UWAGA -> "8 . 40" :D:D:D:D
#704742
ff7 | 2005-01-04 14:28:58 +0100
filmik bedzie own :)
#704841
Zaloguj się by dodać komentarz.