ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Get v1n5’ed nadchodzi...

czw, 30 grudzień 2004 23:38:13 | Autor: markolm | Quake 3 Arena

Trailer zawiera akcje z czteroletniej zabawy z q3. Nie jest to produkcja typu Get Quaked której nie trzeba reklamować, dlatego w trailerze znajdują się jedne z ciekawszych akcji, które maja zachęcić do pobrnia końcowej wersji filmu, która ma nosić nazwę Get v1n5'ed

v1n5 o swoim filmie:

Składanie trwało 3 dni, ponieważ mój comodore nie jest najwyższej klasy. Mam nadzieje ze się spodoba, zapraszam do ściągania.

Download: tutaj

kaboom | 2004-12-30 23:43:52 +0100

pierwszy :p

zassysamy :)

Gravatar

sld | 2004-12-30 23:43:59 +0100

No vinsiu mam nadzieje ze bedzie tam jaki frag na mnie :P

fhantom | 2004-12-31 00:03:31 +0100

w większości ładne fragi
looking forward to the full movie :>

szaq | 2004-12-31 00:21:50 +0100

No cóż, niestety nie poraziła mnie zbytnio jakość, czy też wykonanie. Muzyka w samym trailerze bardzo dobra, no ale tak jest zawsze jeżeli użyje się czegokolwiek co pochodzi ze stajni Hansa Zimmera (użyty utwór to chyba z OST Van Helsing, a tytuł jeśli się nie mylę, ma w swojej nazwie człon "Road”). Co do muzyki, to obowiązkowo autor musi poświęcić ogrom czasu, do popracowania nad synchrem z akcją, bo to co widać nad przedpremierowym kawałku to niestety ... zero polotu w synchronizacji.
Jakość, no za ciekawa nie jest, ale to tylko trailer, więc bądźmy dobrej nadziei. Fragi, kilka ciekawych, pozostałe to standard. Nie ma też jakże ostatnio popularnych prac kamer, które prawidłowo "pokierowane" dają prawie połowę sukcesu - bo średniawego fraga, można w niezbicie piękny sposób ukazać widowni (czego efektem jest siedzący z rostwartymi ustami widz, mówiący do siebie ... "o ja pier****...").

To wszystko napisałem, nie po to żeby komuś dogryźć, a po to, żeby wiedział autor, nad czym powinien jeszcze się pomęczyć, żeby efekt jego pracy był podziwiany i szanowany, a nie wyśmiewany i szykanowany ...

v1n5 | 2004-12-31 00:34:37 +0100

dobrze ze tak napisales szakal. jednak sie z toba nie moge do konca zgodzic.

IMO synchro jest, i fragi takze IMO sa dobre. co do kamer i jakosci - w pelni sie zgadzam

muzyka tak jak mowisz OST z Van Helsinga. Journey to Transylvania :]

pozdrawiam i czekam na wiecej komentarzy tak wyczerpujacych jak ten od szakala

Gravatar

pro_L0rd | 2004-12-31 00:34:42 +0100

fragi sa dobre ,mocna rakieta na kosmosie ;p
gl

edit: przydaly by sie dluzsze akcje ,tzn jakies fragruny z tdm ,najlepiej z klanowek ,wtedy wiadomo na jakim poziomie byl nme z akcji ;p

Gravatar

JaraCz | 2004-12-31 00:40:29 +0100

Witam. Nie zgodze sie absolutne że standardowe fragi !! są zajb....... !! i wiem że chały nie zrobi i efekt końcowy bedzie porażający gl & hf vinsent ;) btw: ten frag co jest na mnie w tym trailerze to wiecie lewą ręką grałm :P

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-12-31 00:45:22 +0100

trailer jak dla mnie zajebisty pod wzgledem fragow i synch a roznych kamerek wydaje mi sie ze niema bo to dopiero trailer i autorek chce nas wje.bac w beton pelna wersja jego fragmuwi :D btw. serek:asd to nie ja! :ASD

Gravatar

edix | 2004-12-31 00:53:47 +0100

to zapowiada sie calkiem dobrze nowy rok :]

Gravatar

sl1m | 2004-12-31 00:58:15 +0100

Ladnie,ladnie,docienieam vinsu twoje, pelne profesjonalizmu, podejscie. Z niecierpliwoscia czekam na efekt koncowy.

ps. Kilka fragow kosmos, ino musisz wyj.bac tego na dm17 bo wiesz jak nie cirpie tej mapy ,a co za tym idzie takze fragow na niej :P

wishoza | 2004-12-31 01:05:12 +0100

hmmm nazwa ... mnie nie rozwaliła, powiem wiecej ... jest taka nooo :D Nooo nie najfajniejsza, wiec spodziewałem sie kupy szczerze mowiac :) Okazało sie tak : Synchro na poczatku super, poziej - wiadomo - nie chciało się :D Niektore fragi qpa (duza mniejszosc ;d) ale nie ktore na wypasie i to mi tak srednio sie podoba :) Tz. w sensie, ze ten frag z serem latajacym na granacie jest super, a Ty go wrzuciłes go trailera i teraz bedzie słabszy efekt na filmie włsciwym, hmmm no ogolnie to nie moge powiedziec "fajne" albo "słabe", bo nawet nie zdarzylem sie wkreic, ale jesli juz bym miał wybrac to zdecydowanie fajne. Osobiscie nie jest zwolennikiem trailerow ... Poprostu nie lubie tego i juz ;D Chyba ze jest trailer i za 4 dni film wlasciwy, wtedy jest ownaż, szczegolnie jesli film jest "lepszy" od trailera (efekty, ogolnie fragi itd.) ;d

v1n5 | 2004-12-31 01:20:14 +0100

nazwe pozducil mi sl1mek i wg. mnie jest ok :) zostałeś zvinsowany :P

ta akcja z serekim ktory probuje latac na granatach byla juz w GetQuaked2 wiec dalem ja do trailera. jesli myslicie ze w trailerze znajduja sie moje najlepsze akcje, to dobrze, zjecie własne lacie jak zobaczycie koncowy efekt :)

pozdro dla wishka :)

2005 jest juz w poniedziaqlem wiec wishek kto wie moze jakis cud sie stanie i film bedzie (joke) :)

edit.
tak wlasnie mialo byc, noedosyt :) wszystko zobaczysz juz niedlugo :)

wishoza | 2004-12-31 01:22:31 +0100

thx thx :D Wkoncu to my zownowalismy cały swiat wspaniałymi akcjami w GQ2 :DDD niee no spoko, nie mowie, ze tam sa najlepsze akcje, ale niektore sa naprawde super, ahhh i tak yebany niedosyt przy rakietce na dm17 ;dddd daj demo ;d;d

pozdro ;d

bfr_aka_pablonzo | 2004-12-31 02:18:07 +0100

jeden frag fajny: ostatni.

Mav_8217 | 2004-12-31 03:36:47 +0100

Więcej defraga, więcej CIEKAWYCH akcji, więcej i lepsze synchro, więcej pasujących efektów, lepszy config... i będzie fajny film ;)

Gravatar

edix | 2004-12-31 04:58:50 +0100

zajebisty film :) no poprostu oskara maasz za niego :]

Gravatar

edix | 2004-12-31 05:00:24 +0100

spoko trailer :)

PeterSchiff | 2004-12-31 09:07:10 +0100

eeeeee vins czemu wrzuciles tego fraga do trailera :) no.. wiesz ktorego :D 8.40 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.dm_68 :P mogles poczekac az skoncze ft2;p nie no joke :D

trailera nie moge ocenic bo muza mi nie dziala :o

v1n5 | 2004-12-31 09:22:27 +0100

wzucilem tego 8.40 bo ... nie jest to juz moj frag nr.1 na tej mapie :) nie dziala ci muza? dziwne. kompresja LAME MP3 powinno smigac

sYnth|baal | 2004-12-31 09:42:13 +0100

mi też muza nie działa:D

v1n5 | 2004-12-31 10:27:58 +0100

a tobie to sie akurat nie dziwie ze ci nie dziala, ty masz jeszcze gorsze comodere niz ja :)

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-12-31 11:11:17 +0100

dla wszystkich co czuja niedosyt co do rakiety na dm17 tej na koncu trailera .... v1n5 nietrafia , dostaje raile w pysk i spada w przepasc ... dlatego to obcial :ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD

Gravatar

LeSzNy | 2004-12-31 11:31:15 +0100

zajebisty filmq :]

Gravatar

f1do | 2004-12-31 11:41:15 +0100

muza i fragi zajefajne :) powodzenia i mam nadzieje ze film bedzie miarzdzyl :]

Tramal | 2004-12-31 12:15:52 +0100

niezły ten ostatni frag na dm 17 !!!!

MaS | 2004-12-31 12:24:36 +0100

:v1n5 :))))) Wielkie pozdro dla Ciebie ! :PPP gj...

Gravatar

JaraCz | 2004-12-31 12:31:04 +0100

dla wszystkich co czuja niedosyt co do rakiety na dm17 tej na koncu trailera .... v1n5 nietrafia , dostaje raile w pysk i spada w przepasc ... dlatego to obcial :ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD:ASD:AS:D:ASD:ASD

ser !!!!!
Omg jak lałem z tego :D

v1n5 | 2004-12-31 12:45:21 +0100

tak sobie strzelilem, sam nie wiem czy trafilem bo ja przeca bez monitora gram :P

MaS pozdro :D :v1n5 :ASD

g0ld | 2004-12-31 12:59:46 +0100

a ja wiem co dalej sie stanie vins pokazywal :) ale nie zdrazdze no dobra nie moge sie powstrzymac
on wystrzelil 2 rakiety 1 rakieta trafila kolesia a 2 dobil go wszsytko w powietrzu ;)

8:40 to najwiekszy kant w historii ludzkosci !!! : )

oczywiscie joke : P

r00kie | 2004-12-31 13:06:56 +0100

zacny trailerek czekam na całość a tak na marginesie życze wszystkim DO SIEGO ROKU!!!!!!

ATi | 2004-12-31 13:35:54 +0100

Vin5u vin5u ;D... obadamy efekt koncowy :)

bamc | 2004-12-31 13:55:27 +0100

ostatnia akcja rula ;)

Joe | 2004-12-31 14:00:01 +0100

Heh tylko ja tak mam ze pokazuje napis plik jest uszkodzony ? :D Kilka razy ściągałem i to samo =D

obni | 2004-12-31 16:15:26 +0100

ta 8:40 :DDD

eng | 2004-12-31 16:18:34 +0100

Zapowiedz filmu - bomba :)
Ciekawe jak bedzie na finalu... Jakos bardzo dobra - bynajmiej u mnie tak jest _ kto narzeka tzn, ze ma kodeki z radzieckiego targu :P

a tak btw to Szampanskiej zabawy tonight...
enG!

Logitech|Lopez | 2004-12-31 16:45:01 +0100

poczekamy zobaczymy v1n5owy ;]

[BF]M@lin | 2004-12-31 16:55:22 +0100

Ostatnia akcja na dm17 jak dla mnie rewelacja !!

A tak wogóle to Szcześliwego Nowego Roku people !!

Gravatar

ostródzianin | 2004-12-31 17:20:56 +0100

mi sie uszkodzony sciagnol

v1n5 | 2004-12-31 17:41:33 +0100

na own-age.com jest juz takze ten trailer. zapraszam do sciagania

dur | 2004-12-31 18:35:25 +0100

powiem krótko trailer jest wy*****ty na maxa już nie moge sie doczekać pełnej wersji tego filmu. Vince kiedy bedzie pełna wersja bo się Z E S R A M od tego czekania :DDDDD ale postaraj się go stworzyć jak najszybciej :D

v1n5 | 2004-12-31 18:37:44 +0100

v1n5 nie vinc :]

staram sie robic wszystko zeby byla jak najwczesniej, w tym roku maturka takze bedzie troszke wolniej. nic nie obiecuje postaram sie za 3-4 miesiace wydac pelna wersje

btw. spoko ze sie podoba kilku osoba :]

Gravatar

LuQ1 | 2004-12-31 19:38:54 +0100

Nareszcie syneQ ten trailer!! Juz sie nie mogłem doczekać! Właśnie go zasysam.... Mam nadzieje ze w filmie akcje z LuQ`iem znajda sie w pierwszych 2 minutach:D

Vymmiatacz | 2004-12-31 21:02:13 +0100

zmień nazwę. nie jeździj na popularności GetQuaked

Gravatar

taki-nwo | 2004-12-31 21:57:57 +0100

ladny transfer 250 kb/s :D gratuluje serwa :P zobacze

dur | 2005-01-01 00:04:01 +0100

Jako pierwszy w nowym roku 2005 niech ten rok przyniesie wam wielu fragow na arenie q3

VipeR | 2005-01-01 10:48:33 +0100

No ladnie sie zapowiada, ten ostatni frag na starej dobrej dm17 byl za...... Niech ten rok przyniesie wszystkim duzo radosci nie tylko z ladnych fragow :)

Gravatar

m4mut | 2005-01-01 12:29:13 +0100

v1n5 qpa cos skleił :D az mi sie niechce wierzyc =] pozdro sciągne jak bede miał czas ;] Wszystkiego najlepszego w nowym roq :P

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-01-01 12:37:07 +0100

Vymmiatacz zmień sobie nick a nie jeździj na popularności prawdziwych wymiataczów .... OMG twoj koment jest bez sensu ! jak bede robil kiedys swoj movie to zrobie ci na zlosc i zamiast ANIHILATION dam sobie serioushilation.

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-01-01 12:40:12 +0100

ale bez jaj musze sobie jeszcze jednego komentsa strzelić bo ponownie mnie powalił z krzesła i prawie wypadłem przez okno ale chwycilem sie za parapet jak zobaczylem tego roxa na dm17 ... OMG co za frag

enjoy | 2005-01-01 15:25:32 +0100

frag na koncu oczywiscie ladny ale to chyba nie byla normalna gra bo koles robi roketa na padzie i leci w przepasc.....wyglada jakby trenowall skoki do raila.....

v1n5 | 2005-01-01 16:07:27 +0100

gra jest normalna. czesto na lanie gramy 1v1 na dm17 tylko na RL’e. w demku najpierw ja do jaj robie rj-a na jumpadzie i niedolatuje do raila po 2 min on i moze doleci... kto wie?

zobaczycie w Get v1n5’ed :D

btw2. vymiataczu, nazwa dla mnie jest ok. nie interesuje mnie to ze ktos wymyslij wczesniej- podobna nazwe.

btw3 - serek: serioushilation :ASD :ASD bez kitu :D:D

bamc | 2005-01-01 20:58:40 +0100

mnie sie jeszcz fov nie podoba :/ zrób ze 120 :)

Gravatar

crup5 | 2005-01-01 22:54:37 +0100

siemka wszystkim to ja jestem crup5 i rakieta na dm17 (8;40) jest ze mna. Tak naprawde to ta akcja jest podlozona. Nie no zartuje. v1n5 ma jeszcze sporo fragow do pokazania. Fragi te WBIJA WAS W FOTEL pozdro dla wszystkich Quakerow

Gravatar

orbital | 2005-01-01 23:57:40 +0100

Obejrzalem zwiastun, zapowiada sie niezle, muzyka bardzo trafiona jak to mowia nawet sama sie zgrala z obrazem :). Co do jakosci filmu, to moze zainteresujesz sie tym nowym kodekiem od Nero naprawde wymiata...

szłem | 2005-01-02 18:42:41 +0100

nadchodzi cos na prawde fajnego :)

dur | 2005-01-02 20:06:51 +0100

Zgadzam sie z psychem. Co do grafiki - Ładna , muzyka - Spoko. Jednym słowem odlot. Myślę że taki sam bedzie efekt końcowy i się na tobie nie zawiedizemy vin5 :DDDD

sYnth|Bubu | 2005-01-02 21:47:16 +0100

Na Śląsku juz legendy powstaja o 8.40 :D

v3rb | 2005-01-02 23:03:27 +0100

no wlasnie mi juz ta akcja zostala opowiedzona przez niejakiego Bubu :DDDD podczas katowickich quakowych nocy... ale vineczku :* zycze Ci wytrwalosci bo wiem jaka to zmudna praca przy filmie :P

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-01-03 17:32:14 +0100

hahahahaaha niezapomne jak cale nocki chcwalił sie fragiem .... UWAGA -> "8 . 40" :D:D:D:D

ff7 | 2005-01-04 14:28:58 +0100

filmik bedzie own :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63