ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



GGL V-Sports Leaderboard

pią, 04 listopad 2005 02:32:55 | Autor: mhr | Quake 3 Arena

Global Gaming League, kolejny już raz bardzo miło nas zaskoczył -

oszacował on i zanalizował zarobki tegorocznych pro-gamerów, które przedstawiają się naprawdę imponująco. Ja nawet bym powiedział, że niesamowicie :). Wielu już pewnie spekuluje, czy pro-gaming można uznać już za zawód, czy też nie? A może E-sport rozwinie się tak szybko i niesamowicie, jak niegdyś tenis?. Podsumowując V-Sports Leaderboard jest nową kolumną, która to w niedługim czasie przerodzi się w bazę danych. Będziemy mogli w niej wyszukać szczegółowe informacje dotyczące różnorakich turniejów, czy też graczy i oczywiście wszystko ma być związane z zarobkami, czy też wygranymi. Cały ranking profesjonalnych graczy został podzielony na dwie grupy: indywidualna postać, oraz drużyna. Całość dotyczy oczywiście naszego, jakże przełomowego, roku 2005 :). Oto jak przedstawia się ów ranking:

1. $118,000 Sander "Vo0" Kaasjager (PainKiller)

2. $86,000 Jonathan "Fatal1ty" Wendel (PainKiller)

3. $81,500 Jae Ho "Spirit_Moon" Jang (WarCraft 3)

4. $60,000 Park "JulyZerg" Sung-Jun (BroodWar)

5. $52,750 Benjamin "zyz" Bohrmann (PainKiller)

1. $77,100 Mousesports (Counter-Strike 1.6)

2. $68,000 Samsung Khan (BroodWar)

3. $60,900 compLexity (Counter-Strike 1.6)

4. $50,000 Begrip (Counter-Strike 1.6)

5. $50,000 Team NoA (Counter-Strike 1.6)

Warto dodać też jedną ciekawostkę. Po opublikowaniu artykułu do aktualnego lidera rankingu czyli - VoO megagwiazdy Painkillera, oraz byłej legendy CPMa zaczęły masowo zgłaszać się Holenderskie gazety oraz telewizja w celu przeprowadzenia wywiadu. Miejmy nadzieję, że w następnym rankingu znajdzie się jakiś Polski gracz, który będzie święcił triumfy chociażby w q4. A kto nim będzie?

voodoo|norad | 2005-11-04 09:10:12 +0100

Hehe gj mhr :)

furi | 2005-11-04 09:59:39 +0100

przesada =o

Mav_8217 | 2005-11-04 12:30:04 +0100

a to bardzo ciekawy news =o

bryan | 2005-11-04 12:36:39 +0100

bardzo ciekawy, a interpunkcja lezy. poprawilem troche ale pewnie nie wszystko. no i gl w dalszym pisaniu, zwracaj uwage bardziej na przecinki i kropki.

markolm | 2005-11-04 13:29:36 +0100

Bryan:

"bardzo ciekawy, a interpunkcja lezy. poprawilem troche ale pewnie nie wszystko. no i gl w dalszym pisaniu, zwracaj uwage bardziej na przecinki i kropki."

Bry, zdanie po kropce zaczynamy wielka litera, wiec nie wiem czemu sie czepiasz jego interpunkcji =]

performer | 2005-11-04 13:37:39 +0100

av3k :)

bryan | 2005-11-04 13:51:27 +0100

komentarze i tekst pisany pod publike troche innej pisowni wymagaja. zwroc uwage, ze wszystkie komentarze tak pisze, a w tekstach na serwis raczej tego nie robie ;-)

a wielkie to sa Stany Zjednoczone :]

gr. | 2005-11-04 13:53:27 +0100

jakby podali ranking wszechczasow to fatal wszystkich by zdystansowal na straszna ilosc kasy..................
a polskim progejmerem jak slusznie perf zauwazyl bedzie avek czego zycze jemu sobie i wam ^ ^

mhr: no widze ze wkreciles sie i tu no i dobrze tylko ja tyle razy mowie skup sie i zerknij na swojego newsa zanim go dodasz mimo wielu moich prosb nigdy tego nie robisz bo nie wierze ze niektorych tak razacych bledow nie widziales
btw. pamietaj o obramowaniu obrazkow :D

bry: nie stresuj chlopaka on dopiero zaczyna a zreszta sam podobnie jak inni redaktorzy robisz bledy ktore ja z kolei musze poprawiac -.-

mhr | 2005-11-04 14:30:29 +0100

Tak wlasnie myslalem, ze o czyms zapomialem : ). Nastepnym razem bardziej sie przyloze.

furi | 2005-11-04 15:13:36 +0100

  1. av3k 2x mx518 ;D

k3m | 2005-11-04 15:37:09 +0100

Za dużo copy z innego serwisu :l
Ciekawe, czy kiedyś Polak się znajdzie w rankingu (chociaż pierwsza 50-tka).

pat | 2005-11-04 16:23:26 +0100

"naszym" jeszcze troche barkuje żeby zarabiać tyle kasy, ale swiją drogą jestem w szoku że ludzie kasują taki hajs na Painkillerze =o

Gravatar

Pavulon | 2005-11-04 17:11:27 +0100

o ile wiem to sam znak zapytania konczy zdanie wiec po co ta kropka :P

bryan | 2005-11-04 23:01:40 +0100

jasne kazdy robi bledy , mnie tez sie przytrafia. staram sie jak najmniej ich robic, a przynajmniej jesli chodzi o interpunkcje, bo jeden przecinek potrafi zmienic sens zdania. nowym staram sie zwracac na to uwage z wiadomych wyzszej redakcji przyczyn :)

szaq | 2005-11-05 08:26:41 +0100

Błędy błędami - wszyscy jesteśmy ’tylko’ ludźmi, ale do cholery... przecież wystarczy ctr+c i w WORDa dać ctr+v i już widzimy nasze błedy (łącznie z podstawową interpunkcją)!

Przynajmniej news jako tako wyglada, w przeciwieństwie do innych ostatnio pisanych =/.Myślę, że nowi redaktorzy się po prostu przy Nas wyrobią jak majtki w kroku - albo odpadną, bo nie będą potrafili godnie znieść nawet bardzo negatywnej krytyki.

Jak dla mnie dobra robota mhr.

Gravatar

[w]xEn | 2005-11-05 10:25:31 +0100

kase maja, ale nie chcialbym placic takiej ceny za niewiedzenie kim byl np. Kopernik

rod1c | 2005-11-05 10:39:00 +0100

przesadzają ztą kasą na tym Painkillerze :| uuuaaa

gemi | 2005-11-05 15:52:53 +0100

no to juz wiecie dlaczego fatal VoO i reszta ciekawszych graczy przeniosla sie na painkillera (podobnie mess zreszta :]).

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63