ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-11-10 23:24:57 +0100

hooligansi licze na was!

Gravatar

JarlB | 2002-11-11 00:15:34 +0100

ee tam, przeciez i tak dwutklenki wygraja, jak zawsze :P
no, prawie zawsze :D:D

Gravatar

StaryOrgowicz_155 | 2002-11-11 00:22:23 +0100

Hoolsi sa teraz najlepszym clanem w Polsce i nikt im nie podskoczy :D

Gravatar

JarlB | 2002-11-11 00:31:26 +0100

a tak wlasciwie to co to za jacy? jeszcze o nich ie slyszalem. Maja jakis sajcik? :D

viltZz | 2002-11-11 00:50:45 +0100

hoolsy rzondzom bo nie ma BRO i g&p ani t5:Dale jakby mib przyjechalo to nikt by szans nie mial:P

viltZz | 2002-11-11 00:50:47 +0100

hoolsy rzondzom bo nie ma BRO i g&p ani t5:Dale jakby mib przyjechalo to nikt by szans nie mial:P

viltZz | 2002-11-11 00:50:48 +0100

hoolsy rzondzom bo nie ma BRO i g&p ani t5:Dale jakby mib przyjechalo to nikt by szans nie mial:P

Gravatar

JarlB | 2002-11-11 03:46:07 +0100

wow, hoolsy rzadza X3 :D

Gravatar

lelek | 2002-11-11 04:20:26 +0100

Drabinka z finałowymi wynikami Tarnów Q3A Cup #4 jest dostępna pod lelek.fm.interia.pl/drabinka.gif

ognos | 2002-11-11 04:56:21 +0100

h wygralo z dx w finale 2:1 wynikow nie pamietam bo po 20h patrzenia w monitor mozg juz nei funkcjonuje :D

ziemba | 2002-11-11 05:16:47 +0100

no ogi mozg nie funkcjonuje :D a wy wogole byliscie jak gralismy final z dx?? bo jakos nie kontaktowalem za bardzo i nie pamietam czy jeszcze byliscie w cafe ?? :)

Gravatar

JarlB | 2002-11-11 06:01:57 +0100

beda jakies demka?

ziemba | 2002-11-11 06:45:07 +0100

beda i to duzo :) jest kilka fajowych akcji :D

L3si0 | 2002-11-11 06:53:00 +0100

powiem krotko - dupa :P

Gravatar

JarlB | 2002-11-11 07:19:07 +0100

to moze jest jakis chetny zeby zrobic film z calej imprezy? :D

fftwinsik | 2002-11-11 09:03:21 +0100

w tej drabince jest blad , DA wygralo 104 dp 97 z dx , a pozniej przeglrsmy, Great game h' . Ziemba nie bylo nas na finale bo zmylismy sie na pociag ale duche wsparcie bylo dla was :) PA

Gravatar

K1lim | 2002-11-11 09:26:31 +0100

Niema to tamto h' jeste najlepsze w Polsce :D

Gravatar

gOdlak | 2002-11-11 10:22:51 +0100

To mi sie podoba mowili od poczatku ze wygraja i udowodnili to ze sa najlepsi. Szacunek dla h.

Logitech|kar | 2002-11-11 11:15:15 +0100

wow dx wygralo w koszyku przgeranych z da i przeszl odalej do finalu gdze czekalo h ktore nieprzegralo ani jednego meczu,i teraz dx musialo by wygrac 2 razy zeby miec byc nr1 a h potrzebna byla 1 wygrana!
o dziwo grali chyba ze 3 razy i byl wynik chyba 3:1 dla h
chyba cos bylo namieszane w regulaminie :/

Gravatar

JarlB | 2002-11-11 12:01:56 +0100

a kto wogule w h gral?

Gravatar

StaryOrgowicz_371 | 2002-11-11 12:20:44 +0100

Eh dx ze spokojem moglo wygrac ale los tak chccial iz matrox zostal w domu ;((((((((( gl&hf na przyslosc dx rulezzzzz

ePc1o | 2002-11-11 12:25:52 +0100

Dali byscie news'a ze h' wygralo !

No i jak chlopaki podobal se turniejos ??
Gratulacje dla calego klanu h' :]

sYnth|Bubu | 2002-11-11 12:52:45 +0100

Tarnow szybciej dawac demka i screeny musze zobaczyc jak pojechalismy TT :P :D

ognos | 2002-11-11 14:26:34 +0100

"wow dx wygralo w koszyku przgeranych z da i przeszl odalej do finalu gdze czekalo h ktore nieprzegralo ani jednego meczu,i teraz dx musialo by wygrac 2 razy zeby miec byc nr1 a h potrzebna byla 1 wygrana!
o dziwo grali chyba ze 3 razy i byl wynik chyba 3:1 dla h
chyba cos bylo namieszane w regulaminie :/"
co za debil :) to tdm a nie 1v1 ze panuja takie zasady, a bylo 2:1 co za chory czllowiek, pieprzy a nie wie o co chodzi :P

vilzt nie sadze zeby cos tutaj namieszalo w wynikach g&p, czy t5, a napewno nie MiB :)

Vq3 | 2002-11-11 17:41:21 +0100

ognos cos widze ze jednak spedzienie 20h w porozy + przed monitorem nieadobrze wplywa na twoj tok myslenia :PPP

no coz zdaza sie i tak

a przy okazji DZIEKI ZA POSTAWIENIE GTV !!!

ognos | 2002-11-11 18:14:58 +0100

wstalem cos przed 14 :)

niema za co :d

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-11 18:30:11 +0100

h nie jest najepesze w polsce
po turnieju tt gralo spara z h noi my przegrali
ale pozniej my wygrali i tt jest najelspze w polsce:D joke
ale turniej byl naprawde wypas
nastepny za tydzien:D

L3si0 | 2002-11-12 14:00:35 +0100

schizm tak naprawde to dalismy wam wygrac zebysmy mogli bezpiecznie na dworzec dotrzec :-)

r9v|matr1xnR.1_1 | 2002-11-12 16:57:16 +0100

lesio a jak naprzyklad bym gral w dx to tez byscie sie dali??

ziemba | 2002-11-13 10:57:06 +0100

eh shizm wiesz, ze ta gra juznie byla na powaznie :) rekrut w pierwszym meczu zasypial, a juz w 2 spal jak ..... cos tam :) widzisz fajnie, ze z nami wygaliscie i tyle :)

a chcesz te nasze dema ??? o ktore prosiles??/ jak tak odezwij sie na gg

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63