ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gliwice 2003 - podsumowanie

nie, 23 marzec 2003 10:10:11 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Turniej zakończył się jakieś 7 godzin temu. Ponoć zabawa była przednia, z organizacją również nie była żadnych problemów, a mecze rewelacyjne. Ostateczna klasyfikacja:

  1. zoom (mx300 + 100 zł)

  2. matr0x (100 zł)

  3. Sergi (50 zł)

  4. Benek

  5. sting

  6. bush

  7. pajonk

Demka wkrótce. Zajrzyjcie na stronę turnieju! GG ALL.

Gravatar

sIn | 2003-03-23 10:25:57 +0100

matr0x 2 w cpma hmm..... :/

Razor | 2003-03-23 10:38:58 +0100

cos mi sie wierzyc nei chce ze zoom 1 a matrox 2...czuje tu jakis podstep :) GG

SAI4H | 2003-03-23 10:46:32 +0100

Matrox uciekl (tzn /quit) przy stanie 24:10 dla zooma. :p

Gravatar

focus | 2003-03-23 10:56:56 +0100

Co tu duzo moowic chcialem od swojej skromnej osoby zlozyc duze GG zoom'owi za to ze udalo mu sie pokonac tak twardego zawodnika jakim jest Matr0x ( napewno Mat bedzie teraz ciezko trenowal zeby odgryzc sie w niedalekiej przyszlosci zoom'owi ).
Re: s4iek : Mat zrezygnowal przy stanie meczy 3:0 dla zoom'a , wszyscy byli juz bardzo zmeczeni o tej godzinie (mniejwiecej jak doczytalem sie na stronie turnieju to byla 4 rano!!!!)
Czekamy teraz wszyscy z niecierpliwoscia na demka - a wiec ekipo prowadzaca turniej : Pracowac, nie spac !!

matr0x | 2003-03-23 11:04:58 +0100

No tak byla juz 4:00!!Tez bylem zmeczony!Zoom zalapal faze i nie moglel juz z nimwygrac!Zreszta nie gralem pol roku w pm wiec to pewnie tez jakas przyczyna! Zoom zagral dobrze ale i mu i mi sie nie chcialo juz grac!Na cpm11 wygralem z nim bo byla normalna godzina i jako tako potrafilem myslec a po 3:00 troche spalem :P GG zoom!No coz teraz Turniej w Rybniku(vq3 aaa) :)

Gravatar

focus | 2003-03-23 11:15:37 +0100

No to Mat zycze ci GL w rybniku & let the force be with you man ! :)

SAI4H | 2003-03-23 11:16:32 +0100

Looz. ;)

sYnth|Bubu | 2003-03-23 11:22:55 +0100

jak najbardziej rozumie mata granie o takich porach nie odzwierciedla umiejetnosci jedni sa bardziej przyzwyczajeni do gry noca inni tylko o normalnych porach
GG for ol stingu:****** co tak slabo??? :D

SweepeR | 2003-03-23 11:51:53 +0100

GG zoom & mat.

Zenith | 2003-03-23 12:07:12 +0100

no ladnie zoom :] gg

Gravatar

JarlB | 2003-03-23 12:15:44 +0100

a ja bede orginalny :P mat zjebales :PP

acci | 2003-03-23 12:31:27 +0100

mat nie zjebal ;P ale za to sting bardzo :D

*M4STER* | 2003-03-23 13:25:43 +0100

szkoda ze fragman nie pojechal.. :(( (choroba)

*M4STER* | 2003-03-23 13:27:05 +0100

i jeszcze jdno nie rozumie waszych rozczarowan matroxem... :> po prostu kazdemu moze sie zdazyc źle mu poszedl 1 mecz (penwie za malo trenowal.. a zoomer duzo...) =] a wy jush robicie problemy.. z 2giego meisjca.. :>

Gravatar

skaven | 2003-03-23 13:31:52 +0100

zobaczymy co zoom pokaze na meczu 666 v r9v;QQ jezeli wogule zagra...;d

Gravatar

skaven | 2003-03-23 13:32:56 +0100

'wogule' lol;QQQQ

matr0x | 2003-03-23 14:15:17 +0100

Heh spox :P Zobaczycie rozniece w moich meczach od 12:00 godziny do 21:00! nie bylem zmeczony i gralem swoje kazdy dostawal baty:) Potem przyszlo zmeczenie i 4:00+zoom=tragedia :P Hehe spox co ja sie bede tlumaczyl!Zoom wygral i to mu sie nalezalo!I tak duzo zrobilem do tej 21:PPPPPP

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2003-03-23 16:22:43 +0100

No Mateusz ma racje z ta godzina, przed meczem kupilismy sobie kawe zeby nie zasnac przed tymi kompami, co do meczu na cpm11 to do 6min bylo 2:1 dla mnie pozniej popelnilem blad jakiego sie nie robi na turniejach i mialem spawny na matr0xie i nabijal i nabijal i trafilem do loserow ;-p

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2003-03-23 16:24:29 +0100

btw troll ownz wyjebal 6 browarow i przysnal po chwili ktos go budzi i mowi ze ma grac z biczem, troll wstaje masakruje bicza i idzie dalej spac :-)))

(pijany nigdy sie nie myli) pozniej byly akcje ze troll sie zgubil w cafe i trzeba bylo go szukac a okazalo sie ze zasnal przed kompam przed meczem z marshalem ;-p

matr0x | 2003-03-23 17:16:05 +0100

Hahaha zoom no wlasnie troll!! Wyjebka koles!Nie no kurde wymiatal!Co chwilke z nim gadalem to mial pelna szklanke!Tez koles jest no no nie powiem!Mocny lep ale spal potem jak wiekszosc :P I daj tam szybko demka na www przynajmniej jakies moje i stinga :P Robie sobie kolekcje demek na hdd wiec z gliwic sie przydadza! Wyspales sie ? Heh ja tak :P

slog | 2003-03-23 17:20:01 +0100

niezly maraton wyszedl...do 4 rano :) - swoja droga dobra robota vaf3l - oby ja najwiecej takich imprez w Gliwicach - pozdrowienia :=]

*M4STER* | 2003-03-23 20:12:59 +0100

ta slyszalem ze profesjonalna robota.. gg

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63