ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Gliwice CPMA 1v1

nie, 26 czerwiec 2005 19:18:12 | Autor: gr. | Quake 3 Arena



Wczoraj do gliwickiej kafejki internetowej Uninet, po raz czwarty z kolei zjechali się gracze z całej Polski aby uczestniczyć w tutejszym turnieju Gliwice 1v1. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji liczba uczestników była niewiele mniejsza od liczby zapisanych - pamiętamy jak na liście zapisanych widniała ponad setka chętnych, a jak przyszło co do czego, to na turnieju było obecnych zaledwie kilkunastu graczy. A tak przedstawia się lista obecności na wczorajszej imprezie:

:: assasin

:: auror

:: badin

:: bicz

:: dziku

:: holl

:: kruk

:: light

:: mayan

:: piti

:: placek

:: player1

:: pod1

:: qwe

:: seven

:: sinbad

:: slayer

:: szaman

:: terror

:: vafel

:: yellow

:: yuri

:: zoom

Zanim zdam relację z wczorajszej imprezy, to przypomnę podium z poprzednich edycji:

  • Dotychczasowe turnieje gliwickie wraz ze zwycięzcami:

  • Gliwice 2003: - 22.03.2003

:: 1st. zoom

:: 2nd. matr0x

:: 3rd. Sergi

  • Gliwice II 2003: - 14.06.2003

:: 1st. zoom

:: 2nd. katz

  • Oldschool Gliwice 3: - 28.08.2004

:: 1st. zoom

:: 2nd. fragman

:: 3rd. uop

  • Czas teraz na przedstawienie przebiegu czwartej edycji:

:: Runda I:

  • pod1 over kruk -> 15:6
  • yellow over slayer -> 13:0
  • player1 over seVen -> 41:0
  • zoom over hool -> 30:8
  • bicz over mayan -> 14:11
  • auror over assasine -> 25:7
  • sinbad over tacha -> 47:0
  • light over szaman ->18:6

:: Runda II:

  • zoom over auror -> 30:14
  • dziku over bicz -> 21:16
  • vafel over light -> 20:6
  • pod1 over yellow -> 30:9
  • slayer over holl -> 41:2
  • assasine over piti -> 13:4

:: Runda III:

  • mayan over assasine -> 33:3
  • terror over badin -> 7:4
  • light over qwe -> 39:2
  • yuri over tacha -> 14:2
  • player1 over vafel -> 37:9
  • pod1 over sinbad -> 31:15
  • kruk over yellow -> 19:8
  • szaman over slayer -> 15:7
  • szaman over vafel -> 27:15
  • mayan over sinbad -> 15:10

:: Runda IV:

  • auror over light | 2:0
    @ cpm3
    @ cpm15

  • kruk over bicz | 2:0
    @ cpm15
    @ cpm22

  • pod1 over player1 | 2:0
    @ cpm3
    @ cpm22

  • zoom over dziku | 2:1
    @ cpm3
    @ cpm15
    @ cpm22

  • szaman over mayan | 2:1
    @ cpm3
    @ cpm15
    @ cpm22

  • kruk over auror | 2:0
    @ cpm3
    @ cpm15

:: Runda V:

  • kruk over dziku | 2:1
    @ cpm3
    @ cpm15
    @ cpm22

  • player1 over szaman | 2:0
    @ cpm3
    @ cpm15

  • player1 over kruk

:: Finał WB:
- zoom over pod1 | 2:0
@ cpm3
@ cpm22

:: Finał LB:
- pod1 over player1

:: FINAŁ:
- zoom over pod1 | 2:0

Relacja niestety zawiera suche liczby (wkrótce będą też dema), gdyż nie mogłem być tam obecny, ale kto wie może z okazji kolejnej edycji będę miał możliwość relacjonowania na zawodów na bieżąco. Wyniki w aktualnej postaci może nie są dokładne, w każdym razie postaram się je w pełni zaktualizować tak szybko, jak będzie się dało. Dema na razie nie są dostępne - myślę, że pojawią się najpóźniej dziś wieczorem lub jutro.

  • Klasyfikacja końcowa:

:: 1st. zoom

:: 2nd. pod1

:: 3rd. player1

Faworyci nie zawiedli i mamy podium jakiego można się było domyślać. Może tylko zabrakło tu dzika, który gdzieś na drodze do szczytu natrafił na zooma, by następnie jednak trochę sensacyjnie nie dać rady krukowi. Tak więc łupem trójki, która znalazła się na szczycie padły: nagrody pienieżne, firmowe koszulki i czapeczki, a także 3x Xpad oraz 3x ICE MAT surfers.
Reasumując tradycji stało się zadość i bezkonkurencyjny w sobotę zoom ponownie triumfuje na swoim podwórku, tym samym pozostając jedynym zdobywcą miejsca pierwszego w historii gliwickich imprez. Czy ktoś go wreszcie pokona? To okaże się podczas rozgrywania piątej edycji, która - jak się domyślam - prędzej, czy później się tam odbędzie.

Na deser zamieszczam linki do filmiku oraz fotek, które to atrakcje sporządził dla was auror.

  • Bonusy:

:: Gliwice IV - fotki z imprezy

:: Gliwice IV - filmik

Wyniki zapożyczone z serwisu eSports.pl, film oraz fotki udostępnione przez i opublikowane za zgodą ich autora.

gr. | 2005-06-26 19:19:30 +0200

mialem taki dylemacik czy wklejac calosc czy tylko zapowiedz i dac link do podserwisu bo jednak to troche zajmuje przestrzeni a przy braku opcji HIDE widzicie co sie dzieje
a decyzje o wklejeniu calosci podjalem po konsultacjach z kilkoma osobami
gg.

[M]aniek | 2005-06-26 19:20:40 +0200

dobrze zrobil polac mu

k3m | 2005-06-26 19:24:20 +0200

pl1 vs kruk 2:0 chyba. Troche zagmatwane te wyniki (m.in. terror od razu III runda :) )
4. kruk
5/6. dziku/szaman
7/8. mayan/auror !

lol po co te flagi? :D

gr. | 2005-06-26 19:31:23 +0200

wiem ze zagmatwane bo to bylo pisane przez aurora na szybko jak beda poprawione to ja tez poprawie niby skad mam wiedziec jak bylo skoro mnie tam nie bylo hehe :D
ps. kem wiem o 4-8 ale podaje tylko podium

castor | 2005-06-26 19:53:25 +0200

wie ktos moze (najlepiej ten co to montowal) co to za muza na tym filmiku?

z gory thx

rav | 2005-06-26 20:10:48 +0200

wow ale dlugi news :D

good work ;p

THRAWN | 2005-06-26 20:29:30 +0200

KruK ownz ! Ligth lol , Slayer sux (szaman go zbil :D):ASD

MaS | 2005-06-26 20:39:47 +0200

"...a tak serio to stosujesz za duzo enterow i brzydko to wyglada bo sztucznie rozciaga newsa (imo)" (c) gr

I ten się czepiał, że ja stosuje za dużo enterów rotfl ... :ASD

Logitech|kar | 2005-06-26 20:54:55 +0200

news spoko ale moglbys zareklamowac sponsorow turnieju www.gliwice.uninet.webpark.pl/Sponsoring.html potem sie ludzie dziwia czemu nikt nie chce sponsorowac turniejow Quake 3.

szłem | 2005-06-26 21:32:39 +0200

jak dla mnie za krotki ten nius

acci | 2005-06-26 22:02:27 +0200

na gliwicach 3 bylo 30pare osob jak cos :]

gr. | 2005-06-26 22:10:44 +0200

akurat tu imo byly one koniecznie zeby zachowac minimalny porzadek a nie jedno na drugim
co nie oznacza ze HIDE by sie nie przydalo czekam na dzien kiedy Brick to w koncu zrobi

RauL | 2005-06-26 22:34:24 +0200

a oto dowod, ze newsy rozwijalne sa nam niezbedne.

ATi | 2005-06-26 22:54:29 +0200

a były jakieś proplejery z lc ? :ASDFGHF

bo z tego co pamietam dżonatan pokarał prawie zooma ... -.-’

spEN | 2005-06-26 23:38:06 +0200

Tradycji stalo sie zadosc. gj zoom.

lecho | 2005-06-27 00:55:03 +0200

ej, news fajny, syty itp, tylko dziwi mnie ogolnie maniera WIEKSZOSCI polskich newsmakerow (nie mowie tylko o ORGu, ale o w zasadzie wszystkich portalach :x), ktorzy nagminnie pisza x OVER x... z tego co wiem to takiego slowa jak over nie ma w jezyku polskim, chyba ze chodzi o pewnego painkillerowca w dredach :X peace

gr. | 2005-06-27 01:14:44 +0200

lecho: a wiesz taki mam styl pisze tak juz od dluzszego czasu przyzwyczailem sie poza tym ja pisze w ten sposob jako jedyny redaktor ORGa co w pewnym stopniu moze byc jakims znakiem rozpoznawczym - fakt takie slowo oczywiscie nie istnieje w slowniku polskim niemniej kazdy wie o co chodzi a zapozyczenia angielskie w dzisiejszych czasach to chyba nie jest jakas zbrodnia (mam nadzieje)
acci: no ile dokladnie bylo nieostotne w kazdym razie nie bylo co porownywac tej "garstki" do listy zapisanych =o
spEn: dzieki poprawione

GaD | 2005-06-27 01:51:13 +0200

zoom ty moja mordo gj ! :D
z tych fotek nie dalbym ci wiecej niz 15 lat ;d

Tramal | 2005-06-27 11:20:44 +0200

no fajnie musiało byc, oglądając foty domyslame się ze było niezłe Gay-Party ;)))

Gravatar

BEszaman | 2005-06-27 12:44:49 +0200

gg tylko sie naucze zbierac te jebane armory i mh na cpma to wam pokaze :D

meta | 2005-06-27 16:20:45 +0200

eeeeeej, szaman z qw?

castor | 2005-06-27 21:00:36 +0200

buehehh szamanek morduchna moja : *** powiedz mi misiu jak ty tam grales z tym swoim mikro-sensem na cpma ? : DDDD gratz : *

Lcl | 2005-06-28 00:28:00 +0200

demka ?
plz ?

gr. | 2005-06-28 08:42:26 +0200

dema nie sa jeszcze nigdzie udostepnione - nie mam na to wplywu to wina organizatora vafla

sxl. | 2005-06-28 15:01:53 +0200

a jednak da sie jeszcze robic turnieje w CPMa z powodzeniem w tym kraju ^^

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63